Norsk Orientering

Startliste for Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

sprint, dag 1mellom (m/STOK u.løp), dag 2lang, dag 3

N-åpen

1 100 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507075Isabella Chemis17.10.26
238054Linus Fossum MalmringFreidig17.23.38
209716Sara Grande MoldenFreidig17.23.45
233621Karoline Tøndel ChutkoWing OK17.47.00
233893Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK17.50.46
223659Vilde HaalandWing OK17.57.05
226225Sverre Nordgård LeirenByåsen IL17.58.39
96490Sigve Bohnhorst TegdanFreidig17.59.37
224013Sofie Laura AndresenMalvik IL18.03.13
224450Ole Einar AndresenMalvik IL18.03.16
233998Clara LeroyerFreidig18.05.13
202606Gaute Holck SandbergWing OK18.06.00
201910Kristian Wollan BerumByåsen IL18.16.48
225001Irene Storler SnøfuglFreidig18.19.00
212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.33.54
223827Emma ImslandWing OK18.34.33
228509Marit Storler SnøfuglFreidig18.40.10
84343Sigrid OhlssonOK Storsjoen18.46.14
223702Imre GangauneWing OK18.59.18
233799Eira Forsbak AsplemFreidig
234228Magnus Elden EggenWing OK
11Joel Krabset HansenByåsen IL
223663Leo Næbb-MelumWing OK

D -10

1 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280223614Tuva Holck SandbergWing OK18.00
252224259Hedda SæbøNidarøst OK18.01
50212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.02
281223613Maia Ruano StrandWing OK18.04
282223822Guro HaalandWing OK18.05

D 11-12

1 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84225393Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.01.00
296201491Greta HedmanÖstersunds OK18.04.00
83211845Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.04.59
53225292Nora Sumstad HanssenByåsen IL18.06.00
51212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.12.43
52212641Marie Wollan BenumByåsen IL18.14.02
283223821Anna Emilie LonaWing OK

D 13-14

1 700 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
265216833Sigrid HaugskottOL Trollelg18.08.00
91213142Maria Strømdal WikFreidig18.09.00
86182074Mathea Spets StorhovFreidig18.10.00
92182067Ella SandstadFreidig18.10.59
284184595Astrid Oline Rinnan GreenWing OK18.13.00
93206033Lina Storler SnøfuglFreidig18.14.00
89233868Marita AskeFreidig18.15.00
279203270Eline Horten JordetVingelen IL18.15.57
87207404Tora KittilsenFreidig18.17.00
54212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.19.00
85211745Solveig Louise NissenFreidig18.20.00
165506793Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø18.21.00
297201381Hanna LindqvistÖstersunds OK18.22.00
90233837Selma NevinFreidig18.23.00
88206519Una KittilsenFreidig
264191300Astrid Berge MjølhusOL Trollelg

D 15-16

2 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98224737Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18.18.00
96221189Tale Tannvik SkeiFreidig18.19.01
94505186Mari EidsmoFreidig18.20.00
275235930Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.21.00
177213330Mari Grøtli SvergjaKvikne IL18.22.00
55192325Maren VikenByåsen IL18.23.00
257502698Pia Young VikNydalens SK18.24.00
95180130Ane Malene KolstadFreidig18.24.59
97179918Vilde Lereim StorliFreidig18.26.00
258501067Oda ScheeleNydalens SK18.27.00
178217355Kristin Melby JacobsenLardal OL18.28.00
173202045Åsne HaavengenKongsberg OL18.29.00
266216794Frida HaugskottOL Trollelg18.30.00

D 15-20B

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261206280Hege HallanOK Skøynar18.07

D 17-

2 400 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.37.00
164222093Tora VollsetHeming Orientering18.38.00
247222695Marte Hoff HagenNTNUI18.39.00
321181017Andrine VikenByåsen IL18.40.00
249503359Marit NerstenNTNUI18.41.00
174504336Andrea RanvikKonnerud IL18.42.00
248220772Nanna NorderudNTNUI18.43.00
299201220Helen HanstockÖstersunds OK18.44.00
259501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.45.00
260504584Karoline BjørnerødOK Moss18.46.00
267236427Marit SchmidOL Trollelg18.47.01
298181458Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK18.47.59
29591574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.49.00
139211561Maria Ulseth SylteFreidig18.50.00
285504587Eva TesarovaWing OK18.51.01
312201110Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK18.52.01
274504498Marie Lindløv JensenSarpsborg OL18.54.00
72189054Solveig SæternesByåsen IL18.55.00
313201217Kristina LarssonÖstersunds OK18.56.02
253224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.57.01
254505470Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.58.02
163196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.59.00
272199374Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK18.59.59
99214970Mari Angell-PetersenFreidig19.02.00
138180322Vera MelkildFreidig
273196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)

