Norsk Orientering

Startliste for Hu og Hei, Gampeløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hu og Hei, Gampeløpet
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: lørdag 6 oktober 2018

Herrer

30 000 m, 188 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Emil GranqvistNTNUI09.30.00
10Isak BergsetFrol IL09.30.38
11Erik GustafssonNTNUI09.31.06
16Mattis HoltFreidig09.31.59
19Ola KeiseråsIl Leik09.32.02
20Lars Berge OwrenFreidig09.32.07
21Jon RøstumOL Gaula09.32.26
22Peter NordbrødenNTNUI09.32.43
23Jørgen TegdanFreidig09.32.49
24Mathias BjuganWing OK09.32.52
25Jørund ValaNTNUI09.33.20
26Thomas Berge MjølhusTrollelg09.33.23
27Markus GladEmblem IL09.33.31
28Vegard Blomseth JohnsenNTNUI <309.33.44
29Sverre Bang StøengNTNUI09.33.49
30Sebastian TorgersenNTNUI09.34.13
31Jonas Klausen EspedalNTNUI09.35.07
34Glenn MüllerFlyfemkamp09.35.15
37Jonas Aamodt MoræusBratsberg09.36.24
42RF Notodden OL09.38.42
45Frank SandbergFlyfemkamp09.40.00
47Eskil Søreng SteinFlyfemkamp09.40.00
48Joachim EideFlyfemkamp09.40.00
49Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla09.40.00
50Thorstein WangNTNUI09.40.00
52Jørgen LongvaByåsen IL09.45.00
53Hans LaupsaKvam Kanoklubb09.45.00
55Sondre Strande DahlHH809.45.00
57Andreas FaanesNTNUI Langrenn09.45.00
59Eivind RømckeGeelmuydens Gampere09.45.00
61Ole Kristian RønningHH809.45.00
62Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL orientering09.45.00
63Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI09.45.00
64Magnar NedlandTelenor BIL09.45.00
65Mathis Dahl FenreNTNUI09.45.00
66Anders FjellTrimsteget Akkordlag09.45.00
69Henrik AlvestadTeam SKT09.45.00
72Torleif SandnesItema AS09.45.00
80Snorre Gjertsen BarkbuNTNUI09.45.00
83Håvard Mo VaadalNTNUI09.45.00
84Ole Sollien HulbakNTNUI09.45.00
85Terje BlindheimLillomarka OK09.45.00
86Truls RyumNTNU BIL09.45.00
88Vemund ØvstehageTrimsteget Akkordlag09.45.00
89Anders Gjølstad RøhnebækBrandval Kongsvinger OK09.45.00
90Anders SchjølbergVågå IL09.45.00
91Fredrik JohannessenNidarøst09.45.00
97Viljar Johan FemoenOK Moss09.45.00
99Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI09.45.00
100Marius Borge HeirNTNUI09.45.00
103Eivind JuvikStatens vegvesen BIL09.45.00
104Fredrik AndreassenNTNUI09.45.00
106Johannes Urdahl Haugen09.45.00
109Sturle OmdalSandnes IL09.45.00
112Thomas Svensson MoenTrondhjems Studentersangforening09.45.00
114Anders Felde OlaussenNTNUI09.45.00
115Anders Magnus W. LibergVeidekke BIL09.45.00
117Christian FoynNTNUI09.45.00
118Edvard VasdalNTNUI / Bar Alpino09.45.00
120Hans-Marius KlevmoenMysil Bergsprekkens sønner09.45.00
