Norsk Orientering

Startliste for KM Sprint NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 260 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Guro SævikStjørdals-Blink Orientering10.00
249Einar SævikStjørdals-Blink Orientering10.00
250Petter Hjulstad AarøeFrol IL10.00
251Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.00
252Petter Løvås ValstadFrol IL10.00
253Sivert Gudding BarliVerdal OK10.00
254Sigurd Skoglund LeitheFrol IL10.00
255Mateo HendersonSteinkjer OK10.00
256Aksel Sandstad SkjesetFrol IL10.00
257Laura HegstadOK Skøynar10.00
258Ovid Baglo BjørkengVerdal OK10.00
259Ville Sandstad SkjesetFrol IL10.00
260Sivert Løvås ValstadFrol IL10.00
261Noelle HendersonSteinkjer OK10.00
262Brage ReinåsFrol IL10.00
263Solveig Skoglund LeitheFrol IL10.00
264Sanna Sandstad SkjesetFrol IL10.00
265Daniel AlstadFrol IL10.00
266Kristian AlstadFrol IL10.00
269olav erik sætherVerdal OK10.00
270sverre g sætherVerdal OK10.00
272anna helena belboSteinkjer OK10.00

D -10

1 260 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244Martine Nubdal FrøsethVerdal OK11.11
245Mia ReinåsFrol IL11.12
246Ingrid Gustad StrømOK Skøynar11.13
247Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK11.14

D 11-12

1 860 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Hannah Gustad StrømOK Skøynar11.10
228Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.11
229Karita MøllerSteinkjer OK11.12
230Ingeborg KolstadWing OK11.13

D 13-14

2 130 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Una KittilsenFreidig11.11
167Sigrid HaugskottOL Trollelg11.12
168Tora KittilsenFreidig11.13
169Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK11.14
170Selma NevinFreidig11.15
171Mathea Baglo BjørkengVerdal OK11.16
172Maria Strømdal WikFreidig11.17
173Guro HegstadOK Skøynar11.18
174Mathea Spets StorhovFreidig11.19

D 15-16

2 440 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Stine AuneNidarøst OK11.02
111Hege HallanOK Skøynar11.03
112Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.04
113Ane Malene KolstadFreidig11.05
114Maren VikenByåsen IL11.06
115Trude MarkhusVerdal OK11.07
116Frida HaugskottOL Trollelg11.08

D 17-18

2 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Lene Berg HanssenByåsen IL11.24
69Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.25
70Hedda Hoff HagenByåsen IL11.26
71Ane Marte VatnFrol IL11.27

D 19-20

2 620 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11.15
60Ragnhild EideByåsen IL11.16
61Vera MelkildFreidig11.17
62Andrine VikenByåsen IL11.18
63Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.19
64Kårhild Husby NordstadNTNUI11.20
65Malin SandstadFreidig11.21

D 21-

2 620 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Vilde MalmeiNTNUI11.02
47Ragnhild HjermstadFossum IF11.03
48Marte Hoff HagenNTNUI11.04
49Kajsa Stina SandstadNTNUI11.05
50Tonje VassendNTNUI11.06
51Ingrid LundanesNTNUI11.07
52Aurora FossøyNTNUI11.08
53Maren GrandeFrol IL11.09
54Kristine AusenNTNUI11.10
55Emma ArnesenByåsen IL11.11
56Hanne SandstadFreidig11.12
120Marte SkoglundFrol IL11.12

D 35-

2 440 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Kristin JægerWing OK11.11
121Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.13

D 40-

2 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.16
125Tina Strømdal WikFreidig11.17
126Margot Bolstad LynumFreidig11.18

D 45-

2 440 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11.21
130Tone AlmåsIL Leik11.22
131Kristin HaugskottOL Trollelg11.23
132Gøril EideByåsen IL11.24

D 50-

2 130 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Mai Iren AlmåsIL Leik11.22
178Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.23
179Randi JensenFrol IL11.24
180Mari HoffByåsen IL11.25
181Sigrid MelkildFreidig11.26
182Hilde ForbordMalvik IL11.27
183Susanna BrynhildsenWing OK11.28
184Torunn Spets StorhovFreidig11.29
185Rine HanssenByåsen IL11.30

D 55-

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11.32
188Turid ArnesenByåsen IL11.33

H -10

1 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Brage Strøm HaugsnesWing OK11.02
236Sondre Skoglund LeitheFrol IL11.03
237William Mitchell IversenVerdal OK11.04
238Jonas AlstadFrol IL11.05
239Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.06
240Mathias LeroyerFreidig11.07
241Dagfinn StenvikByåsen IL11.08

H 11-12

1 860 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11.01
219Ole Andreas VeskeOK Skøynar11.02
220Sven NevinFreidig11.03
221Håkon HallanOK Skøynar11.04
222Alf Petter LynumFreidig11.05
223Loke Strøm HaugsnesWing OK11.06
224Filip Mitchell IversenVerdal OK11.07

H 13-14

2 130 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Kristoffer LerliMelhus IL11.01
157Ådne Krogstad StendahlFrol IL11.02
158Emil Reinertsen LeroyerFreidig11.03
159Aleksander Tanem IversenVerdal OK11.04
160Tord RomundstadNidarøst OK11.05
161Sigurd VatnFrol IL11.06
162Kristoffer Strømdal WikFreidig11.07
163Magnus AlstadFrol IL11.08

