Norsk Orientering

Startliste for NM ski-o lang + alle klasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o lang + alle klasser
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: søndag 21 januar 2018

M 18 NJM

13 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Ragnar RoobaEstonia11.26
77Samuli PeltolaFinland11.28
78Anton HänströmSweden11.30
79Eskil FrøislandNorway11.32
80Ugis Roberts BekerisLatvia11.34
81Henrik F. AasNorway11.36
82Emils ZernisLatvia11.38
83Jonatan StåhlSweden11.40
84Isak JonssonNorway11.42
85Gabriel LarssonSweden11.44
86Tomi NykänenFinland11.46
87Sander PritsikEstonia11.48

W 18 NJM

10 200 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Aino RantalaFinland11.31
89Lotte Jauhojärvi MarkussenDenmark11.33
90Marlin HaavengenNorway11.35
91Juste UmbrasaiteLithuania11.37
92Anna Ø. GravirNorway11.39
93Emelie BrudinSweden11.41
94Maria HoskariFinland11.43
95Ellen BlennowSweden11.45
96Ane Sofie KroghNorway11.47
97Elin SchagerströmSweden11.49
98Judita Traubait¿Lithuania11.51
99Monika BadunaLatvia11.53

M 20 NJM

13 800 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Edvin NordströmSweden11.50
57Elmeri ToivanenFinland11.52
58Jørgen BaklidNorway11.54
59Simon ErikssonSweden11.56
60Ignas AmbrazasLithuania11.58
61Robin SalenSweden12.00
62Styrk Hundseid KamsvågNorway12.02
63Henrik AsklöfFinland12.04
64Per Clemet WisløffNorway12.06

W 20 NJM

10 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Sofia WestinSweden11.55
66Epp PaalbergEstonia11.57
67Liisa NenonenFinland11.59
68Tilla F. HennumNorway12.01
69Migl¿ Sušinskait¿Lithuania12.03
70Synne StrandNorway12.05
71Maiju KovanenFinland12.07
72Elin LundgrenSweden12.09
73Kaisa RoobaEstonia12.11
74Anne W. EikenNorway12.13
75Sofia BerglundSweden12.15

D 21 NM WRE

10 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Vanja StaffOL Toten-Troll11.11
37Hannele TonnaAsker Skiklubb11.13
38Tine TrømborgSande Sportsklubb11.15
39Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb11.17
40Gunhild HennumLierbygda OL11.19
41Synne BaklidKonnerud IL11.21
42Anne MadslienNydalens SK11.23
43Berit HorveiOL Tønsberg og omegn11.25
44Helga HaverstadLierbygda OL11.27
45Hege TrømborgSande Sportsklubb11.29
46Barbro KvåleHadeland OL11.31
47Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.33
48Stine Olsen KirkevikHamar OK11.35
49Marta UlvensøenNTNUI11.37
50Audhild Bakken RognstadEmblem IL11.39
51Anna UlvensøenNTNUI11.41
52Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.43
53Zsuzsa FeyIL Tyrving11.45
54Doris KudreVärska OK Peko11.47
55Evine Westli AndersenLøten o-lag11.49

H 21 NM WRE

16 900 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL11.22
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.24
9Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb11.26
10Lars LystadNydalens SK11.28
11Erlend SlokvikOL Toten-Troll11.30
12Št¿pán MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice11.32
13Øystein WiggenByåsen IL11.34
14Bojan BlumensteinNydalens SK11.36
15Ole Petter HaugenNydalens SK11.38
16Kyongsa RiNydalens SK11.40
17Henning SpjelkavikIL Tyrving11.42
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.44
19Eivind TonnaAsker Skiklubb11.46
20Christian HohlWing OK11.48
21Kevin HallopVärska OK Peko11.50
22Klaus CsucsIFK Mora OK11.52
23Nauris RaizeLatvia11.54
24Audun HeimdalKonnerud IL11.56
25Miska TervalaFinland11.58
26Jørgen MadslienNTNUI12.00
27Øyvind WiggenByåsen IL12.02
28Bjørnar KvåleHadeland OL12.04
29Øyvind WatterdalHadeland OL12.06
30Lars Hol MoholdtWing OK12.10

D 17-20 NM

10 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Andrea VaneboKongsberg OL11.05
147Silje Marie VågeAsker Skiklubb11.07
148Sarah WølloKongsberg OL11.09
149Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11.11
150Ingvild LangeggenKongsberg OL11.13
151Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.15
152Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.17
153Åsne Naadland HoloFossum IF11.19
154Karen Hoel JomaasFossum IF11.21
155Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.23
156Helene EgerKongsberg OL11.25
157Marit Melby JacobsenLardal OL11.27
158Heidi Therese WiestVang OL11.29

