Norsk Orientering

Startliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 26 august 2018

N-åpen

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Jakob LåteElverum OK10.00
208Daniel SkistadGjø-Vard OL10.00
209Astrid LåteElverum OK10.00
210Signe KonstOL Tønsberg og omegn10.00
211Elise Libak-FeiringVang OL10.00
212Marie Bohman LåteElverum OK10.00
213Andreas SkistadGjø-Vard OL10.00
214Ingeborg LåteElverum OK10.00

D -10

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Julie Libak- FeiringVang OL11.02
171Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11.03

D 11-12

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.02
151Johanne BergLøten o-lag11.03
152Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.04

D 11-12N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Ingrid LåteElverum OK11.06
175Marte Libak- FeiringVang OL11.07

D 13-14

3 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Henriette BergLøten o-lag11.02
129Maren HenriksenVang OL11.03
130June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.04

D 13-16C

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Marie Lium FougnerElverum OK11.07

D 15-16

4 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Berthe TesloHadeland OL11.02

D 17-

5 400 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Kristine HaanesGjø-Vard OL11.02
24Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK11.04
0Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK11.06
26Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.08
27Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering11.10
29Lone Malmgren MolstadHalden SK11.14
30Evine Westli AndersenLøten o-lag11.16
31Stine Olsen KirkevikHamar OK11.18
32Carina SveenElverum OK11.20
33Nina SmestadLøten o-lag11.22
28Sofie JohanssonLøten o-lag11.46

D 17-B

3 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne SørlienGjø-Vard OL11.06
0Tina BjørnstadRaumar O.L11.07
134Stine Sønsterud BergLøten o-lag11.08
135Inger SvalandOL Vallset/Stange11.09
136Eli StensliLøten o-lag11.10
137Else Kristine LienLøten o-lag11.11

D 17-C

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nina HenriksenVang OL11.08

D 17-N

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Liv SimonsenOK Øst11.11
180Turid Margrete ArnesenGrue IL11.12

D 35-

4 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Yngvild MalmoVang OL11.05

D 45-

4 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Lisbeth GråvVang OL11.09
44Laila Høiås HerlyngGrue IL11.10
45Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.11
46Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.12
47Gunn Elin RudiHadeland OL11.13
48Hege SolerødGjø-Vard OL11.14
49Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.15
50Vanja StaffOL Toten-Troll11.16

D 55-

3 800 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Lis DæhliLøten o-lag11.02
84Gro SolnørdalRudsbygd IL11.03
85Mona HesselbergLøten o-lag11.04
86Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.05
87Rønnaug SagbakkenLøten o-lag11.06
88Wenche BjørnstadRingsaker OK11.07
89Bente GrøndalenHamar OK11.08
90Randi Fallbakken BergeLøten o-lag11.09

D 65-

3 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Tea ForbergRond OL11.02
115Bjørg SorprudLøten o-lag11.03
116Marit TyldumRudsbygd IL11.04
117Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11.05
118Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11.06
119Liv FeiringHamar OK11.07

D 75-

3 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Inger E. VamnesHamar OK11.09

H -10

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.15
184Nikolai TesloHadeland OL11.16

H 11-12

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Mikkel AasnessOdal OL - Orientering11.11
160Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.12
161Even LienGjø-Vard OL11.13
162Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.14

H 13-14

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.14
141Lars LienGjø-Vard OL11.15

H 15-16

4 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Gaute LindaasElverum OK11.19
54Grunde IsaksætreGrue IL11.20
55Mats LindaasElverum OK11.21
56Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.22

H 17-

6 800 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Ove Antvord HaugereidLøten o-lag11.00
0Tommy OlsenHamar OK11.02
0Tor-Arve B.  StrandRaumar O.L11.04
4Marius StaffOL Toten-Troll11.06
5Stian OverskeidIndre Østfold OK11.08
6Jostein Svaland DaleVang OL11.10
7Øyvind LienGjø-Vard OL11.12
8Pål StenbergVang OL11.14
10Kenneth BilstadVang OL11.18
11Frode KonstIL Tyrving11.20
12Jan Ola PedersenVang OL11.22
13Marius ØieLøten o-lag11.24
14Simen SmestadBækkelagets SK11.26
15Anders SkjesetVang OL11.28
16Bendik EliassenFredrikstad SK11.30
17Sigmund HansenGjø-Vard OL11.32
18Yngve VoldenLøten o-lag11.34
19Vytautas GrasysPerkunas OK11.36
20Martin ØhmanGjø-Vard OL11.38
21Ole Johan BråtenVang OL11.40

H 17-B

3 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Erik HaugenRingsaker OK11.19
146Stein SandakerVang OL11.20
147Øyvind DaleOL Vallset/Stange11.21

H 17-C

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Trond LinnesOdal OL - Orientering11.18
167Anders LindaasElverum OK11.19

H 17-N

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215Tor SimonsenOK Øst11.00

H 45-

4 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Svein ThorsbergGrue IL11.25
60Are StrandlieGjø-Vard OL11.26
61Gudbrand LienHamar OK11.27
62Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.28
63Jon BjørnstadLøten o-lag11.29
64Bjørn Gaute HerlyngGrue IL11.30
65Per Olav AndersenVang OL11.31

H 55-

4 700 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor StrandRaumar O.L11.32
68John HofossHadeland OL11.34
69Trond OlsenLøten o-lag11.35
70Stein Arne NegårdVang OL11.36
71Ole Hans ØieLøten o-lag11.37
72Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.38
73Kristian StorsveenLøten o-lag11.39
74Erik GrøndalenHamar OK11.40
75Harald BergeLøten o-lag11.41
76Onno VerberneOL Toten-Troll11.42
77Trond ØieLøten o-lag11.43
78Morten StenbergVang OL11.44
79Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL11.45
80Herman BakkeLøten o-lag11.46

H 65-

3 800 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Øystein SkappelLillehammer OK11.12
94Karl Petter OpsahlLøten o-lag11.13
95Ragnar HøsøienRingsaker OK11.14
96John Birger SkansenRudsbygd IL11.15
97Arve SmestadLøten o-lag11.16
98Terje WikstrømRingsaker OK11.17
99Odd Arne BlystadLøten o-lag11.18
100Knut WikstrømRingsaker OK11.19
101Terje MalmHamar OK11.20
102Hasse BergstrømIL Tyrving11.21
103Einar LienLøten o-lag11.22
104Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.23
105Knut SkjesetVang OL11.24
106Paul Martin BergRudsbygd IL11.25
107Knut MalmoRingsaker OK11.26
108Trond FeiringHamar OK11.27
109Olav ØsthagenOL Vallset/Stange11.28
110Trond SøbergLøten o-lag11.29
111Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.30

H 75-

3 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Olav HøiåsVang OL11.11
124Jon TyldumRudsbygd IL11.12
125Per VoldVang OL11.13

Annonser

IOF Eventor