Norsk Orientering

Startliste for NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstart

Gjesteklasse herrer

5 330 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102343861598Sondre Zahl HagenFossum IF13.05
Erik BohneVaregg Fleridrett13.05
Olle BoströmJärla Orientering13.05
Jonas EggerGöteborg Majorna OK13.05
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.05
Tomas EidsmoFreidig13.05
Mikael EliassonGöteborg Majorna OK13.05
3886363Felix FinsrudAsker Skiklubb13.05
3886918Stein H. HagenFossum IF13.05
Sven HellmüllerBækkelagets SK13.05
3815735Kristoffer JacobsenIL Tyrving13.05
Eirik Stærkeby JelstadModum OL13.05
57Christian JomaasFossum IF13.05
3708575Eirik JørgensenIL Tyrving13.05
3847779Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK13.05
Halvor LøkenKongsberg OL13.05
Jonas MerzGöteborg Majorna OK13.05
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.05
3779683Christian ReuschHeming Orientering13.05
3887072Henrik ReuschHeming Orientering13.05
Albin RidefeltOK Linné13.05
Erik SaugerudKonnerud IL13.05
Pål SkogedalAsker Skiklubb13.05
Göran WinbladRehns BK13.05

Gjesteklasse damer

4 380 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Terje Ulla EikenKongsberg OL13.05
Helga HaverstadLierbygda OL13.05
Lisa HolerGöteborg Majorna OK13.05
Alexandra LinløkkenØstmarka OK13.05
52Knut MathisenPorsgrunn OL13.05
Kristin Melby JacobsenLardal OL13.05
3970126Anne Marthe PeveriEiker OL13.05
3887494Marianne ReuschHeming Orientering13.05
Hilde StorløkkenKongsberg OL13.05
Jenny WegebroHalden SK13.05

Gjesteklasse H-19

7 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Øivind EgerKongsberg OL
Syver LøkenKongsberg OL
Odd StrandKongsberg OL

Gjesteklasse D-19

7 090 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn BendiktsenKonnerud IL00.00
Kim Farnes HansenLierbygda OL00.00
Arne FossheimAsker Skiklubb00.00
Øystein HoloFossum IF00.00
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering00.00
Øivind MyhreKongsberg OL00.00
Helge StubberudNydalens SK00.00
Øyvin ThonKongsberg OL00.00
72174130Jan SævigIF Sturla11.00

D 17-18 E

4 050 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL00.00.00
3863560Anna MeenPorsgrunn OL00.00.00
3657517Kristine Eide RappRaumar Orientering00.00.00
3611019Linn Mei WaalerMåren OK00.00.00
3869583Ragne WiklundNydalens SK00.00.00
5013977444Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.00.00
5023984242Jenny BaklidKonnerud IL11.02.05
5033852902Marlin HaavengenKongsberg OL11.03.52
5043876273Aurora GjølsjøOK Moss11.04.30
5053630720Tale StrandKongsberg OL11.05.25
50642Helene EgerKongsberg OL11.05.58
5073694023Hedda Raadal BjørloHalden SK11.06.11
5083725991Åsne Naadland HoloFossum IF11.07.37
5093982212Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.09.22
510Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.10.18
5113699832Mina JørgensenIL Tyrving11.11.58
5123880689Maria Rørvik HaverLillomarka OL11.12.12
5133691557Ingvild LangeggenKongsberg OL11.12.15
5143640679Andrea RanvikKonnerud IL11.12.16
5153658655Karen Hoel JomaasFossum IF11.13.09
5163659711Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.13.15
5173908332Karoline BjørnerødOK Moss11.13.35
518Malin HaugeHisøy OK11.13.42
5193861374Pernille KatlaFossum IF11.14.17
5203597432Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.16.00
5213940707Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.16.00
5223640794Anniken RanvikKonnerud IL11.16.00
5233863792Hanne VassendPorsgrunn OL11.16.00
5243940749Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11.16.00
5253850252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.16.00
5263877388Oda Marie ColquhounLillomarka OL11.16.00
5273554144Tuva Aas StræteRingerike OL11.16.00
5283828514Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.16.00
5293572500Christine HoenEiker OL11.16.00
5303916764Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.16.00
5313830908Elise AusenPorsgrunn OL11.16.00
5323952454Solveig Moen LetmolieEiker OL11.16.00
5333649746Ingeborg KvarmeSturla, IF11.16.00
5343567575Tomine Lysaker SandenEiker OL11.16.00
5353643830Ingeborg RognstadHadeland OL11.16.00
5363645793Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.16.00
5373631694Ingrid HasaasFossum IF11.16.00
5383630498Emma Meyer LarssonIL Tyrving11.16.00
5393884194Dina ReitanFreidig11.16.00
5403883089Marie LilandNydalens SK11.16.00
5413782240Lene Berg HanssenByåsen IL11.16.00
5423738929Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.16.00

