Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

D 17-20 E

6 720 m, 95 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Ragnhild EideByåsen IL10.41
155Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK10.43
156Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10.45
157Ane Sofie KroghOppsal Orientering10.47
158Lene Berg HanssenByåsen IL10.49
159Karoline BjørnerødOK Moss10.51
160Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK10.53
161Emma Meyer LarssonIL Tyrving10.55
162Tora IndregardIL BUL-Tromsø10.57
163Ingrid G. KvålsgardFossum IF10.59
164Tuva Aas StræteRingerike OL11.01
165Andrea RanvikKonnerud IL11.03
166Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.05
167Aurora GjølsjøOK Moss11.07
168Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11.09
169Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11.11
170Silje MorlandstøEiker OL11.13
171Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.15
172Kristina VollHaugesund IL Orientering11.17
173Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.19
174Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.21
175Kristine Eide RappRaumar Orientering11.23
176Ingeborg KvarmeSturla, IF11.25
177Hedda Raadal BjørloHalden SK11.27
178Marie LilandNydalens SK11.29
179Carmen DirroMåren OK11.31
180Anniken RanvikKonnerud IL11.33
181Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.35
182Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.37
183Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.39
184Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.41
185Aurora MoholthKongsberg OL11.43
186Anne Willkommen EikenNTNUI11.45
187Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11.47
188Sigrid EkelandOddersjaa SSK11.49
189Pernille KatlaFossum IF11.51
190Oda J SikkelandIL Tyrving11.53
191Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.55
192Mina JørgensenIL Tyrving11.57
193Andrine Harriet FremstadLarvik OK11.59
194Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.01
195Kathinka RogstadKongsberg OL12.03
196Ella Arentz HagenSandefjord OK12.05
197Ingeborg RognstadHadeland OL12.07
198Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12.09
199Andrea VaneboKongsberg OL12.11
200Thea LandKonnerud IL12.13
201Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12.15
202Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.17
203Malin HaugeHisøy OK12.19
204Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.21
205Kårhild Husby NordstadNTNUI12.23
206Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.25
207Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.27
208Christine HoenEiker OL12.29
209Karen Hoel JomaasFossum IF12.31
210Solveig LetmolieEiker OL12.33
211Hanne VassendPorsgrunn OL12.35
212Agnethe HasliGjø-Vard OL12.37
213Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.39
214Hanne Eide RappRaumar Orientering12.41
215Malin SandstadFreidig12.43
216Idunn HaavengenNTNUI12.45
217Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.47
218Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.49
219Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.51
220Marlin HaavengenKongsberg OL12.53
221Tomine Lysaker SandenEiker OL12.55
222Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12.57
223Silje HaugeHisøy OK12.59
224Vera MelkildFreidig13.01
225Ingvild LangeggenKongsberg OL13.03
226Ane DyrkornEiker OL13.05
227Tale StrandKongsberg OL13.07
228Ragne WiklundNydalens SK13.09
229Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13.11
230Emilie WestinNydalens SK13.13
231Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.15
232Line SølbergIL Leik13.17
233Synne StrandAsker Skiklubb13.19
234Jenny BaklidKonnerud IL13.21
235Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI13.23
236Ada WulfsbergNydalens SK13.25
237Anna MeenPorsgrunn OL13.27
238Karoline AuneHalden SK13.29
239Sanna FinstadKongsberg OL13.31
240Thea DyrkornEiker OL13.33
241Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.35
242Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.37
243Åsne Naadland HoloFossum IF13.39
244Elise AusenPorsgrunn OL13.41
245Sarah WølloKongsberg OL13.43
246Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.45
247Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.47
249Silje CarlsenSturla, IF13.51

H 17-20E

8 780 m, 113 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL10.08
6Øyvind HjermstadFossum IF10.10
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett10.12
8Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.14
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.16
10Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.18
11Simen Spets StorhovFreidig10.20
12Sølve DrageKongsberg OL10.22
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10.24
14Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving10.26
15Jostein TandbergNydalens SK10.28
16Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.30
17Marius AurebekkKristiansand OK10.32
18Tord StrandKongsberg OL10.34
19Johannes LangaasNidarøst OK10.36
20Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb10.38
21Oskar Spets StorhovFreidig10.40
22Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10.42
23Andreas NysæterBergens TF10.44
24Jonatan AuneHalden SK10.46
25Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10.48
26Jørgen BaklidKonnerud IL10.50
27Lars SandstadFreidig10.52
28Sebastian DalandKristiansand OK10.54
29Sander H. RogndokkenNydalens SK10.56
30Magnus GjerstadVaregg Fleridrett10.58
31Håkon HolstadFreidig11.00
32Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11.02
33Tarjei HoloFossum IF11.04
34Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.06
35Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.08
36Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.10
37Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.12
38Anders VestølVegårshei IL11.14
39Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11.16
40Jørgen WulfsbergNydalens SK11.18
41Olav Milian Schmitt GranNTNUI11.20
42Kristian PyttenKristiansand OK11.22
43Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.24
44Mathias GløersenBækkelagets SK11.26
45Mathias HermstadFreidig11.28
46Kasper FosserHeming Orientering11.30
47Skjalg NysæterSkien OK11.32
48Aslak HeimdalKonnerud IL11.34
49Elias BergsetIL Veten11.36
50Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.38
51Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11.40
52Sondre OttesenFredrikstad SK11.42
53Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.44
54Einar MelsomFossum IF11.46
55Oscar LyngenFreidig11.48
56Even LindaasVang OL11.50
57Bendik EliassenFredrikstad SK11.52
58Niels Christian HellerudHalden SK11.54
59Lars Young VikNydalens SK11.56
60Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.58
61Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.00
62Audun Melby JacobsenLardal OL12.02
63Martin Borge HeirFossum IF12.04
64Johan Kristian UndelandSturla, IF12.06
65Lars SolliMo OK12.08
66Scott JuvikIL Gular12.10
67Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.12
68Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.14
69Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12.16
70Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.18
71Eivind Berner MyhreFossum IF12.20
72Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.22
73David RundeKristiansand OK12.24
74Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.26
75Elias JonssonNydalens SK12.28
76Anders HaugskottOL Trollelg12.30
77Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.32
78Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.34
79Andreas RambergØstmarka OK12.36
80Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL12.38
81Kristian Fredrik LynumFreidig12.40
82Sverre NarumVang OL12.42
83Anders HorveiRaumar Orientering12.44
84Sindre R HoltHedrum OL12.46
85Vegard KittilsenFreidig12.48
86Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12.50
87Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.52
88Audun BerganNydalens SK12.54
89Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.56
90Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.58
91Sigve Rygg EikelandBergens TF13.00
92Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13.02
93Anders HagaRaumar Orientering13.04
94Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn13.06
95Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13.08
96Jostein Svaland DaleVang OL13.10
97Mathias Pedersen VoldLillomarka OL13.12
98Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13.14
99Jakob MoOL Toten-Troll13.16
100Isak JonssonNydalens SK13.18
101Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering13.20
102Marius PyttenKristiansand OK13.22
103Erling HjermstadFossum IF13.24
104Christian MichelsenOK Pan Århus13.26
105Mats EidsmoFreidig13.28
106Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.30
107Eirik ImrikFredrikstad SK13.32
108Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.34
109Joar GjerdahlKonnerud IL13.36
110Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13.38
111Eirik Høst FossgardLillomarka OL13.40
112Lukas LilandNydalens SK13.42
113Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13.44
114Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.46
115Erlend BrendstuenHalden SK13.48
116Sander ArntzenAsker Skiklubb13.50
117Jo Even KolstadFreidig13.52

