Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

D 17-20 E (løpstest)

2 430 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Kristine Eide RappRaumar Orientering14.00.00
155Pernille KatlaFossum IF14.00.15
156Vera MelkildFreidig14.00.30
157Anne Willkommen EikenNTNUI14.00.45
158Agnethe HasliGjø-Vard OL14.01.00
159Lene Berg HanssenByåsen IL14.01.15
160Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø14.01.30
161Oda J SikkelandIL Tyrving14.01.45
162Andrea VaneboKongsberg OL14.02.00
163Thea LandKonnerud IL14.02.15
164Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14.02.30
165Åsne Naadland HoloFossum IF14.02.45
166Hanne Eide RappRaumar Orientering14.03.00
167Hedda Raadal BjørloHalden SK14.03.15
168Margrethe WisløffAsker Skiklubb14.03.30
169Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14.03.45
170Ingeborg RognstadHadeland OL14.04.00
171Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14.04.15
172Synne StrandAsker Skiklubb14.04.30
173Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.04.45
174Emma Meyer LarssonIL Tyrving14.05.00
175Aurora GjølsjøOK Moss14.05.15
176Karoline AuneHalden SK14.05.30
177Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.05.45
178Anniken RanvikKonnerud IL14.06.00
179Kårhild Husby NordstadNTNUI14.06.15
180Tale StrandKongsberg OL14.06.30
181Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14.06.45
182Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.07.00
183Elise AusenPorsgrunn OL14.07.15
184Malin HaugeHisøy OK14.07.30
185Jenny BaklidKonnerud IL14.07.45
186Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett14.08.00
187Aurora MoholthKongsberg OL14.08.15
188Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14.08.30
189Malin SandstadFreidig14.08.45
190Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14.09.00
191Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb14.09.15
192Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14.09.30
193Ragne WiklundNydalens SK14.09.45
194Ane DyrkornEiker OL14.10.00
195Ane Sofie KroghOppsal Orientering14.10.15
196Ragnhild EideByåsen IL14.10.30
197Christine HoenEiker OL14.10.45
198Line SølbergIL Leik14.11.00
199Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.11.15
200Andrea RanvikKonnerud IL14.11.30
201Karoline BjørnerødOK Moss14.11.45
202Anna MeenPorsgrunn OL14.12.00
203Mina JørgensenIL Tyrving14.12.15
204Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.12.30
205Mari Strømme LidVaregg Fleridrett14.12.45
206Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering14.13.00
207Thea DyrkornEiker OL14.13.15
208Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14.13.30
209Karen Hoel JomaasFossum IF14.13.45
210Hanne VassendPorsgrunn OL14.14.00
211Marie LilandNydalens SK14.14.15
212Ingvild LangeggenKongsberg OL14.14.30
213Sigrid EkelandOddersjaa SSK14.14.45
214Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14.15.00
215Mari Landro SvingheimKonnerud IL14.15.15
216Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK14.15.30
217Kathinka RogstadKongsberg OL14.15.45
218Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.16.00
219Emilie Liabakk EriksenByåsen IL14.16.15
220Marlin HaavengenKongsberg OL14.16.30
221Maren NorderudIL Tyrving14.16.45
222Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK14.17.00
223Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.17.15
224Tuva Aas StræteRingerike OL14.17.30

H 17-20E (løpstest)

2 430 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13.31.00
6Kasper FosserHeming Orientering13.31.15
7Joar GjerdahlKonnerud IL13.31.30
8Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13.31.45
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13.32.00
10Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.32.15
11Even LindaasVang OL13.32.30
12Anders Martin JørstadKongsberg OL13.32.45
13Lukas LilandNydalens SK13.33.00
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.33.15
15Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL13.33.30
16Mathias HermstadFreidig13.33.45
17Niels Christian HellerudHalden SK13.34.00
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.34.15
19Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13.34.30
20Sondre OttesenFredrikstad SK13.34.45
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular13.35.00
22Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13.35.15
23Oskar Spets StorhovFreidig13.35.30
24Erling HjermstadFossum IF13.35.45
25Anders VestølVegårshei IL13.36.00
26Oscar LyngenFreidig13.36.15
27Runar Saur ModahlFredrikstad SK13.36.30
28Elias BergsetIL Veten13.36.45
29Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL13.37.00
30Eirik Høst FossgardLillomarka OL13.37.15
31Sander ArntzenAsker Skiklubb13.37.30
32Jostein Svaland DaleVang OL13.37.45
33Kristian Fredrik LynumFreidig13.38.00
34Anders HaugskottOL Trollelg13.38.15
35Marius AurebekkKristiansand OK13.38.30
36Øyvind HjermstadFossum IF13.38.45
37Olav Milian Schmitt GranNTNUI13.39.00
38Jørgen BaklidKonnerud IL13.39.15
39Elias JonssonNydalens SK13.39.30
40Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.39.45
41Mathias GløersenBækkelagets SK13.40.00
42Scott JuvikIL Gular13.40.15
43Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.40.30
44Even GravningenStokke IL13.40.45
45Einar MelsomFossum IF13.41.00
46Lars Young VikNydalens SK13.41.15
47Vegard KittilsenFreidig13.41.30
48Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.41.45
49Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering13.42.00
50Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.42.15
51Jo Even KolstadFreidig13.42.30
52Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.42.45
53Anders HagaRaumar Orientering13.43.00
54Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.43.15
55Marius PyttenKristiansand OK13.43.30
56Lars SandstadFreidig13.43.45
57Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.44.00
58Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving13.44.15
59Jonatan AuneHalden SK13.44.30
60Magnus GjerstadVaregg Fleridrett13.44.45
61Martin Borge HeirFossum IF13.45.00
62Johan Kristian UndelandSturla, IF13.45.15
63Jostein TandbergNydalens SK13.45.30
64Sindre R HoltHedrum OL13.45.45
65Sebastian DalandKristiansand OK13.46.00
66Isak JonssonNydalens SK13.46.15
67Håkon KornmoPorsgrunn OL13.46.30
68Mats EidsmoFreidig13.46.45
69Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.47.00
70Anders HorveiRaumar Orientering13.47.15
71Kristian PyttenKristiansand OK13.47.30
72Stian RykkjeVaregg Fleridrett13.47.45
73Christian MichelsenOK Pan Århus13.48.00
74Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13.48.15
75Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering13.48.30
76Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13.48.45
77Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.49.00
78Mathias Pedersen VoldLillomarka OL13.49.15
79Emil StørmerFossum IF13.49.30
80Simen Spets StorhovFreidig13.49.45
81Aslak HeimdalKonnerud IL13.50.00
82Håkon HolstadFreidig13.50.15
83Erlend BrendstuenHalden SK13.50.30