D 19-20 E

4 380 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3621448Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK00.00.00
3013684875Ane DyrkornEiker OL11.40.00
3023624384Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.40.09
3033847712Synne StrandAsker Skiklubb11.42.56
3043816220Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11.43.15
30549Ragnhild EideByåsen IL11.44.07
3063793395Malin SandstadFreidig11.45.21
3073598398Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.49.08
3083577988Oda J SikkelandIL Tyrving11.49.12
3093977873Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.50.28
3103887080Anine LomeHamar OK11.51.13
3113708542Karoline AuneHalden SK11.51.37
3123771847Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.52.04
3133620671Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.52.33
31441Vera MelkildFreidig11.53.00
3153972064Kårhild Husby NordstadNTNUI11.53.56
3163885043Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.54.06
3173772126Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11.54.31
3183681244Thea DyrkornEiker OL11.56.00
3193879020Emilie WestinNydalens SK11.56.00
3203607629Idunn HaavengenNTNUI11.56.00
3213640158Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11.56.00
3223946696Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11.56.00
3233885118Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.56.00
3243715299Agnethe HasliGjø-Vard OL11.56.00
325Anna Sofie HoffHisøy OK11.56.00
3263599107Anne Willkommen EikenKongsberg OL11.56.00
3273560950Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.56.00
3283690344Tonje Aasheim NymarkNTNUI11.56.00
3293984929Hannah MalmeiNTNUI11.56.00

D 21-E

5 780 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3818022Marianne DæhliNydalens SK00.00.00
3693496Eva JurenikovaHalden SK00.00.00
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering00.00.00
3597739Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK00.00.00
3984473Line Drange RuudRøyken OL00.00.00
Kine Hallan SteiwerHalden SK00.00.00
3501137Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL00.00.00
Malin SørensenNydalens SK00.00.00
3699345Siri UlvestadNydalens SK00.00.00
1013666849Marianne AndersenKristiansand OK12.20.00
1023255163Maren Jansson HaverstadNTNUI12.20.30
1033598117Marie OlaussenFredrikstad SK12.22.55
1043785045Ingrid GulbrandsenNTNUI12.23.22
1053598497Karen Oline KolstadNTNUI12.23.51
1063597481Kristine BergliaEiker OL12.24.10
1073864535Ingjerd MyhreKongsberg OL12.25.59
108Ingeborg EideByåsen IL12.26.57
1093980323Lone BrochmannBækkelagets SK12.28.39
1103946902Ragnhild HjermstadFossum IF12.29.16
1113618147Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.31.06
1123673902Anna UlvensøenNTNUI12.32.21
1133918398Evine Westli AndersenLøten o-lag12.32.42
1143781937Marthe GløersenBækkelagets SK12.33.22
1153982105Mariann UlvestadBækkelagets SK12.36.00
1163868874Ida TiltnesIL Tyrving12.36.00
1173586823Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.36.00
1183623980Kine GulliksenBækkelagets SK12.36.00
1193662723Emma ArnesenByåsen IL12.36.00
1203604337Solveig BlandkjennIL Tyrving12.36.00
1213966991Ronja BjörklundNTNUI12.36.00
1223979309Kristine FjeldboIL Tyrving12.36.00
1233445681Aurora FossøyNTNUI12.36.00
1243985348Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.36.00
1253987047Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.36.00
1263599339Lene Therese MyrlandNTNUI12.36.00
1273588902Marte Hoff HagenNTNUI12.36.00
1283599255Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering12.36.00
1293154374Julie StørmerFossum IF12.36.00
1303987005Gunvor Hov HøydalFossum IF12.36.00
1313885209Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.36.00
1323710910Tone Bergerud LyeNydalens SK12.36.00
1333597549Kamilla OlaussenFredrikstad SK12.36.00

