Norsk Orientering

Startliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 340 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Selma LangøygardFrol IL11.00
2Simon Mitchell IversenVerdal OK11.01
30Noelle HendersonSteinkjer OK11.01
3Filip EstilStjørdals-Blink Orientering11.02
4Sondre LeiteFrol IL11.03
32Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK11.03
5Sigurd LeiteFrol IL11.04
6Mateo HendersonSteinkjer OK11.05
7Solveig LeiteFrol IL11.06
8Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering11.07
9Trond IvarsenVerdal OK11.08
40Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.11
13Endre KroghFreidig11.12
16Nardos KidaneSelbu OK11.15
18Ole Einar AndresenMalvik IL11.17
46Malin RianStjørdals-Blink Orientering11.17
48Brage ReinåsFrol IL11.19
51Laura HegstadOK Skøynar11.22
25Robel Kidane EmahatsionSelbu OK11.24
28Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering11.27
73Irene Storler SnøfuglFreidig12.13
75Marit Storler SnøfuglFreidig12.15

D -10

1 710 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK12.10
71Lily Alexandra MorganMalvik IL12.11
76Mia ReinåsFrol IL12.16

D11-12

1 710 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Anna Emilie LonaWing OK12.28
89Marie Wollan BenumByåsen IL12.29
91Hannah Gustad StrømOK Skøynar12.31
92Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.32
94Ingrid Wollan BenumByåsen IL12.34
96Idun AaenStjørdals-Blink Orientering12.36
97Nora HalvorsenFreidig12.37
98Johanna Kristina RoslingStjørdals-Blink Orientering12.38

D 11-12N

1 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Tina UglemsmoSelbu OK12.29
60Nardos Kidane EmahatsionSelbu OK12.31

D13-14

2 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Una KittilsenFreidig12.11
125Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering12.12
126Tora KittilsenFreidig12.13
127Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12.14
129Maria Strømdal WikFreidig12.16
130Mathea Baglo BjørkengVerdal OK12.17
132Guro HegstadOK Skøynar12.19
133Lina Storler SnøfuglFreidig12.20
134Mathea Spets StorhovFreidig12.21

D13-16 C

1 710 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Sigrid HaugskottOL Trollelg12.43

D15-16

3 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191Ane Malene KolstadFreidig12.04
192Trude MarkhusVerdal OK12.05
193Hege HallanOK Skøynar12.06
195Maren VikenByåsen IL12.08
197Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.10
198Frida HaugskottOL Trollelg12.11
199Louise RonglanOK Skøynar12.12
200Stine AuneNidarøst OK12.13

D17-20

4 150 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
219Ragnhild EideByåsen IL12.01
221Andrine VikenByåsen IL12.03
222Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK12.04
223Vera MelkildFreidig12.05
224Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.06
225Lene Berg HanssenByåsen IL12.07
226Anna RenolenWing OK12.08
227Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.09
228Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.10

D21

5 470 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Solveig BlindheimNTNUI12.20
319Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI12.22
320Emma ArnesenByåsen IL12.23
321Ingvild WangNTNUI12.24
322Randi Johanne SkjerveFrol IL12.25
323Synne FossøyNTNUI12.26
324Marit SchmidOL Trollelg12.27
325Ida LindkvistNTNUI12.28
326Ingrid GulbrandsenNTNUI12.29
327Line SundsvikFrol IL12.30
328Anna UlvensøenNTNUI12.31
329Kerstin WadmanGöteborg Majorna OK12.32
330Hedvig ÅstebølNTNUI12.33
331Kårhild Husby NordstadNTNUI12.34
332Ingrid OkkenhaugNTNUI12.35
333Karoline Dahl FosbyNTNUI12.36
335Gry GranstedtNTNUI12.38
336Marta UlvensøenNTNUI12.39
337Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna12.40

D40

4 150 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Kristin HaugskottOL Trollelg12.12
231Tina Strømdal WikFreidig12.13
232Tone AlmåsIL Leik12.14
233Kari Tønset GuttvikWing OK12.15
235Gøril EideByåsen IL12.17
234Marte P. H AndresenMalvik IL13.02

D50

3 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Sigrid MelkildFreidig12.14
202Randi JensenFrol IL12.15
203Torunn Spets StorhovFreidig12.16
205Gunhild KvistadSteinkjer OK12.18
206Rine HanssenByåsen IL12.19
207Heidi ArnesenFreidig12.20
209Gunhild BredesenVerdal OK12.22
210Mai Iren AlmåsIL Leik12.23

