Norsk Orientering

Startliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

Ringreven

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Hamar OK 111.00
11. Stine Olsen Kirkevik
12. Kjersti Rønning
13. Gudbrand Lien
14. Andreas Huber
15. Frode Haug
2Kongsberg OL / Ringsaker OK 111.00
21. Ingjerd Sommerstad
22. Synne Sommerstad Røste
23. Espen Røste
24. Berit Røste
25. Arne Røste
3Gjø-Vard OL 111.00
31. Øyvind Lien
32. Arnfinn Pedersen
33. Martin Øhman
34. Margrete Jørandli
35. Agnethe Hasli
4OL Toten-Troll 111.00
41. Onno Verberne
42. Kristine Sollien Flaskerud
43. Simen Ballangrud
44. Nils Harald Staff
45. Erlend Slokvik
5Lillehammer OK 111.00
51. Birgit Dorthea Kleppa Madslien
52. Valborg Madslien
53. Andreas Svingheim Magerøy
54. Kjell Bratbergsengen
55. Paul Erik Hattestad
6Elverum OK 111.00
61. Harald Østbye
62. Stein Nordvi
63. Sander Tonjer Fingarsen
64. Anna-Thekla Tonjer
65. Jørgen Glorvigen
7Hadeland OL / Oslostudentenes IK11.00
71. Audrun Utskarpen
72. John Hofoss
73. Guttorm L Egge
74. Berthe Teslo
75. Einar Teslo
8Vang OL 111.00
81. Pål Stenberg
82. Ingvild Gjessing
83. Njaal Ellegaard Melby
84. Tone Bleken Rud
85. Kenneth Bilstad
9Odal OL - Orientering 111.00
91. Anders Lohne Aarstad
92. Oda Aarstad
93. Sondre Skytteren
94. Emil Skytteren
95. Øyvind Steinbekken
10Snertingdal IF Orientering 111.00
101. Anders Kvamme Felde
102. Anita Stenseth
103. Michael Sætvedt
104. Erik Wallin
105. Jan-Erik Boday
11Løten o-lag 111.00
111. Emilie Westli Andersen
112. Svein Godager
113. Yngve Volden
114. Harald Berge
115. Sofie Johansson
12Hamar OK 211.00
121. Ole Christian Bang
122. Arne Arnesen
123. Tommy Olsen
124. Nina Søndmør
125. Mona Lome
13Nydalens SK / Gjø-Vard OL 211.00
131. Kjersti Gullord
132. Ann-Magritt Sande
133. Sondre Sande Gullord
134. Terje Gullord
135. Kjell Harald Gullord
14OL Toten-Troll 211.00
141. Anders Sollien
142. Vanja Staff
143. Marius Staff
144. Ola Brox
145. Bjarte Lindstad
15Førde / Bækkelaget / Lillehammer11.00
151. Kari Svingheim
152. Kai Funderud
153. Vegard Ølstad Dalberg
154. Johan Magerøy
155. Anna Karine Svare
16Vang OL 211.00
161. Per Olav Andersen
162. Maren Henriksen
163. Eskil Frøisland
164. Øystein Melby
165. Jan Ola Pedersen
17Odal OL - Orientering 211.00
171. Per Ivar Sveheim
172. Ole Kristian Steinbekken
173. Henrik Åserud Sørensen
174. Heidi Lohne
175. Martin Skytteren
18Ringsaker OK 211.00
181. Anne Marit Bordal
182. Ingeborg Hasle Haslestad
183. Morten Aleksander Harkinn
184. Sidsel Storihle
185. Odin Høie Vollum
19Løten o-lag 211.00
191. Evine Westli Andersen
192. Einar Stensby
193. Iver Hyttebakk
194. Elin Bergseng
195. Arvid Bratlie
20Vang OL 311.00
201. Knut Jetlund
202. Solveig Stenberg
203. Jostein Svaland Dale
204. Stein Sandaker
205. Øivind Frøisland
21Lunderseter / Odal / Eidskog OL 11.00
211. Tormod Aamodt
212. Kari Vikerhaugen
213. Eivind Lande
214. Ragnar Lande
215. Lene Margrethe Sætaberget
22Bækkelagets SK / Snertingdal IF 11.00
221. Frode Ødegårdstuen
222. Unn Mette Klopbakken
223. Eskil Sande Gullord
224. Erik Hasli
225. Lars Wallin
23Løten o-lag 311.00
231. Bent Ove Barmoen Rinden
232. Eli Stensli
233. Martin Alfei
234. Torgeir Volden
235. Kristian Storsveen
24Hamar OK 311.00
241. Erik Grøndalen
242. Anne-Guri Jevne
243. Terje Gudbrandsen
244. Terje Malm
245. Kamilla Lome
25OL Toten-Troll 311.00
251. Eldrid Hågård Aas
252. Johannes Bjørke Sollien
253. Sigurd Kvamme
254. Hilde Solli Kvikstad
255. Kjersti Småstuen
26Vang OL 411.00
261. Stein Arne Negård
262. Knut Skjeset
263. Fredrik Sveen
264. Laila Sørlien
265. Yngvild Malmo
27Løten o-lag 411.00
271. Ole Hans Øie
272. Helge Storsveen
273. Marius Øie
274. Herman Bakke
275. Nina Smestad

D/H 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101Kongsberg OL / Ringsaker OK 111.10
1011. Simen Antonsen
1012. Simen Sommerstad Røste
102OL Toten-Troll 111.10
1021. Ole Solli Kvikstad
1022. Amund Flaskerud
103Eidskog OL 111.10
1031. Asbjørn Lande
1032. Aleksander Tangen Holtet
104Lillehammer OK 111.10
1041. Magnhild Kleppa Madslien
1042. Eirik Olsen Kirkevik

Annonser

IOF Eventor