N-åpen

2 000 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1173Håkon BryggenHalden SK13.00
1174Tuva W JernbergNydalens SK13.01
1175Sander AkselsenKonnerud IL13.02
1176Vilma DanevadFredrikstad SK13.03
1177Hanna BirkelandOK Moss13.04
1178Selma BirkelandOK Moss13.05
1179Ingrid H. SveenHaugesund IL Orientering13.06
1180Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL13.07
1181Sebastian RøkebergEiker OL13.08
1182Martine RøkebergEiker OL13.09
1183Gaute Bratland SolbergBø OL13.10
1184Maia Maudal PettersenKongsberg OL13.11
1185Eline Maudal PettersenKongsberg OL13.12
1186Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK13.13
1187Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF13.14
1188Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK13.15
1189Eivind KjernsmoAsker Skiklubb13.16
1190Synne KjernsmoAsker Skiklubb13.17
1191Fredrik GrønsethFossum IF13.18
1192Johanne Ragvin RystadNydalens SK13.19
1193Kamille DanielsenKongsberg OL13.20
1194Tobias DanielsenKongsberg OL13.21
1195Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL13.22
1196Helga BackerAsker Skiklubb13.23
1197Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb13.24
1198Magnus Aakre-LarsenAndebu IL13.25
1199Marte Aakre-LarsenAndebu IL13.26
1273Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.40
1274Vegard Solheim EideOdda OL14.41
1275Eivind BredholtKongsberg OL14.42
1276Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering14.43
1277Eirik LestebergKongsberg OL14.44
1278Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14.45
1279Eir Torvanger LysbakkenNotodden OL14.46
1280Erik BerganKongsberg OL14.47
1281Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.48
1282Amalie BirkelundAsker Skiklubb14.49
1283Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.50
1284Sofus Mestad HansenLillomarka OL14.51
1285Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering14.52
1286Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF14.53
1287Maren Sæter FlessebergKongsberg OL14.54
1288Elise FlatenVegårshei IL14.55
1289Anneli Heien SælebakkeEiker OL14.56
1290Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb14.57
1291Andreas MelheimSturla, IF14.58
1292Mathis RenardKongsberg OL14.59
1293Tiril MyklatunIL Tyrving15.00
1294Silas Mestad HansenLillomarka OL15.01
1295Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL15.02
1296Halvard Sommerstad-EidAndebu IL15.03
1297Magnus LestebergKongsberg OL15.04
1298Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL15.05
1299Emil Solheim ØyreOdda OL15.06
1300Ronia Robin MarstonHemsedal IL15.07
1301Sigurd Oma LøyningOdda OL15.08
1302Balder Torvanger LysbakkenNotodden OL15.09
1303Linus Mestad HansenLillomarka OL15.10
1304Nila HillerenEiker OL15.11
1305Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa15.12
1306Kristian KaiserSturla, IF15.13
1307Johan Sommerstad-EidAndebu IL15.14

D -10

2 180 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1061Inez NelsonLardal OL13.58
1062Tuva Dahl BorkamoNotodden OL13.59
1063Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.00
1064Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL14.01
1065Astrid ReuschHeming Orientering14.02
1066Frida HopeModum OL14.03
1067Helene ScheeleNydalens SK14.04
1068Tiril GammelmoHadeland OL14.05
1069Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14.06

D 11-12N

2 190 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1311Ida GammelmoHadeland OL13.03
1312Anna GjestrudNotodden OL13.04
1313Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13.05
1314Maja WangNydalens SK13.06
1315Tuva BredholtKongsberg OL13.07
1316Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.08
1317Mina HobbelstadEiker OL13.09
1318Juliane NæssKongsberg OL13.10
1319Victoria StørenBø OL13.11
1320Marie ThomassenVaregg Fleridrett13.12

D 13-16N

2 430 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1335Karoline FjæreHedrum OL13.06
1336Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL13.07
1337Stella S. DahleFana IL13.08
1339Tomine FlatenVegårshei IL13.10
1340Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL13.11

D 17-A kort

3 790 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547Berit Irene BergsetGjø-Vard OL13.57
549Marianne Solheim SandbergModum OL13.59
550Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL14.00
551Anna Isnes TyseEiker OL14.01
552Linn Hege RosoLardal OL14.02
553Hanne Helmine RogstadNidarøst OK14.03
554Kristina VollHaugesund IL Orientering14.04
555Britt Kari LegårdOdda OL14.05
556Sunniva Nergaard BergStokke IL14.06
557Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14.07
558Frida Bakken UlsethNydalens SK14.08
559Ida Solheim EideOdda OL14.09
560Ada WulfsbergNydalens SK14.10
561Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett14.11
562Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF14.12
563Silje HaugeHisøy OK14.13
564Åshild OmaOdda OL14.14
565Marte Karine LarsenKongsberg OL14.15
566Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering14.16
567Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.17
568Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)14.18
569Ida MonsenEgersund OK14.19
570Elise StørenBø OL14.20
571Oda ScheeleNydalens SK14.21
573Sanna FinstadKongsberg OL14.23