N-åpen

2 200 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1549Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL11.00
1550Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK11.01
1551Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK11.02
1552Johanne Ragvin RystadNydalens SK11.03
1553Oskar FernRøyken OL11.04
1554Heidi JanumOL Tønsberg og omegn11.05
1555Simen Slungaard BakkeLyn11.06
1556Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL11.07
1557Max HusebyNydalens SK11.08
1558Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering11.09
1559Serena Seed MelbyeRaumar Orientering11.10
1560Marte Aakre-LarsenAndebu IL11.11
1561Mathilde Lindhom AckenhausenKonnerud IL11.12
1562Magnus Aakre-LarsenAndebu IL11.13
1563Ingrid Merete JebsenHeming Orientering11.14
1564Teodor HiisStokke IL11.15
1565Ludvik HiisStokke IL11.16
1566Oskar SteneNydalens SK11.17
1567Astrid GlenneMåren OK11.18
1568Julie Økern HågårdKonnerud IL11.19
1569Milica MilenkovicSturla, IF11.20
1570Eskil Volle-NæssKongsberg OL11.21
1571Joar Volle-NæssKongsberg OL11.22
1572Vigdis SigurdsdottirStokke IL11.23
1573Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK11.24
1574Oline Bjerknes FagerlidMåren OK11.25
1575Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.26
1576Samuel LindsethNydalens SK11.27
1577Ola MyklatunIL Tyrving11.28
1578Bror HowerudKongsberg OL11.29
1579Louis HowerudKongsberg OL11.30
1649Maren Sofie SandOK Skeidi12.40
1650Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.41
1651Ledig StartnrNydalens SK12.42
1652Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.43
1653Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.44
1654Maren Sæter FlessebergKongsberg OL12.45
1655Ronia Robin MarstonHemsedal IL12.46
1656Tiril MyklatunIL Tyrving12.47
1657Vilma DanevadFredrikstad SK12.48
1658Harald Solheim EideOdda OL12.49
1659Magnus LestebergKongsberg OL12.50
1660Kristian KaiserSturla, IF12.51
1661Silje Nilsen BergFossum IF12.52
1662Eivind BredholtKongsberg OL12.53
1663Sigurd Oma LøyningOdda OL12.54
1664Martina VågsnesOppsal Orientering12.55
1665Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12.56
1666Håkon BryggenHalden SK12.57
1667Hermine OddenMåren OK12.58
1668Eirik LestebergKongsberg OL12.59
1669Eline HanssonOL Tønsberg og omegn13.00
1670Helene Stenvik MoenKongsberg OL13.01
1671Amalie BirkelundAsker Skiklubb13.02
1672Emil Solheim ØyreOdda OL13.03
1673Håkon Juell LarsenIL Tyrving13.04
1674Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa13.05
1675Isolde OddenMåren OK13.06
1676Troy Victor StoksethHalden SK13.07
1677Elise FlatenVegårshei IL13.08
1678Vegard Solheim EideOdda OL13.09
1679Harald Solheim EideOdda OL13.10
1680Mathilde GuitonKongsberg OL13.11
1681Alexander DybvikStokke IL13.12
1682Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL13.13
1683Josephine Lin BjørkSandefjord OK13.14
1684Ofelia Leonora AxelsonEiker OL13.15
1685Erik BerganKongsberg OL13.16
1686Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering13.17
1687Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF13.18
1688Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi13.19
1689Andreas MelheimSturla, IF13.20
1690Mathis RenardKongsberg OL13.21
1691Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.22
1692Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13.23
1693Iver AarsethIL Koll13.24

D -10

2 210 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1350Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.13
1351Juliette Holtskog-FeremansSkien OK12.14
1352Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.15
1353Helene ScheeleNydalens SK12.16
1354Tiril GammelmoHadeland OL12.17
1355Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.18
1356Helene HarstadKolbotn og Skimt OL12.19
1357Silje Andresen SkotteFossum IF12.20
1358Mone Småge-HilsenKonnerud IL12.21
1359Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.22
1360Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.23
1361Oda OpsethRingerike OL12.24
1362Astrid ReuschHeming Orientering12.25
1363Frida HopeModum OL12.26

D 11-12

2 250 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1382Annika van RaaijHedrum OL11.03
1383Emilie Holtskog-FeremansSkien OK11.04
1384Marte EgerKongsberg OL11.05
1385Vilde Aakre LeistadSkien OK11.06
1386Elise RenardKongsberg OL11.07
1387Minna Sofie WingstedtHalden SK11.08
1388Tuva BredholtKongsberg OL11.09
1389Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.10
1390Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.11
1391Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.12
1392Marie ThomassenVaregg Fleridrett11.13
1393Karina Solheim ØyreOdda OL11.14
1394Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11.15
1395Ingrid LestebergKongsberg OL11.16
1396Tonje RykkjeVaregg Fleridrett11.17
1397Rannveig Oma LøyningOdda OL11.18
1398Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11.19
1399Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.20
1400Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.21
1401Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.22
1402Pernille ZagarLarvik OK11.23
1403Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.24
1404Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11.25
1405Iselin HøivoldKongsberg OL11.26
1406Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.27
1407Maren Sofie FremstadLarvik OK11.28
1408Sigrid Schmitt GranHalden SK11.29
1409Jenny DanevadFredrikstad SK11.30
1410Sofia ØhlckersIL Tyrving11.31

D 11-12N

2 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1695Maja WangNydalens SK11.01
1696Juliane NæssKongsberg OL11.02
1697Mina HobbelstadEiker OL11.03
1698Benedicte DaleBergens TF11.04
1699Ida GammelmoHadeland OL11.05
1700Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.06
1701Stine Flindt AsperheimKongsberg OL11.07

D 13-14

3 970 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1133Helene Brandal SøftingKongsberg OL11.11
1134Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.12
1135Tora KittilsenFreidig11.13
1136Mari AarsethNydalens SK11.14
1137Eileen BjanesIL Tyrving11.15
1138Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.16
1139Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.17
1140Marie ScheeleNydalens SK11.18
1141Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)11.19
1142Marie KvarmeSturla, IF11.20
1143Tuva HøyerFossum IF11.21
1144Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.22
1145Vida Helland-HansenIL Tyrving11.23
1146Julie BrenåsVarteig OL11.24
1147Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.25
1148Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving11.26
1149Nora Christine HansenAsker Skiklubb11.27
1150Mathea Spets StorhovFreidig11.28
1151Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11.29
1152Marie Lien BackstrømHalden SK11.30
1153Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.31
1154Amanda AxelsonEiker OL11.32
1155Ingvild GustafssonKongsberg OL11.33
1156Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.34
1157Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.35
1158Una KittilsenFreidig11.36
1159Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.37
1160Anne ØstvoldHeming Orientering11.38
1161Ingeborg EikåsSandefjord OK11.39
1162Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.40
1163Iril RingheimLarvik OK11.41
1164Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.42
1165Ylva KlausenSturla, IF11.43
1166Synne SandvenNotodden OL11.44

D 13-16C

3 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1447Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11.01
1448Marthe Graff-WiikSturla, IF11.02
1449Hedda Kind KjellevoldModum OL11.03
1450Karoline FjæreHedrum OL11.04
1451Oda Kjellevold MaldeIL Gular11.05
1452Maren BruserudOL Trollo11.06
1453Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL11.07
1454Andrea H. RogndokkenFet OL11.08

D 13-16N

3 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1706Tomine FlatenVegårshei IL11.02
1707Synne Lien GrøtbergKongsberg OL11.03
1708Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL11.04
1709Stella S. DahleFana IL11.05