D 40-

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203785Kari Solem AuneByåsen IL18.33.00
501100Anne UrsetIL BUL-Tromsø18.33.59
199490Gøril EideByåsen IL18.35.00
199281Liv TennesWing OK18.36.00
506670Tone AlmåsIL Leik18.36.59
180719Kari UlsethFreidig18.45.00

D 50-

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181956Torunn Spets StorhovFreidig18.00.00
205505Mai Iren AlmåsIL Leik18.01.00
506781Hilde ForbordMalvik IL18.02.00
161000Åse Rita EllingsenWing OK18.03.00
229612Guri BjørndalByåsen IL18.04.00
209715Camilla GillströmÖstersunds OK18.05.02
199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL18.06.00

H -10

1 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240224018Finn Einar BrandsenMalvik IL18.08.00
140502096Mathias LeroyerFreidig18.08.59
73225310Dagfinn StenvikByåsen IL18.10.00
142206049Ole Ulseth SylteFreidig18.11.00
141225465Erlend GrønliFreidig18.13.00
241213797Jens Anton AndresenMalvik IL18.14.01
286233845Brage Strøm HaugsnesWing OK

H 11-12

1 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316193987Toste WallskogÖstersunds OK18.08.00
146186849Alf Petter LynumFreidig18.09.00
26869057Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.10.00
144228533Sven NevinFreidig18.11.00
287234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18.11.59
314194089Axel LodinÖstersunds OK18.13.00
317194102Simon LindqvistÖstersunds OK18.13.59
315201111Jonatan GreenÖstersunds OK18.16.01
145206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig

H 13-14

1 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.27.01
255213734Tord RomundstadNidarøst OK18.28.00
160208684Magnus AlstadFrol IL18.29.00
75228494Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.30.00
148211762Emil GrønliFreidig18.31.00
149179862Kristoffer Strømdal WikFreidig18.32.00
243224281Kristoffer LerliMelhus IL18.33.00
150212820Vegard Lereim StorliFreidig18.34.00
74225280Sander M JensenByåsen IL

H 13-16N

1 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48234525Aksel Wullum-VestadWing OK18.04.10

H 15-16

2 300 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.32.00
153203659Brage AsplemFreidig18.33.00
278500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.34.00
245224320Oskar StorlerMelhus IL18.35.00
156220833Vegard Ulseth SylteFreidig18.36.00
290223811August Hopstad NykvistWing OK18.37.00
161195842Tobias AlstadFrol IL18.38.00
151212807August MaskeFreidig18.38.59
277501269Jørgen SchjølbergTynset IF18.40.00
292504504Nikolai RenolenWing OK18.41.00
288212595Petter Andreas LonaWing OK18.42.00
263206180Håvard VeieOK Skøynar18.43.00
166501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø18.44.00
262186846Hallvar HallanOK Skøynar18.45.01
244225309Andreas AagesenMelhus IL18.46.00
291203540Gabriel CallananWing OK18.47.00
157184323Mikkel HoltFreidig18.47.59
152224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig18.49.00
77502484Håkon SæternesByåsen IL18.50.00
289502362Erling Eide HustvedtWing OK18.51.00
76200441Erlend AuneByåsen IL18.53.00
154212776Vetle Grønvik EkraFreidig18.54.00
246224269Martin AuneMelhus IL

H 17-

2 900 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175201651Jørgen BaklidKonnerud IL18.35.00
78504621Sigurd StenvikByåsen IL18.35.58
79200382Jérôme SoulardByåsen IL18.36.59
270211189Jan SchmidOL Trollelg18.38.00
318182172Barry CarolanÖstersunds OK18.39.00
158179878Mattis HoltFreidig18.39.59
256213810Johannes LangaasNidarøst OK18.41.00
168504684Oskar AndrénIL Leik18.41.59
17191555Anders TiltnesIL Tyrving18.42.59
81243326Frank SandbergFlyfemkamp18.44.00
250209766Jonas RisethNTNUI18.46.00
179209874Simon JakobssonLånghundra IF18.46.58
294184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK18.48.00
271214979Are WigaardOppsal Orientering18.49.00
170199496Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving18.49.58
159215144Jonas GrønliFreidig18.51.01
162211600Carl Petter LyngenFrol IL18.51.59
82501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK18.53.00
167193120Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.53.54
319193982James TurtonÖstersunds OK18.56.04
269243720Lars O. LøsethOL Trollelg18.57.00
293506690Jonas VindalWing OK18.57.59
176229996Matias Hodne HanischKristiansand OK18.59.00
24296318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.00.00
49207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.01.00
276502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF19.02.00
169506688Ola KeiseråsIL Leik19.03.00
80506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL
251206902Marius Borge HeirNTNUI

