Norsk Orientering

Startliste for Norgescup senior mellom + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior mellom + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Dag 1Dag 2

Byåsen IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
21500061Øyvind WiggenH 21-E (182)5 910 m11.12
337199727Ingeborg EideD 21-E (134)5 150 m11.44

Bækkelagets SK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10504330Sindre SandvenH 21-E (182)5 910 m10.50
12506811Simen Hjalmar WästlundH 21-E (182)5 910 m10.54
31482248Kine GulliksenD 21-E (134)5 150 m10.58
316238119Mariann UlvestadD 21-E (134)5 150 m11.02
25217084Vetle ChristiansenH 21-E (182)5 910 m11.20
327501217Marthe GløersenD 21-E (134)5 150 m11.24
31204099Matthew SpeakeH 21-E (182)5 910 m11.32

Bø OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9227677Steinar LandeH 21-E (182)5 910 m10.48

Fossum IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
28209002Oskar StørmerH 21-E (182)5 910 m11.26
332502915Ragnhild HjermstadD 21-E (134)5 150 m11.34

Fredrikstad SK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
37180916Hans Petter MathisenH 21-E (182)5 910 m11.44
338196727Marie OlaussenD 21-E (134)5 150 m11.46
341500304Kamilla OlaussenD 21-E (134)5 150 m11.52
50507100Gaute Hallan SteiwerH 21-E (182)5 910 m12.10

Freidig

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
22179878Mattis HoltH 21-E (182)5 910 m11.14

Frol IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6225930Isak BergsetH 21-E (182)5 910 m10.42
328206562Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (134)5 150 m11.26
32234909Stian SundsvikH 21-E (182)5 910 m11.34
33211600Carl Petter LyngenH 21-E (182)5 910 m11.36
46502893Jo Forseth IndgaardH 21-E (182)5 910 m12.02
47211470Paul SirumH 21-E (182)5 910 m12.04

Halden SK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
312158223Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E (134)5 150 m10.54
315505183Bodil HelgerudD 21-E (134)5 150 m11.00
322226193Lone Malmgren MolstadD 21-E (134)5 150 m11.14
27207805Øyvind HelgerudH 21-E (182)5 910 m11.24
339181110Kine Hallan SteiwerD 21-E (134)5 150 m11.48
45500258Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (182)5 910 m12.00
51500302Magne DæhliH 21-E (182)5 910 m12.12

Heming Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
29226304Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (182)5 910 m11.28

IK Grane Arendal Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
323193027Christine MikkelsenD 21-E (134)5 150 m11.16

IL BUL-Tromsø

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
333192304Arntraut GötschD 21-E (134)5 150 m11.36

IL Leik

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
34506777Andreas SølbergH 21-E (182)5 910 m11.38

IL Tyrving

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
30797984Solveig BlandkjennD 21-E (134)5 150 m10.44
18211281Karl FremstadH 21-E (182)5 910 m11.06
19504561Espen JakobsenH 21-E (182)5 910 m11.08
321168868Kristine FjeldboD 21-E (134)5 150 m11.12
40200904Ivar LundanesH 21-E (182)5 910 m11.50
41500261Bjørn EkebergH 21-E (182)5 910 m11.52
42505298Torgeir NørbechH 21-E (182)5 910 m11.54

Kongsberg OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
17201971Damien RenardH 21-E (182)5 910 m11.04
340502878Ingjerd MyhreD 21-E (134)5 150 m11.50

Kristiansand OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
30504430Gaute FriestadH 21-E (182)5 910 m11.30
36206479Håvard WedegeH 21-E (182)5 910 m11.42
39230085Vegard DanielsenH 21-E (182)5 910 m11.48

Larvik OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
313180000Elin BjervaD 21-E (134)5 150 m10.56
20197776Jørgen FrøydH 21-E (182)5 910 m11.10
325216870Runa FremstadD 21-E (134)5 150 m11.20

Løten o-lag

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
14501531Marius ØieH 21-E (182)5 910 m10.58
324501130Evine Westli AndersenD 21-E (134)5 150 m11.18
329236005Emilie Westli AndersenD 21-E (134)5 150 m11.28

Notodden OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
13502352Robert FredriksenH 21-E (182)5 910 m10.56

NTNUI

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
318506814Lene Therese MyrlandD 21-E (134)5 150 m11.06
320191267Tonje VassendD 21-E (134)5 150 m11.10
326180127Åsne Skram TrømborgD 21-E (134)5 150 m11.22
330212749Karen Oline KolstadD 21-E (134)5 150 m11.30
334193890Ingrid GulbrandsenD 21-E (134)5 150 m11.38
35211647Elias T. MølnvikH 21-E (182)5 910 m11.40
336235111Ingrid LundanesD 21-E (134)5 150 m11.42

Nydalens SK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
11202096Asgeir MjösundH 21-E (182)5 910 m10.52
317221273Marianne DæhliD 21-E (134)5 150 m11.04
26503558Henrik EijsinkH 21-E (182)5 910 m11.22
335504622Siri UlvestadD 21-E (134)5 150 m11.40
38209926Anders VisterH 21-E (182)5 910 m11.46
43193877Bojan BlumensteinH 21-E (182)5 910 m11.56
44181232Anders NordbergH 21-E (182)5 910 m11.58
48500301Jon Aukrust OsmoenH 21-E (182)5 910 m12.06

OK Javonis

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
782370Sarunas DociusH 21-E (182)5 910 m10.44

Paimion Rasti

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
52500297Olav LundanesH 21-E (182)5 910 m12.14

Porsgrunn OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
311220954Guro VassendD 21-E (134)5 150 m10.52
319230092Kjersti Adéla WestinD 21-E (134)5 150 m11.08

Raumar Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
23170810Magnus SvingheimH 21-E (182)5 910 m11.16

Varegg Fleridrett

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
15237744Vyacheslav MukhidinovH 21-E (182)5 910 m11.00
310223868Ingunn MartinsenD 21-E (134)5 150 m11.02
24204561Oskar RøenH 21-E (182)5 910 m11.18
49502887Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (182)5 910 m12.08

Østmarka OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8203470Kim Aleksander Åserød IversenH 21-E (182)5 910 m10.46
309504481Marie Hammer IversenD 21-E (134)5 150 m10.48

Ås-NMBU Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
308207590Ragnhild LøvliD 21-E (134)5 150 m10.46
16184471Henrik UpsalH 21-E (182)5 910 m11.02
331181542Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (134)5 150 m11.32

Annonser

IOF Eventor