D 15-16

4 760 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
585Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.17
586Malene InstanesSturla, IF11.18
587Karoline TorøKongsberg OL11.19
588Ingrid LamarkGanddal IL11.20
589Alvilde Lysaker SandenEiker OL11.21
590Åsne HaavengenKongsberg OL11.22
591Oda Isnes TyseEiker OL11.23
592Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.24
593Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11.25
594Marte Madslien BakkenNydalens SK11.26
595Malene JebsenHeming Orientering11.27
596Emma EngehultNotodden OL11.28
597Eline SchjervenLardal OL11.29
598Konstanse MoholthKongsberg OL11.30
599Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb11.31
600Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.32
601Nora Småge HilsenKonnerud IL11.33
602Frida HaugskottOL Trollelg11.34
603Johanne Rognerud BøeFossum IF11.35
604Marie Roll-TørnqvistFana IL11.36
605Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.37
606Mari BrendeFossum IF11.38
607Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.39
608Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11.40
609Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11.41
610Luciana Maria SvadsMåren OK11.42
611Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.43
612Ingeborg Rygg EikelandBergens TF11.44
613Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11.45
614Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.46
615Kristine KravdalGjø-Vard OL11.47
616Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.48
617Ida Marie FlågenHeming Orientering11.49
618Alexandra AngvollFredrikstad SK11.50
619Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.51
620Ida SolliMo OK11.52
621Ella BerstadHeming Orientering11.53
622Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.54
623Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.55
624Astrid RognstadHadeland OL11.56
625Mina SchjervenLardal OL11.57
626Pia Young VikNydalens SK11.58
627Ine InstanesSturla, IF11.59
628Noor Dirro-HeluMåren OK12.00
629Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.01
630Live ØstvoldHeming Orientering12.02
631Iselin SørensenSturla, IF12.03
632Kristin Melby JacobsenLardal OL12.04
633Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.05
634Selma HøivoldKongsberg OL12.06
635Ingrid BlindheimLillomarka OL12.07
636Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.08
637Ingrid MobråthenBotne SK12.09
638Ea LunøeNydalens SK12.10
639Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering12.11
640Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.12
641Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn12.13
642Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.14
643Oda ScheeleNydalens SK12.15
644Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12.16
645Anna Jacobsen-GaskiBardu IL12.17
646Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.18
647Silje SlungaardIL Tyrving12.19
648Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK12.20
649Mari ØverbyKongsberg OL12.21
650Mari EidsmoFreidig12.22

D 15-16B

3 970 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1226Ingvild JohnsenHedrum OL12.44

D 17-A kort

4 760 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702Mariell ArntzenIL Gneist13.14
703Berit Irene BergsetGjø-Vard OL13.15
704Ida Solheim EideOdda OL13.16
705Karen BjergaardNydalens SK13.17
706Ingrid Lund HovdenIL Tyrving13.18
707Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL13.19
708Hanna NysæterSkien OK13.20
709Marianne Solheim SandbergModum OL13.21
710Britt Kari LegårdOdda OL13.22
711Julie BakkeFossum IF13.23
712Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.24
713Åshild OmaOdda OL13.25
714Frida Bakken UlsethNydalens SK13.26
715Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)13.27
716Sigrid Melander VieFossum IF13.28
717Thea Charlotte HansenRøyken OL13.29
996Kristin Sæthre SørensenSturla, IF13.35

D 17-B

4 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1236Anikken Gjeu DybvikStokke IL11.01
1237Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL11.02
1238Kristin Repstad StoremyrIL Hauken11.03
1239Else MoeTorridal IL11.04
1240Kristin HjortlandLarvik OK11.05
1241Guro HjerpaasenAsker Skiklubb11.06
1242Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11.07
1243Susanne StrømHedrum OL11.08
1244Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11.09
1245Katrine van RaaijHedrum OL11.10
1246Annemarie RanvikKonnerud IL11.11
1247Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering11.12
1248Tone RosenlundVaregg Fleridrett11.13
1249Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving11.14
1250Marte Kvittum TangenTynset IF11.15
1251Vibeke NymoVaregg Fleridrett11.16
1252Tone Sølie LysnesHedrum OL11.17
1253Ina BlågestadIndre Østfold OK11.18
1254Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL11.19
1255Judit BanfiÅs-NMBU Orientering11.20
1256Mie ZagarLarvik OK11.21
1258Lene MeenPorsgrunn OL11.23

D 17-C

3 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1467Inger-Helene CarlsenSturla, IF11.21
1468Eirill DalanRøyken OL11.22
1469Martine JægtvikKonnerud IL11.23
1470Rita SantschiModum OL11.24
1471Nina KlausenSturla, IF11.25
1472Rita RaastadSkien OK11.26
1473Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)11.27
1474Ingunn GåsoddenSkien OK11.28
1475Sigrid SkjelbredKongsberg OL11.29

D 17-N

3 190 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1715Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11.11
1716Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.12
1717Line Kaupang LyeLarvik OK11.13

D 21-

6 180 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11.00
339Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11.23
340Maria JonssonNydalens SK11.24
341Hege Holth RekaaRøyken OL11.25
342Helen MartinsenIL Gular11.26
343Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL11.27
344Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK11.28
345Sina Blix PrestmoWing OK11.29
346Eva JurenikovaHalden SK11.30
347Gunhild Rogne HallandNydalens SK11.31
348Iliana IlievaHalden SK11.32
349Vendula SramkovaHemsedal IL11.33
350Mariell ArntzenIL Gneist11.34
351Solveig BlandkjennIL Tyrving11.35
352Lene Moe BlomNydalens SK11.36
353Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering11.37
354Astri Marie RemmePorsgrunn OL11.38
355Marthe GløersenBækkelagets SK11.39

D 35-

6 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
358Pernille NaufHedrum OL11.42
359Anne Marthe PeveriEiker OL11.43

D 40-

5 640 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
554Heidi StoksethHalden SK13.01
555Kristin Nergaard BergFossum IF13.02
556Anja WingstedtHalden SK13.03
557Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.04
558Gry AakreSkien OK13.05
559Mila ZaharinovaOppsal Orientering13.06
560Linn Carina DalandKristiansand OK13.07
561Linda FredhOK Moss13.08
562Trude HansenBerger og Svelvik OL13.09
563Monica BerglundRingerike OL13.10
564Liv SchjervenLardal OL13.11
565Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn13.12
566Torill Hynne FjæreHedrum OL13.13

D 45-

4 760 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
653Mai Britt BjørkSandefjord OK12.25
654Ann Elin FlågenHeming Orientering12.26
655Berit Sofie WiklundNydalens SK12.27
656Anne Guro NøklebyRingerike OL12.28
657Kari Reppesgård HoltHedrum OL12.29
658Berit BergsetGjø-Vard OL12.30
659Charlotte SkourupSturla, IF12.31
660Birgit Økern JensenKonnerud IL12.32
661May Ingela HopeModum OL12.33
662Lenka WestinPorsgrunn OL12.34
663Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.35
664Hanne Lerche RaadalHalden SK12.36
665Vibeke ØyeIL Gular12.37
666Frauke Schmitt GranHalden SK12.38
667Katrine BakkeFossum IF12.39
668Tone SkramRøyken OL12.40
669Vibeke LamarkGanddal IL12.41
670Milda ØhlckersIL Tyrving12.42
671Elin BordøyHedrum OL12.43
672Ingrid UndstadLarvik OK12.44
673Kristin SandvenNotodden OL12.45
674Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.46
675Marian KjellevoldIL Gular12.47
676Aud Ellen BrevikSturla, IF12.48
677Tone AlmåsIL Leik12.49
678Sara MathisenPorsgrunn OL12.50
679Åse NysæterSkien OK12.51
680Elise HafskjoldNydalens SK12.52
681Mariann Øren ArvesenSandefjord OK12.53
682Marianne ReuschHeming Orientering12.54
683Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.55
684Berit Irene BergsetGjø-Vard OL12.56
685Kristin BruserudOL Trollo12.57
686Anette Kjærås FiringAndebu IL12.58
687Marianne HaugeHisøy OK12.59
688Valborg MadslienLillehammer OK13.00
689Jorun RuudAsker Skiklubb13.01
690Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering13.02
691Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK13.03
692Linda RykkjeVaregg Fleridrett13.04
693Trine OpsethRingerike OL13.05
694Anikken Gjen DybvikStokke IL13.06
695Anita SælevikHaugesund IL Orientering13.07
696Tanja InstanesSturla, IF13.08
697Runa Lien BackstrømHalden SK13.09
698Wenche EikåsSandefjord OK13.10
699Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13.11
700Janne LarsenPorsgrunn OL13.12
701Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13.13

