Norsk Orientering

Startliste for Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 29 oktober 2017

H Lang

10 290 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
791115Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK12.01
1229526Stein BlomsethLillomarka OL12.01
1432298Tormod BorgGrue IL12.01
8030370Eivind LandeEidskog OL12.01
7208239Sigurd Myhre AndreassenHalden SK12.01
1004538Egil RundbergetNydalens SK12.01
1520883Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering12.01
421507Niklas StolpeEidskog OL12.01
9191158Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.01

H 50- Mellom

7 390 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421501Bård BergersenEidskog OL12.01
408985Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.01
234542Leif BillingsøEidskog OL12.01
421515Klaus EngenEidskog OL12.01
1081922Knut EngenRaumar Orientering12.01
1166437Trond HolterMåren OK12.01
423455Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.01
1374407Bjarte LindstadOL Toten-Troll12.01
1553120Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK12.01
452721Stein Magnus MoenGrue IL12.01
980375John Thomas PetersenNittedal OL12.01
7205570Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK12.01
1267080Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK12.01
253861Tor StrandRaumar Orientering12.01
1004372Jan SveenRaumar Orientering12.01
231118Svein ThorsbergGrue IL12.01

H -49 Mellom

7 390 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8050263Örjan BeckiusOK Tyr12.01
1333189Gaute FosstveitRaumar Orientering12.01
7070973Jens-Henrik SimonsenOK Øst12.01
1062142Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.01
680068Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.01

D 50- Mellom

7 390 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9560074Ida EngenRaumar Orientering12.01

D -49 Mellom

7 390 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
252028Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering12.01

H Kort

3 640 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
417787Oddvar GravingenGrue IL12.01
1888732John TangenHamar OK12.01

D Kort

3 640 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344286Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.01
342072Stine AustadRaumar Orientering12.01
421512Solveig BillingsøEidskog OL12.01
229402Tina BjørnstadRaumar Orientering12.01
1415171Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL12.01
452738Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.01
810303Emma TarandiIFK Lidingö SOK12.01

Nybegynner

2 580 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421522Ida Marianne BergersenEidskog OL12.01
421506Marissa Penelope BergersenEidskog OL12.01
421505Oda Marissa BergersenEidskog OL12.01
213968Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering12.01
1221007Asbjørn LandeEidskog OL12.01
243964Ragnar LandeEidskog OL12.01
1163816Hedda LangedragEidskog OL12.01
1373174Dan Sverre NordstrandEidskog OL12.01
1333242Daniel NordstrandEidskog OL12.01
421539Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL12.01
941901Liv SimonsenOK Øst12.01
941005Tor SimonsenOK Øst12.01
1314367Lukas TarandiIFK Lidingö SOK12.01

Annonser

IOF Eventor