124Jonas RisethNTNUI / Bar Alpino09.45.00
126Jostein GjevreNTNUI / Bar Alpino09.45.00
130Magnus FreyerNTNUI09.45.00
132Ola Fjelltun StensvandNTNUI09.45.00
135Sondre KristiansenNTNUI09.45.00
136Vegard AntonsenNTNUI / Bar Alpino09.45.00
138Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb09.45.00
139Benjamin Langebeck"Bøcks ""toppidrett"""09.45.00
141Einar Bjørkaas HelleRomeriker Ultraløperklubb09.45.00
143Halvor Dagssøn LandsverkIF Ørn09.45.00
146Håvard Landsverk GrimVi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL09.45.00
147Kristian Fredrik Klepp ThorbjørnsenHC Alumni09.45.00
151Mats KjærTommelløse snekkere09.45.00
153Robert LervikVi som vil ha Urge på 1,5 L flaske IL09.45.00
154Sindre GrøstadNTNUI09.45.00
157Sondre LomelandOK Ålgård09.45.00
163Andreas BjørsholTeam Storms OL ELITE U2409.45.00
166Anthony LeroyerFreidig09.45.00
167Bjørn Anders FlågenHeming Orientering09.45.00
169Eirik Søreide HansenNTNUI09.45.00
174Erik HallbergEquinor Bergen BIL09.45.00
175Erlend NydalNTNUI09.45.00
176Erlend SverdrupNTNUI09.45.00
177Frode Hallberg09.45.00
178Gaute Hagen HallingstadNTNUI09.45.00
180Geir ArnesenFreidig09.45.00
182Gustav RuøFreidig09.45.00
191Håvard SneisTeam Storms OL ELITE U2209.45.00
212Ivar Jevne ArnesenNTNUI09.45.00
213Jakob MeløyNTNUI09.45.00
214Johan Henrik GrøgaardTeam Tjukkihue09.45.00
215Jostein MådalenFreidig09.45.00
217Jørgen Berg LauvsnesNorconsult09.45.00
218Jørgen HaalandTeam Storms OL ELITE U2309.45.00
236Max RobertsonNTNUI09.45.00
240Odd-Einar C. NervikVear IF09.45.00
241Ola SingsdalNTNUI09.45.00
243Per Ivar SkinderhaugWing OK09.45.00
246Rein Helle MårdalenFreidig09.45.00
251Sigmund Oksavik MestadTeam SKT09.45.00
254Simen Bog VikaneNTNUI09.45.00
258Sindre JakobsenOslostudentenes IK - Langrenn09.45.00
264Steinar KollerudLillomarka OL09.45.00
268Tarjei Vefring StordalTeam Storms OL ELITE U2209.45.00
274Tormod KleppaLillehammer OK09.45.00
276Øystein BrittmarkEmil Øverby Racing Team09.45.00
277Øyvind BergNTNUI09.45.00
279Hallvard SkredeNTNUI, Studentlekene09.45.00
280Rune Mo-BjørkelundKvam Kanoklubb09.45.00
281Jacob van PeltHH809.45.00
284Fredrik KolsgaardTrimsteget Akkordlag09.45.00
285Kasper RyumPolitihøgskolen Bodø09.45.00
286KyongSa RiBUL IL Tromsø09.45.00
2870Jørgen Kalvå FlåOL Gaula09.45.00
293Nikolai RyvollNTNUI / Bar Alpino09.45.00
295Simen WahlstrømMysil Bergsprekkens sønner09.45.00
296Anders Aamodt ResellNTNUI09.45.00
298Bjørn BalstadByåsen Festlangrenn09.45.00
299Eirik BrulandGeelmuydens Gampere09.45.00
301Ivar MarthinusenNTNUI09.45.00
302Johannes HøysæterWing OK09.45.00
303Jostein TandbergNydalens skiklubb09.45.00