D 50-

4 730 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
848Anne MadslienNydalens SK11.23
849Tove AasheimVaregg Fleridrett11.24
850Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.25
851Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.26
852Hilde VassendPorsgrunn OL11.27
853Kathrine LunøeNydalens SK11.28
854Anne Kristine NorderudIL Tyrving11.29
855Torunn Spets StorhovFreidig11.30
856Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.31
857Rine HanssenByåsen IL11.32
858Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.33
859Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11.34
860Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.35
861Maria PerssonAsker Skiklubb11.36
862Alix Young VikNydalens SK11.37
863Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.38
864Anne Marit BjergaardNydalens SK11.39
865Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.40
866Veslemøy SolbergKonnerud IL11.41
867Inger Tone NygårdEgersund OK11.42
868Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.43
869Ingvild MulenKristiansand OK11.44
870Kirsti KringhaugRingerike OL11.45
871Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11.46
872Tove HeimdalKonnerud IL11.47
873Ragnhild BalsvikOsterøy IL11.48
874Anne Berit EidNydalens SK11.49
875Margrete GaskiBardu IL11.50
876Marianne NjåsteinIL Tyrving11.51
877Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF11.52
878Ida SyversenRøyken OL11.53
880Turid VrålstadVaregg Fleridrett11.55
881Mai Iren AlmåsIL Leik11.56
882Birgitte TorbjørnsenIL Gular11.57
883Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.58
884Kari MadslienNydalens SK11.59
885Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12.00
886Heidi ArnesenFreidig12.01
887Inger BjergaVaregg Fleridrett12.02
888Wenche LindløvSarpsborg OL12.03
889Kjersti StræteRingerike OL12.04

D 55-

4 120 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952Turid GiilRond OL12.51
953Hege FjellbirkelandIL Gular12.52
954Magnhild T. MølnvikFossum IF12.53
955Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12.54
956Dagrun MelkildHeming Orientering12.55
957Randi NicolaisenAsker Skiklubb12.56
958May Jorunn RognlienModum OL12.57
959Runa SkyttersæterHeming Orientering12.58
960Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12.59
961Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK13.00
962Ann Karin TjørhomGanddal IL13.01
963Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13.02
964Sirpa LiljaModum OL13.03
965Tiri RebårdSandefjord OK13.04
966Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL13.05
967Anne Margit BrattenMåren OK13.06
968Gunhild HennumLierbygda OL13.07
969Eli Tufte HanssenEiker OL13.08
970Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL13.09
971Eva SyversenRøyken OL13.10
972Grete S B HoviSkien OK13.11
973Inger SchibstedRøyken OL13.12
974Solveig SikkelandIL Tyrving13.13
975Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13.14

D 60-

3 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Wenche HultgreenIL Tyrving11.25
1082Bjørg SvanbergRøyken OL11.26

D 65-

3 530 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1085Elisabeth RødAndebu IL11.29
1086Ingjerd SognnæsBergens TF11.30
1087Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11.31
1089Ingrid StrandeSkien OK11.33
1090Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.34
1091Aud KjemperudEiker OL11.35
1092Berit HegdalBergens TF11.36
1093Randi Kristin NærumLarvik OK11.37
1094Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø11.38
1095Kari StrandeRingerike OL11.39
1088Live Joronn YtrehusRingerike OL12.45

D 70-

2 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Kjersti ThoStabæk IF11.58
1110May Helene HansenSandefjord OK11.59
1111Anne Elvsaas MoRøyken OL12.00
1112Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12.01
1113Gerd LangsethLarvik OK12.02
1114Bjørg KocbachBergens TF12.03
1115Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.04
1116Bjørg MostaulBø OL12.05
1117Edel SlettemarkStord Orientering12.06
1118Anne Marie CeebergHedrum OL12.07

D 75-

2 390 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Ulla LindheIK Stern12.09
1121Birgitte BekkelundRøyken OL12.10
1122Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12.11
1123Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.12
1124Liv HorntvedtIL Imås12.13
1125Unni DrageHaugerud IF12.14
1126Ingvill VoldFana IL12.15

D 80-

2 390 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1128Marit Økern JensenBærums Skiklub12.17
1129Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12.18
1130Tirill Liby SeipOK Skeidi12.19

H -10

2 210 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1364Sondre HafskjoldNydalens SK12.27
1365Harand Solheim EideNOTEAM12.28
1366Alfred NikolaisenOppsal Orientering12.29
1367Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12.30
1368Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12.31
1369Odin Vie StrislandFossum IF12.32
1370Aksel KlausenSturla, IF12.33
1371Sindre FurlandSandefjord OK12.34
1372Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12.35
1373Amund Kortner VogtØstmarka OK12.36
1374Eivind VågsnesOppsal Orientering12.37
1375Jon StrandKongsberg OL12.38
1376Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)12.39
1377Ville Emil WingstedtHalden SK12.40
1378Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12.41

H 11-12

2 250 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1411Eskil HafskjoldNydalens SK11.32
1412Jonas Fenne IngiersBækkelagets SK11.33
1414Martin BryggenHalden SK11.35
1415Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11.36
1416Erlend SommerheinFossum IF11.37
1417Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.38
1418Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.39
1419Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.40
1420Gaute NysæterSkien OK11.41
1421Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.42
1422Marius Juell LarsenIL Tyrving11.43
1423Jarand GustafssonKongsberg OL11.44
1424Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.45
1425Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)11.46
1426Dagfinn GjerstadOsterøy IL11.47
1427Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11.48
1428Jørgen FlatenVegårshei IL11.49
1429Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.50
1430Jens G. DybvikStokke IL11.51
1431Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.52
1432Ole Magnus StoremyrIL Hauken11.53
1433Martin TorøKongsberg OL11.54
1434Oskar HopeModum OL11.55
1435Mathias LinløkkenØstmarka OK11.56
1436Magnus SigurdssonStokke IL11.57
1437Jan Olav BerganKongsberg OL11.58
1438Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.59
1439Erlend BakkeFossum IF12.00
1440Henrik KaiserSturla, IF12.01
1441Håkon ØverbyKongsberg OL12.02
1442Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12.03
1443Erik Grønborg NielsenAllerød OK12.04
1444Per Noah SommerheinNydalens SK12.05
1445Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett12.06

