Norsk Orientering

Startliste for Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 29 april 2018

N-åpen

740 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Tiril HaugenOdal OL - Orientering10.00
143Tale Olea FalchEidskog OL10.00
144Vilje Linea FalchEidskog OL10.00
145Nicolas HeimdalOdal OL - Orientering10.00
146Emilin HeimdalOdal OL - Orientering10.00
148Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering10.00
152Andrea Tangen HoltetEidskog OL10.00
153Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10.00
154Sebastian Tangen HoltetEidskog OL10.00
155Maren Julie FinstadRaumar Orientering10.00
156Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst10.00
157Erlend Sørli GrandeEidskog OL10.00
158Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering10.00

D -10

740 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Erle FosstveitRaumar Orientering10.00
135Helene ScheeleNydalens SK10.00
136Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering10.00

D 11-12

1 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Pernille Nor-WollØstmarka OK11.02
128Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.04

D 11-12N

740 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Samantha BalagtasOdal OL - Orientering10.00

D 15-16

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Oda AarstadOdal OL - Orientering11.03

D 17-

4 020 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Kaisa SvergjaRaumar Orientering11.02
29Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.33
30Heidi Therese WiestVang OL11.35
31Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.37
32Julie Finsrud LandeEidskog OL11.39
33Stine AustadRaumar Orientering11.41

D 17-C

1 920 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Berit DalheimLunderseter IL11.00
101Kari BergLarvik OK11.00
102Camilla FosstveitRaumar Orientering11.00
103Elin Synøve Mjølnerød LerudEidskog OL11.00
104Tina BjørnstadRaumar Orientering11.00
105Anne Berg GjølbergLarvik OK11.00
106Anna Austad SveenRaumar Orientering11.00

D 17-N

1 340 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118Liv SimonsenOK Øst11.04

D 35-

3 020 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Linda FredhOK Moss11.36
53Mari TaraldrudSentrum OK11.38
54Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11.40
55Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.42

D 45-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Lene ColquhounLillomarka OL11.07
60Marit B. EithunNittedal OL11.09
61Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.11
62Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK11.13
63Else Kari ScheeleNydalens SK11.15
64Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.17

D 55-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Kristin FleisjeNittedal OL11.21
67Wenche BjørnstadRingsaker OK11.23
68Margrete JørandliGjø-Vard OL11.25
69Lis DæhliLøten o-lag11.27
70Anne SørumIndre Østfold OK11.29
71Elle M. MelbyeHeming Orientering11.31
72Ida EngenRaumar Orientering11.33
73Anne Grethe RustadRaumar Orientering11.48

D 65-

2 260 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Liv FeiringHamar OK11.16
83Berit SaxhaugRaumar Orientering11.18
84Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.20
85Anne Berit MoeRaumar Orientering11.22

D 75-

2 260 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Inger E. VamnesHamar OK11.00
75Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.02

H -10

740 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Aleksander Tangen HoltetEidskog OL10.00

H 11-12

1 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Asbjørn LandeEidskog OL11.08
131Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering11.10
132Mikkel AasnessOdal OL - Orientering11.12

H 13-14

2 040 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Ragnar LandeEidskog OL11.03
114Emil SkytterenOdal OL - Orientering11.05

H 13-16C

1 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Alvin Andersen MariboRaumar Orientering11.00

H 13-16N

1 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Tristan ZainalOdal OL - Orientering11.00
121Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering11.00

H 15-16

3 020 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering11.32

H 17-

4 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Onno VerberneOL Toten-Troll11.06
5Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.08
6Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.10
7Anders HagaRaumar Orientering11.12
8Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.14
9Philip FøyenNTNUI11.16
10Morten TangenOK Moss11.18
11Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK11.20
12Eivind LandeEidskog OL11.22

H 17-C

1 920 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Kay arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK11.00
111Morten EngebretsenRaumar Orientering11.00

H 17-N

1 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst11.00
124Stian LillegårdLillomarka OL11.00
125Tor SimonsenOK Øst11.00

H 45-

4 020 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Magne VollenOslostudentenes IK11.05
16Jens-Henrik SimonsenOK Øst11.07
17Per OsenVestre Akers SK11.09
18Øystein KildahlØstmarka OK11.11
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.13
20Tormod ØvergaardVestre Akers SK11.15
21Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.17
22Stig WiestVang OL11.19
23Are EriksenOslostudentenes IK11.21
24Arne KongsnesOppsal Orientering11.23
25Ola BroxOL Toten-Troll11.25
26Roar SaxhaugRaumar Orientering11.27

H 55-

3 020 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Egil RundbergetNydalens SK11.02
36Olav BakkenØstmarka OK11.04
37Knut EngenRaumar Orientering11.06
38Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.08
39Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering11.10
40Stein Arne NegårdVang OL11.12
41Pål Woldstad HanssenEiker OL11.14
42Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL11.16
43Tor StrandRaumar Orientering11.18
44John TangenEidskog OL11.20
45Jan SveenRaumar Orientering11.22
46Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK11.24
47Tor SolbergseterAustmarka IL11.26
48Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK11.28

H 65-

2 260 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Rolf GjølbergLarvik OK11.26
88Lars SaxhaugRaumar Orientering11.28
89Terje MalmHamar OK11.30
90Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK11.32
91Roar SætabergetLunderseter IL11.34
92Per AasRaumar Orientering11.36
93Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF11.38
94Arne LandeBø OL11.40
95John Thomas PetersenNittedal OL11.42
97Trond FeiringHamar OK11.46

H 75-

2 260 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Hans LarsenRaumar Orientering11.04
77Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.06
78Klaus EngenEidskog OL11.08
79Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.10
80Elling FrøvollSturla, IF11.12
96Helge BjaalandHeming Orientering11.44

Annonser

IOF Eventor