Norsk Orientering

Startliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: tirsdag 18 september 2018

Nybegynner

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Brage BjorvandOddersjaa SSK17.00

Damer A-kort

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kari Timenes LaugenIL Imås17.00
35Anne Karin RibeKristiansand OK17.00
37Siri ØkstadOddersjaa SSK17.00
39Ingunn GåsværTorridal IL17.00
42Julie ChristiansenKristiansand OK17.00
43Siri BjorvandBirkenes IL17.00
47Anne Marie EkelandOddersjaa SSK17.00
49Unni MyhreOddersjaa SSK17.00
55Signe HeivollSøgne og Songdalen OK17.00

Damer C-løype

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Adriana EikKristiansand OK17.00
58Selma WhiteSøgne og Songdalen OK17.00

Damer A-lang

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK17.00
3Bente MestadTorridal IL17.00
9Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK17.00
11Siri Thortveit MyhreKristiansand OK17.00
12Kristin MestadTorridal IL17.00
20Mette MestadTorridal IL17.00
22Christina WhiteSøgne og Songdalen OK17.00
26Janne BjorvandOddersjaa SSK17.00

Herrer A-kort

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut SkjesolOK Wing17.00
0Svein O. SyvertsenIL Høvdingen17.00
28Fredrik B. OrdingIL Høvdingen17.00
30Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK17.00
31Roar MyhreKristiansand OK17.00
33Magne Reier JørgensenKristiansand OK17.00
40Svein ØderudKristiansand OK17.00
45Sigmund BergKristiansand OK17.00
50Jan Petter LaugenIL Imås17.00
51Kristen RibeKristiansand OK17.00
54Harald VingerhagenKristiansand OK17.00

Herrer C-løype

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Bart VergeylenKristiansand OK17.00

Herrer A-lang

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Petter Marki ErichsenKristiansand OK17.00
0David RundeKristiansand OK17.00
4Dag MoeKristiansand OK17.00
5Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK17.00
6Geir KristiansenKristiansand OK17.00
7Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK17.00
8Eirik Heddeland MartensKristiansand OK17.00
13Bjarne FærestrandKristiansand OK17.00
15Erlend Odd BergeKristiansand OK17.00
16Trygve LølandBirkenes IL17.00
17Øivind SæbøKristiansand OK17.00
19Stig DalsørenKristiansand OK17.00
21Nils Arne JohannessenKristiansand OK17.00
23Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17.00
24Jon Terje EkelandOddersjaa SSK17.00
25Thorbjørn VærpKristiansand OK17.00
34Knut AurebekkTorridal IL17.00

Annonser

IOF Eventor