H 13-14

3 970 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1169Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)11.47
1170Ola MeenPorsgrunn OL11.48
1171Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.49
1172Brage EikåsSandefjord OK11.50
1173Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.51
1174Peder BryggenHalden SK11.52
1175Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.53
1176Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.54
1177Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.55
1178Rasmus BerglundRingerike OL11.56
1179Christian Fredrik BorgIL Koll11.57
1180Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.58
1181Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.59
1182Liam Viggo WingstedtHalden SK12.00
1183Sindre Vie StrislandFossum IF12.01
1184Theodor BjørkSandefjord OK12.02
1185Eirik Vie StrislandFossum IF12.03
1186Eskil BrændenLillomarka OL12.04
1187Philip Lehmann RomørenFossum IF12.05
1188Øyvind LamarkGanddal IL12.06
1189Fridtjof ReuschHeming Orientering12.07
1190Jonathan WoodhouseLillomarka OL12.08
1191Arne BerganKongsberg OL12.09
1192Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.10
1193Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.11
1194Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12.12
1195Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.13
1196Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.14
1197Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12.15
1198Sindre Solheim EideOdda OL12.16
1199Martin Christoffer BorgIL Koll12.17
1200Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.18
1201Herman Lien BackstrømHalden SK12.19
1202Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12.20
1203Endre SandKongsberg OL12.21
1204Einar ØstvoldHeming Orientering12.22
1205Erik ZagarLarvik OK12.23
1206Håkon BogasonLillomarka OL12.24
1207Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL12.25
1208Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12.26
1209Sondre LadimOK Moss12.27
1210Mathias NyhaugAsker Skiklubb12.28
1211Martin KaiserSturla, IF12.29
1212Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.30
1213Rasmus D. EastwoodLillomarka OL12.31
1214Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.32
1215Brage Bell LysakerFana IL12.33
1216Oskar BaklidKonnerud IL12.34
1217Jonas KroghOppsal Orientering12.35
1218Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)12.36
1219Borgar SkjelbredKongsberg OL12.37
1220Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.38
1221Martin DybvikStokke IL12.39
1223Linus Hognestad SennelsRøyken OL12.41

H 13-16C

3 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1458Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11.12
1459Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.13
1460Trym Alexander StorhaugRøyken OL11.14
1461Henning ReichenbachOppsal Orientering11.15
1462Mathias AxelsonEiker OL11.16
1463Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.17
1464Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11.18

H 13-16N

3 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1712Adrian HagenPorsgrunn OL11.08

H 15-16

5 640 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
486Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11.53
487Halvard KornmoPorsgrunn OL11.54
488Rolf Andreas BergNydalens SK11.55
489Martin BirkelundAsker Skiklubb11.56
490Ole Jakob FrankrigNydalens SK11.57
491Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.58
492Christopher LadimOK Moss11.59
493Hans Grønborg NielsenAllerød OK12.00
494Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.01
495Lukas KlausenSturla, IF12.02
496Tage RosenlundVaregg Fleridrett12.03
497Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.04
498Cornelius BjørkSandefjord OK12.05
499Gustav Andresen SkotteFossum IF12.06
500Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12.07
501Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.08
502Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.09
503Sander Solheim OttesenSturla, IF12.10
504Henrik R HoltHedrum OL12.11
505Andreas DaleBergens TF12.12
506Marius BakkeFossum IF12.13
507Erlend Odd BergeKristiansand OK12.14
508Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.15
509Johan EgerKongsberg OL12.16
510Mikkel BerglundRingerike OL12.17
511Vegard Holm JohannesenKongsberg OL12.18
512Sven Bergset LangvikIL Veten12.19
513Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.20
514Stein Aas StræteRingerike OL12.21
515Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.22
516Vetle DrageKongsberg OL12.23
517Tobias EspedalNydalens SK12.24
518Kristian Juell LarsenIL Tyrving12.25
519Thomas BlomkvistFredrikstad SK12.26
520August Syrdal ØenHeming Orientering12.27
521Viljan van RaaijHedrum OL12.28
522Brage TakleKristiansand OK12.29
523Jørgen SchjølbergTynset IF12.30
524Henrik ReuschHeming Orientering12.31
525Leif-Inge JevnlidIL Veten12.32
526Trygve Børte NomelandKristiansand OK12.33
527Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.34
528Birk Bell LysakerFana IL12.35
529Mikkel KatlaFossum IF12.36
530Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.37
531Rolf Trygve HaugKongsberg OL12.38
532Olav MelheimSturla, IF12.39
533Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.40
534Iver RingheimLarvik OK12.41
535Lars Øderud VatneBækkelagets SK12.42
536Gaute BerganNydalens SK12.43
537Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.44
538Tobias AlstadFrol IL12.45
539Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12.46
540Tobias MathisenPorsgrunn OL12.47
541Jonas EikåsSandefjord OK12.48
542Tord SølvbergIL Veten12.49
543Mikkel HoltFreidig12.50
544Anders Håvard LarsenNydalens SK12.51
545Erik BohneVaregg Fleridrett12.52
546Kristoffer FjæreHedrum OL12.53
547Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett12.54
548Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.55
549Sivert PoppeFredrikstad SK12.56
550Jakob TorgersenHalden SK12.57
551Kristian ØstermannHeming Orientering12.58

H 15-16B

3 970 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1229Torbjørn Nguyen HansenOdda OL12.47
1230Simen HøyerFossum IF12.48
1231Martin AusenPorsgrunn OL12.49
1232Isak Jacobsen-GaskiBardu IL12.50
1233Jørgen WesterheimStord Orientering12.51

H 17-A kort

5 640 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
567Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.14
569Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL13.16
570Kent Morgan StoremyrIL Hauken13.17
571Ola BratlieIL BUL-Tromsø13.18
572Anders Martin JørstadKongsberg OL13.19
573Peter CarlsenSturla, IF13.20
574Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK13.21
575Jarle LysnesHedrum OL13.22
576Oliver DraveckyOL Trollo13.23
577Ludvig JohnsenHedrum OL13.24
578Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett13.25
579Håkon HeggedalNydalens SK13.26
580Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.27
581Eelco van RaaijHedrum OL13.28

H 17-B

4 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1260Kenneth DybvikStokke IL11.25
1261Egil SimonesNotodden OL11.26
1262Einar HansenOdda OL11.27
1263Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11.28
1264Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL11.29
1265Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb11.30
1266Torstein LyeLarvik OK11.31
1267Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11.32
1268Ove KjetsåOtra IL11.33
1269Inge RingheimLarvik OK11.34
1270Ulrik Andre StrømHedrum OL11.35
1271Thor NorderudIL Tyrving11.36
1272Morten AndresenOK Skeidi11.37
1273Erik HasliSnertingdal IF Orientering11.38
1274Tony HalsallOtra IL11.39
1275Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering11.40
1276Kjetil JacobsenHamar OK11.41
1277Jarle RogndokkenFet OL11.42
1278Thor VollsetHeming Orientering11.43
1279Håvard Sandvoll AskLierbygda OL11.44
1280Roar SkoglundGjø-Vard OL11.45

H 17-C

3 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1478Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.32
1479Lars-Erik ØsterudEiker OL11.33
1480Markus EikåsSandefjord OK11.34
1481Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.35
1482Magnus HagenRøyken OL11.36
1483Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn11.37
1484Roy Roger EspenesVarteig OL11.38
1486Kinne H. HogewegModum OL11.40
1487Sten Øivind BjerkeHedrum OL11.41

H 17-N

3 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1719Stian LillegårdLillomarka OL11.15