H 15-16

2 470 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73August MaskeFreidig11.01
74Einar EideByåsen IL11.02
75Tobias AlstadFrol IL11.03
76Sindre TusetSteinkjer OK11.04
77Olav Gjedrem LundVerdal OK11.05
78Mathias Enebak IversenFreidig11.06
79Håvard VeieOK Skøynar11.07
80Vegard JermstadSteinkjer OK11.08
81Erling Eide HustvedtWing OK11.09
82Iver Gjedrem LundVerdal OK11.10
83Hallvar HallanOK Skøynar11.11
84Henrik BelboSteinkjer OK11.12
85Antonius Herskedal AmundsenFreidig11.13
86Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.14
87Aksel VeskeOK Skøynar11.15
88Nikolai RenolenWing OK11.16
90Mikkel HoltFreidig11.18
91Trym Nergård RønningOK Skøynar11.19
89Simen HegstadOK Skøynar11.33

H 17-18

3 050 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Simen Spets StorhovFreidig11.30
32Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11.31
33Håkon HolstadFreidig11.32
34Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.33
35Mats EidsmoFreidig11.34
36Johannes LangaasNidarøst OK11.35
37Vegard KittilsenFreidig11.36
38Kristian Fredrik LynumFreidig11.37
39Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering11.38
40Lars SandstadFreidig11.39
41Marius MøllerSteinkjer OK11.40
42Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering11.41
43Jo Even KolstadFreidig11.42

H 19-20

3 050 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Oscar LyngenFreidig11.23
25Anders HaugskottOL Trollelg11.24
26Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI11.25
27Oskar Spets StorhovFreidig11.26
28Tobias KristensenNTNUI11.27

H 21-

3 050 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Mattis HoltFreidig11.00
2Svein Inge YdseVerdal OK11.01
3Erik FrøsethVerdal OK11.02
4Sindre JohannessenFreidig11.03
5Ole Morten FrøsethVerdal OK11.04
6Gaute FriestadKristiansand OK11.05
7Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.06
8Jonas Klausen EspedalNTNUI11.07
9Ola KeiseråsIL Leik11.08
10Anders Felde OlaussenNTNUI11.09
11Albin LillieströmFreidig11.10
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.11
13Jan KondulaNTNUI11.12
14Espen SundsvikFrol IL11.13
15Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.14
16Ulf Forseth IndgaardFrol IL11.15
17Audun HeimdalNTNUI11.16
18Carl Petter LyngenFrol IL11.17
19Henry McNultyNTNUI11.18
20Dag BlandkjennKristiansand OK11.19
21Jon SivertsenVerdal OK11.20

H 35-

2 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Hermann LeitheFrol IL11.22

H 40-

2 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Roar SkulbørstadOL Trollelg11.25
98Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.26

H 45-

2 470 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Lars StrømOK Skøynar11.29
102Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering11.31
103Svein Anders MelhusSteinkjer OK11.31
104Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.32

H 50-

2 440 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Harald StorrønningByåsen IL11.26
135Knut HagenByåsen IL11.27
136Egil HustvedtWing OK11.28
137Geir WillumsenFreidig11.29
138Øyvind SchjelderupWing OK11.30
139Øystein WiggenByåsen IL11.31
140Atle DengerudSteinkjer OK11.32
141Bernt BrynhildsenWing OK11.33
142Geir PaulsenOL Trollelg11.34
143Agnar RenolenWing OK11.35
144Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.36
145Frode HaugskottOL Trollelg11.37
146Per Ivar SkinderhaugWing OK11.38
147Jens Even StorhovFreidig11.39
148Stein MarkhusVerdal OK11.40

H 55-

2 440 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150John LerliMelhus IL11.42
151Haakon ArnesenByåsen IL11.43
152Petter GullikstadRøros IL11.44
153Terje RønningOK Skøynar11.45
154Jan Arild JohnsenFossum IF11.46

H 60-

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191Kjell MaroniByåsen IL11.36
192Fritjof SandstadFrol IL11.37

H 65-

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Steinar AasvangWing OK11.40
196Rune M HoltFreidig11.41

H 70-

2 030 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Eigil SørliMalvik IL11.07
209Bjørn Olav NygårdFrol IL11.08
210Roar ForbordMalvik IL11.09
211Sverre KristoffersenVerdal OK11.10
212Nils Olav VennevikFreidig11.11
213Robert StrømWing OK11.12
214Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.13
215Arne SæterhaugByåsen IL11.14
216Kristian MidthjellVerdal OK11.15

C1,5

1 860 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231Eli StenvikByåsen IL10.00
232Trond IversenVerdal OK10.00
268Heidi K  StendahlFrol IL10.00

B2,0

2 130 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Mari N FrøsethVerdal OK10.00
198Sara BrynildsenWing OK10.00
199Julie Bjerke KilaasVerdal OK10.00
200Trond TaraldsenMalvik IL10.00
267Sigurd A SkogmoWing OK10.00
273nelly maskeFreidig10.00

A2,5

2 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Kine Sofie SandstadFrol IL10.00
106Martin MunkebyFrol IL10.00
107Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering10.00
271knut helge haugOK Skøynar10.00
274Håvard BelboSteinkjer OK10.00

Annonser

IOF Eventor