H 17-20 NM

13 800 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Even LindaasVang OL11.00
163Jostein Svaland DaleVang OL11.02
164Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.04
165Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11.06
166Håkon LundKongsberg OL11.08
167Martin Borge HeirFossum IF11.10
168Eivind Berner MyhreFossum IF11.12
169Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11.14
170Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.16
171Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.18
172Aslak HeimdalKonnerud IL11.20
173Sander H. RogndokkenNydalens SK11.22
174Trygve MyhrAsker Skiklubb11.24

D 12

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Marte EgerKongsberg OL10.57
179Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK10.59

D 13-16

2 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Ingrid MobråtenBotne SK10.05
194Tiril KihleKonnerud IL10.07
195Ragnhild Blom-HagenFossum IF10.09
196Live Raknes SogstadGjø-Vard OL10.11
197Live ØstvoldHeming Orientering10.13
198Kathinka Zahl HagenFossum IF10.15
199Åsne HaavengenKongsberg OL10.17
200Martine SkjelsvikLillehammer OK10.19
201Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.21
202Hedda SpangbergKonnerud IL10.23
203Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10.25
204Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.27
205Tiril Ebon EspedalNydalens SK10.29
206Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.31
207Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10.33
208Emma Visted-HansenGjø-Vard OL10.35
209Kristin Melby JacobsenLardal OL10.37
210Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.39

D 40-

7 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Signe Astrup ArnesenHeming Orientering10.22
132Maria JonssonNydalens SK10.28
133Hege SolerødGjø-Vard OL10.30
134Arnhild KroghOppsal Orientering10.32
135Tove HeimdalKonnerud IL10.34
136Ingrid KvistadKongsberg OL10.36
137Asta Januškevi¿ien¿Fort¿na10.38
138Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.40
141Aist¿ Traubien¿Fort¿na10.46
142Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK10.48
140Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK12.22

D 17 K

5 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239Kristin EgerKongsberg OL10.56
240Aase MestadLillomarka OL10.58
241Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.00
242Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll11.02
238Elena GrandLillomarka OL11.12

H 12

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.47
184Eirik Olsen KirkevikHamar OK10.49

H 13-16

2 700 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Åsmund SlokvikNotodden OL10.06
215Trym Nergård RønningOK Skøynar10.08
216Mats LindaasElverum OK10.10
218Snorre SlokvikNotodden OL10.14
219Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK10.16
220Adomas TraubasFort¿na10.18
221Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL10.20
222Kristian ØstermannHeming Orientering10.22
223Sondre Zahl HagenFossum IF10.24
224Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.26
225Henrik ReuschHeming Orientering10.28
227Jo Randar HolmøyHadeland OL10.32
228Christoffer SlettenRaumar Orientering10.34
229Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.36
230Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.38
231Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering10.40
232Tobias EspedalNydalens SK10.42
233Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10.44
234Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.46
235Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering10.48
226Gaute FosstveitRaumar Orientering10.50
217Hans Grønborg NielsenAllerød OK12.22

H 40-

10 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Lasse ArnesenHeming Orientering10.05
103Sören JonssonNydalens SK10.07
104Stig MellingRingerike OL10.09
105Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll10.11
106Per Øivind EgerKongsberg OL10.13
107Sverre WisløffAsker Skiklubb10.15
108Gunars IkaunieksLatvia10.17
109Morten HeirFossum IF10.19
110Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering10.21
111Christian JomaasFossum IF10.23
112Kuno RoobaRakvere OK10.25
113Stanislav MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice10.27
114Kim Farnes HansenLierbygda OL10.29
115Geir Holm GundersenSturla, IF10.31
117Kristian StorsveenLøten o-lag10.35
118Gjermund GravirAsker Skiklubb10.37
119Peter OG NordströmTäby OK10.39
120André JægtvikKonnerud IL10.41
121Tommy JauhojärviAsker Skiklubb10.43
122Stein H. HagenFossum IF10.45
123Harald Eide-FredriksenHeming Orientering10.47
124Björn AlbinssonIFK Mora OK10.49
125Lars BaklidKonnerud IL10.51
126Øyvind LienGjø-Vard OL10.53
127Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering10.55
128Regimantas Januškevi¿iusFort¿na10.57
116Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK12.22

H 17 K

7 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Jakob MoOL Toten-Troll10.06
247Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn10.08
248Even ErlienGjø-Vard OL10.10
249Ole Johan BråtenVang OL10.12
250Geir Myhr ØienRingsaker OK10.14
251Erling SommerfeldtAsker Skiklubb10.16
252Sigmund HansenGjø-Vard OL10.18
253Håvard GjestvangOL Toten-Troll10.20

N-åpen

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Nikolai TesloHadeland OL10.29
266Peder MoOL Toten-Troll10.31
267Conny ErikssonIFK Mora OK10.32
270Siv BrodinIFK Mora OK10.34
265Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.11
264Håvard EikRaumar Orientering11.22
269Elen Krohn GjessingHeming Orientering11.28

Annonser

IOF Eventor