Norsk Orientering

Startliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 23 januar 2018

H17-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lars RøttingenIL Gular18.05.48
Knut UtneFana IL18.11.28
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking18.12.09
Niklas ProforsVaregg Fleridrett18.20.52
Jørgen EkerhovdArtec18.28.38
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18.31.41
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.39.20
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett18.44.12

D17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18.14.19
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18.16.12
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.22.09
Runa AlmelandFana IL18.25.25
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular18.25.37
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18.26.53
Gunhild ForlandAskøy OL18.29.40

H-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.56.10
Erik BohneVaregg Fleridrett17.59.48
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett18.14.57
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.16.48
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.31.52
Tage RosenlundVaregg Fleridrett18.43.50

H40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håkon ReikvamIL Gular17.55.33
Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.08.24
Sindre EkrheimBergens TF18.08.45
Bård HeklandIL Gular18.10.09
Tore NymarkVaregg Fleridrett18.25.00
Per Arne AadlandSamnanger IL18.26.16
Lars FjellangerFana IL18.32.32
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett18.34.02
Harald SodemannUBIL18.37.55
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18.41.12
Helge RosenlundVaregg Fleridrett18.45.28
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.48.32
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett

D40-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda RykkjeVaregg Fleridrett17.58.16
Ute Kessler18.02.38
Nina GogaBergens TF18.10.22
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett18.12.53
Tove AasheimVaregg Fleridrett18.15.28
Ragnhild BalsvikOsterøy IL18.27.25
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18.32.06
Hege FjellbirkelandIL Gular18.34.45

H60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per BjørkhaugTIF Viking17.56.41
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking17.57.11
Axel IngvaldsenTIF Viking17.57.43
Kristian Hj. FalchIL Gular18.00.47
Erling StrandBergens TF18.01.50
Jan Olav OrmbergFana IL18.03.18

HN

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eliah SkutlabergTIF Viking18.18.03
Elias MagnussenSudalen IL

DN

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ragnhil Louise ErvikVaregg Fleridrett18.09.35
Iris Popsueva BuanesTIF Viking18.12.32
Ylva MagnussenTIF Viking18.12.42
Live Albertsen MjeldeTIF Viking18.13.37
Katinka SannesTIF Viking18.13.49
Emilie Breistein PedersenTIF Viking18.13.53
Elise NepstadTIF Viking18.13.58
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.30.15
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18.35.17
Marie ThomassenVaregg Fleridrett18.44.50

Annonser

IOF Eventor