Norsk Orientering

Startliste for OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen
Arrangørorganisasjon: OK Øst
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Idunn Halsvik LillealternHaugerud IF10.00
0Silas Mestad HansenLillomarka OL10.00
0Sofus Mestad HansenLillomarka OL10.00
0Sara Sofie L. SimonsenOK Øst10.00
1Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.00
347Jens Sætre-LorentzenFet OL10.00
2Isolde OddenMåren OK10.01
3Erlend Sørli GrandeEidskog OL10.02
4Nils NikolaisenOppsal Orientering10.03
5Maren Julie FinstadRaumar Orientering10.04
6Oskar SteneNydalens SK10.05
7Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.06
8Stig Lund MausethFet OL10.07
9Hermine OddenMåren OK10.08
10Jonas Kortner VogtØstmarka OK10.09
11Sebastian Tangen HoltetEidskog OL10.10
12Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering10.11
13Synne SørliEidskog OL10.12

D -10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tuva JernbergNydalens SK00.00
16Helene ScheeleNydalens SK11.01
17Ida Marianne BergersenEidskog OL11.02
18Astrid ReuschHeming Orientering11.03
19Erle FosstveitRaumar Orientering11.04

D 11-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Mari KallesonOppsal Orientering11.20
29Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.21
30Synne Syversen GihleOppsal Orientering11.22
31Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11.23
32Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering11.24
33Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering11.25
34Oda Marissa BergersenEidskog OL11.26
35Marie Bjordal VegganOppsal Orientering11.27
36Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.28

D 11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Rita Lund MausethFet OL10.13

D 13-14

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.02
64Kathinka Zahl HagenFossum IF11.04
65Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11.06
66Maja Mo HjelsethNydalens SK11.08
67Linnea HolstIL Tyrving11.10
68Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.12
69Marie KravdalGjø-Vard OL11.14
70Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11.16
71Karen SkaugeHeming Orientering11.18
72Sara MartiniAsker Skiklubb11.20
73Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11.22
74Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.24
75Signe HoloFossum IF11.26
76Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11.28
77Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.30
78Marie ScheeleNydalens SK11.32
79Anne ØstvoldHeming Orientering11.34
80Ane HustvedtOppsal Orientering11.36
81Marie SaugestadNydalens SK11.38
343Aurora Wilkens JernbergNydalens SK11.40

D 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL10.02

D 15-16

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.00
167Luciana Maria SvadsMåren OK12.02
168Iris HolstIL Tyrving12.04
169Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.06
170Hanna RehnKolbotn og Skimt OL12.08
171Elise Wærp HaugeNydalens SK12.10
172Netta Bar-NathanLillomarka OL12.12
173Live ØstvoldHeming Orientering12.14
174Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.16
175Ea LunøeNydalens SK12.18
176Noor Dirro-HeluMåren OK12.20
177Ina MartiniAsker Skiklubb12.22
178Ida Marie FlågenHeming Orientering12.24
179Mari BrendeFossum IF12.26
180Tina KallesonOppsal Orientering12.28
181Ingrid BlindheimLillomarka OL12.30
183Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.34
184Selma Tørudbakken JendalFossum IF12.36
185Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12.38
186Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.40
187Helene Bjørkvold JendalFossum IF12.42
188Malene JebsenHeming Orientering12.44
189Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.46
190Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12.48
191Oda ScheeleNydalens SK12.50
192Amélie AamodtOppsal Orientering12.52
182Maya Jones ArnesenHeming Orientering13.00

D 17-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Dana B. SteneNydalens SK11.51
274Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.52
275Linn Mei WaalerMåren OK11.53
276Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.54
277Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.55
278Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.56
279Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.57
280Marte NarumNydalens SK11.58
281Carmen DirroMåren OK11.59
282Ragne WiklundNydalens SK12.00
283Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.01
284Ingrid Lund HovdenIL Tyrving12.02
345Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.29

D 17-B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb11.00
55Marte ChristensenOppsal Orientering12.01

