Norsk Orientering

Startliste for Vinterjukola løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 8 november 2017

Lang A

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.35.50
Espen RaastadSkien OK18.35.50
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL18.35.51
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.35.51
Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.35.51
Frode NysæterSkien OK18.35.51
Erling GrammeltvedtOK Skeidi18.35.52
Jan GatevoldPorsgrunn OL18.35.53
Halvard KornmoPorsgrunn OL18.35.53
Thore KornmoPorsgrunn OL18.35.53
Jørn SundbyLarvik OK18.35.53
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.35.54
Kjetil DahlSkien OK18.35.55
Dag AusenPorsgrunn OL18.35.56
Helge GisholtOK Skeidi18.35.57

Kort A

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Øystein AndersenLarvik OK18.11.00
Per FuruheimSkien OK18.13.27
Kay JørgensenPorsgrunn OL18.14.16
Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi18.14.24
Rolf LyePorsgrunn OL18.16.59
Magne KlovningPorsgrunn OL18.18.03
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.21.01
Bjørn LiePorsgrunn OL18.31.09
Hilde VassendPorsgrunn OL18.35.53
Kristin Melby JacobsenLardal OL18.35.54
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.35.54
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.35.55
Jan GlittumOK Skeidi18.35.56
Une HoltermannPorsgrunn OL18.35.56
Ole JohanssonPorsgrunn OL18.35.57
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.35.57
Tom SagaSkien OK18.35.57
Jesper FlogstadIL Hauken18.35.58
Tom KristensenLarvik OK18.35.58
Thomas BrodinPorsgrunn OL18.35.59
Harald OmlandSkien OK18.35.59
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.35.59
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.35.59
Espen JohnsenHedrum OL18.36.00
Elling AakreAndebu IL18.36.01
Atle RemmePorsgrunn OL18.36.01
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.36.01
Eli SæterdalSkien OK18.36.02
Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.36.04

C-løype

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristin JohanssonHedrum OL18.07.11
Eli KlovningPorsgrunn OL18.08.49
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.08.50
Rita RaastadSkien OK18.10.04
Tiril JørgensenHarstad Sykkelklubb18.10.06
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.20.01
Gaute NysæterSkien OK18.36.20

Annonser

IOF Eventor