Norsk Orientering

Startliste for Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

sprint, dag 1mellom (m/STOK u.løp), dag 2lang, dag 3

N-åpen

2 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71637Berit Helgemo FuruholtOL Gaula10.42.50
238054Linus Fossum MalmringFreidig10.44.11
233998Clara LeroyerFreidig10.46.31
209714Lavrans RingdalenFreidig11.09.14
209765Raghild Vatne OlufsenMo OK11.09.22
225001Irene Storler SnøfuglFreidig11.11.21
228509Marit Storler SnøfuglFreidig11.52.17
225496Eystein AskeFreidig
11Eivind Helgemo FuruholtOL Gaula

D 11-12

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142201491Greta HedmanÖstersunds OK11.12.03
145223812Ingeborg KolstadWing OK11.18.03
143211845Maja Sæterhaug KnudsenFreidig
144212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL
146212641Marie Wollan BenumByåsen IL

D 13-14

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400203270Eline Horten JordetVingelen IL11.40.00
401182074Mathea Spets StorhovFreidig11.41.37
402206033Lina Storler SnøfuglFreidig11.45.06
403207404Tora KittilsenFreidig11.45.23
404201381Hanna LindqvistÖstersunds OK11.45.25
405216833Sigrid HaugskottOL Trollelg11.46.17
406213142Maria Strømdal WikFreidig11.46.23
407233868Marita AskeFreidig11.48.47
408233837Selma NevinFreidig11.49.55
409211745Solveig Louise NissenFreidig11.50.02
410506793Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø11.51.07
411206519Una KittilsenFreidig11.55.00
412184595Astrid Oline Rinnan GreenWing OK11.55.00
413182067Ella SandstadFreidig11.55.00

D 15-16

5 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500202045Åsne HaavengenKongsberg OL12.00.00
501501067Oda ScheeleNydalens SK12.00.56
502502698Pia Young VikNydalens SK12.01.45
503179918Vilde Lereim StorliFreidig12.04.34
504216794Frida HaugskottOL Trollelg12.05.43
505180130Ane Malene KolstadFreidig12.06.11
506235930Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.06.18
507217355Kristin Melby JacobsenLardal OL12.07.06
508505186Mari EidsmoFreidig12.08.39
509221189Tale Tannvik SkeiFreidig12.10.09
510213330Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12.10.45
511213659June MunkebyFrol IL12.15.00
512195841Linnea MunkebyFrol IL12.15.00
513224737Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig12.15.00

D 15-20B

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147206280Hege HallanOK Skøynar

D 17-A kort

3 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148181017Andrine VikenByåsen IL11.14
149192325Maren VikenByåsen IL11.16

D 17-

8 500 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601214970Mari Angell-PetersenFreidig12.20.54
602504587Eva TesarovaWing OK12.23.32
603504584Karoline BjørnerødOK Moss12.23.43
604501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.25.37
60591574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.26.06
606201110Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK12.27.29
607201220Helen HanstockÖstersunds OK12.29.13
608236427Marit SchmidOL Trollelg12.32.19
609181458Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK12.32.53
610197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK12.35.00
611500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.35.00
612504498Marie Lindløv JensenSarpsborg OL12.35.00
613503111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.35.00
614204666Åse BerganNydalens SK12.35.00
615224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.35.00
616209716Maja MorawskaNTNUI12.35.00
61782166Elin-Kristin Hem OlsenFreidig12.35.00
618227491Matilde MunkebyFrol IL12.35.00
619196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.35.00

D 40-

5 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505184Gro Sandstad EidsmoFreidig11.33.56
223818Kari Tønset GuttvikWing OK11.36.01
506670Tone AlmåsIL Leik11.38.00
501100Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.42.00
203785Kari Solem AuneByåsen IL
180719Kari UlsethFreidig

D 50-

5 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.23.59
181956Torunn Spets StorhovFreidig11.25.59
205505Mai Iren AlmåsIL Leik11.27.59
209715Camilla GillströmÖstersunds OK11.30.00
229612Guri BjørndalByåsen IL11.32.00

D 60-

3 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214816Grete Berge OwrenFreidig11.09.59

H -10

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152502096Mathias LeroyerFreidig11.00.02
154213797Jens Anton AndresenMalvik IL11.02.12
153224018Finn Einar BrandsenMalvik IL11.02.14
157225310Dagfinn StenvikByåsen IL11.10.03
155206049Ole Ulseth SylteFreidig
156233845Brage Strøm HaugsnesWing OK

H 11-12

2 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193193987Toste WallskogÖstersunds OK11.22.04
194194089Axel LodinÖstersunds OK11.24.03
195228533Sven NevinFreidig11.26.03
196194102Simon LindqvistÖstersunds OK11.28.02
197201111Jonatan GreenÖstersunds OK11.30.04
198234100Loke Strøm HaugsnesWing OK11.32.03
199180307Hallvard HellevikFreidig11.34.03
200206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.36.03

H 13-14

4 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
450179862Kristoffer Strømdal WikFreidig11.20.00
451233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig11.25.00
452211762Emil GrønliFreidig11.26.29
453208684Magnus AlstadFrol IL11.28.50
454213734Tord RomundstadNidarøst OK11.29.46
455212820Vegard Lereim StorliFreidig11.30.52
456224281Kristoffer LerliMelhus IL11.32.19
457225280Sander M JensenByåsen IL11.35.00
458213289Magne GuttvikWing OK11.35.00

