Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Open, dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 1
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 1 juni 2018

N-åpen

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10223587Kristine BraathenWing OK17.42.22
7234283Hauk Vold KirkvoldWing OK17.42.44
8223669Emre Vold KirkvoldWing OK17.42.59
11223676Saga Melbye-BergWing OK17.43.17
21228509Marit Storler SnøfuglFreidig17.44.32
9223827Emma ImslandWing OK17.44.55
1225001Irene Storler SnøfuglFreidig17.45.10
12202527Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK17.45.41
15192917Agnes Wullum-VestadWing OK17.45.43
5238054Linus Fossum MalmringFreidig17.47.32
13223819Eline Jøsang WithWing OK17.51.30
223659Peter WithWing OK17.52.34
229226020Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK17.59.31
6223614Tuva Holck SandbergWing OK18.00.35
188203650Sofia Johannes BugtenNidarøst OK18.01.39
78203649Gustav Johannes BugtenNidarøst OK18.01.44
231206048Filip NolteFreidig18.07.40
14225527Martin Sæther LevinFreidig18.09.03
19233772Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK18.17.25
18242508Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18.17.30
17212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.18.02
4233644Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18.24.12
3233619Even Hoff BjørklundNidarøst OK18.24.23
16202356Peter Jøsang WithWing OK

D -10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.00.00
22223613Maia Ruano StrandWing OK18.04.00
23203642Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK18.05.59
24224259Hedda SæbøNidarøst OK18.07.59
25223822Guro HaalandWing OK18.09.59

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.18.59
38223812Ingeborg KolstadWing OK18.20.59

D 11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39203524Tyra Hopstad NykvistWing OK18.16.59

D 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40206033Lina Storler SnøfuglFreidig18.00.00
41212777Marita AskeFreidig18.02.00
42207404Tora KittilsenFreidig18.03.59
43182074Mathea Spets StorhovFreidig18.05.59
44212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.07.59
45206519Una KittilsenFreidig18.09.58
46211745Solveig Louise NissenFreidig18.11.59
47213142Maria Strømdal WikFreidig18.14.00

D 15-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58181876Trude MarkhusVerdal OK18.02.59
59225367Anna ChristensenFreidig18.05.00
60180130Ane Malene KolstadFreidig18.07.00
61213563Stine AuneNidarøst OK18.08.59
62179918Vilde Lereim StorliFreidig18.10.58
63505186Mari EidsmoFreidig18.12.59
64221189Tale Tannvik SkeiFreidig18.14.59
65212787Silje Marie NissenFreidig18.16.59
57206280Hege HallanOK Skøynar

D 17-18

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89208919Lene Berg HanssenByåsen IL18.09.59
90224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.12.00

D 19-20

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI18.47.00
120501834Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI18.48.59
122500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.52.59
123207771Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK18.54.59
121180322Vera MelkildFreidig

D 21-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12482335Hildegunn HeggøyNTNUI18.10.00
125204860Ingvild TorgersenNTNUI18.10.59
126504601Maja BergerByåsen IL18.12.00
127195483Helene OmdalNTNUI18.12.59
128184487Kristine AusenNTNUI18.13.59
129182129Åshild KolstadNTNUI18.14.59
131207629Vilde MalmeiNTNUI18.16.58
132501130Evine Westli AndersenLøten o-lag18.17.59
133500336Camilla NilssonOK Torfinn18.18.59
13498004Synne FossøyNTNUI18.20.00
13562220Aurora FossøyNTNUI18.20.59
136195919Emma ArnesenByåsen IL18.21.59
137180127Åsne Skram TrømborgNTNUI18.22.59
138203645Evelina FolkessonOK Torfinn18.24.00
139193890Ingrid GulbrandsenNTNUI18.24.59
141154630Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF18.26.59
142182140Anna UlvensøenNTNUI18.27.59
143236427Marit SchmidOL Trollelg18.29.00
14471525Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL18.30.00
145178367Hanne VefsnmoByåsen IL18.30.59
146177964Marie StyrvoldNTNUI18.31.59
130222695Marte Hoff HagenNTNUI
140176252Kristin JægerWing OK