D 17-B

3 260 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
955Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll13.12
956Tone Sølie LysnesHedrum OL13.13
957Inger Isnes TyseEiker OL13.14
958Tone RosenlundVaregg Fleridrett13.15
959Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving13.16
960Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering13.17
961Susanne StrømHedrum OL13.18
962Anne Berg GjølbergLarvik OK13.19
963Anne Moian NydalAsker Skiklubb13.20
964Lene MeenPorsgrunn OL13.21
965Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13.22
966Katrine van RaaijHedrum OL13.23
967Vibeke NymoVaregg Fleridrett13.24
968Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)13.25
969Else MoeTorridal IL13.26
970Alexandra AngvollFredrikstad SK13.27
971Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL13.28
972Kristin HjortlandLarvik OK13.29
973Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL13.30
974Mie ZagarLarvik OK13.31

D 17-C

2 340 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1084Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL13.00
1086Rita SantschiModum OL13.02
1087Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13.03
1088Sigrid SkjelbredKongsberg OL13.04
1089Katherine EstepKonnerud IL13.05
1090Susanne IsnesOK Skeidi13.06
1091Kristin JohanssonHedrum OL13.07
1092Maren BruserudOL Trollo13.08
1093Annemarie RanvikKonnerud IL13.09

D 17-N

2 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1351Ledig StartnrNOTEAM13.22
1352Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.23
1353Line Kaupang LyeLarvik OK13.24

D 21-

4 900 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326Solveig BlandkjennIL Tyrving13.02
327Kamilla OlaussenFredrikstad SK13.03
328Vendula SramkovaHemsedal IL13.04
329Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.05
330Ingjerd MyhreKongsberg OL13.06
331Eva JurenikovaHalden SK13.07
332Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.08
333Lone BrochmannBækkelagets SK13.09
334Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.10
335Iliana IlievaHalden SK13.11
336Ingrid LundanesNTNUI13.12
337Marte NarumNydalens SK13.13
338Kine Hallan SteiwerHalden SK13.14
339Tonje VassendNTNUI13.15
340Marthe GløersenBækkelagets SK13.16
341Marita Lilja GrønhovdModum OL13.17
342Anita HillerenEiker OL13.18
343Mariann UlvestadBækkelagets SK13.19
344Mariell ArntzenGneist, IL13.20
345Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL13.21
346Anette JuveliKonnerud IL13.22
347Marianne AndersenKristiansand OK13.23
348Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13.24
349Ragnhild HjermstadFossum IF13.25
350Marie OlaussenFredrikstad SK13.26
351Gunhild Rogne HallandNydalens SK13.27
352Helen MartinsenIL Gular13.28
353Siri UlvestadNydalens SK13.29
354Astri Marie RemmePorsgrunn OL13.30

D 35-

4 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering13.33
358Anne Marthe PeveriEiker OL13.34
359Pernille NaufHedrum OL13.35

D 40-

4 660 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
482Mona HoltePorsgrunn OL13.02
483Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.03
484Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13.04
485Linda FredhOK Moss13.05
486Linn Carina DalandKristiansand OK13.06
487Torill Hynne FjæreHedrum OL13.07
488Monica BerglundRingerike OL13.08
489Anja WingstedtHalden SK13.09

D 45-

3 790 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Mariann Øren ArvesenSandefjord OK13.22
513Kristin BruserudOL Trollo13.23
514Tone AlmåsIL Leik13.24
515Frauke Schmitt GranHalden SK13.25
516Linda RykkjeVaregg Fleridrett13.26
517Marianne ReuschHeming Orientering13.27
518Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.28
519Hanne Lerche RaadalHalden SK13.29
520Line Skjevik ArnevikRingerike OL13.30
521Sara MathisenPorsgrunn OL13.31
522Ingrid UndstadLarvik OK13.32
523Vibeke ØyeIL Gular13.33
524Lenka WestinPorsgrunn OL13.34
525Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13.35
526Jorun RuudAsker Skiklubb13.36
527Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.37
528Anette Kjærås FiringAndebu IL13.38
530Wenche EikåsSandefjord OK13.40
531Anne Guro NøklebyRingerike OL13.41
532Birgit Økern JensenKonnerud IL13.42
533Kristin SandvenNotodden OL13.43
534Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK13.44
535Marianne HaugeHisøy OK13.45
536Janne LarsenPorsgrunn OL13.46
537May Ingela HopeModum OL13.47
538Elin BordøyHedrum OL13.48
539Valborg MadslienLillehammer OK13.49
540Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13.50
541Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.51
542Vibeke LamarkGanddal IL13.52
543Anita SælevikHaugesund IL Orientering13.53
544Marian KjellevoldIL Gular13.54
545Runa Lien BackstrømHalden SK13.55
546Arnhild KroghOppsal Orientering13.56

