Norsk Orientering

Startliste for Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 780 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Markus SkapellLillehammer OK10.00
148Mari StenbergVang OL10.00
149Håkon Gjessing SkjesetVang OL10.00
150Julie Gjessing SkjesetVang OL10.00
151Odin Østby HaaveRingsaker OK10.00
152Tiril Østby HaaveRingsaker OK10.00
153Elise AntonsenRingsaker OK10.00
154Marie KalgraffRingsaker OK10.00

D 11-12

2 320 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.02

D 13-14

3 110 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Marthe Graff-WiikSturla, IF11.02
56Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.03
57Anne FrøislandVang OL11.04
58Mari Ovidia RanestadHamar OK11.05
59Marie KvarmeSturla, IF11.06

D 13-16C

2 320 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Maren HenriksenHalden SK11.10

D 15-16

3 950 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Martine SkjelsvikLillehammer OK11.02

D 15-16B

3 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11.13

D 17-B

3 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Eli StensliLøten o-lag11.16
70Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL11.17

D 17-C

2 320 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF11.15

D 17-20

3 920 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Kamilla LomeHamar OK11.02
121Ingeborg KvarmeSturla, IF11.03
122Silje CarlsenSturla, IF11.04
123Heidi Therese WiestVang OL11.05

D 21-

4 140 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Sofie JohanssonLøten o-lag10.30
180Stine AustadRaumar Orientering11.17
181Nina SmestadLøten o-lag11.18
182Stine Olsen KirkevikHamar OK11.19
183Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.20
184Kristine FjeldRingsaker OK11.21
185Ingvild GjessingVang OL11.22

D 45-

3 950 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Marianne MykrebustHamar OK11.04
83Mona LomeHamar OK11.05
84Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.06
85Hege SolerødGjø-Vard OL11.07
86Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.08
87Vanja StaffOL Toten-Troll11.09
88Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.10
89Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.11

D 55-

3 150 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Margrete JørandliGjø-Vard OL11.16
40Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.17
41Randi Fallbakken BergeLøten o-lag11.18
42Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.19
43Guri LarssenLillehammer OK11.20

D 65-

3 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Tea ForbergRond OL11.01
28Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering11.02
29Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11.03
30Liv FeiringHamar OK11.04

H -10

2 150 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Mats KalgraffRingsaker OK11.04
160Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.05

H 11-12

2 320 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Mats JohnsenSturla, IF11.05
7Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.06
8Simen AntonsenRingsaker OK11.07

H 13-14

3 110 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Thomas KalgraffRingsaker OK11.09
63Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.10
64Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11.11

H 15-16

3 920 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Sigurd KvammeOL Toten-Troll11.09
128Vegard RanestadHamar OK11.10

H 17-B

3 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Markus KvammeOL Toten-Troll11.18
72Stein SandakerVang OL11.19

H 17-C

2 320 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Anders JohnsenSturla, IF11.18
20Erik Pedersen TangenRingsaker OK11.19

H 17-20

4 140 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Sverre NarumVang OL11.12
176Ole Johan BråtenVang OL11.13

H 21-

5 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Marius StaffOL Toten-Troll11.03
113Jan Ola PedersenVang OL11.04
114Øivind FrøislandVang OL11.05
115Brynjar Larssen BakkenNTNUI11.06
116Yngve VoldenLøten o-lag11.07
117Ove Antvord HaugereidLøten o-lag11.20

H 45-

3 920 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Håvard KvammeOL Toten-Troll11.12
131Roger WiikSturla, IF11.13
132Stig WiestVang OL11.14
133Jon Erik KvarmeSturla, IF11.15
134Even ErlienGjø-Vard OL11.16
135Per Olav AndersenHalden SK11.17

H 55-

3 950 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.14
93Morten StenbergVang OL11.15
94Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.16
95Stein Arne NegårdVang OL11.17
96Kristian StorsveenLøten o-lag11.18
97Jan SveenRaumar Orientering11.19
98Harald BergeLøten o-lag11.20
99Arnfinn PedersenGjø-Vard OL11.21
100John HofossHadeland OL11.22
101Edvard DahlOL Vallset/Stange11.23
102Terje GudbrandsenHamar OK11.24
103Onno VerberneOL Toten-Troll11.25

H 65-

3 150 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Øystein SkapellLillehammer OK11.21
45Trond FeiringHamar OK11.22
46Knut SkjesetVang OL11.23
47Knut HaugOL Vallset/Stange11.24
48Hasse BergstrømIL Tyrving11.25
49Tormod PrestrudRudsbygd IL11.26
50Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.27
51Paul Martin BergRudsbygd IL11.28
52Terje MalmHamar OK11.29

H 75-

3 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.07
34Olav HøiåsVang OL11.08
35Jon Vegard LundeLillehammer OK11.09
36Svein SolerødOL Toten-Troll11.10
37Jon TyldumRudsbygd IL11.11

A-åpen

3 950 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Tormod ØvergaardVestreakers SK11.00
105Rune HalkeVestreakers SK11.00
106Einar LundHamar OK11.00
107Niklas OlsonFagerstad11.00

B-åpen

3 110 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange11.00
74Tone SkapellLillehammer OK11.00
75Hanne Kristin KvarmeSturla, IF11.00

Annonser

IOF Eventor