Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 17 oktober 2018

A - Legendar

4 100 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marius E. AamodtOppsal Orientering19.00.00
0Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19.00.00
0Sander ArntzenAsker Skiklubb19.00.00
0Jon Aukrust OsmoenNydalens SK19.00.00
0Vebjørn Blom-HagenFossum IF19.00.00
0Bojan BlumensteinNydalens SK19.00.00
0Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK19.00.00
0Bjørn EkebergIL Tyrving19.00.00
0Sven HelmüllerBækkelagets SK19.00.00
0Erling HjermstadFossum IF19.00.00
0Eirik Kamstrup HovindNydalens SK19.00.00
0Espen JakobsenIL Tyrving19.00.00
0Vegard Blomseth JohnsenNTNUI19.00.00
0Esten KorenNydalens SK19.00.00
0Sivert Sande KvermeFossum IF19.00.00
0Knut LandstadNydalens SK19.00.00
0Marie LilandNydalens SK19.00.00
0Ivar LundanesIL Tyrving19.00.00
0Eivind Berner MyhreFossum IF19.00.00
0Mikael OlaussonOslostudentenes IK19.00.00
0Sindre SandvenBækkelagets SK19.00.00
0Halvor SaunesNydalens SK19.00.00
0Ralph StreetBækkelagets SK19.00.00
0Johan SvedbergHeming Orientering19.00.00
0Eirik WatterdalBækkelagets SK19.00.00
0Simen WästlundBækkelagets SK19.00.00
0Paul TorvundOslostudentenes IK19.33.37

B - Ola

4 100 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dag AalvikNydalens SK19.05
0Eilert AamodtOppsal Orientering19.05
0Arild AndresenFossum IF19.05
0Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.05
0Harald BakkeFossum IF19.05
0Marius BakkeFossum IF19.05
0Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.05
0Jon Iver BakkenNydalens SK19.05
0Mathias BenjaminsenLillomarka OL19.05
0Rolf Andreas BergNydalens SK19.05
0Audun BerganNydalens SK19.05
0Gaute BerganNydalens SK19.05
0Nils BerganNydalens SK19.05
0Lars BerglundRingerike OL19.05
0Mikkel BerglundRingerike OL19.05
0Kenneth BuchNydalens SK19.05
0Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19.05
0Felix FinsrudAsker Skiklubb19.05
0Eirik Høst FossgardLillomarka OL19.05
0Nils Petter FremmingHeming Orientering19.05
0Raphael Guedes Barreiros NetoNOTEAM19.05
0Runar HafskjoldNydalens SK19.05
0Sondre Zahl HagenFossum IF19.05
0Charles HalaasFossum IF19.05
0Stig HeirAsker Skiklubb19.05
0Truls HestengenOppsal Orientering19.05
0Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.05
0Erling KatlaFossum IF19.05
0Mikkel KatlaFossum IF19.05
0Hallvard KorenOK Moss19.05
0Trond KortnerØstmarka OK19.05
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19.05
0Anders Håvard LarsenNydalens SK19.05
0Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.05
0Thor MellaOppsal Orientering19.05
0Kristian Norum MeløysundNydalens SK19.05
0Svein NygårdLillomarka OL19.05
0Anselm ReichenbachOppsal Orientering19.05
0Christian ReuschHeming Orientering19.05
0Henrik ReuschHeming Orientering19.05
0Karl Even RyghHeming Orientering19.05
0Ådne SkjærsteinIL Tyrving19.05
0Pål SkogedalAsker Skiklubb19.05
0Elias StubberudNydalens SK19.05
0Sveinung SyversenOppsal Orientering19.05
0Birk Felland SætnanFossum IF19.05
0Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19.05
0Morten TangenOK Moss19.05
0Ragnar TonjerNydalens SK19.05
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.05
0Gløer WinsvoldSentrum OK19.05
0August Syrdal ØenHeming Orientering19.05
0Kristian ØstermannHeming Orientering19.05