D 50-

3 760 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
689Toini SkyttersæterKonnerud IL14.01
690Anne Kristine NorderudIL Tyrving14.02
691Anne-Kristin KvammeRingerike OL14.03
692Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14.04
693Birgitte TorbjørnsenIL Gular14.05
694Inger BjergaVaregg Fleridrett14.06
695Kirsti KringhaugRingerike OL14.07
696Isa HeggedalKonnerud IL14.08
697Torunn Spets StorhovFreidig14.09
698Ledig StartnrNOTEAM14.10
699Inger Tone NygårdEgersund OK14.11
700Kari MadslienNydalens SK14.12
701Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb14.13
702Tove HeimdalKonnerud IL14.14
703Tone Karina IngesenSarpsborg OL14.15
704Arnhild U. BråtenVegårshei IL14.16
705Veslemøy SolbergKonnerud IL14.17
706Kjersti StræteRingerike OL14.18
707Hilde VassendPorsgrunn OL14.19
708Nina-Beate LiabakkByåsen IL14.20
709Anne MadslienNydalens SK14.21
710Rine HanssenByåsen IL14.22
711Ina Cecilie LandroKonnerud IL14.23
712Tove AasheimVaregg Fleridrett14.24
713Hilda ØfsthusAsker Skiklubb14.25
714Hege WangLillomarka OL14.26
715Marianne NjåsteinIL Tyrving14.27
716Mai Iren AlmåsIL Leik14.28
717Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)14.29
718Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14.30
719Ragnhild BalsvikOsterøy IL14.31
720Lucie StørmerFossum IF14.32
721Wenche LindløvSarpsborg OL14.33
722Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL14.34

D 55-

3 090 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
780Grete S B HoviSkien OK13.57
781Eli Tufte HanssenEiker OL13.58
782Gunhild HennumLierbygda OL13.59
783Tiri RebårdSandefjord OK14.00
784Sirpa LiljaModum OL14.01
785Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb14.02
786Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL14.03
787Hege FjellbirkelandIL Gular14.04
788Inger SchibstedRøyken OL14.05
789Ann Karin TjørhomGanddal IL14.06
790Magnhild T. MølnvikFossum IF14.07
791Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL14.08
792Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF14.09
793Solveig SikkelandIL Tyrving14.10
794Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL14.11
795Runa SkyttersæterHeming Orientering14.12
796Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK14.13
797Randi NicolaisenAsker Skiklubb14.14
798Heidi SchatvetNotodden OL14.15
799Bodil HulløenKristiansand OK14.16

D 65-

2 830 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
906Ingrid StrandeSkien OK13.20
907Live Joronn YtrehusRingerike OL13.21
908Elisabeth RødAndebu IL13.22
909Aud I SpjelkavikIL Tyrving13.23
910Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.24
911Kari StrandeRingerike OL13.25
912Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13.26
913Aud KjemperudEiker OL13.27
914Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø13.28
915Berit HegdalBergens TF13.29
916Randi Kristin NærumLarvik OK13.30
917Ingjerd SognnæsBergens TF13.31

D 70-

2 120 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
930Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13.12
931Eva Marie GranOK Øst13.13
932Gry Bruland VråleSturla, IF13.14
933Gerd LangsethLarvik OK13.15
934May Helene HansenSandefjord OK13.16
935Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13.17
936Edel SlettemarkStord Orientering13.18
937Inger LindløvOK Moss13.19
938Anne Elvsaas MoRøyken OL13.20
939Bjørg KocbachBergens TF13.21
940Bjørg MostaulBø OL13.22
941Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13.23

D 75-

2 120 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
944Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13.26
945Astrid Reppesgård LieHedrum OL13.27
946Ingvill VoldFana IL13.28
947Unni DrageHaugerud IF13.29
948Birgitte BekkelundRøyken OL13.30
949Liv HorntvedtIL Imås13.31
950Inger Lise BjordalOppsal Orientering13.32

D 80-

2 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952Tirill Liby SeipOK Skeidi13.34

H -10

2 180 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1070Filip SveenHaugesund IL Orientering14.07
1072Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL14.09
1073Ville Emil WingstedtHalden SK14.10
1074Harald Solheim EideOdda OL14.11
1075Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.12
1076Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14.13
1077Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14.14
1078Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)14.15
1079Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14.16
1081Sondre Dahl BorkamoNotodden OL14.18
1082Jon StrandKongsberg OL14.19
1083Sindre FurlandSandefjord OK14.20

H 11-12N

2 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1323Magnus SigurdssonStokke IL13.15
1324Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK13.16
1325Jørgen FlatenVegårshei IL13.17
1326Linus Westerberg-HeltneSturla, IF13.18
1327Oskar HopeModum OL13.19
1328Kristian Kaupang LyeLarvik OK13.20

H 13-16N

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.18

H 17-A kort

4 660 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
492Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK13.12
493Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.13
494Oskar ArnevikRingerike OL13.14
495Kenneth SandvoldEiker OL13.15
496Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.16
497Ludvig JohnsenHedrum OL13.17
498Sverre GrafferRingerike OL13.18
499Erlend GjestrumHedrum OL13.19
500Johannes LangaasNidarøst OK13.20
501Ola BratlieIL BUL-Tromsø13.21
502Jarle LysnesHedrum OL13.22
503Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.23
504Håkon HeggedalNydalens SK13.24
505Erling Dahl BorkamoNotodden OL13.25
506Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.26
507Eelco van RaaijHedrum OL13.27
508Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett13.28
509Sander ArnevikRingerike OL13.29

H 17-B

3 260 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
977Kjetil JacobsenHamar OK13.34
978Torstein LyeLarvik OK13.35
979Einar HansenOdda OL13.36
980Ivar Mikal TyseEiker OL13.37
981Håvard Sandvoll AskLierbygda OL13.38
982Jan IsnesOK Skeidi13.39
983Eiliv Bjarne LønningenOtra IL13.40
984Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering13.41
985Ulrik Andre StrømHedrum OL13.42
986Inge RingheimLarvik OK13.43
987Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.44
988Ove KjetsåOtra IL13.45
989Thor NorderudIL Tyrving13.46
990Glenn Ekholdt HillerenEiker OL13.47
991Roar SkoglundGjø-Vard OL13.48
992Tony HalsallOtra IL13.49