D 17-C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Kristine RomørenFossum IF12.00
56Martine JægtvikKonnerud IL12.02

D 17-N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Marissa Penelope BergersenEidskog OL10.01

D 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Heidi TronbølFet OL11.00
194Linda FredhOK Moss11.01
195Maiken Skirstad MoNydalens SK11.02
196Silje SyversenOppsal Orientering11.03
197Mari TaraldrudSentrum OK11.04
198Karianne KatlaFossum IF11.05

D 45-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.06
200Arnhild KroghOppsal Orientering11.07
201Berit Sofie WiklundNydalens SK11.08
202Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.09
203Kristin Stubban HygenØstmarka OK11.10
204Elin KallesonOppsal Orientering11.11
205Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11.12
206Jorun RuudAsker Skiklubb11.13
207Marianne ReuschHeming Orientering11.14

D 50-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.50
135Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.51
136Eirin LodgaardByåsen IL11.52
137Marianne NjåsteinIL Tyrving11.53
138Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.54
139Anne DahlNydalens SK11.55
140Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.56
141Eldri HoloFossum IF11.57
142Kathrine LunøeNydalens SK11.58

D 55-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.59
144Anne Grethe RustadRaumar Orientering12.00
145Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.01
146Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.02
147Berit DanielsenIL Tyrving12.03

D 60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.20

D 65-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Anne Berit MoeRaumar Orientering11.21
125Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.22

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Gunn Kari HygenFreidig11.10

D 80-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.00

H -10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Jonas LerFet OL11.05
23Aleksander Tangen HoltetEidskog OL11.06
24Amund Kortner VogtØstmarka OK11.07
25Sondre Høilund DragsethFet OL11.08
26Alfred NikolaisenOppsal Orientering11.09

H 11-12

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.29
39Sivert Høilund DragsethFet OL11.31
40Mathias LinløkkenØstmarka OK11.32
41Henrik NybergAsker Skiklubb11.33
42Jørgen LerFet OL11.34
43Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL11.35
44Sigmund ØlstadFet OL11.36
45Sondre OlaussenOppsal Orientering11.37
46Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.38
47Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.39
346Mons Sætre-LorentzenFet OL11.46

H 13-14

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.07
94Eirik Vie StrislandFossum IF12.09
95Ask OlaussenOppsal Orientering12.11
96Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12.13
117Tobias Tronbøl LiumIL Koll12.15
98Oliver NilsenFossum IF12.17
99Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.19
100Christian Fredrik BorgIL Koll12.21
101Eskil KolshusOppsal Orientering12.23
103Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL12.27
104Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.29
105Lars LienGjø-Vard OL12.31
106Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.33
107Marius E. AamodtOppsal Orientering12.35
108Martin Christoffer BorgIL Koll12.37
109Eskil BrændenLillomarka OL12.39
102Ragnar LandeEidskog OL12.40
110Philip Lehmann RomørenFossum IF12.41
111Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12.43
112Axel AaldeNydalens SK12.45
113Tarje EspelinAsker Skiklubb12.47
114Fridtjof ReuschHeming Orientering12.49
115Vilmer NybergAsker Skiklubb12.51
116Sindre Vie StrislandFossum IF12.53
118Martin Størmer-AntonsenNydalens SK12.57

H 13-16C

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Brage FosstveitRaumar Orientering11.40
49Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering11.41
50Henning ReichenbachOppsal Orientering11.42
51Harald MansaasFet OL11.43
52Emil SkytterenOdal OL - Orientering11.44
53Johannes ArnøFet OL11.45
97Einar ØstvoldHeming Orientering11.46

