Norsk Orientering

Startliste for Furugampen 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2018
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 29 september 2018

N-åpen

2 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
169Eivind LutnæsHamar OK13.00
213Matilde NylundVang OL13.00
214Mathilda LööfHamar OK13.00
215Håkon SkjesetVang OL13.00
216Nora Holmen StorslettHamar OK13.00
217Martin EdvardsenHamar OK13.00
218Kaja Marte Signe -Hamar OK13.00
219Vilde Linea StartnrHamar OK13.00
220Jona EngHamar OK13.00
221Trym Peder Lukas Isak -Hamar OK13.00
222Helene Maria -Hamar OK13.00
233Julie Gjessing SkjesetVang OL13.00
234Sebastian Tangen HoltetEidskog OL13.00
235Peder Melgalvis BilstadVang OL13.00
236Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL13.00
237Maren Bleken RudVang OL13.00
238Hanna LutnæsHamar OK13.00
239Esther StenbergVang OL13.00
240Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL13.00
241Eirin Melgalvis BilstadVang OL13.00
242Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL13.00
243Mari StenbergVang OL13.00

D -10

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.15

D 11-12

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Mina Bleken RudVang OL14.26

D 11-12N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Nora HåvenLunderseter IL14.01

D 13-14

3 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14.02
94Mari Ovidia RanestadHamar OK14.03
95Maren HenriksenVang OL14.04

D 15-16

3 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK14.12
104Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14.13
105Berthe TesloHadeland OL14.14
106Emma Bangstad BergersenHamar OK14.15

D 17-

5 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Linda EngenRaumar Orientering14.38
40Nina SmestadLøten o-lag14.39
41Agnethe HasliGjø-Vard OL14.40
42Ingrid UrsethVingelen IL14.41
43Sofie JohanssonLøten o-lag14.42

D 17-C

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187Celine VistedGjø-Vard OL14.40

D 17-N

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Berit DalheimLunderseter IL14.07
155Tina BjørnstadRaumar Orientering14.08

D 35-

4 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Heidi VogtØstmarka OK14.00
3May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL14.02
4Tone Bleken RudVang OL14.03
5Berit HerstadBækkelagets SK14.04
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK14.05
7Anna-Thekla TonjerElverum OK14.06
8Linda FredhOK Moss14.07
9Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL14.08
10Ingvild GjessingVang OL14.09
12Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll14.11

D 45-

3 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14.19
111Eli StensliLøten o-lag14.20
112Anne Marit BordalRingsaker OK14.21
113Eirin LodgaardByåsen IL14.22
114Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.23
116Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll14.25
117Valborg MadslienLillehammer OK14.26
118Gunn Elin RudiHadeland OL14.27
119Anita StensethSnertingdal IF Orientering14.28
120Anne-Grete AustadRaumar Orientering14.29
121Vanja StaffOL Toten-Troll14.30
122Ingjerd SommerstadKongsberg OL14.31

D 55-

3 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Berit DanielsenIL Tyrving14.27
84Mette SolbergseterAustmarka IL14.28
85Anne SørumIndre Østfold OK14.29
86Gro SolnørdalRudsbygd IL14.30
87Bente Tangen WikstrømRingsaker OK14.31
88Margrete JørandliGjø-Vard OL14.32
89Ingrid RavnanOL Toten-Troll14.33
90Anne Julsrud HaugenHalden SK14.34

D 65-

3 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Kirsten BakkeGjø-Vard OL14.09
66Marit TyldumRudsbygd IL14.10
67Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering14.11
68Berit RøsteRingsaker OK14.12

D 75-

3 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Inger E. VamnesHamar OK14.01

H -10

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165Aksel KrogstieRingsaker OK14.18
166Aleksander Tangen HoltetEidskog OL14.19
167Alfred NikolaisenOppsal Orientering14.20
168Nikolai TesloHadeland OL14.21
170Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK14.23

H 11-12

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Kristoffer KolvieLillehammer OK14.27
175Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.28
176Asbjørn LandeEidskog OL14.29
177Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.30
178Emil Tonjer FingarsenElverum OK14.31

H 11-12N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL14.03

H 13-14

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Tobias Tronbøl LiumIL Koll14.08
100Ragnar LandeEidskog OL14.09