H 17-C

2 340 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1096Roy Roger EspenesVarteig OL13.12
1097Kinne H. HogewegModum OL13.13
1098Ledig StartnrNOTEAM13.14
1099Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13.15
1100Markus EikåsSandefjord OK13.16
1101Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn13.17
1102Sten Øivind BjerkeHedrum OL13.18
1103Ram RayamajhiOppsal Orientering13.19
1104Anders EspenesVarteig OL13.20
1105Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK13.21

H 17-N

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1354Stian LillegårdLillomarka OL13.25
1356Lennart VingtoftHedrum OL13.27

H 21-

6 340 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
252Sindre SandvenBækkelagets SK13.40
254Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.42
255Jon NilsenVegårshei IL13.43
256Per Melander OftenNydalens SK13.44
257Geir NilsenViul Orienteringsklubb13.45
258Sigur HeggedalNydalens SK13.46
259Jo Forseth IndgaardFrol IL13.47
260Magne JutulstadBækkelagets SK13.48
261Anders VisterNydalens SK13.49
262Sigurd Myhre AndreassenHalden SK13.50
263Rune NygaardIL Gular13.51
264Øyvind WiggenByåsen IL13.52
265Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13.53
266Håvard HagaNydalens SK13.54
267Bjørn Johannessen FieldGneist, IL13.55
268Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.56
269Morten Taraldsten BrunesModum OL13.57
270Yngve SkogstadFrol IL13.58
271Arno Lilja GrønhovdModum OL13.59
272Št¿pán MudrákFredrikstad SK14.00
273Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK14.01
274Tobias AlstadFrol IL14.02
275Oskar RøenVaregg Fleridrett14.03
276Kristoffer JacobsenIL Tyrving14.04
277Emil WingstedtHalden SK14.05
278Andreas SølbergIL Leik14.06
279Jostein MoeTorridal IL14.07
280Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.08
281Henrik EijsinkNydalens SK14.09
282David RundeKristiansand OK14.10
283Ola KeiseråsIL Leik14.11
284Andreas G. PoldenGneist, IL14.12
285Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb14.13
286Lars-Inge ArnevikRingerike OL14.14
287Oskar StørmerFossum IF14.15
288Mathias BenjaminsenLillomarka OL14.16
289Matthieu PuechHalden SK14.17
290Christian Faruga KarldénKvillebyns SK14.18
291Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.19
292Håvard Wedege IrgensKristiansand OK14.20
293Morten TangenOK Moss14.21
294Andreas HøyeFredrikstad SK14.22
295Olav VestølVegårshei IL14.23
296Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14.24
297Øyvind HelgerudHalden SK14.25
298Are WigaardOppsal Orientering14.26
299Elias T. MølnvikNTNUI14.27
300Dag Steinar RagvinBø OL14.28
301Anders BjergaardNydalens SK14.29
302Vegard DanielsenKristiansand OK14.30
303Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.31
304Emil JönssonIL Tyrving14.32
305Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL14.33
306Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering14.34
307Pål SkogedalAsker Skiklubb14.35
308Oskar AndrénIL Leik14.36
309Jostein F. TellnesAsker Skiklubb14.37
310Jon Are MyhrerNotodden OL14.38

H 35-

5 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Lacho IlievHalden SK14.27
314Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)14.28

H 40-

5 430 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Per Henrik ZagarLarvik OK14.31
318Ottar WiklundNydalens SK14.32
319Jørgen FjæreHedrum OL14.33
320Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering14.34
321Pål ThomassenVaregg Fleridrett14.35
322Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.36
323Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL14.37

H 45-

4 900 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
362Øyvind StørenBø OL13.38
363Truls FjeldstadPorsgrunn OL13.39
364Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13.40
365Even Angell-PetersenNydalens SK13.41
366Kenneth WesterheimStord Orientering13.42
367Erik Utne VieHaugesund IL Orientering13.43
368Christian ReuschHeming Orientering13.44
369Stig MellingRingerike OL13.45
370Jørn LangerudPorsgrunn OL13.46
371Atle BorgersenHedrum OL13.47
372Lars Erik GjeinFossum IF13.48
373Jo Børre EikåsSandefjord OK13.49
374Geir TorgersenHalden SK13.50
375Tore HvidebergOK Skeidi13.51
376Henning Bratland CarlsenOK Moss13.52
377Pål AngvollFredrikstad SK13.53
378Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13.54
379Thorbjørn VærpKristiansand OK13.55
380Håkon WoldSturla, IF13.56
381Uwe RöhnerLOK Berlin13.57
382Arild FlatenVegårshei IL13.58
383Eirik JørgensenIL Tyrving13.59
384Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering14.00
385Pål KittilsenFreidig14.01
386Lars BerglundRingerike OL14.02
387Johan JebsenHeming Orientering14.03
388Dag AusenPorsgrunn OL14.04
389Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb14.05
390Atle StrømHedrum OL14.06
391Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)14.07
392Anders Kristian HoltHedrum OL14.08
393Audun BjerknesMåren OK14.09
394Hans Christian MeenPorsgrunn OL14.10
395Ian RingheimOL Trollo14.11
396Thore KornmoPorsgrunn OL14.12
397Espen JohnsenHedrum OL14.13
398Neil MarstonHemsedal IL14.14
399Espen WigaardOppsal Orientering14.15
400Tormod KleppaLillehammer OK14.16
401Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)14.17
402Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg14.18
403Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett14.19
404Charles HalaasFossum IF14.20

