Norsk Orientering

Startliste for Vinterjukola 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 25 oktober 2017

A-kort

39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rolf LyePorsgrunn OL18.10.07
Kjell MeenPorsgrunn OL18.15.08
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.20.15
Elling AakreAndebu IL18.35.00
Magnus BrodinPorsgrunn OL18.35.00
Ida Vår DirdalLarvik OK18.35.00
Jo Børre EikåsSandefjord OK18.35.00
Jonas EikåsSandefjord OK18.35.00
Jesper FlogstadIL Hauken18.35.00
Benjamin GjoneSandefjord OK18.35.00
Jan GlittumOK Skeidi18.35.00
Anders Kristian HoltHedrum OL18.35.00
Une HoltermannPorsgrunn OL18.35.00
Ole JohanssonPorsgrunn OL18.35.00
Espen JohnsenHedrum OL18.35.00
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK18.35.00
Kay JørgensenPorsgrunn OL18.35.00
Henrik Kaupang LyeLarvik OK18.35.00
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.35.00
Halvard KornmoPorsgrunn OL18.35.00
Tom KristensenLarvik OK18.35.00
Tobias MathisenPorsgrunn OL18.35.00
Harald OmlandSkien OK18.35.00
Peder RauanLarvik OK18.35.00
Atle RemmePorsgrunn OL18.35.00
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18.35.00
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.35.00
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.35.00
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.35.00
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.35.00
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.35.00
Jan Kåre StokkeOK Skeidi18.35.00
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.35.00
Hilde VassendPorsgrunn OL18.35.00
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL18.35.00
Lenka WestinPorsgrunn OL18.35.00
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.35.00
Thomas BrodinPorsgrunn OL
Bjørn LiePorsgrunn OL

A-lang

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Dag AusenPorsgrunn OL18.32
Arne Kierulf DirdalLarvik OK18.32
Ole FlaattenOK Skeidi18.32
Jørgen FrøydLarvik OK18.32
Jan GatevoldPorsgrunn OL18.32
Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.32
Håkon KornmoPorsgrunn OL18.32
Thore KornmoPorsgrunn OL18.32
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.32
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.32
Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.32
Anna MeenPorsgrunn OL18.32
Sindre R HoltHedrum OL18.32
Iver RingheimLarvik OK18.32
Jørn SundbyLarvik OK18.32
Kjell WestinPorsgrunn OL18.32
Kjell HeideIL Hauken
Per Henrik ZagarLarvik OK

C-nivå

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.00.34
Kristin JohanssonHedrum OL18.00.38
Elin BordøyHedrum OL18.10.59
Tone Sølie LysnesHedrum OL18.10.59
Brage EikåsSandefjord OK18.36.00
Gabriel GjoneSandefjord OK18.36.00
Knut GjoneSandefjord OK18.36.00
Iril RingheimLarvik OK18.36.00
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.36.00
Josefine Minna Waal StørmerIL Hauken18.36.00

Annonser

IOF Eventor