Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 24 august 2019

Birkenes IL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Emma Bjerke DaleneN-åpen (12)1 600 m14.00
0Erlend Lima FlakkN-åpen (12)1 600 m14.00
0Marthe Lima  FlakkN-åpen (12)1 600 m14.00
0Ingvild Stormoen NesetN-åpen (12)1 600 m14.00
0Isak TveitN-åpen (12)1 600 m14.00
0Johannes TveitN-åpen (12)1 600 m14.00
0Eivind ÅneslandN-åpen (12)1 600 m14.00
0Emil NygårdH 13-14 (1)3 500 m14.00
0Kristian NyhusH 17-A kort (7)4 800 m14.00
0Jonny  SvalandH 17-B (3)3 500 m14.00
0Steinar  AasH 21- (16)8 800 m14.00
0Marius Tveide AndreassenUtvikling10-20 N (5)2 800 m14.00
0Bjørn Lima FlakkUtvikling10-20 N (5)2 800 m14.00
0Camilla SvalandUtvikling 10-20 C (3)3 000 m14.00
0Simen NygårdH 9-10 (1)2 800 m14.01
0Espen BirkenesH 45- (11)6 100 m14.04
0Klara TobiassenD 11-12 (3)3 000 m14.07
0Steinar ÅneslandH 17-A kort (7)4 800 m14.08
0Lars BirkenesH 11-12 (1)3 000 m14.09
0Ingeborg ÅneslandUtvikling 10-20 C (3)3 000 m14.10
0Guttorm NyhusH 17-A kort (7)4 800 m14.12
0Siri BjorvandD 60- (1)4 400 m14.26

Fredrikstad SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Håvard WedegeH 21- (16)8 800 m14.09

Hisøy OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Widar Taxth LølandH 70- (4)4 400 m14.10
0Tuva Krafft MyhrenD 15-16 (5)4 400 m14.22
0Inge HaugeH 45- (11)6 100 m14.26
0Marianne HaugeD 45- (4)4 800 m14.30

IF Trauma

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Geir Henrik HirschH 17-A kort (7)4 800 m14.06
0Mia HirschD 17-20 (1)4 800 m14.38

IK Grane Arendal Orientering

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anne RingvollN-åpen (12)1 600 m00.00
0Christine MikkelsenD 21- (3)6 100 m14.02
0Kjell Walter SørensenH 65- (4)4 400 m14.02
0Ingrid RingvollD 11-12 (3)3 000 m14.05
0Odd UtstumoH 70- (4)4 400 m14.08
0Ine MikkelsenD 15-16 (5)4 400 m14.14
0Amalie RingvollD 15-16 (5)4 400 m14.16
0Lise MikkelsenD 15-16 (5)4 400 m14.20
0Glenn Ager-WickH 60- (5)4 800 m14.20
0Geir Jonny RingvollH 45- (11)6 100 m14.22
0Stig AlvestadH 21- (16)8 800 m14.29
0Janne ThygesenD 35- (3)4 800 m14.40

IL Imås

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tiril MolundD 9-10 (1)2 800 m14.00
0Kristen DalandH 70- (4)4 400 m14.00
0Vilde MolundUtvikling10-20 N (5)2 800 m14.00
0Sandra TømtD 13-14 (1)3 500 m14.10
0Viggo MolundH 21- (16)8 800 m14.11
0Øyvin SimonsenH 70- (4)4 400 m14.12
0Henrik Andreas TømtH 15-16 (2)4 800 m14.14
0Ingeborg BøbelD 70- (3)3 500 m14.18
0Per Kristian TømtH 45- (11)6 100 m14.20
0Terje UrfjellH 45- (11)6 100 m14.32

IL Vindbjart

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Arild TelstøH 80- (2)3 500 m14.04
0Hans Gunnar OmdalH 21- (16)8 800 m14.05
0Helge HodnemyrH 45- (11)6 100 m14.34

Just

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Markus MollestadUtvikling 10-20 C (3)3 000 m14.12