H 13-16C

3 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK14.34
182Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering14.35
183Emil SkytterenOdal OL - Orientering14.36

H 15-16

4 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.14

H 17-

6 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Vegard Rønning HuberHamar OK14.26
28Jostein Svaland DaleVang OL14.27
29Eskil Sande GullordBækkelagets SK14.28
30Simen BallangrudOL Toten-Troll14.29
31Morten TangenOK Moss14.30
32Marius WikstrømRingsaker OK14.31
33Kenneth BilstadVang OL14.32
34Simen SmestadBækkelagets SK14.33
35Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.34
36Sondre Zahl HagenFossum IF14.35

H 17-C

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191Stein SandakerVang OL14.44

H 17-N

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Aasmund NordgaardOdal OL - Orientering14.11
159Tor SimonsenOK Øst14.12

H 35-

5 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Espen RøsteKongsberg OL14.45
47Sigmund HansenGjø-Vard OL14.46
48Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering14.47
49Stian OverskeidIndre Østfold OK14.48
50Audun FingarsenElverum OK14.49
51Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering14.50
52Arne RøsteRingsaker OK14.51
53Pål StenbergVang OL14.52
54Johs HjelmstadBækkelagets SK14.53
55Trond KortnerØstmarka OK14.54

H 45-

4 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Tommy OlsenHamar OK14.15
17Ole Christian BangHamar OK14.16
18Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.17
19Per Olav AndersenVang OL14.18
20Einar TesloHadeland OL14.19
21Asgeir LiumFet OL14.20
22Eivind LandeEidskog OL14.21
23Stein H. HagenFossum IF14.22
24Øyvind LienGjø-Vard OL14.23
25Svein ThorsbergGrue IL14.24

H 55-

3 900 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Jan SveenRaumar Orientering14.35
127Per Kristian EkebergIL Tyrving14.36
128Kristian StorsveenLøten o-lag14.37
129Nils Harald StaffOL Toten-Troll14.38
130Harald ØstbyeElverum OK14.39
131Tore JørgensenHamar OK14.40
132Tor SolbergseterAustmarka IL14.41
133Stein Arne NegårdVang OL14.42
134Eirik NordbrødenHalden SK14.43
135Roy GjerdingOK Moss14.44
136Knut EngenRaumar Orientering14.45
137Harald BergeLøten o-lag14.46
138Arnfinn PedersenGjø-Vard OL14.47
139John TangenEidskog OL14.48
140Svein GodagerLøten o-lag14.49
141John HofossHadeland OL14.50
142Sture OttesenIndre Østfold OK14.51
143Tor StrandRaumar Orientering14.52
144Onno VerberneOL Toten-Troll14.53
145Bjørn SolbergseterAustmarka IL14.54
146Erlend SlokvikOL Toten-Troll14.55

H 65-

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Roar SætabergetLunderseter IL14.15
72Knut MalmoRingsaker OK14.16
73Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14.17
74Knut WikstrømRingsaker OK14.18
75Stein NordviElverum OK14.19
76Paul Martin BergRudsbygd IL14.20
77Ola BroxOL Toten-Troll14.21
78Terje WikstrømRingsaker OK14.22
79Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering14.23

H 75-

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Svein SolerødOL Toten-Troll14.04
61Klaus EngenEidskog OL14.05

Dir-B

3 400 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13.30
197Morten EriksenHamar OK13.30
198Magnus Lund-AndersenVang OL13.30
199Henrik Lund-AndersenVang OL13.30
200Hans Petter JevanordRingsaker OK13.30
201Torbjørn LøkkenVang OL13.30
202Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering13.30
203Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK13.30
204Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering13.30
205Jens-Henrik SimonsenOK Øst13.30
206Martin SkytterenOdal OL - Orientering13.30
207Hildegunn LindstadOL Toten-Troll13.30
208Erik HasliSnertingdal IF Orientering13.30
209Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll13.30
210Kari Klynderud SundførLillehammer OK13.30
211Maiken EllingsenHamar OK13.30
212Sondre SkytterenOdal OL - Orientering13.30

Annonser

IOF Eventor