Norsk Orientering

Startliste for NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstart

Gjesteklasse herrer

10 550 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirik Stærkeby JelstadModum OL00.00
736Stein H. HagenFossum IF18.48
723502358Kristoffer JacobsenIL Tyrving18.49
724Pål SkogedalAsker Skiklubb18.50
725211243Eirik JørgensenIL Tyrving18.51
726Mikael EliassonGöteborg Majorna OK18.52
739Sondre Zahl HagenFossum IF18.52
727173137Tomas EidsmoFreidig18.53
728Albin RidefeltOK Linné18.54
729208616Jonas EggerGöteborg Majorna OK18.55
742Felix FinsrudAsker Skiklubb18.55
730206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18.56
731Olle BoströmJärla Orientering18.57
732Jonas MerzGöteborg Majorna OK18.58
733Göran WinbladRehns BK18.59
734204636Sven HellmüllerBækkelagets SK19.00

Gjesteklasse damer

7 780 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
700Jenny WegebroHalden SK18.49
702216985Hilde StorløkkenKongsberg OL18.51
704Lisa HolerGöteborg Majorna OK18.52
706Anne Marthe PeveriEiker OL18.54

Gjesteklasse H-19

8 540 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
743501473Odd StrandKongsberg OL18.57
744178250Syver LøkenKongsberg OL18.58
745196869Per Øivind EgerKongsberg OL18.59

Gjesteklasse D-19

5 830 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71296245Øyvin ThonKongsberg OL18.49
713500561Helge StubberudNydalens SK18.50
714201500Kim Farnes HansenLierbygda OL18.51
715502112Øystein HoloFossum IF18.52
716502355Øivind MyhreKongsberg OL18.53
717504115Arne FossheimAsker Skiklubb18.54
71899164Bjørn BendiktsenKonnerud IL18.55
719221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering18.56
720206488Halvor LøkenKongsberg OL18.57
72174130Jan SævigIF Sturla18.58
722187097Erik SaugerudKonnerud IL18.59

Gjesteklasse H-17

6 950 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
735501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.47
737504388Henrik ReuschHeming Orientering18.49
194449Christian ReuschHeming Orientering18.51
740226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.53
741217102Erik BohneVaregg Fleridrett18.54

Gjesteklasse D-17

4 620 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705190660Terje Ulla EikenKongsberg OL18.53
707217355Kristin Melby JacobsenLardal OL18.55
708194448Marianne ReuschHeming Orientering18.56
710203516Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.58
711500499Helga HaverstadLierbygda OL18.59

D 17-18 E

4 620 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501185888Tomine Lysaker SandenEiker OL19.16
502212721Linn Mei WaalerMåren OK19.19
503505432Ingeborg KvarmeSturla, IF19.22
504195946Ingrid HasaasFossum IF19.25
505206043Dina ReitanFreidig19.28
506183330Emma Meyer LarssonIL Tyrving19.31
507507041Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19.34
508205440Oda Marie ColquhounLillomarka OL19.37
509192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.40
510504226Ingeborg RognstadHadeland OL19.43
511178035Anna MeenPorsgrunn OL19.46
512203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19.49
513192291Christine HoenEiker OL19.52
514502923Maria Rørvik HaverLillomarka OL19.55
515221407Åsne Naadland HoloFossum IF19.58
516213400Elise AusenPorsgrunn OL20.01
517211356Solveig Moen LetmolieEiker OL20.04
518504584Karoline BjørnerødOK Moss20.07
519185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett20.10
520210737Tuva Aas StræteRingerike OL20.13
521504438Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK20.16
522200361Mina JørgensenIL Tyrving20.19
523500252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb20.22
524192879Ingvild LangeggenKongsberg OL20.25
525504337Anniken RanvikKonnerud IL20.28
526215112Helene EgerKongsberg OL20.31
527201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK20.34
528500244Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL20.37
529504515Tale StrandKongsberg OL20.40
530192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett20.43
531187233Kristine Eide RappRaumar Orientering20.46
532500589Marie LilandNydalens SK20.49
533504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering20.52
534Malin HaugeHisøy OK20.55
535501015Karen Hoel JomaasFossum IF20.58
536226296Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.01
537187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL21.04
538504336Andrea RanvikKonnerud IL21.07
539500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF21.10
540506934Hedda Raadal BjørloHalden SK21.13
541501588Ragne WiklundNydalens SK21.16
542208919Lene Berg HanssenByåsen IL21.19
543505166Aurora GjølsjøOK Moss21.22
544502696Jenny BaklidKonnerud IL21.25
545206386Marlin HaavengenKongsberg OL21.28
546241426Hanne VassendPorsgrunn OL21.31
547191341Pernille KatlaFossum IF21.34

