Norsk Orientering

Startliste for Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 26 september 2018

A

4 170 m, 99 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181443Simen AamodtNTNUI20.00
506670Tone AlmåsIL Leik20.00
503970Jostein AlvestadWing OK20.00
500915Ellen Marie AriansenLillomarka OL20.00
203659Brage AsplemFreidig20.00
200441Erlend AuneByåsen IL20.00
197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI20.00
114924Sivert Røstum BellingmoOL Gaula20.00
225930Isak BergsetFrol IL20.00
207788Nina Asheim BirkelandNTNUI20.00
216922Solveig BlindheimNTNUI20.00
177697Marianne Opsahl BredesenNTNUI20.00
227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK20.00
507077Ingvild BrekkeNTNUI20.00
197786Kristin BrekkeNTNUI20.00
194879Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI20.00
194880Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI20.00
504503Sindre Østgulen DeiszNTNUI20.00
179813Mats EidsmoFreidig20.00
209814Anne Willkommen EikenKongsberg OL20.00
236801Anders EInumFreidig20.00
506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL20.00
187167Jørgen FiskumFrol IL20.00
211185Stein Ivar FossMelhus IL20.00
62220Aurora FossøyNTNUI20.00
98004Synne FossøyNTNUI20.00
501157Emil GranqvistNTNUI20.00
215144Jonas GrønliFreidig20.00
193890Ingrid GulbrandsenNTNUI20.00
506768Erik GustafssonNTNUI20.00
72449Idunn HaavengenNTNUI20.00
229996Matias Hodne HanischKristiansand OK20.00
208919Lene Berg HanssenByåsen IL20.00
217107Anders HaugskottOL Trollelg20.00
216726Kristin HaugskottOL Trollelg20.00
82335Hildegunn HeggøyNTNUI20.00
174826Martin Borge HeirFossum IF20.00
203231Tarjei HoloFossum IF20.00
179878Mattis HoltFreidig20.00
184323Mikkel HoltFreidig20.00
504287Johan IvarssonFreidig20.00
206055Øystein Grande JarenFreidig20.00
221391Morten JørgensenKristiansand OK20.00
501834Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI20.00
506688Ola KeiseråsIL Leik20.00
504704Vegard KittilsenFreidig20.00
180130Ane Malene KolstadFreidig20.00
502812Jo Even KolstadFreidig20.00
212749Karen Oline KolstadNTNUI20.00
216933Tobias KristensenNTNUI20.00
501353Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL20.00
212595Petter Andreas LonaWing OK20.00
506650Oscar LyngenFreidig20.00
195937Kristian Fredrik LynumFreidig20.00
181468Hannah MalmeiNTNUI20.00
501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK20.00
180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK20.00
199489Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI20.00
180322Vera MelkildFreidig20.00
202890Sonja MellbergNTNUI20.00
221066Jostein MårdalenFreidig20.00
238260Simen Eid NielsenNTNUI20.00
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering20.00
223811August Hopstad NykvistWing OK20.00
182081Anders Felde OlaussenNTNUI20.00
196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)20.00
221451Agnar RenolenWing OK20.00
178780Jon RøstumOL Gaula20.00
227726Erlend Nilsen SandnesNTNUI20.00
188845Kristian Nilsen SandnesNTNUI20.00
504578Lars SandstadFreidig20.00
210013Øyvind SchjelderupWing OK20.00
220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI20.00
211470Paul SirumFrol IL20.00
219293Jakob Kalvig SkoganNTNUI20.00
503111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering20.00
182078Jens Even StorhovFreidig20.00
203586Simen Spets StorhovFreidig20.00
177964Marie StyrvoldNTNUI20.00
182033Andreas SylteFreidig20.00
211561Maria Ulseth SylteFreidig20.00
502575Jostein TandbergNydalens SK20.00
500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering20.00
501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss20.00
180127Åsne Skram TrømborgNTNUI20.00
506103Anu TuomistoNTNUI20.00
211421Anna UlvensøenNTNUI20.00
196843Marta UlvensøenNTNUI20.00
501732Håvard Mo VaadalNTNUI20.00
501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.00
507035Ingvild WangNTNUI20.00
501117Thorstein WangNTNUI20.00
222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI20.00
214979Are WigaardOppsal Orientering20.00
214965Tina Strømdal WikFreidig20.00
208461Camilla ÖhmanNTNUI20.00
195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL20.00
203584Håkon HolstadFreidig
206305Jacob Berg LofthusNTNUI

B

2 530 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505668Fredrik AndreassenNTNUI20.00.00
68481Endre BruasetNTNUI20.00.00
187191Nora GrafferNTNUI20.00.00
504441Tristan HalvorsenFreidig20.00.00
188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg20.00.00
503919Arild HeggesetFreidig20.00.00
224351Erik Tofte jrMelhus IL20.00.00
207404Tora KittilsenFreidig20.00.00
206519Una KittilsenFreidig20.00.00
211381John LerliMelhus IL20.00.00
224281Kristoffer LerliMelhus IL20.00.00
224051Anna Aurora NolteFreidig20.00.00
182074Mathea Spets StorhovFreidig20.00.00
224320Oskar StorlerMelhus IL20.00.00
497403Nils Olav VennevikFreidig20.00.00
213142Maria Strømdal WikFreidig20.00.00
234200Reidun SælandMelhus IL20.07.29
236318Gunleiv SælandMelhus IL20.07.31

C

1 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL19.34.50
507071Hans Petter AalbergMelhus IL19.42.04
506756Karoline Øwre GevingåsMelhus IL19.42.08
225123Michael OlsenMelhus IL19.46.23
222046Rebekka BeddigNTNUI19.46.28
197955Martin MelhuusMelhus IL20.13.23
83227Mona WindsethMelhus IL20.47.32
234345Sigurd SchrøderMelhus IL05.20.01
206044Nora HalvorsenFreidig

NY

680 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222611Erik BakkMelhus IL20.47.30

Annonser

IOF Eventor