Norsk Orientering

Startliste for Vinterjukola 2. løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 2. løp
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 1 november 2017

Lang A

5 030 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Jan GatevoldPorsgrunn OL18.30
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.30
13Sindre R HoltHedrum OL18.30
14Trond GjelstadSandefjord OK18.30
15Ole Petter AasrumLarvik OK18.30
16Helge GisholtOK Skeidi18.30
17Iver RingheimLarvik OK18.30
18Stein MartinsenSandefjord OK18.30
19Dag AusenPorsgrunn OL18.30
20Arne Kierulf DirdalLarvik OK18.30
21Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.30
22Tore KornmoPorsgrunn OL18.30
23Håkon KornmoPorsgrunn OL18.30
27Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.30
29Halvard KornmoPorsgrunn OL18.30

Kort A

3 290 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.35
33Harald OmlandSkien OK18.35
34Espen JohnsenHedrum OL18.35
35Jonas EikåsSandefjord OK18.35
36Jesper FlogstadIL Hauken18.35
37Kay JørgensenPorsgrunn OL18.35
38Espen RaastadSkien OK18.35
39Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.35
40Ole Johnny BråthenLierbygda OL18.35
41Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.35
42Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18.35
43Jo Børre EikåsSandefjord OK18.35
44Ida Vår DirdalLarvik OK18.35
45Jan GlittumOK Skeidi18.35
46Une HoltermannPorsgrunn OL18.35
47Tom KristensenLarvik OK18.35
48Tom AasrumHedrum OL18.35
49Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.35
50Ian RingheimOL Trollo18.35
51Lill-Ann TorpSandefjord OK18.35
52Peder RauanLarvik OK18.35
53Elling AakreAndebu IL18.35
54Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.35
56Atle RemmePorsgrunn OL18.35
57Arne Håkon JørgensenSandefjord OK18.35
60Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.35
64Henrik Kaupang LyeLarvik OK18.35
69Tone Sølie LysnesHedrum OL18.40
71Elin BordøyHedrum OL18.40

C-løypa

2 050 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Rita RaastadSkien OK18.40
70Brage EikåsSandefjord OK18.40
72Ingrid UndstadLarvik OK18.40
73Rolf LyePorsgrunn OL18.40
74Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.40
75Iril RingheimLarvik OK18.40
76Stine ArntzenSandefjord OK18.40
80Sigrid HamreLarvik OK18.40

Annonser

IOF Eventor