D 19-20 E

5 830 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Anna Sofie HoffHisøy OK19.17
302167389Idunn HaavengenNTNUI19.20
303195923Kårhild Husby NordstadNTNUI19.23
304197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering19.26
305503111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19.29
306500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI19.32
307209814Anne Willkommen EikenKongsberg OL19.35
308501170Agnethe HasliGjø-Vard OL19.38
309501834Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI19.41
310187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL19.44
311192628Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering19.47
312203458Emilie WestinNydalens SK19.50
313195757Anine LomeHamar OK19.53
314203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL19.56
315181872Thea DyrkornEiker OL19.59
316181468Hannah MalmeiNTNUI20.02
317500116Rikke Blakkestad IngesenFossum IF20.05
318501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss20.08
319180322Vera MelkildFreidig20.11
320507042Karoline AuneHalden SK20.14
321500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb20.17
322189932Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK20.20
323196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK20.23
324501590Oda J SikkelandIL Tyrving20.26
325199600Ragnhild EideByåsen IL20.29
326500265Synne StrandAsker Skiklubb20.32
327180221Ane DyrkornEiker OL20.35
328500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.38
329504681Malin SandstadFreidig20.41
330197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF20.44

D 21-E

7 780 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103507037Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK19.21
10462357Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering19.24
105501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI19.27
106204574Malin SørensenNydalens SK19.30
107207590Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering19.33
10862220Aurora FossøyNTNUI19.36
10997984Solveig BlandkjennIL Tyrving19.39
110220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.42
111181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.45
112222695Marte Hoff HagenNTNUI19.48
113201520Gunvor Hov HøydalFossum IF19.51
114506814Lene Therese MyrlandNTNUI19.54
115500912Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19.57
116221273Marianne DæhliNydalens SK20.00
117504708Ronja BjörklundNTNUI20.03
118193703Line Drange RuudRøyken OL20.06
119192593Ida TiltnesIL Tyrving20.09
120184340Eva JurenikovaHalden SK20.12
121230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL20.15
122211996Julie StørmerFossum IF20.18
123182140Anna UlvensøenNTNUI20.21
124501130Evine Westli AndersenLøten o-lag20.24
125Lone BrochmannBækkelagets SK20.27
126168868Kristine FjeldboIL Tyrving20.30
127506937Kine GulliksenBækkelagets SK20.33
128208169Kristine BergliaEiker OL20.36
129192575Tone Bergerud LyeNydalens SK20.39
130238119Mariann UlvestadBækkelagets SK20.42
131193890Ingrid GulbrandsenNTNUI20.45
132195919Emma ArnesenByåsen IL20.48
133500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK20.51
134501217Marthe GløersenBækkelagets SK20.54
135Kine Hallan SteiwerHalden SK20.57
136502915Ragnhild HjermstadFossum IF21.00
137504689Maren Jansson HaverstadNTNUI21.03
138504622Siri UlvestadNydalens SK21.06
139502878Ingjerd MyhreKongsberg OL21.09
140196727Marie OlaussenFredrikstad SK21.12
141170604Marianne AndersenKristiansand OK21.15
142500304Kamilla OlaussenFredrikstad SK21.18
143Ingeborg EideByåsen IL21.21
144212749Karen Oline KolstadNTNUI21.24

H 17-18E

6 950 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK19.18
402185832Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19.21
403183666Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.24
404196872Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19.27
405502444Mathias RosenlundVaregg Fleridrett19.30
406211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19.33
407211519Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering19.36
408Eirik ImrikFredrikstad SK19.39
409203584Håkon HolstadFreidig19.42
410180144Anders HorveiRaumar Orientering19.45
411207518Andreas RambergØstmarka OK19.48
412215144Jonas GrønliFreidig19.51
413212553Sondre OttesenFredrikstad SK19.54
414504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19.57
415502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn20.00
416215056Eirik BlågestadIndre Østfold OK20.03
417199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20.06
418214741Emil StørmerFossum IF20.09
419179826Sivert Sande KvermeFossum IF20.12
420181321Eirik Høst FossgardLillomarka OL20.15
421221206Kristian PyttenKristiansand OK20.18
422187105Eivind Berner MyhreFossum IF20.21
423211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20.24
424501605Audun BerganNydalens SK20.27
425236813Johan Kristian UndelandSturla, IF20.30
426501323Skjalg NysæterSkien OK20.33
427506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL20.36
428198904Peter GisholtFossum IF20.39
429502812Jo Even KolstadFreidig20.42
430500300Per Clemet WisløffAsker Skiklubb20.45
431202094Even LindaasVang OL20.48
432177757Trym B IslandOL Tønsberg og omegn20.51
433191177Jostein Svaland DaleVang OL20.54
434195937Kristian Fredrik LynumFreidig20.57
435504578Lars SandstadFreidig21.00
436208085Eskil FrøislandVang OL21.03
437186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL21.06
438226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL21.09
439502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK21.12
440229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.15
441207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett21.18
442186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21.21
443221505David RundeKristiansand OK21.24
444184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett21.27
445215086Jens Johan BrekkeLillomarka OL21.30
446222559Anders VestølVegårshei IL21.33
447504704Vegard KittilsenFreidig21.36
448204299Lars Young VikNydalens SK21.39
449502140Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb21.42
450203586Simen Spets StorhovFreidig21.45
451192570Aslak HeimdalKonnerud IL21.48
452504432Marius AurebekkKristiansand OK21.51
453179813Mats EidsmoFreidig21.54
454206905Niels Christian HellerudHalden SK21.57
455502695Isak JonssonNydalens SK22.00
456500222Sander ArntzenAsker Skiklubb22.03

