Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: søndag 26 august 2018

N-åpen

750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen NygårdBirkenes IL11.00
140Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK11.04
141Julia Broers DamsgaardHisøy OK11.06
142Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering11.08
143Hannah Broers DamsgaardHisøy OK11.10

D 11-12

1 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Sandra Sofie TømtIL Imås11.04
130Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering11.06

D 11-12N

1 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tirill MolundIL Imås11.00
0Vilde MolundIL Imås11.00

D 13-14

1 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK11.04
104Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.06

D 15-16

1 680 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.25
91Tuva Krafft MyhrenHisøy OK11.27
92Kristine NygårdBirkenes IL11.29
93Julie ChristiansenKristiansand OK11.31
94Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.33

D 17-A kort

1 680 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK11.39

D 17-B

1 470 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Kristin Krafft MyhrenHisøy OK11.38
121Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK11.40
122Gro EllegaardVang OL11.42
123Inger SkjæveslandIF Trauma11.44

D 17-C

1 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering11.14
136Mette Heddeland MartensKristiansand OK11.18
137Therese NilsenIL Imås11.20

D 17-20

2 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.05

D 21-

3 070 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Una Glende JansonKristiansand OK11.42
46Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.44
47Malin HaugeHisøy OK11.46

D 45-

2 470 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Mari Reiersen JensenBirkenes IL11.55
76Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.57
77Marianne HaugeHisøy OK11.59

D 55-

1 680 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Ragnhild HaldKristiansand OK11.45

D 70-

1 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Ingeborg BøbelIL Imås11.32

D 80-

1 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Gudveig JørundlandOK Sør11.20

H 11-12

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Emil NygårdBirkenes IL11.12

H 13-14

1 470 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Håvard EikRaumar Orientering11.00
107Henrik Andreas TømtIL Imås11.12
108Fredrik PyttenKristiansand OK11.14

H 13-16C

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering11.00

H 15-16

2 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Erlend Odd BergeKristiansand OK11.41
69Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering11.43
70Brage TakleKristiansand OK11.45
71Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.47
72Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11.49

H 17-A kort

2 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Einar Krafft MyhrenHisøy OK11.11

H 17-20

3 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Kristian PyttenKristiansand OK11.04
27Marius AurebekkKristiansand OK11.06
28Anders VestølVegårshei IL11.08
29John Olav RundeKristiansand OK11.10
30Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.12

H 21-

3 960 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK10.08.22
2Kjell Arne HålandOK Sør11.02.00
5Stig DalsørenKristiansand OK11.08.00
6Siggen YtrehusBø OL11.10.00
7Håvard WedegeKristiansand OK11.12.00
8Thomas Natvig ÅrstadHalden SK11.14.00
9Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.16.00
10Viggo MolundIL Imås11.18.00
11Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK11.20.00
12Tor ÅmdalKristiansand OK11.22.00
13Stein-Erik ScheieOK Sør11.24.00
14Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11.26.00
15David RundeKristiansand OK11.28.00
16Tarjei NicolaisenIL Imås11.30.00
17Petter Marki ErichsenKristiansand OK11.32.00
18Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.34.00
20Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås11.38.00
21Vegard DanielsenKristiansand OK11.40.00
22Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK11.42.00
23Henrik Svaland AasKristiansand OK11.44.00

H 45-

3 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Ernst PyttenKristiansand OK11.16
33Knut AurebekkTorridal IL11.18
34Paul Christian JensenBirkenes IL11.20
35Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11.22
36Harald TorbjørnsenStor-Elvdal SK11.24
37Geir KristiansenKristiansand OK11.26
38Terje UrfjellIL Imås11.28
39Ole Petter VestølVegårshei IL11.30
40Per Kristian TømtIL Imås11.32
41Per Olav NærestadIF Trauma11.34
42Geir BråtenVegårshei IL11.36
43Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK11.38

H 55-

2 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Morten HulløenKristiansand OK11.17
57Lars Peder VaajeMarnardal IL11.19
58Jon BjørgumKristiansand OK11.21
59Torbjørn VaajeAustre Moland IL11.23
60Øivind SæbøKristiansand OK11.25

H 60-

2 470 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Glenn Ager-WickKristiansand OK11.27
63Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.31
64Bjørn StormoenBirkenes IL11.33
65Jack BjørnsenKristiansand OK11.35

H 65-

1 680 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Inge SkjæveslandIF Trauma11.05
81Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering11.07

H 70-

1 680 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Widar Taxth LølandHisøy OK11.13
85Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK11.15
86Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering11.17
87Arne Kristian SkiftenesIL Imås11.19

H 75-

1 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering11.48
126Arild TelstøIL Vindbjart11.50

H 80-

1 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Einar JørundlandOK Sør11.26

Annonser

IOF Eventor