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114226140Tone AlmåsIL Leik18.34.59
115214965Tina Strømdal WikFreidig18.36.59
117502656Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.40.59
118188746Mette Resell NolteFreidig18.42.59
11669051Mari Angell-PetersenFreidig

D 50-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79208003Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK18.18.00
8072257Hilde ForbordMalvik IL18.19.58
81197929Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18.22.00
82211655Sigrid MelkildFreidig18.23.59
83503616Turid ArnesenByåsen IL18.25.59
84192378Rine HanssenByåsen IL18.27.59
85181956Torunn Spets StorhovFreidig18.29.59
86241261Anne MelkildFreidig18.32.00
87205505Mai Iren AlmåsIL Leik18.34.00
88161000Åse Rita EllingsenWing OK18.36.00

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73203585Reidun Fallan SmaavikFreidig18.39.01
77208704Kjellrun SporildMalvik IL18.47.00

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67501018Torid KvaalFreidig18.27

H -10

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26225465Erlend GrønliFreidig18.19.59
28225310Dagfinn StenvikByåsen IL18.23.59
29502096Mathias LeroyerFreidig18.26.00
30224090Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.27.59
31206049Ole Ulseth SylteFreidig18.29.59
27224950Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering

H 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.01.00
33234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18.01.59
34223650Jakob Jøsang WithWing OK18.04.59
35206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.06.59
36224366Sivert Sæther LevinFreidig18.08.59

H 13-14

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48180850Iver Dalsaune ThunFreidig18.23.59
49504441Tristan HalvorsenFreidig18.25.59
50233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.27.58
51213734Tord RomundstadNidarøst OK18.29.59
52223664Borgar StavrumWing OK18.31.59
53213155Sigurd BraathenWing OK18.33.59
54211762Emil GrønliFreidig18.36.00
55179862Kristoffer Strømdal WikFreidig18.37.59
56212820Vegard Lereim StorliFreidig18.39.58

H 15-16

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98200441Erlend AuneByåsen IL18.00.59
99212776Vetle Grønvik EkraFreidig18.02.59
100203659Brage AsplemFreidig18.04.59
101502484Håkon SæternesByåsen IL18.06.59
102220833Vegard Ulseth SylteFreidig18.08.59
103504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.10.59
104184323Mikkel HoltFreidig18.12.59
105504504Nikolai RenolenWing OK18.14.59
106223811August Hopstad NykvistWing OK18.17.00
107212807August MaskeFreidig18.18.59
108203540Gabriel CallananWing OK18.20.59
109224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig18.22.59
110209976Einar EideByåsen IL18.24.59
112212595Petter Andreas LonaWing OK18.28.59
113228370Henrik BraathenWing OK18.31.00
111186846Hallvar HallanOK Skøynar

H 17-18

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147502812Jo Even KolstadFreidig18.34.59
148504704Vegard KittilsenFreidig18.35.59
149215144Jonas GrønliFreidig18.36.59
150184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK18.37.59
15196318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18.39.00
152213810Johannes LangaasNidarøst OK18.40.00
153203584Håkon HolstadFreidig18.41.00

H 19-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI18.20.00
173201651Jørgen BaklidKonnerud IL18.23.58
174222709Oscar LyngenFreidig18.25.58