H 19-20E

8 540 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering19.26
202502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF19.29
203165123Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19.32
204209840Sturla FrydenlundNTNUI19.35
205500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering19.38
206183842Tord StrandKongsberg OL19.41
207222572Håkon KornmoPorsgrunn OL19.44
208222149Simen BallangrudOL Toten-Troll19.47
209234873Einar EkelandOddersjaa SSK19.50
210203231Tarjei HoloFossum IF19.53
211502575Jostein TandbergNydalens SK19.56
212502911Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK19.59
213220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI20.02
214216933Tobias KristensenNTNUI20.05
215199496Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving20.08
216197877Marius PyttenKristiansand OK20.11
217506650Oscar LyngenFreidig20.14
218215145Oskar Spets StorhovFreidig20.17
219217107Anders HaugskottOL Trollelg20.20
220500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb20.23
221501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK20.26
222221389Sindre R HoltHedrum OL20.29
223221133Øyvind HjermstadFossum IF20.32
224186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig20.35
225190677Erling HjermstadFossum IF20.38
226224268Sebastian DalandKristiansand OK20.41
227201651Jørgen BaklidKonnerud IL20.44
228202201Lukas LilandNydalens SK20.47
229227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK20.50
230506933Kasper FosserHeming Orientering20.53

H 21-E

10 550 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3195536Eirik W. MoeLierbygda OL00.00
4184471Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering19.21
5504806Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering19.23
6502467Gunnar A FiskumIL Tyrving19.25
7Øystein Grande JarenFreidig19.27
8186884Mathias BenjaminsenLillomarka OL19.29
983152Halvor Eid NielsenNydalens SK19.31
10201964Jørgen MadslienNTNUI19.33
11192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering19.35
12502593Eirik RavnanIL Tyrving19.37
13229713Morten FismenFossum IF19.39
14208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering19.41
15183721Emil GranqvistNTNUI19.43
16199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering19.45
17501531Marius ØieLøten o-lag19.47
18179305Håkon HeggedalNydalens SK19.49
19187259Thor MellaOppsal Orientering19.51
20227730Lars Steinar HefreBø OL19.53
21214979Are WigaardOppsal Orientering19.55
22483040Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK19.57
23502352Robert FredriksenNotodden OL19.59
24Sindre NordhagenOppsal Orientering20.01
25Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL20.03
26187227Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK20.05
27502445Torkil Eide SolstadIL Tyrving20.07
28181802Trond KortnerØstmarka OK20.09
29507034Ludvig RødnesOppsal Orientering20.11
30202096Asgeir MjösundNydalens SK20.13
31204561Oskar RøenVaregg Fleridrett20.15
32217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK20.17
33184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20.19
34Andreas SølbergIL Leik20.21
35182081Anders Felde OlaussenNTNUI20.23
36170550Carl Godager KaasBækkelagets SK20.25
37503558Henrik EijsinkNydalens SK20.27
38504330Sindre SandvenBækkelagets SK20.29
39200459Alan CherryNydalens SK20.31
40222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI20.33
41201971Damien RenardKongsberg OL20.35
42204099Matthew SpeakeBækkelagets SK20.37
43200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20.39
44500061Øyvind WiggenByåsen IL20.41
45192639Øystein PettersenNydalens SK20.43
46204669Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett20.45
47200090Nicholas OskarssonLillomarka OL20.47
48Anders TiltnesIL Tyrving20.49
49227683Dag Steinar RagvinBø OL20.51
50224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett20.53
51207805Øyvind HelgerudHalden SK20.55
52206479Håvard WedegeKristiansand OK20.57
53505298Torgeir NørbechIL Tyrving20.59
55209002Oskar StørmerFossum IF21.03
56500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK21.05
57211600Carl Petter LyngenFrol IL21.07
58507039Hans Petter MathisenFredrikstad SK21.09
59506811Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK21.11
60193877Bojan BlumensteinNydalens SK21.13
61Vegard DanielsenKristiansand OK21.15
62181232Anders NordbergNydalens SK21.17
64209926Anders VisterNydalens SK21.21
65234909Stian SundsvikFrol IL21.23
66500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK21.25
67507100Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK21.27
68225930Isak BergsetFrol IL21.29
69500261Bjørn EkebergIL Tyrving21.31
70211470Paul SirumFrol IL21.33
71500297Olav LundanesHalden SK21.35

Annonser

IOF Eventor