Norsk Orientering

Startliste for KM Stafett, Agder o-krets

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett, Agder o-krets
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 30 august 2020

H17

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1IF Trauma 112.00
11. Bjørn Idar Sætran
12. Erling Fredriksen
13. Per Olav Nærestad
2IL Imås 112.00
21. Viggo Molund
22. Per Kristian Tømt
23.
3Kristiansand OK 112.00
31. Christian Bøen
32. Håvar Birkeland Stormoen
33. Eirik Heddeland Martens
4Søgne og Songdalen OK 112.00
41. Ståle Thortveit
42. Svein Erik Wiig
43. Leiv-Terje Arnevik
5Vegårshei IL 112.00
51. Jakob Hagelia
52. Arild Flaten
53. Terje Flaten
6Birkenes IL 112.00
61. Asle Åsmul
62. Åsulv Birkeland Stormoen
63. Kristian Nyhus
7Kristiansand OK 212.00
71. Trygve Børte Nomeland
72. Odd Kristian Hagen Myre
73. Brage Takle
8Kristiansand OK 312.00
81. Tor Åmdal
82. Jon Bjørgum
83. Fred-Arne Sivertsen
9IK Grane Arendal Orientering 112.00
91. Sivert Møklegård Pihl
92. Stig Alvestad
93. Glenn Ager-Wick
10NTNUI 112.00
101. Einar Ekeland
102. Marius Pytten
103. Ernst Pytten

D17

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
21Kristiansand OK 112.00
211. Ingvild Mulen
212. Julie Christiansen
213. Tina Booth
22Søgne og Songdalen OK 112.00
221. Astrid White
222. Christina White
223. Irene Beate Øhrn Arnevik
23Vegårshei IL 112.00
231. Hanne Nøvik
232. Anette Fidje Bergan
233. Arnhild U. Bråten
24Hisøy OK 112.00
241. Inger Marie Broers Damsgaard
242. Nora Johansen
243. Tuva Krafft Myhren

H150

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
80Kristiansand OK 112.00
801. Dag Moe
802. Jack Bjørnsen
803. John Hansen
81OK Sør 112.00
811. Kjell Arne Håland
812. Magne Dølemo
813. Stein-Erik Scheie
82Søgne og Songdalen OK 112.00
821. Reidar Heivoll
822. Tor Lohne
823. Stig Erik Ørum
83Vegårshei IL 112.00
831. Ole Petter Vestøl
832. Sten Åge Nygårdseter
833. Geir Bråten
84Birkenes IL 112.00
841. Trygve Løland
842. Dag I Skåre
843. Bjørn Stormoen
85Kristiansand OK 212.00
851. Harald Vingerhagen
852. Harald Eik
853. Nils Arne Johannessen

H13-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
40Kristiansand OK 112.00
401. Jakob Johannessen
402. Fabian Johannessen
403. Markus Mollestad
41Vegårshei IL 112.00
411. Oskar Hagelia
412. Signe Hagelia
413. Jørgen Flaten
42Birkenes IL 112.00
421. Sigmund Javenes Flaa
422. Emil Nygård
423.

D13-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
60Søgne og Songdalen OK 112.00
601. Selma White
602.
603.

D135

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
100Torridal IL 112.00
1001. Mette Mestad
1002. Kristin Mestad
1003. Bente Mestad

Annonser

IOF Eventor