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering11.10

H 15-16

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344Tobias EspedalNydalens SK10.58
247Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.00
248Felix FinsrudAsker Skiklubb11.02
249Simen FritznerNittedal OL11.04
250August Syrdal ØenHeming Orientering11.06
251Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.08
252Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.10
253Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.12
254Gaute BerganNydalens SK11.14
255Erlend BørliFossum IF11.16
256Ferdinand FremmingHeming Orientering11.18
257Rolf Andreas BergNydalens SK11.20
258Kristian ØstermannHeming Orientering11.22
259Anders Håvard LarsenNydalens SK11.24
260Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.26
261Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11.28
262Gustav Andresen SkotteFossum IF11.30
263Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.32
264Sondre Zahl HagenFossum IF11.34
265Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.36
266Henrik ReuschHeming Orientering11.38
267Gaute FosstveitRaumar Orientering11.40
268Mikkel KatlaFossum IF11.42
269Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.44
270Stian Måseide SørlieRaumar Orientering11.46
271Birk Felland SætnanFossum IF11.48
272Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.50

H 17-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
320Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.00
321Mats NordbrødenHalden SK11.01
322Håvard HagaNydalens SK11.02
323Trond KortnerØstmarka OK11.03
324Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.04
325Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.05
326Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.06
327Isak JonssonNydalens SK11.07
328Peter GisholtFossum IF11.08
329Anders NordbergNydalens SK11.09
330Morten TangenOK Moss11.10
331Jan ShanelNydalens SK11.11
332Are WigaardOppsal Orientering11.12
333Anders BjergaardNydalens SK11.13
334Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.14
335Per Øyvind SteneNydalens SK11.15
336Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.16
337Anders VisterNydalens SK11.17
338Truls HestengenOppsal Orientering11.18
339Audun BerganNydalens SK11.19
340Andreas RambergØstmarka OK11.20

H 17-B

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering12.00
88Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering12.01
89Niklas StolpeEidskog OL12.02
90Martin SkytterenOdal OL - Orientering12.03
91Arne SørliEidskog OL12.04
92Sondre SkytterenOdal OL - Orientering12.05

H 17-C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Stian LillegårdLillomarka OL12.03
58Nils Henrik JendalFossum IF12.04
59Morten DragsethFet OL12.05
61Oddbjørn BergersenEidskog OL12.07

H 17-N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Martin Aasen WrightOppsal Orientering10.00

H 40-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
285Fredrik LarsenIndre Østfold OK12.03
287Tommy SkårbøRaumar Orientering12.05
288Assaf Bar-NathanLillomarka OL12.06
286Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12.15

H 45-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Torbjørn Blom-hagenFossum IF10.58
289André JægtvikKonnerud IL12.07
290Johan JebsenHeming Orientering12.08
291Eilert AamodtOppsal Orientering12.09
292Håkon BørliFossum IF12.10
293Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK12.11
294Fredrik SaugestadNydalens SK12.12
295Morten MoslandOppsal Orientering12.13
296Christian GløgårdNittedal OL12.14
297Audun BjerknesMåren OK12.15
298Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL12.16
299Øyvind ThømtIndre Østfold OK12.17
301Hans Olav HygenØstmarka OK12.19
302Erling KatlaFossum IF12.20
303Christian ReuschHeming Orientering12.21
304Bjørn MartiniAsker Skiklubb12.22
305Bjørn HaugeNydalens SK12.23
306Arild AndersenOppsal Orientering12.24
307Øyvind LienGjø-Vard OL12.25
309Rolf HustvedtOppsal Orientering12.27
310Frode StrislandFossum IF12.28

H 50-

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Håkon JendalFossum IF11.15
209Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.16
210Carl Erik WasbergOppsal Orientering11.17
211Anders FlågenHeming Orientering11.18
212Jan Tore HenriksenNydalens SK11.19
213Gjermund GravirAsker Skiklubb11.20
214Øystein ØstermannHeming Orientering11.21
215Arild AndresenFossum IF11.22
216Are KristiansenIL Tyrving11.23
217Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.24
218Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11.25
219Nils BerganNydalens SK11.26
220Knut Erling ØenHeming Orientering11.27
222Ottar WiklundNydalens SK11.29
223Terje LinløkkenØstmarka OK11.30
224Vegard HaldenNydalens SK11.31
225Stein H. HagenFossum IF11.32
226Einar LunøeNydalens SK11.33
227Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.34
228Jon Ivar BergersenEidskog OL11.35
229Inge RambergØstmarka OK11.36
348Kjetil EspedalNydalens SK11.54

