Norsk Orientering

Startliste for KM Lang / Torridalsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang / Torridalsløpet
Arrangørorganisasjon: Torridal IL
Dato: lørdag 1 september 2018

Birkenes IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
73225087Emil NygårdH -12 (2)2 800 m14.06
61203291Trygve LølandH 70- (7)3 100 m14.16
50203396Bjørn StormoenH 60- (10)3 800 m14.19

Ganddal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
62197988Knut SkjævelandH 70- (7)3 100 m14.19

Hisøy OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
21195909Anna Sofie HoffD 17-20 (4)4 900 m14.01
33212436Tuva Krafft MyhrenD 15-16 (4)3 800 m14.03
22212879Malin HaugeD 17-20 (4)4 900 m14.04
64212190Kristin Krafft MyhrenD 17-B (3)2 700 m14.04
25234915Marianne HaugeD 40- (2)4 900 m14.23

IF Trauma

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
63237881Inger SkjæveslandD 17-B (3)2 700 m14.01

IK Grane Arendal Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1222086Stig AlvestadH 21- (9)8 600 m14.00
32186172Ine MikkelsenD 15-16 (4)3 800 m14.00
35222250Lise MikkelsenD 15-16 (4)3 800 m14.09
29186064Magnus FossumH 15-16 (6)4 900 m14.12
44193466Egil FossumH 50- (6)3 800 m14.12
10193027Christine MikkelsenD 21- (1)6 900 m14.16

IL Høvdingen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
58229528Audun KjøstvedtH 70- (7)3 100 m14.07

IL Imås

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
297789Terje UrfjellH 21- (9)8 600 m14.03
4206546Per Kristian TømtH 21- (9)8 600 m14.09

IL Vindbjart

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
55205986Halvor VassbøH 60- (10)3 800 m14.11
60203330Arild TelstøH 70- (7)3 100 m14.13
6507083Hans Gunnar OmdalH 21- (9)8 600 m14.15
52413248Jon A BjørgumH 60- (10)3 800 m14.25

Kongsberg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
45198916Roar TønnessenH 50- (6)3 800 m14.01

Kristiansand OK

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
37158634Anneke Hald BjørgumD 17-A kort (2)3 800 m14.02
6596771Sara StrayD 17-B (3)2 700 m14.02
71222156Adriana EikD 17-C (2)2 800 m14.02
26501209Trygve Børte NomelandH 15-16 (6)4 900 m14.03
36212044Benedicte BeckmannD 17-A kort (2)3 800 m14.04
11503555Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (4)6 900 m14.05
38228397Ragnhild HaldD 50- (2)3 800 m14.05
310296Tor ÅmdalH 21- (9)8 600 m14.06
27212666Erlend Odd BergeH 15-16 (6)4 900 m14.06
34222169Julie ChristiansenD 15-16 (4)3 800 m14.06
68197956Fredrik PyttenH 13-14 (1)2 700 m14.07
12221206Kristian PyttenH 17-20 (4)6 900 m14.08
28229986Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)4 900 m14.09
74213510Lars KostølH -12 (2)2 800 m14.09
47208650John HansenH 60- (10)3 800 m14.10
13504432Marius AurebekkH 17-20 (4)6 900 m14.11
5230085Vegard DanielsenH 21- (9)8 600 m14.12
18237882Harald EikH 40- (5)6 900 m14.12
Ida AurebekkD 17-20 (4)4 900 m14.13
14221505David RundeH 17-20 (4)6 900 m14.14
54230599Glenn Ager-WickH 60- (10)3 800 m14.14
30198046Brage TakleH 15-16 (6)4 900 m14.15
49197830Jack BjørnsenH 60- (10)3 800 m14.16
7206479Håvard WedegeH 21- (9)8 600 m14.18
20197841Ernst PyttenH 40- (5)6 900 m14.18
31224235Odd Kristian Hagen MyreH 15-16 (6)4 900 m14.18
24219383Siri Thortveit MyhreD 40- (2)4 900 m14.20
51184578Dag MoeH 60- (10)3 800 m14.22
9504431Håvar Birkeland StormoenH 21- (9)8 600 m14.24
41197872Fred-Arne SivertsenH 50- (6)3 800 m14.24

Marnardal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
43501673Lars Peder VaajeH 50- (6)3 800 m14.15

Oddersjaa SSK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
56185940Siri ØkstadD 60- (1)3 100 m14.00
46185934Per W. TorgersenH 60- (10)3 800 m14.07
17211559Jon Terje EkelandH 40- (5)6 900 m14.09

OK Pan Århus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8501657Jonas MuntheH 21- (9)8 600 m14.21

OK Sør

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7260724Solveig SchouD 17-C (2)2 800 m14.05
67181467Gudveig JørundlandD 80- (1)2 700 m14.06
69192692Morten CowardH 17-B (1)2 700 m14.08
70211619Einar JørundlandH 80- (1)2 700 m14.09
59505866Bjørn A. SchouH 70- (7)3 100 m14.10
19227057Kjell Arne HålandH 40- (5)6 900 m14.15
42181466Stein-Erik ScheieH 50- (6)3 800 m14.18
5371282Stein CowardH 60- (10)3 800 m14.20
40505867Vidar Georg YdseH 50- (6)3 800 m14.21

Søgne og Songdalen OK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
15235830Svein SundeH 35- (1)6 900 m14.04
57197824Tore BerntsenH 70- (7)3 100 m14.04
66197880Signe HeivollD 70- (1)2 700 m14.05
16197885Ståle ThortveitH 40- (5)6 900 m14.06
48197876Reidar HeivollH 60- (10)3 800 m14.13
239482Floke BredlandH 70- (7)3 100 m14.22

Torridal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
23236508Kristin MestadD 17-20 (4)4 900 m14.07

Vegårshei IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3987596Arnhild U. BråtenD 50- (2)3 800 m14.08

Annonser

IOF Eventor