H 17-18E

4 680 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4013978780Sander ArntzenAsker Skiklubb11.20.00
4023602398Isak JonssonNydalens SK11.21.42
4033819083Aslak HeimdalKonnerud IL11.22.14
4043640208Niels Christian HellerudHalden SK11.24.52
4053816279Mats EidsmoFreidig11.26.08
4063782612Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.26.41
4073981222Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.28.22
4083576477Eskil FrøislandVang OL11.28.37
4093642055Jo Even KolstadFreidig11.28.49
4103652674Vegard KittilsenFreidig11.30.29
4113651452Even LindaasVang OL11.31.18
4123656881Lars Young VikNydalens SK11.31.19
4133859287Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.31.53
4143738093Johan Kristian UndelandSturla, IF11.32.06
4153986379Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.32.45
4163826484Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.32.47
4173910221Anders VestølVegårshei IL11.33.20
4183873031Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11.33.44
4193830601Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.34.18
4203933017Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.34.21
4213852639Andreas RambergØstmarka OK11.34.53
4223985710Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.36.00
4233972825Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.36.00
4243979010Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.36.00
4253830288Kristian Fredrik LynumFreidig11.36.00
4263940681David RundeKristiansand OK11.36.00
4273830213Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.36.00
4283964889Jostein Svaland DaleVang OL11.36.00
4293831674Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.36.00
4303965977Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.36.00
43146Eivind Berner MyhreFossum IF11.36.00
4323802295Lars SandstadFreidig11.36.00
433Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.36.00
4343983699Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.36.00
4353659539Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.36.00
4363649894Håkon HolstadFreidig11.36.00
4373586088Skjalg NysæterSkien OK11.36.00
4383707346Sondre OttesenFredrikstad SK11.36.00
4393659521Sivert Sande KvermeFossum IF11.36.00
4403607686Audun BerganNydalens SK11.36.00
4413847068Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11.36.00
4423782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.36.00
4433904703Jonas GrønliFreidig11.36.00
444Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.36.00
4453981586Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.36.00
4463938933Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.36.00
4473650660Anders HorveiRaumar Orientering11.36.00
4483886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11.36.00
4493940715Kristian PyttenKristiansand OK11.36.00
450Eirik ImrikFredrikstad SK11.36.00
4513880002Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.36.00
4523680360Simen Spets StorhovFreidig11.36.00
4533781820Emil StørmerFossum IF11.36.00
4543676079Marius AurebekkKristiansand OK11.36.00
4553869567Peter GisholtFossum IF11.36.00
4563952173Stian RykkjeVaregg Fleridrett11.36.00

H 19-20E

5 330 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3981461Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF00.00.00
3712049Tord StrandKongsberg OL00.00.00
2013946514Kasper FosserHeming Orientering12.00.00
2023572799Lukas LilandNydalens SK12.04.52
2033693843Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.05.41
2043498441Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.06.55
2053903523Erling HjermstadFossum IF12.07.28
20647Sebastian DalandKristiansand OK12.07.35
2073982477Jørgen BaklidKonnerud IL12.08.03
2083785482Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.08.26
2093624624Marius PyttenKristiansand OK12.10.12
2103634599Håvard Sandstad EidsmoFreidig12.10.27
21145Anders HaugskottOL Trollelg12.11.32
2123388733Tarjei HoloFossum IF12.12.32
2133867850Sindre R HoltHedrum OL12.12.58
2143947553Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving12.13.30
2153584232Oscar LyngenFreidig12.14.03
21644Oskar Spets StorhovFreidig12.14.27
21751Tobias KristensenNTNUI12.14.27
21850Einar EkelandOddersjaa SSK12.16.00
2193624459Olav Milian Schmitt GranNTNUI12.16.00
2203693603Simen BallangrudOL Toten-Troll12.16.00
2213383676Sturla FrydenlundNTNUI12.16.00
2223498821Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.16.00
2233849346Øyvind HjermstadFossum IF12.16.00
2243780814Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.16.00
2253912037Håkon KornmoPorsgrunn OL12.16.00
2263961216Lavran ThorstensenOppsal Orientering12.16.00
2273880846Jostein TandbergNydalens SK12.16.00
2283323680Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.16.00

