Norsk Orientering

Startliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 21 november 2017

D 17-

4 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering17.21.13
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.06.49
62357Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering18.12.38
195675Karoline BjørnerødOK Moss18.18.54
224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18.24.03
501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.31.38
238119Siri UlvestadNydalens SK18.34.25
504590Agnes LeoHalden SK18.36.29
207774Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.52.22

H 17-

7 000 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94053Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering17.58.19
190635Fredrik HolthÅs-NMBU Orientering17.58.20
207007Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering18.02.20
209717Göran WinbladRehns BK18.04.37
154069Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving18.13.12
503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering18.18.13
183908Ludvig RødnesOppsal Orientering18.20.58
180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK18.23.39
209926Anders VisterNydalens SK18.27.51
500261Bjørn EkebergIL Tyrving18.29.25
200459Alan CherryNydalens SK18.30.41
182072Sverre Turter SandvoldNydalens SK18.31.52
193877Bojan BlumensteinNydalens SK18.32.51
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.34.14
502673Ralph StreetNydalens SK18.36.40
185848Per Øyvind SteneNydalens SK18.37.18
184943Mats NordbrødenHalden SK18.38.25
502921Håvard HagaNydalens SK18.40.06
187259Thor MellaOppsal Orientering18.41.02
200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK18.41.59
500257Torgeir NørbechIL Tyrving18.44.15
207669Sander ArntzenAsker Skiklubb18.47.09
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.58.22
504576Johan SvedbergHeming Orientering19.02.59
232977Øystein SørensenNydalens SK

H 17-A kort

4 300 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering17.18.55
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL17.37.11
190637Terje Wiig MathisenOpen iT17.43.25
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering17.46.39
502380Are KristiansenIL Tyrving17.47.16
504627Trond HolterMåren OK17.47.44
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering17.47.52
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering17.57.35
208419Morten TangenOK Moss17.58.48
502428Ådne SkjærsteinIL Tyrving17.59.32
207790Christopher SchiveOK Moss18.00.32
195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.01.19
411313Thomas BedinIndre Østfold OK18.03.12
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.05.50
237996Håkon GjerdeIndre Østfold OK18.06.22
192251Christopher LadimOK Moss18.07.12
501165Thomas RoskifteOK Moss18.09.59
501317Audun BjerknesMåren OK18.12.24
501154Peter KlavenessMåren OK18.14.45
191357Trygve LeivestadSarpsborg OL18.16.47
237772Truls HestengenOppsal Orientering18.18.06
215056Eirik BlågestadIndre Østfold OK18.20.42
207789Christian SchiveOK Moss18.21.18
145134Asle Sagli GudimIndre Østfold OK18.25.21
197509Per OsenVestre Akers SK18.25.50
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.26.02
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss18.26.35
204224Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.28.16
190570Henning Bratland CarlsenOK Moss18.28.24
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.30.56
199744Ove MartinsenHauketo IF18.35.41
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL18.36.12
186900Dag Arne LierIndre Østfold OK18.39.28
195811Halvor SaunesNydalens SK18.39.52
214918Hallvard FjærLillomarka OL18.41.16
503666Donatas KontautasOK Moss18.48.05
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK18.52.49
483755Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.53.44
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.55.08
239048Olav EideBækkelagets SK19.00.51
221080Dag BrenåsVarteig OL
89526Jon FredriksenHauketo IF

D 13-16B

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.07.33
197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.21.33
187069Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.21.35
213225Julie Sophie WoldOK Moss18.24.18
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18.25.33
197030Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.27.00
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss

H 13-16B

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185942Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.06.34
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.07.29
192159Sondre LadimOK Moss18.08.39
170812Alfred BjørnerødOK Moss18.11.20
186899Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK18.27.11
187003Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.32.14
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.49.13
203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK

Åpen B

3 300 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering17.36.19
235221Odd-Ragnar PettersenOK Moss17.37.47
222689Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL17.43.06
502924Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL17.43.08
185937Bjørn ÅrbuVarteig OL17.43.54
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering17.48.28
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL17.49.58
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL17.57.02
192756Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering17.57.16
501214Ola Torstein EndresenOK Moss17.57.59
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL17.58.33
209106Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering18.00.44
504391Sindre ValsgårdIndre Østfold OK18.05.41
224500Dag HauglandØstmarka OK18.09.24
504607Vegar ArnesenIndre Østfold OK18.12.28
198017Astrid BjørnerødOK Moss18.13.32
190564Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.20.26
500611Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering18.21.00
207777Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL18.22.25
96146Hanne WoldOK Moss18.22.33
502429Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.27.25
229751Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.27.58
229706Arild AndersenOppsal Orientering18.49.11
211642Martin Hovgaard EisvangOK Moss
92330Kristine FjeldRingsaker OK
199334Trond RetteraasenIndre Østfold OK

Annonser

IOF Eventor