304Jørgen HaugumNTNUI09.45.00
305Lars SingsdalGimle IF09.45.00
306Magnus DrivenesGeelmuydens Gampere09.45.00
307Martin Borge HeirFossum IF09.45.00
308Max BergströmTeam Moax09.45.00
311Sigmund Langedal BreivikNTNUI09.45.00
312Simon Lund EikremFreidig Orientering09.45.00
314Terje Hyldmock nor09.45.00
317Eivind Sjøgren OlsenTrondheim09.45.00
320Sondre Haugen LimaAmmerudhellingas lystige løpelag09.45.00
324Even MedbyNTNUI Langrenn09.45.00
326Halvor Johansen MæreNTNUI09.45.00
327Hilmar Nypan ClaesNTNUI Ski og Fjellsport09.45.00
328Morten KorsvoldWing OK09.45.00
330Bastian SolbakkenIF Frøy09.45.00
333Jon MøretrøKolbotn og Skimt09.45.00
334Trond MøretrøKolbotn og Skimt Orienteringslag09.45.00
340Tarjei HoloFossum IF09.45.00
341Vetle Andreas Gusgaard LundeGeelmuydens Gampere09.45.00
342Jonas UnsgårdIL Leik09.45.00
343Matias Hodne HanischKristiansand OK09.45.00
344Kristoffer NeslandNTNUI09.45.00
345Vegard Jarvis WestergårdNTNUI09.45.00
347Jakob Kalvig SkoganNTNUI09.45.00
348Marcel OttNTNUI09.45.00
349Simen Eid NielsenNTNUI09.45.00
351Sindre Østgulen DeiszNTNUI09.45.00
352Jakob HanserudNTNUI/Geelmuydens gampere09.45.00
354Jørgen WulfsbergNydalens SK09.45.00
355Sebastian AasOL Trollelg09.45.00
3966Martin RønningNTNUI Dykkergruppa09.45.00
3985Preben HoelNTNUI Dykkergruppa09.45.00
4010Kasper ScheiNTNUI09.45.00
40810Eivind LonaWing OK09.45.00
41017Ulf Forseth IndgaardFrol IL09.45.00
41116Bjørnar AlmelandFana IL09.45.00
41213Styrk Almeland BleieVaregg09.45.00
41315Sindre Natland BjørnstadFana IL09.45.00
41414Magnus Andersen09.45.00
41518Jørgen MadslienNTNUI09.45.00
41619Jonas WaeflerFreidig09.45.00
41725Hervé VicariNTNUI Langrenn09.45.00
42024Esten Nicolai WøienNTNUI09.45.00
42223Joachim KlungsethNTNUI09.45.00
42621Arne DybdahlLino Marna OL09.45.00
42720Lars BergendahlNTNUI Langrenn09.45.00
43146Jonas OkstadSkaun IL09.45.00
43344Mats Bjørnar LeirdalIL Bjørn09.45.00
43543Herman StensethPlacebo09.45.00
43642Petter Liabakk EriksenByåsen IL09.45.00
44240Fredrik WiderøeNTNUI09.45.00
444Marcus BraathenNTNUI Langrenn09.45.00
45037Leonard FaubelNTNUI Friidrett09.45.00
45435Mads FornesNTNUI09.45.00
45534Jens WinsnesSK Heia09.45.00
45633Bjarne ValåsByåsen IL09.45.00
45832Eigil LyngByåsen IL09.45.00
45931Ole Einar BrækkenByåsen Gubbehufsere09.45.00
46129Gunnar Wang-HaugsethNTNUI Langrenn09.45.00
46330Henrik LangelandNGI09.45.00
46626Snorre SulheimSpiterstulen bre- og fjellførere09.45.00
468Sven-Erik Markhus KaiserNTNUI Langrenn09.45.00
4714Andreas DalenEmblem IL09.45.00
47349Bjarne Nes09.45.00
47451Tore BlokkumSvorkmo09.45.00
41960Oscar LyngenFreidig