Kristiansand OK

35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Brage Glende StormoenN-åpen (12)1 600 m14.00
0Thea TøråN-åpen (12)1 600 m14.00
0Tobias TøråN-åpen (12)1 600 m14.00
0Linn Carina DalandD 35- (3)4 800 m14.00
0Fabian JohannessenUtvikling10-20 N (5)2 800 m14.00
0Signe Emilie LynnebakkenUtvikling10-20 N (5)2 800 m14.00
0Adriana EikD 17C (1)3 000 m14.01
0Sebastian DalandH 21- (16)8 800 m14.01
0Harald EikH 17-A kort (7)4 800 m14.02
0Thorbjørn VærpH 21- (16)8 800 m14.03
0Dag MoeH 65- (4)4 400 m14.04
0Odd Kristian Hagen MyreH 17-20 (4)6 100 m14.06
0Oddbjørn Jan HjetlandH 80- (2)3 500 m14.06
0Vegard DanielsenH 21- (16)8 800 m14.07
0Henrik Svaland AasH 17-A kort (7)4 800 m14.10
0David RundeH 17-20 (4)6 100 m14.10
0Simon Beckmann KristiansenH 17-20 (4)6 100 m14.12
0Håvar Birkeland StormoenH 21- (16)8 800 m14.15
0Trygve Børte NomelandH 15-16 (2)4 800 m14.16
0Øyvind MikkelsenH 45- (11)6 100 m14.18
0Jan BlandkjennH 60- (5)4 800 m14.18
0Vetle Elias LynnebakkenH 21- (16)8 800 m14.19
0John RundeH 21- (16)8 800 m14.21
0John HansenH 60- (5)4 800 m14.22
0Una Glende JansonD 17-A kort (2)4 400 m14.24
0Torun LynnebakkenD 17-B (1)3 500 m14.24
0Åsulv Birkeland StormoenH 21- (16)8 800 m14.25
0Dag BlandkjennH 21- (16)8 800 m14.27
0Fred-Arne SivertsenH 45- (11)6 100 m14.28
0Ingvild MulenD 45- (4)4 800 m14.34
0Boyan YuanD 35- (3)4 800 m14.36
0Tor ÅmdalH 45- (11)6 100 m14.36
0Jack BjørnsenH 60- (5)4 800 m14.42
0Nils Arne JohannessenH 17-A kort (7)4 800 m14.44
0Oluf BøckmanH 55- (1)4 800 m14.46

Marnardal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ola SløgedalH 21- (16)8 800 m14.13

Oddersjaa SSK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Hans Tore SandsdalenH 65- (4)4 400 m14.00
222Martin Øverøyen BalchenN-åpen (12)1 600 m14.00
0Jorunn SandsdalenD 65- (2)3 500 m14.12
0Siri ØkstadD 65- (2)3 500 m14.14
0Per W. TorgersenH 60- (5)4 800 m14.24
0Kristin BalchenD 17-A kort (2)4 400 m14.28

OK Sør

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Morten CowardH 17-B (3)3 500 m14.02
0Stein CowardH 65- (4)4 400 m14.06
0Einar JørundlandH 85- (1)3 500 m14.08
0Kjell Arne HålandH 35- (3)6 100 m14.16
0Stein-Erik ScheieH 21- (16)8 800 m14.17
0Gudveig JørundlandD 80- (1)3 500 m14.22

Søgne og Songdalen OK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (3)6 100 m14.00
0Selma WhiteD 11-12 (3)3 000 m14.03
0Christina WhiteD 21- (3)6 100 m14.04
0Svein SundeH 35- (3)6 100 m14.14
0Else-Margrethe BredlandD 70- (3)3 500 m14.16
0Astrid WhiteD 15-16 (5)4 400 m14.18
0Signe HeivollD 70- (3)3 500 m14.20
0Svein Erik WiigH 35- (3)6 100 m14.38

Torridal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jostein MoeH 21- (16)8 800 m14.23

Vegårshei IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anders VestølH 17-20 (4)6 100 m14.08
0Geir BråtenH 45- (11)6 100 m14.24
0Arnhild U. BråtenD 45- (4)4 800 m14.28
0Ole Petter VestølH 45- (11)6 100 m14.30
0Emma Smeland NygårdseterD 45- (4)4 800 m14.32

Øyestad IF allianse

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Kenneth ÅnonsenH 17-B (3)3 500 m14.26

Annonser

IOF Eventor