H 50-

4 490 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Anders BergsetIL Veten13.03
578Lars Erik StrømsnesMalvik IL13.04
579Frode HaugskottOL Trollelg13.05
580Tore JuvikIL Gular13.06
581Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.07
582Roger LysnesHedrum OL13.08
583Geir BråtenVegårshei IL13.09
584Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)13.10
585Helge GrafferRingerike OL13.11
586Øystein JensenSarpsborg OL13.12
587Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering13.13
588Helge RosenlundVaregg Fleridrett13.14
589Børge HarveyIL BUL-Tromsø13.15
590Lars EnerhaugenModum OL13.16
591Jon Iver BakkenNydalens SK13.17
592Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.18
593Bjørn BendiktsenKonnerud IL13.19
594Ole IngesenSarpsborg OL13.20
595Pål Kogstad NæssRaumar Orientering13.21
596Ivar MølnvikFossum IF13.22
597Vegard HaldenNydalens SK13.23
598Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13.24
599Ole Petter HaugenNydalens SK13.25
600Kristian LøvåsVaregg Fleridrett13.26
601Dag WangLillomarka OL13.27
602Lars HeggelundLierbygda OL13.28
603Per Einar StrømHedrum OL13.29
604Ole Petter VestølVegårshei IL13.30
605Hallvard KorenOK Moss13.31
606Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.32
607Rune EngehultNotodden OL13.33
608Dag BrenåsVarteig OL13.34
609Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.35
610Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.36
611Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering13.37
612Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering13.38
613Are KristiansenIL Tyrving13.39
614Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13.40
615Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13.41
616Peter DirksenSauda Orienteringsklubb13.42
617Rolf Atle RolfsnesFitjar IL13.43
618Kjetil EspedalNydalens SK13.44
619Ole Edvard HjortlandLarvik OK13.45
620Trond GjelstadSandefjord OK13.46
621Bjørnar OlsrødStokke IL13.47
622Gjermund GravirAsker Skiklubb13.48
623Rune ScheeleNydalens SK13.49
624Christian GrotnesIL Tyrving13.50
625Tore NymarkVaregg Fleridrett13.51
626Ole TørnqvistFana IL13.52
627Bjørn Axel GranHalden SK13.53
628Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.54
629Øystein WiggenByåsen IL13.55
630Jens Even StorhovFreidig13.56
631Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.57
632Ledig StartnrNOTEAM13.58
633Kjetil BjørloHalden SK13.59
634Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14.00
635Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14.01
636Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.02
637Knut Erling ØenHeming Orientering14.03
638Jan Richard EriksenAsker Skiklubb14.04
639Gunnar HopeModum OL14.05
640Per Arne AadlandSamnanger IL14.06
641Ledig StartnrNOTEAM14.07

H 55-

4 490 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
667John YtternesKolbotn og Skimt OL13.00
644Jan BlandkjennKristiansand OK14.10
645Njål SvingheimKonnerud IL14.11
646Arne FossheimAsker Skiklubb14.12
647Jørn HaugerudIndre Østfold OK14.13
648Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL14.14
649Audun BraatenBergens TF14.15
650Arild AasheimGanddal IL14.16
651Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.17
652Are NjåsteinIL Tyrving14.18
653Ivar BergsetIL Veten14.19
654Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14.20
655Sven OhrvikKonnerud IL14.21
656Morten HulløenKristiansand OK14.22
657Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)14.23
658Kjell WestinPorsgrunn OL14.24
659Knut AasRingerike OL14.25
660Morten AndresenOK Skeidi14.26
661Harald KvisliNotodden OL14.27
662Erlend SlokvikOL Toten-Troll14.28
663Arne JohannesenIL Gular14.29
664Kristian KalagerAsker Skiklubb14.30
665Øyvind Roger HansenRøyken OL14.31
666Kim Farnes HansenLierbygda OL14.32

H 60-

3 760 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
670Roy GjerdingOK Moss13.42
671Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.43
672Jack BjørnsenKristiansand OK13.44
673Eivind TokheimOdda OL13.45
674Terje Wiig MathisenNydalens SK13.46
675Harald HoviSkien OK13.47
676Lars HjermstadFossum IF13.48
677Geir Holm GundersenSturla, IF13.49
678Nils HæstadFossum IF13.50
679Jan SteinegerGneist, IL13.51
680Morten DåsnesRingerike OL13.52
681Einar Kristian LundeVarteig OL13.53
682Roar NydalAsker Skiklubb13.54
683Per Gunnar DahlRingerike OL13.55
684Torgeir StrandhagenRøyken OL13.56
685Jostein AlvestadWing OK13.57
686Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.58

H 65-

3 090 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
725Dag MoeKristiansand OK13.02
726Jan BøhleOL Trollo13.03
727Martin NaufHedrum OL13.04
728Petter NæssOppsal Orientering13.05
729Ragnar Niemi BergStokke IL13.06
730Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett13.07
731Svein AckenhausenKonnerud IL13.08
732Ole JohanssonPorsgrunn OL13.09
733Bjørn BakkeNedre Sigdal IF13.10
734Bjørn GrindeOslostudentenes IK13.11
735Sveinung RekaaNotodden OL13.12
736Øivind FadumSande Sportsklubb13.13
737Hugo A. ChristensenNotodden OL13.14
738Torbjørn NørbechRingerike OL13.15
739Arnulf RulnesNotodden OL13.16
740Atle RemmePorsgrunn OL13.17
741Tor TrøanHadeland OL13.18
742Elling AakreAndebu IL13.19
743Hans Lyder HaareKonnerud IL13.20
744Svein S JacobsenIL Tyrving13.21
745Per Chr. HagenBø OL13.22