D60

2 310 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Kari LillealternFreidig12.25
184Stina ElfvingByåsen IL12.26
185Heidi Meyer MidtunFreidig12.27
187Grete Berge OwrenFreidig12.29
189Kjellrun SporildMalvik IL12.31
190Reidun Fallan SmaavikFreidig12.32
186Karin GalaaenSelbu OK12.50

D70

2 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Torid KvaalFreidig12.23

H -10

1 710 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Ludvig LangøygardFrol IL12.01
62Leo Benjamin MorganMalvik IL12.02
63Dagfinn StenvikByåsen IL12.03
64Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.04
65Jonas AlstadFrol IL12.05
67Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering12.07
69William Mitchell IversenVerdal OK12.09
68Jens Anton AndresenMalvik IL13.02

H11-12

1 710 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK12.17
78Ludvik Storler SnøfuglFreidig12.18
79Konrad EstilStjørdals-Blink Orientering12.19
80Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK12.20
81Håkon HallanOK Skøynar12.21
83Vebjørn Berg-HansenByåsen IL12.23
84Filip Mitchell IversenVerdal OK12.24
85Alf Petter LynumFreidig12.25

H 11-12N

1 340 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Angesom HagosSelbu OK12.28

H13-14

2 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
115Magnus AlstadFrol IL12.02
116Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.03
117Sigurd VatnFrol IL12.04
118Ådne Krogstad StandahlFrol IL12.05
119Magne GuttvikWing OK12.06
120Tristan HalvorsenFreidig12.07
121Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK12.08
123Kristoffer Strømdal WikFreidig12.10

H13-16 C

1 710 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Nikolai RenolenWing OK12.40

H15-16

4 150 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.19
238Trym Nergård RønningOK Skøynar12.20
239August Hopstad NykvistWing OK12.21
240Mikkel HoltFreidig12.22
241Gabriel CallananWing OK12.23
242Lars Erik UglemsmoSelbu OK12.24
243Vetle Grønvik EkraFreidig12.25
245Hallvar HallanOK Skøynar12.27
246Petter Andreas LonaWing OK12.28
247Vegard JermstadSteinkjer OK12.29
248Tobias AlstadFrol IL12.30
249Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.31
251Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.33

H17-20

5 470 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Tobias KristensenNTNUI12.01
299Oscar LyngenFreidig12.02
301Håkon HolstadFreidig12.04
303Kristian Fredrik LynumFreidig12.06
304Johannes LangaasNidarøst OK12.07
305Even GravningenStokke IL12.08
306Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.09
307Simen Spets StorhovFreidig12.10
308Anders HaugskottOL Trollelg12.11
310Nikolai NordhaugKonnerud IL12.13
311Vegard KittilsenFreidig12.14
312Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.15
313Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.16
314Jo Even KolstadFreidig12.17
315Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.18
316Jonas VindalWing OK12.19

H21-

7 040 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Håvard Mo VaadalNTNUI12.01
352Nicholas MorganMalvik IL12.02
353Jan KondulaNTNUI12.03
354Lars Sandstad SkjesetFrol IL12.04
355Stig Magnar LøvåsFreidig12.05
356Stian SundsvikFrol IL12.06
358Atle DengerudSteinkjer OK12.08
359Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.09
360Andreas SølbergIL Leik12.10
361Per Didrik NonstadWing OK12.11
363Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.13
364Øystein Grande JarenFreidig12.14
365Agnar RenolenWing OK12.15
366Arne Johannes LøkkenNTNUI12.16
367Gaute FriestadKristiansand OK12.17
368Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12.18
369Bjarte ImsFreidig12.19
370Yngve SkogstadFrol IL12.20
371Jonas Madslien BakkenNTNUI12.21
372Oskar Spets StorhovFreidig12.22
373Oskar AndrénIL Leik12.23
374Sindre Engzelius GylverNTNUI12.24
376Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.26
378Isak BergsetFrol IL12.28
379Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.29
380Anders EInumFreidig12.30
381Carl Petter LyngenFrol IL12.31
382Per-Martin Vian GrønliNTNUI12.32
383Lars OwrenFreidig12.33
384Simen Eid NielsenNTNUI12.34
385Ola KeiseråsIL Leik12.35
387Adrian OpheimNTNUI12.37
388Oliwer LundbergFreidig12.38
389Elias T. MølnvikNTNUI12.39
390Roar SkulbørstadOL Trollelg12.40
391Jonas Klausen EspedalNTNUI12.41
392Sindre JohannessenFreidig12.42
393Jan SchmidOL Trollelg12.43