Damer

18 000 m, 106 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Karen Oline KolstadNTNUI09.30.25
14Marta UlvensøenNTNUI09.31.24
32Aurora FossøyNTNUI09.35.11
36Mali Gederaas KanstadNTNUI09.35.24
111Silje ArntzenNTNUI09.36.37
43Tone AlmåsIl Leik09.39.52
60Karoline Dahl FosbyNTNUI09.45.00
67Eva TesarovaWing OK09.45.00
68Live Bredholt JørgensenNTNUI09.45.00
75Elise LangkaasNTNUI09.45.00
76Marit NerstenNTNUI09.45.00
77Ida HerudFossum Orientering09.45.00
78Ingvild BrekkeNTNUI09.45.00
79Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss09.45.00
98Anine Valsø SannSandefjord OK09.45.00
101Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK09.45.00
102Astrid MarthinsenTimini Alumni09.45.00
107Siri Juvik09.45.00
113Trine Disch KihleNTNUI09.45.00
116Anne EikenKongsberg OL09.45.00
122Hedvig ÅstebølNTNUI09.45.00
123Johanne Garcia de PresnoNTNUI09.45.00
127Julie Arnesen, lenge leve Moldeformen!NTNUI09.45.00
128Kristine BirkeliTeam SKT09.45.00
131Maria Thonhaugen Raastad09.45.00
134Siri StensgårdNTNUI09.45.00
1370Elin GranstedtNTNUI09.45.00
142Gina DidriksenNTNUI09.45.00
148Lise GaupsetØ B Fanklubb & Idrettslag09.45.00
149Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL09.45.00
152Nora GrafferNTNUI09.45.00
158Sunniva OmdalSandnes IL09.45.00
159Åse BerganNydalens SK09.45.00
160Agnes Karin Eliassen09.45.00
162Amanda Borge ByrkjelandNTNUI Langrenn09.45.00
164Ane ValåsByåsen IL09.45.00
170Elisabeth BrevikNTNUI09.45.00
171Elise BrynNTNUI Langrenn09.45.00
172Elise Rivenes HagenLøkka vin og løpeforening09.45.00
173Ellen Marie AriansenLillomarka OL09.45.00
181Gry Emilie GranstedtNTNUI09.45.00
184Hannah MalmeiNTNUI09.45.00
186Helene OmdalNTNUI09.45.00
198Ida RongvedNTNUI09.45.00
199Ingrid TvetenNTNUI09.45.00
211Ingvild Christoffersen FleisjeLillomarka09.45.00
220Kari Ravnestad KjørholtNTNUI09.45.00
225Kristin JægerWing OK09.45.00
226Kristin Østeberg MoanNTNUI09.45.00
229Kristine AusenNTNUI09.45.00
230Kristine Døsvik09.45.00
231Kristine FjeldboTyrving09.45.00
232Lene Berg HanssenByåsen IL orientering09.45.00
233Line Hovdenak LyngNidarøst OK09.45.00
235Mari BasbergFreidig09.45.00
237Mona Høysæter FenstadWing OK09.45.00
238Nanna NorderudNTNUI09.45.00
239Natalie BlomsethNTNUI09.45.00
242Oline HortenNTNUI09.45.00
247Sara m"Bøcks ""toppidrett"""09.45.00
252Silje Uhlen MaursetNTNUI09.45.00
257Simone FenkNTNUI09.45.00
259Solveig AamlidNTNUI09.45.00
272Thine HestnesNTNUI09.45.00
275Valborg Madslien09.45.00
278Marit Rønning SkoglundNTNUI09.45.00
291Anu TuomistoNTNUI09.45.00
292Emma ArnesenByåsen IL09.45.00
309Moa LarssonTeam Moax09.45.00
313Stina SandbergNTNUI09.45.00
316Vilde Naja MoiTeam Elgefaret09.45.00
318Fride Midtbø Birkeland09.45.00
319Mari Angell-PetersenFreidig09.45.00
322Anne MelkildFreidig09.45.00
329Noemi AmbauenVørterUltra09.45.00
331Eiril Fuglem RenåHommelvik IL09.45.00
356Sylvia NordskarPwC09.45.00
4038Ragnhild RostenNTNUI Langrenn09.45.00
4069Maria Cathrine Berg RolkeNTNUI09.45.00
40912Kristin Helland-HansenNTNUI09.45.00
42322Benedikte T. SmenesCERG09.45.00
42945Jenny PerssonByåsen IL09.45.00
43841Ingeborg Treu RøeNTNUI09.45.00
44039Hanne VefsnmoByåsen IL09.45.00
44647Marte WilsonNTNUI Friidrett09.45.00
45236Nina BirkelandNTNUI09.45.00
46428Synne H. NybøNorconsult09.45.00
46548Ida SvenssonTurtrusa09.45.00
46727Marthe Holm FrelchaugSpiterstulen bre- og fjellførere09.45.00
4723Synne Kathinka BertelsenTurtrusa09.45.00
47750Thea HerbergNTNUI09.45.00
11Ingvild BratlieNTNUI
19Synnøve BrulandNTNUI
17Maren Jansson HaverstadNTNUI
8Hildegunn HeggøyNTNUI
4Anna JensenNTNUI Langrenn
16Kristin LønsethagenNTNUI
9Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI orientering
13Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI
6Audhild Bakken RognstadEmblem IL
15Kamilla SaltermarkNTNUI
18Åsne Skram TrømborgNTNUI Orientering
5Anna UlvensøenNTNUI
10Ingunn Egeberg VáriNTNUI
14Ingvild WangNTNUI
7Frida ØygardNTNUI