H 70-

3 090 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
748Per Oscar SaugestadOK Moss13.25
749Tore VaajeAsker Skiklubb13.26
750Dag Rønning JensenOL Trollo13.27
751Bjørn SpjelkavikIL Tyrving13.28
752Alf Johan HjelmtvedtEiker OL13.29
753Roar BjordalOppsal Orientering13.30
754Trond WettergreenDriv IL13.31
755Helge RevhaugRingerike OL13.32
756Hallvard MyrvollBø OL13.33
757Henning GaarderKonnerud IL13.34
758Tormod FjæreHedrum OL13.35
759Ludwig GenderjahnLOK Berlin13.36
760Thorolf TrolsrudBotne SK13.37
761Jørn TorgersenTIF Viking13.38
762Ragnar HillestadLardal OL13.39
763Brede Høibak GundersenRingerike OL13.40
764Øyvind SteneAsker Skiklubb13.41
765Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13.42
766Steinar SlettemarkStord Orientering13.43
767Runar KittilsenStokke IL13.44
768Jørgen KvilhaugBotne SK13.45
769Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13.46
770Kjell WintherOppsal Orientering13.47
771Rolf GjølbergLarvik OK13.48
772Torbjörn KarldénKvillebyns SK13.49
773Knut LindløvOK Moss13.50
774Per DalheimKonnerud IL13.51
775Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13.52
776Bjørn Helge CeebergHedrum OL13.53
777Michael FrenzelLOK Berlin13.54

H 75-

2 830 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
888Jon C. FougnerHeming Orientering13.02
889Tor Eivind EdvardsenLarvik OK13.03
890Per VoldFana IL13.04
891Olav MoRøyken OL13.05
892Magne KlovningPorsgrunn OL13.06
893Ingolf DybvikStord Orientering13.07
894Bjørn Willy HansenSandefjord OK13.08
895Sigvald RobberstadStord Orientering13.09
896Frank EliassenSandefjord OK13.10
897Anton LommeHedrum OL13.11
898Olav SolbergBø OL13.12
899Lasse VråleSturla, IF13.13
900Jan VærpSøgne og Songdalen OK13.14
901Knut Kristen HangeraasIL GeoForm13.15

H 80-

2 120 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
919Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL13.01
920Magnar ReppesgårdHedrum OL13.02
921Oddvar GjelstadSandefjord OK13.03
922Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag13.04
923Bjørn HaugenSandefjord OK13.05
924Tor DrageHaugerud IF13.06
925Johan JanssonVäxjö OK13.07
926Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK13.08
927Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn13.09

Direkte A-Kort

3 090 m, 81 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802Boye D BøhlerengenOppsal Orientering13.30
800Geir JacobsenLardal OL14.17
801Lene ColquhounLillomarka OL14.18
0Jan HauglandÅrstad IL14.19
803Pål BackstrømHalden SK14.20
804Siri ØkstadOddersjaa SSK14.21
572Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL14.22
805Thomas OlsenAsker Skiklubb14.22
806Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL14.23
807Per TorgersenOddersjaa SSK14.24
808Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)14.25
809Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14.26
810Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb14.27
811Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.28
812Erling HobølOppsal Orientering14.29
813Sunnøve DalvaBø OL14.30
814Magne AasAsker Skiklubb14.31
815Bertil HorvliKonnerud IL14.32
816Tor Sverre GravningenStokke IL14.33
817Gerd Karin VestølVegårshei IL14.34
818Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb14.35
819Karine VestølVegårshei IL14.36
421Anette AkselsenKonnerud IL14.37
820Heidi MyklemyrEiker OL14.37
821Vegard MyklemyrEiker OL14.38
822Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn14.39
823Lars FremstadLarvik OK14.40
824Therese HaareKonnerud IL14.41
825Stefani PopovaHadeland OL14.42
826Glenn Ager-WickKristiansand OK14.43
827Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering14.44
828Roger ØstvoldHeming Orientering14.45
829Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.46
830Kasper Bakken VisethNydalens SK14.47
831Teodor Mo HjelsethNydalens SK14.48
832Katrine VegganOppsal Orientering14.49
833Heidi BjørdalOppsal Orientering14.50
834Vemund RønnebergRøyken OL14.51
835Kjell RønnebergRøyken OL14.52
836Håkon BergStokke IL14.53
837Rune MoianAsker Skiklubb14.54
838Inger StyrvoldLardal OL14.55
839Øyvind StyrvoldLardal OL14.56
840Tore Grønlund MoenGimle IF14.57
841Ida Vår DirdalLarvik OK14.58
842Bjørn PaulsenOK Moss14.59
850Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering15.07
851Espen MelheimSturla, IF15.08
852Bjørn AarbuVarteig OL15.09
853Pål RundeKristiansand OK15.10
854Trine MelheimSturla, IF15.11
855Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK15.12
856Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15.13
857Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL15.14
858Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK15.15
859Helge Grenager SolheimOppsal Orientering15.16
860Tora IndregardIL BUL-Tromsø15.17
861Lars SolliMo OK15.18
862Roger WiikSturla, IF15.19
863Ole Gunnar SølbergIL Leik15.20
864Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15.21
865Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK15.22
866Hege MelbyLardal OL15.23
867Idunn HaavengenNTNUI15.24
868Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK15.25
869Reidunn HallanLillomarka OL15.26
870Randi Brevig AuneHalden SK15.27
871Aase MestadLillomarka OL15.28
872Mai Britt BjørkSandefjord OK15.29
873Thomas BlomkvistFredrikstad SK15.30
874Arild NyhaugAsker Skiklubb15.31
875Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb15.32
876Ida SolliMo OK15.33
877Elisabeth HanssonIK Lidingo15.34
878Arve LøyningOdda OL15.35
880Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK15.37
881Olena StrugalovaVaregg Fleridrett15.38
882Stine KaiserSturla, IF15.39
883Terje LinløkkenØstmarka OK15.40
884Helen PalmerByåsen IL15.41
885Ottar EideOdda OL15.42