H 55-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Øystein KildahlØstmarka OK11.28
230Rune TeiglandØstmarka OK11.37
231Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.38
232Kai Jostein BergersenEidskog OL11.39
233Are NjåsteinIL Tyrving11.40
234Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.41
235Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.42
236Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.43
237Knut Edvard HellandØstmarka OK11.44
238Martin GranlyLillomarka OL11.45
239Nils Petter FremmingHeming Orientering11.46
240Håvar BrevikØstmarka OK11.47
242Arne FossheimAsker Skiklubb11.49
243Øystein MelbyVang OL11.50
244Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering11.51
245Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb11.52
246Tore KjølsethNydalens SK11.53

H 60-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.04
149Roy GjerdingOK Moss12.05
150Morten DueMåren OK12.06
151Øyvind GylverAsker Skiklubb12.07
152Sören JonssonNydalens SK12.08
153Reidar FossumAsker Skiklubb12.09
154Nils HæstadFossum IF12.10
155Per Kristian EkebergIL Tyrving12.11
156Petter FureOppsal Orientering12.12
157John TangenEidskog OL12.13

H 65-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Are EriksenOslostudentenes IK12.14
159Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12.15
160Knut LillealternFreidig12.16
161Ola BroxOL Toten-Troll12.17
162Bent GalborgenIndre Østfold OK12.18
163Morten JohannessenRøyken OL12.19
164Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.20

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Leif BillingsøEidskog OL11.23
127Hasse BergstrømIL Tyrving11.24
128Tore AabergIndre Østfold OK11.25
129John Thomas PetersenNittedal OL11.26
130Georg KapperudOppsal Orientering11.27

H 75-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Harald LundhaugOK Moss11.28
132Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.29
133Klaus EngenEidskog OL11.30

H 80-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Hans LarsenRaumar Orientering11.11
122Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.12

DIR A

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Espen  JernbergNydalens SK10.00
0Dag LarsenNydalens SK10.00
0Mons LøvfaldNydalens SK10.00
0Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering10.00
0Roar PedersenOppsal Orientering10.00
0Anton PlaianPrivat10.00
0Julia PlaianPrivat10.00
0Rune ScheeleNydalens SK10.00
0Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.00
0Heidi VogtØstmarka OK10.00
0Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL10.00
311Gunnar FosstveitRaumar Orientering10.01
312Jens Christian HolstIL Tyrving10.02
313Sigbjørn OddenMåren OK10.03
314Helena AxelssonNydalens SK10.04
315Snorre VegganOppsal Orientering10.05
316Pernille KatlaFossum IF10.06
317Kine DirroMåren OK10.07
318Line Bar-NathanLillomarka OL10.08
319Martin ReichenbachOppsal Orientering10.09
300Roger ØstvoldHeming Orientering12.18

DIR B

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heidi ØstliRaumar Orientering00.00
0Enikø BertalanAsker Skiklubb10.00
0Skjur LangedalNydalens SK10.00
0Ivar SkaugeHeming Orientering10.00
0Line SletnerLillomarka OL10.00
0Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.00
0Sigrun YtterbøAsker Skiklubb10.00
82Camilla FosstveitRaumar Orientering10.01
83Gro EllegaardVang OL10.02
84Eira Skaarer WiklundNydalens SK10.03
85Heidi BjordalOppsal Orientering10.04
86Hanne BrendeFossum IF10.05

DIR C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helena GranbergØstmarka OK10.00
0Thine JernbergNydalens SK10.00
0Maria SandFreidig10.00
0Bente VasshaugKonnerud IL10.00
60Morten EngebretsenRaumar Orientering12.06

Annonser

IOF Eventor