Veteran herrer

18 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10C.G. ArmfeldtSverige08.45
359Tor Guttorm SyvertsenGauken08.45
360Frank BjarkøWing OK08.45
361Nils HolteNTNU bil08.45
365Robert StrømWing OK08.45
367Viggo ScheiSkanska Aktiv08.45
368Ole HarbitzFriskis og svettis08.45
375Anders WaageFreidig08.45
376Nils Olav VennevikFreidig08.45
3947Inge NørstebøSkanska08.45
56Petter NæssOppsal09.45
370Trond LillealternSelbu OK09.45
377Peter CarlsenSturla IL09.45
2Harald FløgstadFreidig
Edvin HelleAskvoll og Holmedal Il
1Atle StøyvaBreimsbygda Il

Parløp ungdom

18 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378Ane Malene KolstadFreidig09.00
381Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK09.00
383Emil Reinertsen LeroyerFreidig09.00
384Jørgen SchjølbergTynset IF09.00
386Mikkel HoltFreidig09.00
388Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK09.00
390Tobias AlstadFrol IL09.00
391Emil GrønliFreidig09.00
392Kristoffer Strømdal WikFreidig09.00
3991Mari EidsmoFreidig09.00
402Jostein Mauseth RøFreidig09.00
40711Petter Andreas LonaWing OK09.00

Superbabes

30 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Maren Jansson HaverstadNTNUI09.30.00
8Audhild Bakken RognstadEmblem IL09.30.15
15Anna UlvensøenNTNUI09.31.33
39Åsne Skram TrømborgNTNUI Orientering09.38.01
41Ingunn Egeberg VáriNTNUI09.38.08
73Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI orientering09.45.00
81Frida ØygardNTNUI09.45.00
92Hildegunn HeggøyNTNUI09.45.00
93Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI09.45.00
95Ingvild WangNTNUI09.45.00
165Anna JensenNTNUI Langrenn09.45.00
205Ingvild BratlieNTNUI09.45.00
290Kristin LønsethagenNTNUI09.45.00
339Kamilla SaltermarkNTNUI09.45.00
44338Synnøve BrulandNTNUI09.45.00

Superveteran

30 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363Atle StøyvaBreimsbygda Il08.45
364Edvin HelleAskvoll og Holmedal Il08.45
145Harald FløgstadFreidig09.45

Superidiot

18 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Jacob Berg LofthusNTNUI09.45
244Per Øyvind ValenNTNUI Orientering09.45

Annonser

IOF Eventor