Norsk Orientering

Startliste for Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 16 september 2018

N-åpen

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pernille BreivoldGanddal IL00.00
0Karen OrstadGanddal IL00.00
0Liven OrstadGanddal IL00.00
0Viljar FolsøEgersund OK12.30
0Evie HallNova Scotia12.30
0Milo HallNova Scotia12.30
0Emil Fotland KolstøEgersund OK12.30
0Vilde PuntervoldEgersund OK12.30
0Lea StokkelandÅlgård Orientering12.30
0Tea StokkelandÅlgård Orientering12.30
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering12.30

D 11-12

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Norah BreivoldGanddal IL12.30
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.30
0Miriam SveenHaugesund IL Orientering12.30

D 13-14

2 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anna TaksdalGanddal IL12.38
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering12.39
0Lily HallNova Scotia12.40
0Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering12.41
0Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12.42
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK12.43
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)12.44
0Sara HetlandHaugesund IL Orientering12.45
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)12.46

D 15-16

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.30
0Ingrid LamarkGanddal IL12.31

D 17-

2 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Celina Iversen ÅseEgersund OK12.30
0Mariann SveinsvollGanddal IL12.31
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.32
0Madli HjermannHaugesund IL Orientering12.33
0Kristin BreivoldGanddal IL12.34
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK12.35
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.36
0Hilde HetlandEgersund OK12.37
0Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb12.38
0Vibeke LamarkGanddal IL12.39
0Kara TurnerNova Scotia12.40
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12.41
0Julie PuntervoldEgersund OK12.43

D 50-

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb12.47
0Inger Tone NygårdEgersund OK12.48
0Helen LomelandÅlgård Orientering12.49
0Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb12.50

D 60-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger Skretting OpstadEgersund OK12.58

D 70-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb13.01

H -10

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Peder OrstadGanddal IL00.00
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.30
0Filip SveenHaugesund IL Orientering12.30
0Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)12.30

H 11-12

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)12.30
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.30
0Marius RøddeGanddal IL12.30
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.30
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.30
0Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)12.30

H 13-14

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ommund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12.29
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.32
0Øyvind LamarkGanddal IL12.33
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.34
0Aksel DommersnesGanddal IL12.35
0Victor RingdalHaugesund IL Orientering12.36
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12.37

H 15-16

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.44
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL12.46
0Tobias RøddeGanddal IL12.47
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.48
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.49

H 17-

3 200 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunnar PettersonEgersund OK12.29
0Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering12.30
0Arild SvihusGanddal IL12.31
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.32
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.33
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.34
0Fredrik OmdalGanddal IL12.35
0Jørgen BreivoldGanddal IL12.36
0Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb12.37
0Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.38
0Oddvar TaksdalGanddal IL12.39
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.40
0Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering12.41
0Matt HallNova Scotia12.42
0Alexander HorpestadEgersund OK12.43
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.45
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb12.52

H 17-N

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arild OpstadEgersund OK12.30

H 50-

2 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb12.50
0Tore RøddeGanddal IL12.51
0Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb12.53
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.54
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb12.55
0Per Olav HaarrGanddal IL12.56
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb12.57
0Trond LamarkGanddal IL12.58
0Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12.59

H 60-

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb12.29
0Ove OalandGanddal IL12.51
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.52

H 70-

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb12.53
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)12.54
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb12.55
0Kjell SvihusGanddal IL12.56
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.57

A-åpen

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)13.00

Annonser

IOF Eventor