Norsk Orientering

Startliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Birkenes IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Siri BjorvandA lang (55)3 400 m14.00

Egersund OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tor Sverre SkåraA kort (22)2 600 m14.00

Hisøy OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Malin HaugeA lang (55)3 400 m14.00
0Marianne HaugeA lang (55)3 400 m14.00

IK Grane Arendal Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Christine MikkelsenA lang (55)3 400 m14.00
0Ine MikkelsenA lang (55)3 400 m14.00
0Lise MikkelsenA lang (55)3 400 m14.00
0Sivert Møklegård PihlA lang (55)3 400 m14.00

IL Imås

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øyvin SimonsenA lang (55)3 400 m14.00

IL Vindbjart

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Halvor VassbøA lang (55)3 400 m14.00

Kristiansand OK

54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Torje Breiteig BergN (6)1 900 m14.00
0Kasper HottN (6)1 900 m14.00
0Adeline SlettebøN (6)1 900 m14.00
0Tora Andrea SteffensenN (6)1 900 m14.00
0Tobias TøråN (6)1 900 m14.00
0Vebjørn BergC (7)1 800 m14.00
0Lars KostølC (7)1 800 m14.00
0Signe Emilie LynnebakkenC (7)1 800 m14.00
0Kirsten SalthaugC (7)1 800 m14.00
0Sara StrayC (7)1 800 m14.00
0Benedicte BeckmannA kort (22)2 600 m14.00
0Vetle BergA kort (22)2 600 m14.00
0Julie Felicia ChristiansenA kort (22)2 600 m14.00
0Bjørn A FriestadA kort (22)2 600 m14.00
0Ragnhild HaldA kort (22)2 600 m14.00
0Tuva HepburnA kort (22)2 600 m14.00
0Målfrid KonstA kort (22)2 600 m14.00
0Torun LynnebakkenA kort (22)2 600 m14.00
0Ingvild MulenA kort (22)2 600 m14.00
0Odd Kristian Hagen MyreA kort (22)2 600 m14.00
0Anne Karin RibeA kort (22)2 600 m14.00
0Sigmund SalthaugA kort (22)2 600 m14.00
0Ingrid Elise VingerrhagenA kort (22)2 600 m14.00
0Astrid WhiteA kort (22)2 600 m14.00
0Marianne AndersenA lang (55)3 400 m14.00
0Simon Beckmann KristiansenA lang (55)3 400 m14.00
0Erlend Odd BergeA lang (55)3 400 m14.00
0Jan BlandkjennA lang (55)3 400 m14.00
0Gro BørteA lang (55)3 400 m14.00
0Linn Carina DalandA lang (55)3 400 m14.00
0Sebastian DalandA lang (55)3 400 m14.00
0Magnus FossumA lang (55)3 400 m14.00
0Liv Bente H FriestadA lang (55)3 400 m14.00
0Bjarne FærestrandA lang (55)3 400 m14.00
0Holger HottA lang (55)3 400 m14.00
0Anders Bjørningstad KristoffersenA lang (55)3 400 m14.00
0Vetle Elias LynnebakkenA lang (55)3 400 m14.00
0Dag MoeA lang (55)3 400 m14.00
0Jonas MyhreA lang (55)3 400 m14.00
0Roar MyhreA lang (55)3 400 m14.00
0Siri Thortveit MyhreA lang (55)3 400 m14.00
0Trygve Børte NomelandA lang (55)3 400 m14.00
0Kristian PyttenA lang (55)3 400 m14.00
0Kristen RibeA lang (55)3 400 m14.00
0David RundeA lang (55)3 400 m14.00
0Fred-Arne SivertsenA lang (55)3 400 m14.00
0Håvar Birkeland StormoenA lang (55)3 400 m14.00
0Åsulv Birkeland StormoenA lang (55)3 400 m14.00
0Inga Vestøl StødleA lang (55)3 400 m14.00
0Brage TakleA lang (55)3 400 m14.00
0Per W. TorgersenA lang (55)3 400 m14.00
0Harald VingerhagenA lang (55)3 400 m14.00
0Thorbjørn VærpA lang (55)3 400 m14.00
0Håvard Wedege IrgensA lang (55)3 400 m14.00

Marnardal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Lars Peder VaajeA lang (55)3 400 m14.00

Oddersjaa SSK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jon Terje EkelandA lang (55)3 400 m14.00
0Sigrid EkelandA lang (55)3 400 m14.00
0Ole Gunnar Lund JensenA lang (55)3 400 m14.00

OK Moss

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Harald WibyeA kort (22)2 600 m14.00

OK Sør

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Einar JørundlandA kort (22)2 600 m14.00
0Gudveig JørundlandA kort (22)2 600 m14.00
0Stein CowardA lang (55)3 400 m14.00
0Kjell Arne HålandA lang (55)3 400 m14.00
0Stein-Erik ScheieA lang (55)3 400 m14.00

Otra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tony HalsallA kort (22)2 600 m14.00

Søgne og Songdalen OK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ane RibeA kort (22)2 600 m14.00
0May Lene SlettebøA kort (22)2 600 m14.00
0Vibeke Wold SundeA kort (22)2 600 m14.00
0Irene Beate Øhrn ArnevikA lang (55)3 400 m14.00
0Leiv-Terje ArnevikA lang (55)3 400 m14.00
0Roy BirkelandA lang (55)3 400 m14.00
0Reidar HeivollA lang (55)3 400 m14.00
0Kjell Erik RøislandA lang (55)3 400 m14.00
0Svein SundeA lang (55)3 400 m14.00
0Ståle ThortveitA lang (55)3 400 m14.00
0Stig Erik ØrumA lang (55)3 400 m14.00

Torridal IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Dag Jørgen MoeN (6)1 900 m14.00
0Per StefferudC (7)1 800 m14.00
0Torjus StefferudC (7)1 800 m14.00
0Jostein MoeA lang (55)3 400 m14.00

Annonser

IOF Eventor