H 40-

2 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192933Petter Andreas BerghMalvik IL18.58.00
226191Christian Andre AndresenMalvik IL18.59.00
191407Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19.00.00
504710Geir HanssenByåsen IL19.01.01
197731Stefan PreisigMelhus IL19.02.01
201222Erik HedmanÖstersunds OK19.03.00
206218Olle MalmringFreidig19.03.59
211262Eivind LonaWing OK19.04.59
191303Jørgen TegdanFreidig19.06.00
207646Ingebrigt FuglemMalvik IL19.06.59
501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø19.08.01

H 50-

2 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179424Geir ArnesenFreidig18.14.00
203543Per Ivar SkinderhaugWing OK18.15.01
507089Gisle JohansonFana IL18.16.01
203526Jens Kjetil MehammerWing OK18.17.00
501262Bernt BrynhildsenWing OK18.17.59
211185Stein Ivar FossMelhus IL18.18.59
180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL18.19.59
223593Morten KorsvoldWing OK18.21.00
81063Bjarne LienByåsen IL18.22.01
182078Jens Even StorhovFreidig18.22.59
93503Ulf LindqvistÖstersunds OK18.24.00
211567Jon VindalWing OK18.25.00
221451Agnar RenolenWing OK18.25.59
503919Arild HeggesetFreidig18.27.00
200231Knut HagenByåsen IL18.28.00
215066Atle PedersenMelhus IL18.29.00
500161Øystein WiggenByåsen IL18.30.00

H 60-

1 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178050Morten SkoglundByåsen IL18.38
187009Rune M HoltFreidig18.39
221188Kjell MaroniByåsen IL18.40
228367Tor GjermstadWing OK18.41

H 70-

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80120Kristian MidthjellVerdal OK18.00.01
208600Roar ForbordMalvik IL18.00.59
179416Anders LaugloOL Trollelg18.02.00
506687Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg18.03.00
200407Frode StensrudOL Trollelg18.04.00
84692Tom BrantheimÖstersunds OK18.05.00
188838Robert StrømWing OK18.05.59

Direkte A

2 200 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207676Maj-Lisbet RønningFreidig17.45.54
179864Arild H ClausenFreidig17.48.59
178367Hanne VefsnmoByåsen IL17.50.01
233995Anne NevinFreidig18.00.58
203583Anthony LeroyerFreidig18.11.13
203660Janne Fossum MalmringFreidig18.12.00
207803Marte P. H AndresenMalvik IL18.14.00
200411Sandrine Pic18.18.00
225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.34.26
178225Sunniva Nergaard BergStokke IL18.36.01
501152Susanna BrynhildsenWing OK18.37.29
192400Toril Aasheim NymarkNTNUI18.38.11
80878Marie OhlssonOK Storsjoen18.42.44
243327Merethe Olsen18.45.01
506675Kristin JægerWing OK18.46.00
500165Trond SletnerFreidig18.47.00
76122Snorre GangauneWing OK19.00.19
200123Trün JäädmaaOK Vôru19.03.51
201909Anthony Bossard

Direkte B

1 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241197Gunn Tove LeirenByåsen IL18.01.33
223846Arnstein VestadWing OK18.04.46
203370Bente HortenVingelen IL18.07.01
193067Kato NykvistWing OK18.09.01
504443Nelly MasweiFreidig18.33.06
502363Wenche EideWing OK18.35.02
192662Ingerid ReinertsenFreidig18.43.28
201112Birgitta HansonÖstersunds OK18.48.00
225556Ingvil SnøfuglFreidig19.02.00
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL

Student

1 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201385Lars Kristian EidsheimNTNUI18.39.00
209759Anna van der Zwaag18.39.59

Annonser

IOF Eventor