H40

5 470 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Frode EstilStjørdals-Blink Orientering12.42
340Arild H ClausenFreidig12.43
341Lars StrømOK Skøynar12.44
342Bjørn Åge ReinåsFrol IL12.45
343Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.46
344Eivind LonaWing OK12.47
345Erling Andreas RonglanOK Skøynar12.48
346Pål KittilsenFreidig12.49
347Harald GrønningSelbu OK12.50
349Øystein HusbyMalvik IL12.52
350Jon HolstadFreidig12.53

H50

4 150 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.02
252Jon VindalWing OK12.34
253Øystein WiggenByåsen IL12.35
254Vidar SkjerveVerdal OK12.36
255Øyvind SchjelderupWing OK12.37
256Arne OkkenhaugVerdal OK12.38
257Frode HaugskottOL Trollelg12.39
259Terje RønningOK Skøynar12.41
260Arne GrevskottFrol IL12.42
261Marius EnesVerdal OK12.43
262Harald StorrønningByåsen IL12.44
263Stein MarkhusVerdal OK12.45
264Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.46
265Tor Ove HallemVerdal OK12.47
266Per Ivar SkinderhaugWing OK12.48
267Inge HafstadVerdal OK12.49
268Rune StræteWing OK12.50
269Jens Even StorhovFreidig12.51
270Geir PaulsenOL Trollelg12.52

H60

3 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Knut LillealternFreidig12.24
212Bjørn BergerByåsen IL12.25
214Geir OwrenFreidig12.27
215Steinar AasvangWing OK12.28
217Harald BakkenFrol IL12.30
218Rolf WærnesOrkanger IF12.31

H70

2 310 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Roar ForbordMalvik IL12.08
167Rolf KarsetSteinkjer OK12.09
169Tore Angell-PetersenFreidig12.11
170Anders LaugloOL Trollelg12.12
171Eigil SørliMalvik IL12.13
172Magnus LandstadFreidig12.14
173Jardar SandstadSelbu OK12.15
175Kristian MidthjellVerdal OK12.17
177Anders WaageFreidig12.19
178Egil RepvikOL Trollelg12.20
179Robert StrømWing OK12.21
180Nils Olav VennevikFreidig12.22
174Gunnar ØsterbøFreidig12.35

Direkte A

4 150 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271Christian Andre AndresenMalvik IL11.00
273Rannveig JørgensenNamsos OK12.00
280Bjørn LøvåsNidarøst OK12.02
282Maja BergerByåsen IL12.05
281Vibeke Falck HolteFreidig12.06
276Maj-Lisbet RønningFreidig12.20
272Henry McNultyNTNUI12.54
274Sunniva MorganMalvik IL12.56
275Sunniva Nergaard BergStokke IL12.57
277Philip FøyenNTNUI12.59
278Jo LangøygardFrol IL13.00
279Herman LeiteFrol IL13.01
283Arild NomelandByåsen IL13.05
284Even HolteFreidig13.06
285Øystein HaugFrol IL13.07

Direkte B

2 100 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Marianne LangøygardFrol IL12.24
138Johanne de PresnoNTNUI12.25
139Lena AlstadFrol IL12.26
140Lars HalvorsenFreidig12.27
141Marte SkoglundFrol IL12.28
142Hege HegstadOK Skøynar12.29
143Jens Husby AftretMalvik IL12.30
145Jon Marius IversenVerdal OK12.32
147Elisabeth StørsethSelbu OK12.34
149Karen RysgårdFrol IL12.36
151Arne GuttvikWing OK12.38
156Lars GrindbergVerdal OK12.43
159Kato NykvistWing OK12.46

Direkte C

1 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Eli SteinvikByåsen IL11.00
107Invild SnøfuglFreidig12.25
105Heidi StendalFrol IL12.45
106Elin LerudEidskog12.46
109Guro Laksholm GrindbergVerdal OK12.49

D15-20 B

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Ane Marte VatnFrol IL12.23

H80

2 310 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Paul ForsethOL Trollelg12.04
163Johannes SollidVerdal OK12.05
164Arne SæterhaugByåsen IL12.06

Annonser

IOF Eventor