H 21-E

7 090 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3598331Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK00.00.00
Robert FredriksenNotodden OL00.00.00
Lars Steinar HefreBø OL00.00.00
Håkon HeggedalNydalens SK00.00.00
3596749Øyvind HelgerudHalden SK00.00.00
3780640Carl Godager KaasBækkelagets SK00.00.00
3625613Trond KortnerØstmarka OK00.00.00
3588829Olai Stensland LillevoldNTNUI00.00.00
3987294Olav LundanesHalden SK00.00.00
Thor MellaOppsal Orientering00.00.00
3677325Halvor Eid NielsenNydalens SK00.00.00
3591153Nicholas OskarssonLillomarka OL00.00.00
3624194Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering00.00.00
3621976Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering00.00.00
Dag Steinar RagvinBø OL00.00.00
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL00.00.00
3621075Ludvig RødnesOppsal Orientering00.00.00
Matthew SpeakeBækkelagets SK00.00.00
3885191Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK00.00.00
3599271Marius ØieLøten o-lag00.00.00
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK00.00.00
13793700Anders NordbergNydalens SK12.40.00
23598083Bjørn EkebergIL Tyrving12.42.25
33865136Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12.44.26
43599297Isak BergsetFrol IL12.44.27
53776093Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12.44.34
63860467Alan CherryNydalens SK12.45.04
73917200Emil GranqvistNTNUI12.45.44
8Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK12.46.27
9Anders TiltnesIL Tyrving12.48.13
103597986Hans Petter MathisenFredrikstad SK12.48.39
113701604Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.48.49
123603875Henrik EijsinkNydalens SK12.48.51
133616307Bojan BlumensteinNydalens SK12.49.56
14Damien RenardKongsberg OL12.50.10
153588159Sindre SandvenBækkelagets SK12.50.10
163980216Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.50.46
173621315Vegard DanielsenKristiansand OK12.51.37
183778263Oskar RøenVaregg Fleridrett12.53.02
193978079Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.54.10
203599248Anders Felde OlaussenNTNUI12.54.45
213597804Anders VisterNydalens SK12.56.00
223916871Jørgen MadslienNTNUI12.56.00
233661774Håvard WedegeKristiansand OK12.56.00
24Asgeir MjösundNydalens SK12.56.00
253915832Øyvind WiggenByåsen IL12.56.00
263595295Torkil Eide SolstadIL Tyrving12.56.00
273620804Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering12.56.00
283626850Are WigaardOppsal Orientering12.56.00
293597374Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12.56.00
303619483Gunnar A FiskumIL Tyrving12.56.00
313597309Oskar StørmerFossum IF12.56.00
323946571Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK12.56.00
33Øystein PettersenNydalens SK12.56.00
34Øystein Grande JarenFreidig12.56.00
35Sindre NordhagenOppsal Orientering12.56.00
363885522Morten FismenFossum IF12.56.00
373614609Eirik W. MoeLierbygda OL12.56.00
38Eirik RavnanIL Tyrving12.56.00
393982253Torgeir NørbechIL Tyrving12.56.00
403641958Andreas SølbergIL Leik12.56.00
413691508Stian SundsvikFrol IL12.56.00
423585916Carl Petter LyngenFrol IL12.56.00
433588761Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.56.00
443949302Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12.56.00
453943198Paul SirumFrol IL12.56.00
463625027Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering12.56.00
473846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL12.56.00

Annonser

IOF Eventor