C - Lokal

3 670 m, 98 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dag HauglandØstmarka OK18.38.48
0Axel AaldeNydalens SK19.15.00
0Mari AarsethNydalens SK19.15.00
0Even Angell-PetersenNydalens SK19.15.00
0Bjørn BendiktsenKonnerud IL19.15.00
0Vidar BenjaminsenLillomarka OL19.15.00
0Solveig BerganNydalens SK19.15.00
0Hasse BergstrømIL Tyrving19.15.00
0Vebjørn BerreFossum IF19.15.00
0Ella BerstadHeming Orientering19.15.00
0Stein BlomsethLillomarka OL19.15.00
0Christian Fredrik BorgIL Koll19.15.00
0Tormod BøeVBIL19.15.00
0Bjørn A CarlssonFossum IF19.15.00
0Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.15.00
0Are EriksenOslostudentenes IK19.15.00
0Karl Aasmund ErøyOK Moss19.15.00
0Kjetil EspedalNydalens SK19.15.00
0Hege FeiringIL Tyrving19.15.00
0Britta FismenFossum IF19.15.00
0Morten FismenFossum IF19.15.00
0Trude FixdalIL Koll19.15.00
0Hallvard FjærLillomarka OL19.15.00
0Anders FlågenHeming Orientering19.15.00
0Ida Marie FlågenHeming Orientering19.15.00
0Jon FredriksenHauketo IF19.15.00
0Kristian FørdeSveio O-lag19.15.00
0Jakob A. GjedeboOppsal Orientering19.15.00
0Øyvind GrandumIL GeoForm19.15.00
0Martin GranlyLillomarka OL19.15.00
0Christian GrotnesIL Tyrving19.15.00
0Kathinka Zahl HagenFossum IF19.15.00
0Stein H. HagenFossum IF19.15.00
0Endre HallanLillomarka OL19.15.00
0Toril HallanLillomarka OL19.15.00
0Linda HanssenØstmarka OK19.15.00
0Olav HasaasFossum IF19.15.00
0Bjørn HaugeNydalens SK19.15.00
0Elise Wærp HaugeNydalens SK19.15.00
0Ståle HeitmannFossum IF19.15.00
0Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19.15.00
0Øyvind HelmersenFet OL19.15.00
0Jan Tore HenriksenNydalens SK19.15.00
0Lars HjermstadFossum IF19.15.00
0Torstein HoleNydalens SK19.15.00
0Øystein HoloFossum IF19.15.00
0Gunnar HopeModum OL19.15.00
0May Ingela HopeModum OL19.15.00
0Fredrik HøyerFossum IF19.15.00
0Jon Ivar JuvikLillomarka OL19.15.00
0Audun JørgensenØstmarka OK19.15.00
0Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm19.15.00
0Morten KongsbergIL Tyrving19.15.00
0Bent Sande KvermeFossum IF19.15.00
0Geir Ottar KvernstuenNydalens SK19.15.00
0Jon LahlumIL GeoForm19.15.00
0Tor LahlumKolbotn og Skimt OL19.15.00
0Dag Håvard LarsenNydalens SK19.15.00
0Einar LunøeNydalens SK19.15.00
0Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM19.15.00
0Ove MartinsenHauketo IF19.15.00
0Stein MellaOppsal Orientering19.15.00
0Maiken MoNydalens SK19.15.00
0Sigbjørn ModalsliFossum IF19.15.00
0Marianne NjåsteinIL Tyrving19.15.00
0Ask OlaussenOppsal Orientering19.15.00
0Sondre OlaussenOppsal Orientering19.15.00
0Erik PaulsrudIL Koll19.15.00
0Trine Marit RaaenLierbygda OL19.15.00
0Morten RannemFossum IF19.15.00
0Fridtjof ReuschHeming Orientering19.15.00
0Rachele RighiniOslostudentenes IK19.15.00
0Tor RingstadHedrum OL19.15.00
0Philip Lehmann RomørenFossum IF19.15.00
0Sigurd RødnesOppsal Orientering19.15.00
0Per SandbergNydalens SK19.15.00
0Fredrik SaugestadNydalens SK19.15.00
0Marie SaugestadNydalens SK19.15.00
0Marie ScheeleNydalens SK19.15.00
0Rune ScheeleNydalens SK19.15.00
0Ingrid Bergh SkardNydalens SK19.15.00
0Gustav Andresen SkotteFossum IF19.15.00
0Helge StenerudOL Tønsberg og omegn19.15.00
0Endre StoksethNydalens SK19.15.00
0Helge StubberudNydalens SK19.15.00
0Heidi TronbølFet OL19.15.00
0Per Ola UlsethNydalens SK19.15.00
0Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering19.15.00
0Claes-H. UngerLillomarka OL19.15.00
0Audrun UtskarpenOslostudentenes IK19.15.00
0Carl Erik WasbergOppsal Orientering19.15.00
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK19.15.00
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK19.15.00
0Ottar WiklundNydalens SK19.15.00
0Richard Zeiner-GundersenFossum IF19.15.00
0Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19.15.00
0Knut Erling ØenHeming Orientering19.15.00
0Børge PedersenNydalens SK19.30.45

R - Rekrutt

2 160 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Harald AulieIL Koll19.00
0Idunn BergeNydalens SK19.00
0Stine FosseNydalens SK19.00
0Eskil HafskjoldNydalens SK19.00
0Sondre HafskjoldNydalens SK19.00
0Selma Tørudbakken JendalFossum IF19.00
0Stian LillegårdLillomarka OL19.00
0Tobias Tronbøl LiumIL Koll19.00
0Rasmus MackenzieNydalens SK19.00
0Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK19.00
0Pernille Nor-WollØstmarka OK19.00
0Iben Sanne PihlstrømNydalens SK19.00
0Alexander RødstenHeming Orientering19.00
0Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering19.00
0Beate UndebergetOppsal Orientering19.00
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering19.00

K - Kari

4 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marion AebiIL Tyrving19.10
0Ingrid BergeIL Tyrving19.10
0Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19.10
0Oda Marie ColquhounLillomarka OL19.10
0Maren Jansson HaverstadNTNUI19.10
0Ea LunøeNydalens SK19.10
0Maria Rørvik HaverLillomarka OL19.10
0Oda ScheeleNydalens SK19.10
0Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19.10
0Pia Young VikNydalens SK19.10
0Charlotte WatsonLillomarka OL19.10
0Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering19.10

Annonser

IOF Eventor