Direkte A-Lang

4 900 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Espen JernbergNydalens SK14.21
406Øystein ØstermannHeming Orientering14.22
407Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14.23
408Vidar BenjaminsenLillomarka OL14.24
409Tom GrettebergBotne SK14.25
410Hung StrandeRingerike OL14.26
411Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn14.27
412Håvard MyhreBækkelagets SK14.28
413Maren KoplandModum OL14.29
414Nicole RagvinNydalens SK14.30
415Nikolai NordhaugKonnerud IL14.31
416Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14.32
417Øyvind WatterdalHadeland OL14.33
418Ingun Jahren HorvliKonnerud IL14.34
419Christian JonaasFossum IF14.35
420Anders FærdenKolbotn og Skimt OL14.36
422Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14.38
423David AnderssonIK Lidingo14.39
424Harald OmlandSkien OK14.40
425Helge Kr. KoplandModum OL14.41
426Bodil HelgerudHalden SK14.42
427Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering14.43
428Astrid StyrvoldLardal OL14.44
429Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät14.45
455Arvid NelsonLardal OL15.11
456Vidar GjelstadOppsal Orientering15.12
457Morten Herman VogtKonnerud IL15.13
458Andreas DaleBergens TF15.14
459Camilla StridsklevIL Tyrving15.15
460Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø15.16
461Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15.17
462Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK15.18
463Leif StørmerFossum IF15.19
464Jorunn BlindheimLillomarka OL15.20
465Morten Nilstad PettersenIL Tyrving15.21
466Hans UrsetIL BUL-Tromsø15.22
467Mari Jellum HelgerudIL Tyrving15.23
468Sturle FurlandSandefjord OK15.24
469Terje BlindheimLillomarka OL15.25
470Nina BirkelundAsker Skiklubb15.26
471Karsten KoplandModum OL15.27
472Jakob MoOL Toten-Troll15.28
473Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett15.29
474Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK15.30
475Brynjar FredheimLillomarka OL15.31
476Hans Grønborg NielsenAllerød OK15.32
477Audun Melby JacobsenLardal OL15.33
478Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.34
479Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa15.35
879Steinar EastwoodLillomarka OL15.36

Direkte B

3 260 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
993Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering13.50
994Yngve Finkenhavnnittedal13.51
995Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.52
996Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.53
997Rolf M. JustadHellas13.54
998Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering13.55
999Madli HjermannHaugesund IL Orientering13.56
1000Ingrid Grønlund MoenGimle IF13.57
1001Oddbjørg MoeKristiansand OK13.58
1002Trond CeebergAndebu IL13.59
1003Elin GravningenStokke IL14.00
1004Jan Erik HeltneNOTEAM14.01
1005Hildegunn GrønsethFossum IF14.02
1006Line NordhaugKonnerud IL14.03
1007Pål-Espen NordhaugKonnerud IL14.04
1008Mette BjerveMo OK14.05
1009Elena GrandLillomarka OL14.06
1010Aagot HartmannRøyken OL14.07
1011Turid VrålstadVaregg Fleridrett14.08
1043Torbjørn Nguyen HansenOdda OL14.40
1044Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK14.41
1045Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering14.42
1046Tore LidVaregg Fleridrett14.43
1047Henrik AuneHalden SK14.44
1048Ingrid SkaarerNydalens SK14.45
1049Ingvild JohnsenHedrum OL14.46
1050Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL14.47
1051Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL14.48
1052Aileen RundeKristiansand OK14.49
1053Leif Arne NytrøenTynset IF14.50
1054Vibeke HøstLillomarka OL14.51
1055Torleif GaltelandAsker Skiklubb14.52
1056Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL14.53
1057Jørgen WesterheimStord Orientering14.54

Direkte C

2 340 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1106Thine W JernbergNydalens SK13.22
1107Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13.23
1108Marie Finkenhavnnittedal13.24
1109Lina Skiaker KlechÅs-NMBU Orientering13.25
1110Per Øyvind BraarudHalden SK13.26
1111Andrea Kirkenes FjellSturla, IF13.27
1112Ladislav KocbachNOTEAM13.28
1113Tanja AppenzellerFossum IF13.29
1114Lena HenrikssonIL Tyrving13.30
1115Ida Lie SørensenLarvik OK13.31
1116Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo13.32
1117Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13.33
1118Ingrid WangNydalens SK13.34
1156Marthe Graff-WiikSturla, IF14.12
1157Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg14.13
1158Julie BrenåsVarteig OL14.14
1159Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.15
1160Ingeborg EikåsSandefjord OK14.16
1161Anders JohnsenSturla, IF14.17
1162Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK14.18
1163Morten FjellSturla, IF14.19
1164Daniel RolfsnesFitjar IL14.20
1165Erik Grønborg NielsenAllerød OK14.21
1166Hans Gøran BjørkSandefjord OK14.22
1167Jakob RolfsnesFitjar IL14.23
1168Ragnhild BrenåsVarteig OL14.24
1169Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF14.25
1170Sigurd Paulsen AskLierbygda OL14.26
1171Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL14.27
1172Astrid Christina EspedalNydalens SK14.28

Annonser

IOF Eventor