H 21-

7 850 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Cristian Riddervold KahrsFredrikstad SK11.02
254Ola KeiseråsIL Leik11.03
255Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.04
256Elias T. MølnvikNTNUI11.05
257Espen WigaardOppsal Orientering11.06
258Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering11.07
259Matthieu PuechHalden SK11.08
260Sindre ØsthagenFredrikstad SK11.09
261Per Melander OftenNydalens SK11.10
262Jostein MoeTorridal IL11.11
263Anders VisterNydalens SK11.12
264Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.13
265Vegard DanielsenKristiansand OK11.14
266Trond LundIL Tyrving11.15
267Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.16
268Kristoffer JacobsenIL Tyrving11.17
269Št¿pán MudrákFredrikstad SK11.18
270Sigur HeggedalNydalens SK11.19
271Andreas G. PoldenGneist, IL11.20
272Yngve SkogstadFrol IL11.21
273Sigurd Myhre AndreassenHalden SK11.22
274Jon NilsenVegårshei IL11.23
275Trond KortnerØstmarka OK11.24
276Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.25
277Mathias BenjaminsenLillomarka OL11.26
278Christian Faruga KarldénKvillebyns SK11.27
279Hans Petter MathisenFredrikstad SK11.28
280Andreas SølbergIL Leik11.29
281Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.30
282Kristian DalbyFredrikstad SK11.31
283Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11.32
284David AnderssonIFK Lidingö SOK11.33
285Sigve VågsnesOppsal Orientering11.34
286Anders NordbergNydalens SK11.35
287Håvard LucasenFredrikstad SK11.36
288Arno Lilja GrønhovdModum OL11.37
289Jo Forseth IndgaardFrol IL11.38
290Oskar StørmerFossum IF11.39
291Oskar RøenVaregg Fleridrett11.40
292Morten TangenOK Moss11.41
293Morten Taraldsten BrunesModum OL11.42
294Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.43
295Pål SkogedalAsker Skiklubb11.44
296Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11.45
297Kjetil BjørloHalden SK11.46
298Magne JutulstadBækkelagets SK11.47
299Are WigaardOppsal Orientering11.48
300Rune NygaardIL Gular11.49
301Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering11.50
302Emil WingstedtHalden SK11.51
303Oskar AndrénIL Leik11.52
304Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK11.53
305Eirik Kamstrup HovindNydalens SK11.54
306Bjørn Johannessen FieldGneist, IL11.55
307Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.56
308Øyvind HelgerudHalden SK11.57
309Håvard Wedege IrgensKristiansand OK11.58
310Henrik EijsinkNydalens SK11.59
311Dag Steinar RagvinBø OL12.00
312Magnus SvingheimRaumar Orientering12.01
313Jostein F. TellnesAsker Skiklubb12.02
314Håvard HagaNydalens SK12.03
315Andreas HøyeFredrikstad SK12.04
316Øyvind WiggenByåsen IL12.05
317Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12.06
318Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12.07
319Olav VestølVegårshei IL12.08

H 35-

6 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Lacho IlievHalden SK11.01
322Joakim Blix PrestmoWing OK11.02

H 40-

6 870 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
324Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.04
325Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.05
326Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.06
327Pål ThomassenVaregg Fleridrett11.07
328David HanssonOL Tønsberg og omegn11.08
329Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11.09
330Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL11.10
331Per Henrik ZagarLarvik OK11.11
332Ottar WiklundNydalens SK11.12
333Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.13
334Fredrik AxelsonEiker OL11.14
335Jørgen FjæreHedrum OL11.15

H 45-

6 180 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407Henning Bratland CarlsenOK Moss11.00
362Per Erik OpsethRingerike OL11.46
363André JægtvikKonnerud IL11.47
364Roger ØstvoldHeming Orientering11.48
365Gisle NysæterSkien OK11.49
366Øyvind StoksethHalden SK11.50
367Harald BakkeFossum IF11.51
368Thorbjørn VærpKristiansand OK11.52
369Lars BerglundRingerike OL11.53
370Jørn LangerudPorsgrunn OL11.54
371Kenneth WesterheimStord Orientering11.55
372Espen DanevadFredrikstad SK11.56
373Steinar LandeBø OL11.57
374Anders GustafssonSturla, IF11.58
375Dag AusenPorsgrunn OL11.59
376Øystein RognebakkeSturla, IF12.00
377Martin ReichenbachOppsal Orientering12.01
378Atle BorgersenHedrum OL12.02
379Helge NysæterBergens TF12.03
380Atle StrømHedrum OL12.04
381Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12.05
382Pål SommerheinOK Horten12.06
383Thore KornmoPorsgrunn OL12.07
384Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)12.08
385Tormod KleppaLillehammer OK12.09
386Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett12.10
387Geir TorgersenHalden SK12.11
388Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF12.12
389Johan JebsenHeming Orientering12.13
390Lars Erik GjeinFossum IF12.14
391Stig MellingRingerike OL12.15
392Runar HafskjoldNydalens SK12.16
393Frode StrislandFossum IF12.17
394Arild FlatenVegårshei IL12.18
395Anders Kristian HoltHedrum OL12.19
396Asgeir FremstadLarvik OK12.20
397Espen JohnsenHedrum OL12.21
398Christian ReuschHeming Orientering12.22
399Eirik JørgensenIL Tyrving12.23
400Hans Olav HygenØstmarka OK12.24
401Kenneth DybvikStokke IL12.25
402Trond MyhreFossum IF12.26
403Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb12.27
404Jo Børre EikåsSandefjord OK12.28
405Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.29
406Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering12.30
408Neil MarstonHemsedal IL12.32
409Pål KittilsenFreidig12.33
410Stig InstanesSturla, IF12.34
411Arild NyhaugAsker Skiklubb12.35
412Uwe RöhnerLOK Berlin12.36
413Audun BjerknesMåren OK12.37
414Kyrre GranFet OL12.38
415Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.39
416Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg12.40
417Kjell Petter SmågeKonnerud IL12.41
418Frode NysæterSkien OK12.42
419Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12.43
420Rune BlågestadIndre Østfold OK12.44
421Pål AngvollFredrikstad SK12.45

H 50-

5 640 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
721Jon Iver BakkenNydalens SK11.31
722Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.32
723Helge RosenlundVaregg Fleridrett11.33
724Anders BergsetIL Veten11.34
725Øystein RappRaumar Orientering11.35
726Per Einar StrømHedrum OL11.36
727Einar LunøeNydalens SK11.37
728Ole Edvard HjortlandLarvik OK11.38
729Trond GjelstadSandefjord OK11.39
730Ole Petter HaugenNydalens SK11.40
731Dag WangLillomarka OL11.41
732Roger LysnesHedrum OL11.42
733Dag BrenåsVarteig OL11.43
734Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.44
735Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.45
736Tore NymarkVaregg Fleridrett11.46
737Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.47
738Bjørn BendiktsenKonnerud IL11.48
739Frode HaugskottOL Trollelg11.49
740Geir BråtenVegårshei IL11.50
741Bjørn Axel GranHalden SK11.51
742Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.52
743Geir SommerheinOK Horten11.53
744Vegard HaldenNydalens SK11.54
745Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11.55
746Ivar MølnvikFossum IF11.56
747Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.57
748Børge PedersenNydalens SK11.58
749Jon Erik KvarmeSturla, IF11.59
750Bjørnar OlsrødStokke IL12.00
751Kristian LøvåsVaregg Fleridrett12.01
752Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.02
753Hallvard KorenOK Moss12.03
754Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.04
755Håkon JendalFossum IF12.05
756Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.06
757Christian GrotnesIL Tyrving12.07
758Per Erik LarsenSandefjord OK12.08
759Anders FlågenHeming Orientering12.09
760Øystein WiggenByåsen IL12.10
761Thomas KaiserSturla, IF12.11
762Christian JomaasFossum IF12.12
763Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.13
764Ole TørnqvistFana IL12.14
765Tore JuvikIL Gular12.15
766Ole IngesenSarpsborg OL12.16
767Bjørn HallanLommedalens IL12.17
768Lars BaklidKonnerud IL12.18
769Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)12.19
770Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.20
771Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.21
772Rolf Atle RolfsnesFitjar IL12.22
773Per Arne AadlandSamnanger IL12.23
774Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering12.24
775Nils BerganNydalens SK12.25
776Arild AndresenFossum IF12.26
777Kjetil EspedalNydalens SK12.27
778Ole Petter VestølVegårshei IL12.28
779Helge GisholtOK Skeidi12.29
780Øystein JensenSarpsborg OL12.30
781Gjermund GravirAsker Skiklubb12.31
782Peter DirksenSauda Orienteringsklubb12.32
783Lars EnerhaugenModum OL12.33
784Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12.34
785Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.35
786Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.36
787Knut Erling ØenHeming Orientering12.37
788Rune ScheeleNydalens SK12.38
789Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.39
790Jens Even StorhovFreidig12.40
791Gunnar HopeModum OL12.41
792Børge HarveyIL BUL-Tromsø12.42
793Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett12.43