H 21-

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193196772Olai Stensland LillevoldNTNUI17.59.59
190180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK18.03.59
191219293Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.05.59
226230085Vegard DanielsenKristiansand OK18.09.59
194211297Johannes Karstein MidtbøWing OK18.11.59
195211189Jan SchmidOL Trollelg18.13.59
196179878Mattis HoltFreidig18.15.58
197169149Erik GustafssonNTNUI18.17.59
198201964Jørgen MadslienNTNUI18.19.59
199146643Nicolas RioNTNUI18.21.59
200170780Tomas RusySK Kamenice18.23.59
202184471Henrik UpsalNTNUI18.27.58
201180926Peter Martinus Freyborg UranNTNUI18.28.03
203211245Christian HohlWing OK18.29.59
204206305Adrian OpheimNTNUI18.31.59
224212099Børge LeirenByåsen IL18.32.59
205501732Håvard Mo VaadalNTNUI18.33.59
206211537Tommy SchmidOL Trollelg18.35.59
207228362Truls BjørklundNidarøst OK18.38.00
208184545Asbjørn Magnus MidtbøWing OK18.40.00
209500061Øyvind WiggenByåsen IL18.41.59
210216933Tobias KristensenNTNUI18.44.00
211182081Anders Felde OlaussenNTNUI18.45.59
212231459Arne Johannes LøkkenNTNUI18.47.59
172186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig18.48.59
213202210Bjørnar KvåleHadeland OL18.49.59
214226229Ola KeiseråsIL Leik18.51.59
215181016Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett18.53.59
217221391Morten JørgensenKristiansand OK18.57.59
218504503Sindre Østgulen DeiszNTNUI18.59.59
219187214Eirik MarthinsenOL Trollelg19.01.59
189504436Sindre JohannessenFreidig
192211600Carl Petter LyngenFrol IL
216220185Henry McNultyNTNUI

H 40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17597601Jon HolstadFreidig18.31.59
176192933Petter Andreas BerghMalvik IL18.33.59
177187051Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.36.00
178206218Olle MalmringFreidig18.37.59
179203343Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.39.59
180167025Eivind Sjøgren OlsenFreidig18.41.59
181211262Eivind LonaWing OK18.43.59
182179841Morten LøbergOK Fjell18.46.00
184191298Roar SkulbørstadOL Trollelg18.49.59
185504605Øystein BraathenWing OK18.51.59
186173137Tomas EidsmoFreidig18.53.59
187504501Arild NomelandByåsen IL18.55.59
183182033Andreas SylteFreidig18.57.59

H 50-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154211651Stein MarkhusVerdal OK18.44.59
155221451Agnar RenolenWing OK18.45.59
156503919Arild HeggesetFreidig18.47.00
157179391Geir PaulsenOL Trollelg18.47.59
158501009Rune StræteWing OK18.49.00
159199655Terje MidtbøWing OK18.49.59
160203543Per Ivar SkinderhaugWing OK18.51.00
162178029Frode SjøvoldRøros IL18.52.59
163217001Håvard LorangeFreidig18.54.00
164211567Jon VindalWing OK18.55.00
165182078Jens Even StorhovFreidig18.56.00
166180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL18.56.59
167179424Geir ArnesenFreidig18.57.59
16869093Geir WillumsenFreidig18.59.00
169223593Morten KorsvoldWing OK18.59.59
170203526Jens Kjetil MehammerWing OK19.00.59
161210013Øyvind SchjelderupWing OK

H 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91187009Rune M HoltFreidig18.40.00
9382249Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.44.01
9491263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.45.59
96221188Kjell MaroniByåsen IL18.49.59
97228367Tor GjermstadWing OK18.52.00
92188759Frank BjarkøWing OK
95192115Arnulf VillmoKorgen IL
228161048Eirik VefsnmoByåsen IL

H 70-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66211274Tom BuggeByåsen IL18.25.00
69188838Robert StrømWing OK18.30.59
71497403Nils Olav VennevikFreidig18.35.00
72181218Gunnar ØsterbøFreidig18.36.59
74203506Rolf KarsetSteinkjer OK18.40.59
75188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg18.42.59
76208600Roar ForbordMalvik IL18.44.59

H 80-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68191258Paul ForsethOL Trollelg18.28.59
70504435Arne SæterhaugByåsen IL18.33.00

Direkte A

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227501262Bernt BrynhildsenWing OK18.11.03
222203660Janne Fossum MalmringFreidig18.15.13
225170860Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF

Direkte B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223226225Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL17.56.02
230228381Lars Talgø-KristiansenFreidig18.05.43
221225556Ingvil SnøfuglFreidig18.14.04
220203654Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.26.51

Annonser

IOF Eventor