H 15-16

7 100 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
550195842Tobias AlstadFrol IL12.00.00
551184323Mikkel HoltFreidig12.00.49
552501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.01.35
553500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.02.22
554501269Jørgen SchjølbergTynset IF12.03.41
555212595Petter Andreas LonaWing OK12.06.18
556502484Håkon SæternesByåsen IL12.06.32
557504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.06.43
558186846Hallvar HallanOK Skøynar12.07.40
559223811August Hopstad NykvistWing OK12.09.59
560200441Erlend AuneByåsen IL12.10.11
561502362Erling Eide HustvedtWing OK12.11.06
562224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig12.13.33
563212807August MaskeFreidig12.15.00
564212776Vetle Grønvik EkraFreidig12.15.00
565220833Vegard Ulseth SylteFreidig12.15.00

H 17-

10 500 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100201651Jørgen BaklidKonnerud IL12.20.00
101211600Carl Petter LyngenFrol IL12.20.02
102504684Oskar AndrénIL Leik12.20.58
103209874Simon JakobssonLånghundra IF12.21.41
104179878Mattis HoltFreidig12.22.50
105199496Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving12.23.18
106211189Jan SchmidOL Trollelg12.23.22
107215144Jonas GrønliFreidig12.25.11
108214979Are WigaardOppsal Orientering12.25.19
109243720Lars O. LøsethOL Trollelg12.26.54
110506688Ola KeiseråsIL Leik12.29.26
111502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF12.33.20
112184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK12.34.58
113193982James TurtonÖstersunds OK12.35.00
114209766Erik MemmiHalmstad OK12.35.00
115401016Stig Magnar LøvåsFreidig12.35.00
116187167Jørgen FiskumFrol IL12.35.00
117203231Tarjei HoloFossum IF12.35.00
118502895Yngve SkogstadFrol IL12.35.00
119200382Jérôme SoulardByåsen IL12.35.00
12096318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.35.00
121206055Øystein Grande JarenFreidig12.35.00
122229996Matias Hodne HanischKristiansand OK12.35.00
123506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.35.00
124228355Jonas WaeflerFreidig12.35.00
125197402Johan NilssonÖstersunds OK12.35.00
126173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL12.35.00
127227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.35.00
128206427Olav VestølVegårshei IL12.35.00
129505815Trygve Hem OlsenFreidig12.35.00
130243326Frank SandbergFlyfemkamp12.35.00
131185835Anders TiltnesIL Tyrving12.35.00
132197877Marius PyttenKristiansand OK12.35.00
133170612Ola BergerByåsen IL12.35.00
134229749Elias BergsetIL Veten12.35.00

H 40-

7 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502351Torgeir AuneByåsen IL10.59.59
501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.01.59
211262Eivind LonaWing OK11.04.02
507393Eivind Sjøgren OlsenFreidig11.05.59
206218Olle MalmringFreidig11.07.59
221451Agnar RenolenWing OK11.10.00
207646Ingebrigt FuglemMalvik IL11.11.59
201222Erik HedmanÖstersunds OK11.14.00
191303Jørgen TegdanFreidig11.15.59
226191Christian Andre AndresenMalvik IL11.28.00

H 50-

5 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500161Øystein WiggenByåsen IL10.59.59
222703Harald StorrønningByåsen IL11.04.00
182078Jens Even StorhovFreidig11.05.58
179424Geir ArnesenFreidig11.12.00
200231Knut HagenByåsen IL11.13.59
203543Per Ivar SkinderhaugWing OK11.15.59
211185Stein Ivar FossMelhus IL11.18.00
503970Jostein AlvestadWing OK11.20.00
93503Ulf LindqvistÖstersunds OK11.22.00
501262Bernt BrynhildsenWing OK11.23.59
180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.07.11
507089Gisle JohansonFana IL
203650Bjørn P. LøvåsNidarøst OK
215066Atle PedersenMelhus IL

H 60-

3 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221188Kjell MaroniByåsen IL11.18.00
178050Morten SkoglundByåsen IL11.20.00
215196Geir OwrenFreidig11.21.59

H 70-

3 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188838Robert StrømWing OK11.00.04
179416Anders LaugloOL Trollelg11.01.59
84692Tom BrantheimÖstersunds OK11.04.01
200407Frode StensrudOL Trollelg11.05.59

Direkte A

5 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507075Fredrik Persson11.03.54
216017Jan Kåre VatneMo OK11.10.59
192400Toril Aasheim NymarkNTNUI11.45.58
216780Tore Heggem11.59.52
184562Harald SvergjaNord-Østerdal12.03.32
600504336Andrea RanvikKonnerud IL12.15.59
188951Inga RingdalenFreidig12.16.59
91555Helene Lund-JohansenIL Tyrving12.35.27
201909Anthony Bossard
500296Mari FastingByåsen IL
200123Triin JäädmaaOK Võru
207676Maj-Lisbet RønningFreidig

Direkte A lang

8 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203583Anthony LeroyerFreidig11.08.14
233995Anne NevinFreidig11.09.22
206040Pål KittilsenFreidig11.19.43
213810Johannes LangaasNidarøst OK12.36.12
179864Arild H ClausenFreidig

Direkte B

4 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157178Martin RingdalenFreidig11.14.17
501152Susanna BrynhildsenWing OK11.23.54
203370Bente HortenVingelen IL11.26.17
228368Arne GuttvikWing OK11.37.08
97783Leie Rune HellevikFreidig11.39.42
193067Kato NykvistWing OK11.40.29
504443Nelly MasweiFreidig11.46.10
502363Wenche EideWing OK11.50.35
187009Rune M HoltFreidig11.53.51
192662Ingerid ReinertsenFreidig12.05.04
201112Birgitta HansonÖstersunds OK12.23.06
239667Tormod LangaasNidarøst OK12.24.30
171169Jostein Grepstad12.46.44
15Elvira Marie Bergheim
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL
225556Ingvil SnøfuglFreidig

Student

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184244Inga Konow11.05.35
201385Lars Kristian EidsheimNTNUI11.27.02

Annonser

IOF Eventor