H 55-

5 640 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
799John YtternesKolbotn og Skimt OL11.30
796Ivar BergsetIL Veten12.46
797Jørn HaugerudIndre Østfold OK12.47
798Bjørn AarbuVarteig OL12.48
800Arild AasheimGanddal IL12.50
801Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.51
802Bryhn TrygveRøyken OL12.52
803Are NjåsteinIL Tyrving12.53
804Trond BaklidKonnerud IL12.54
805Ulf WallinGöteborg Majorna OK12.55
806Audun BraatenBergens TF12.56
807Inge GlittumOK Skeidi12.57
808Christian SchibstedRøyken OL12.58
809Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.59
810Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13.00
811Knut AasRingerike OL13.01
812Jan BlandkjennKristiansand OK13.02
813Kim Farnes HansenLierbygda OL13.03
814Halvor JutulstadBækkelagets SK13.04
815Øyvind Roger HansenRøyken OL13.05
816Hallvard BergIL Tyrving13.06
817Tore KjølsethNydalens SK13.07
818Arne JohannesenIL Gular13.08
819Sven OhrvikKonnerud IL13.09
820Kristian KalagerAsker Skiklubb13.10
821Espen RaastadSkien OK13.11
822Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb13.12
823Torgeir StrandFana IL13.13
824Per SlungaardIL Tyrving13.14

H 60-

4 730 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
827Arve GlittumOK Skeidi11.02
828Sören JonssonNydalens SK11.03
829Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.04
830Jan SteinegerGneist, IL11.05
831Terje Wiig MathisenNydalens SK11.06
832Morten DueMåren OK11.07
833Nils HæstadFossum IF11.08
834Einar Kristian LundeVarteig OL11.09
835Jostein AlvestadWing OK11.10
836Harald HoviSkien OK11.11
837Roy GjerdingOK Moss11.12
838Lars HjermstadFossum IF11.13
839Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.14
840Magne VollenOslostudentenes IK11.15
841Morten DåsnesRingerike OL11.16
842Gisle Nordahl DueMåren OK11.17
843Geir Holm GundersenSturla, IF11.18
844Rune LaurantsenSkien OK11.19
845Eivind TokheimOdda OL11.20

H 65-

4 120 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
892Jan Erik RøedSandefjord OK11.51
893Per Ove TransethRøyken OL11.52
894Hans Lyder HaareKonnerud IL11.53
895Øivind FadumSande Sportsklubb11.54
896Are EriksenOslostudentenes IK11.55
897Kjell SvanbergRøyken OL11.56
898Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.57
899Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.58
900Martin NaufHedrum OL11.59
901Per ØhlckersIL Tyrving12.00
902Ragnar Niemi BergStokke IL12.01
903Tor TrøanHadeland OL12.02
904Arnulf RulnesNotodden OL12.03
905Leif Roger HultgreenRingerike OL12.04
906Kaare HanssonMalmö OK12.05
907Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.06
908Elling AakreAndebu IL12.07
909Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12.08
910Jan BøhleOL Trollo12.09
911Torbjørn NørbechRingerike OL12.10
912Per Chr. HagenBø OL12.11
913Sveinung RekaaNotodden OL12.12
914Svein AckenhausenKonnerud IL12.13
915Dag MoeKristiansand OK12.14
916Tom A. KarlsenFredrikstad SK12.15
917Svein S JacobsenIL Tyrving12.16
918Atle RemmePorsgrunn OL12.17
919Hugo A. ChristensenNotodden OL12.18

H 70-

4 120 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
922Torbjörn KarldénKvillebyns SK12.21
923Steinar SlettemarkStord Orientering12.22
924Brede Høibak GundersenRingerike OL12.23
925Runar KittilsenStokke IL12.24
926Alf Johan HjelmtvedtEiker OL12.25
927Tormod FjæreHedrum OL12.26
928Jon FærdenKolbotn og Skimt OL12.27
929Jørn TorgersenTIF Viking12.28
930Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12.29
931Rolf GjølbergLarvik OK12.30
932Kjell StenstadvoldIL Tyrving12.31
933Øyvind SteneAsker Skiklubb12.32
934Hallvard MyrvollBø OL12.33
935Hans Roar BakkenEiker OL12.34
936Arne KristensenStokke IL12.35
937Roar BjordalOppsal Orientering12.36
938Michael FrenzelLOK Berlin12.37
939John Ivar KjellevoldModum OL12.38
940Erik Johan GrorudHaslum IL12.39
941Ludwig GenderjahnLOK Berlin12.40
942Geir ArnesenBærums Skiklub12.41
943Kjell GrønhovdModum OL12.42
944Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.43
945Lars Martin GjeinStokke IL12.44
946Thorolf TrolsrudBotne SK12.45
947Bjørn Helge CeebergHedrum OL12.46
948Ragnar HillestadLardal OL12.47
949Helge RevhaugRingerike OL12.48

H 75-

3 530 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1058Sturle HånesIL GeoForm11.02
1059Per VoldFana IL11.03
1060Kjell KlokkerudEiker OL11.04
1061Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.05
1062Erling TidemannLommedalens IL11.06
1063Anton LommeHedrum OL11.07
1064Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.08
1065Harald LundhaugOK Moss11.09
1066Ivar Louis BergSturla, IF11.10
1067Ingolf DybvikStord Orientering11.11
1068Jon C. FougnerHeming Orientering11.12
1069Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.13
1070Sigurd HaugerudIL GeoForm11.14
1071Henrik HvoslefIK Stern11.15
1072Øystein MadsenHaugerud IF11.16
1073Frank EliassenSandefjord OK11.17
1074Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.18
1075Olav MoRøyken OL11.19
1076Kåre KnudsenIL GeoForm11.20
1077Sigvald RobberstadStord Orientering11.21
1078Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11.22
1079Bjørn Willy HansenSandefjord OK11.23

H 80-

2 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11.46
1098Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.47
1099Per MeilandLommedalens IL11.48
1100Johan JanssonVäxjö OK11.49
1101Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.50
1102Magnar ReppesgårdHedrum OL11.51
1103Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.52
1104Oddvar GjelstadSandefjord OK11.53
1105Tor DrageHaugerud IF11.54
1106Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag11.55

Direkte A-Kort

4 120 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
976Per TorgersenSandnes IL (Rogaland)13.15
977Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13.16
978Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)13.17
979Tore Grønlund MoenGimle IF13.18
980Siri ØkstadOddersjaa SSK13.19
981Kjersti OlsenAsker Skiklubb13.20
982Glenn Ager-WickKristiansand OK13.21
983Pål BackstrømHalden SK13.22
984Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.23
985Karin EriksenOL Tønsberg og omegn13.24
986Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn13.25
987Ole Gunnar SolbergIL Leik13.26
988Jon Ivar JuvikLillomarka OL13.27
989Bjørn AarbuVarteig OL13.28
990Josefin PerssonJärla Orientering13.29
991Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK13.30
992Per Øyvind BraarudHalden SK13.31
993Therese HaareKonnerud IL13.32
994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.33
995Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13.34
997Bent HaflunOL Tønsberg og omegn13.36
998Trygve RognstadHadeland OL13.37
999Anders FossøyNotodden OL13.38
1000Elin BrekkeLillomarka OL13.39
1001Johnny JohansenLillomarka OL13.40
1002Espen SvaeSarpsborg OL13.41
1003Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL13.42
1004Håvard HågårdKonnerud IL13.43
1005Egil FrydenlundSturla, IF13.44
1006Erik Strøm JuliussenSandefjord OK13.45
1007Hilde KløvstadSandefjord OK13.46
1008Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13.47
1009Arne FossheimAsker Skiklubb13.48
1010Boye BøhlerengenOppsal Orientering13.49
1011Bjørn Richard KirsteSkien OK13.50
1012Jo WiklundNydalens SK13.51
1013Øyvind StyrvoldLardal OL13.52
1014Tone StoklandSandefjord OK13.53
1015Lars FremstadLarvik OK13.54
1016Stine KaiserSturla, IF13.55
1026Fredrik DelåsHalden SK14.05
1027Kirsti LysakerFana IL14.06
1028Arve LøyningOdda OL14.07
1029Hege MelbyLardal OL14.08
1030Olena StrugalovaVaregg Fleridrett14.09
1031Roar PedersenOppsal Orientering14.10
1032Espen MelheimSturla, IF14.11
1033Pål RundeKristiansand OK14.12
1034Jiri UrvalekPorsgrunn OL14.13
1035Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)14.14
1036Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.15
1037Håkon LøvliAsker Skiklubb14.16
1038Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb14.17
1039Sigbjørn OddenMåren OK14.18
1040Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK14.19
1041Yngve MobråthenBotne SK14.20
1042Ottar EideOdda OL14.21
1043Randi Brevig AuneHalden SK14.22
1044Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL14.23
1045Nina BirkelundAsker Skiklubb14.24
1046Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK14.25
1047Aase MestadLillomarka OL14.26
1048Guro BryggenHalden SK14.27
1049Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.28
1050Trine MelheimSturla, IF14.29
1051Terje LinløkkenØstmarka OK14.30
1052Roger WiikSturla, IF14.31
1053Vegard LøvliAsker Skiklubb14.32
1054Heidi VogtØstmarka OK14.33
1055Fredrik HøyerFossum IF14.34

Direkte A-Lang

6 180 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät12.46
423Ingun Jahren HorviKonnerud IL12.47
424Håvard MyhreBækkelagets SK12.48
425Bodil HelgerudHalden SK12.49
426Jan Morten AndersenSturla, IF12.50
427Joakim FermRøyken OL12.51
428Frode KamsvågIL Tyrving12.52
429Steinar LågAsker Skiklubb12.53
430Marte Karine LarsenKongsberg OL12.54
431Bjørn MartimAsker Skiklubb12.55
432Martin AskeAndebu IL12.56
433Nicole RagvinNydalens SK12.57
434Marianne R. KahrsFredrikstad SK12.58
435Thomas LieFredrikstad SK12.59
436Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.00
437Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.01
438Eskil Sande GullordBækkelagets SK13.02
439Per Øyvind SteneNydalens SK13.03
440Dana B. SteneNydalens SK13.04
441Heidi Ø BagstevoldFredrikstad SK13.05
442Karsten KoplandModum OL13.06
443Julia VienaRingerike OL13.07
444Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.08
445Henrik OttesenFredrikstad SK13.09
446Vetle ChristiansenBækkelagets SK13.10
447Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13.11
448Gard LindsethNydalens SK13.12
449Gløer WinsvoldNOTEAM13.13
472Terje BlindheimLillomarka OL13.36
473Kimme ArnesenHeming Orientering13.37
474Snorre FrydenlundSturla, IF13.38
475Tellef Juell LarsenIL Tyrving13.39
476Inge RambergØstmarka OK13.40
477Sturle FurlandSandefjord OK13.41
478Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.42
479Steinar EastwoodLillomarka OL13.43
480Leif StørmerFossum IF13.44
481Brynjar FredheimLillomarka OL13.45
482Kine DirroMåren OK13.46

Direkte B

4 000 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1281Turid VrålstadVaregg Fleridrett11.46
1282Oddbjørg MoeKristiansand OK11.47
1283Mette BjerveMo OK11.48
1284Trond CeebergAndebu IL11.49
1285Kjell Einar AndersenVarteig OL11.50
1286Elise BrenneVarteig OL11.51
1287Kåre KullerudVarteig OL11.52
1288Hege WangLillomarka OL11.53
1289Sara MartiniAsker Skiklubb11.54
1290Line BjørnåsKonnerud IL11.55
1291Fredrik WulfsbergIL Koll11.56
1292Merete UndelandSturla, IF11.57
1293Hege KnudsenNOTEAM11.58
1294Asbjørn RoeHedrum OL11.59
1295Kent Morgan StoremyrIL Hauken12.00
1296Gunilla GedinGöteborg Majorna OK12.01
1297Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.02
1298Magne AasAsker Skiklubb12.03
1331Sigurd HoltskogSkien OK12.36
1332Morten HelminsenFredrikstad SK12.37
1333Torleif GaltelandAsker Skiklubb12.38
1334Ingunn Høst FossgardLillomarka OL12.39
1335Henrik AuneHalden SK12.40
1336Laila HelminsenFredrikstad SK12.41
1337Jon DaleBergens TF12.42
1338Torun DyrkornEiker OL12.43
1339Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL12.44
1340Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12.45
1341Vibeke HøstLillomarka OL12.46
1342Leif Arne NytrøenTynset IF12.47
1343Aileen RundeKristiansand OK12.48
1344Christian DaleBergens TF12.49
1345Ingrid SkaarerNydalens SK12.50
1346Tore LidVaregg Fleridrett12.51
1234Johannes Solheim ØyreOdda OL12.52

Direkte C

3 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1488Lena HenrikssonIL Tyrving11.42
1489Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11.43
1490Thomas BjanesIL Tyrving11.44
1491Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering11.45
1492Silje Lund HovdenIL Tyrving11.46
1493Eva Trolsrud WeaasNOTEAM11.47
1494Helga PeveriEiker OL11.48
1495Inger SvalandStokke IL11.49
1496Eirunn HiisStokke IL11.50
1497Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11.51
1498Kristin Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11.52
1499Anne Gro ReppesgårdHedrum OL11.53
1500Hulda TellnesAsker Skiklubb11.54
1501Ingrid WangNydalens SK11.55
1502Aud Kjersti VienaRingerike OL11.56
1503Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.57
1538Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering12.32
1539Daniel RolfsnesFitjar IL12.33
1540Astrid Christina EspedalNydalens SK12.34
1541Ragnhild BrenåsVarteig OL12.35
1542Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg12.36
1543Jakob RolfsnesFitjar IL12.37
1544Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF12.38
1545Kristine RomørenFossum IF12.39
1546Anders JohnsenSturla, IF12.40
1547Sverre MelbyeRaumar Orientering12.41
1548Hans Gøran BjørkSandefjord OK12.42

Annonser

IOF Eventor