Norsk Orientering

Startliste for KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

2 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Eirill MestadRøyken OL11.00
402Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi11.00
403Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF11.00
404Martine RøkebergEiker OL11.00
405Erik BerganKongsberg OL11.00
406Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.00
407Jenny Hovdenak HolmesEiker OL11.00
408Oline SolbakkenEiker OL11.00
409Julie Økern HågårdKonnerud IL11.00
410Maren Sofie SandOK Skeidi11.00
411Julie WoldSturla, IF11.00
412Aurora Viken FossEiker OL11.00
413Mathilde Lindom AckenhausenKonnerud IL11.00
414Sander AkselsenKonnerud IL11.00

D -10

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
490Mone Småge-HilsenKonnerud IL12.52
491Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.54
492Palina KarelinaHviterussland12.56
493Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.58

D 19-20

5 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263Viktoria RedzkovaHviterussland12.01
264Aurora MoholthKongsberg OL12.03

D 21

7 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Sofie AarnesNydalens SK12.00
131Malin SørensenNydalens SK12.02
132Line Drange RuudRøyken OL12.04
133Ida Hope BarthRingerike OL12.06
134Hege Holth RekaaRøyken OL12.08
135Vendula SramkovaHemsedal IL12.10

D 11-12

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
477Iselin HøivoldKongsberg OL12.26
478Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL12.28
479Adele TeigenKongsberg OL12.30
480Nora AkselsenKonnerud IL12.32
481Hanna SpangbergKonnerud IL12.34
482Mina HobbelstadEiker OL12.36
483Johanne StorhaugKonnerud IL12.38
484Marte EgerKongsberg OL12.40

D 13-14

3 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Mina Akiko JohnsenSturla, IF12.24
76Ingvild GustafssonKongsberg OL12.26
77Marthe Graff-WiikSturla, IF12.28
78Amanda AxelsonEiker OL12.30
79Anne Maren EidstenSturla, IF12.32
80Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.34
81Marie KvarmeSturla, IF12.36
82Sofya KarelinaHviterussland12.38
83Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.40
84Ylva KlausenSturla, IF12.42

D 13-16C

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
498Marte Sofie SkroveRingerike OL12.09

D 13-16N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
463Polina AlekseyyonokHviterussland12.03

D 15-16

4 400 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Alesia DichkovskayaHviterussland12.00
88Oda Isnes TyseEiker OL12.02
89Hedda SpangbergKonnerud IL12.04
90Malene InstanesSturla, IF12.06
91Selma HøivoldKongsberg OL12.08
92Iselin SørensenSturla, IF12.10
93Polina LogvinHviterussland12.12
94Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.14
95Karoline TorøKongsberg OL12.16
96Olga TomashevaHviterussland12.18
97Åsne HaavengenKongsberg OL12.20
98Nora Småge HilsenKonnerud IL12.22
99Mari ØverbyKongsberg OL12.24
100Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.26
101Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12.28
102Ine InstanesSturla, IF12.30
104Konstanse MoholthKongsberg OL12.34

D 15-16B

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Tiril KihleKonnerud IL12.56

D 17-B

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Annemarie RanvikKonnerud IL12.50
205Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL12.52
206Ingrid Lundin BerganKongsberg OL12.54

D 17-C

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
495Gro SandKongsberg OL12.03
496Inger-Helene CarlsenSturla, IF12.05

D 17-18

5 500 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Karina ShpakovskayaHviterussland12.31
292Marlin HaavengenKongsberg OL12.33
293Anniken RanvikKonnerud IL12.35
294Ingeborg KvarmeSturla, IF12.37
295Tale StrandKongsberg OL12.39
296Andrea RanvikKonnerud IL12.41
297Silje MorlandstøEiker OL12.43
298Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.45
299Jenny BaklidKonnerud IL12.47
300Karina KravchenkoHviterussland12.49
301Tomine Lysaker SandenEiker OL12.51
302Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL12.53
303Christine HoenEiker OL12.55
304Ingvild LangeggenKongsberg OL12.57
305Maryana RiabtsevaHviterussland12.59
306Sarah WølloKongsberg OL13.01
307Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.03
308Solveig M LetmolieEiker OL13.05
309Marte Karine LarsenKongsberg OL13.07
103Yana VolkavaHviterussland13.09

D 40-

4 400 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241Tone SkramRøyken OL12.36
242Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL12.38
243Torunn Økern JensenRingerike OL12.40
244Kari StrandKongsberg OL12.42
245May Ingela HopeModum OL12.44
246Birgit Økern JensenKonnerud IL12.46
247Hilde HovdenakModum OL12.48
248Tanja InstanesSturla, IF12.50
249Monica BerglundRingerike OL12.52
250Ellen GustafssonKongsberg OL12.54
251Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.56
252Mette SpangbergKonnerud IL12.58
253Anne Guro NøklebyRingerike OL13.00
254Stine KaiserSturla, IF13.02
255Ingjerd SommerstadKongsberg OL13.04
256Aud Ellen BrevikSturla, IF13.06
257Katerina KravchenkoHviterussland13.08

D 50-

3 800 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
523Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.01
524Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12.03
525Åshild BergstølKongsberg OL12.05
526Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.07
527Marianne OmdalKongsberg OL12.09
528Merete UndelandSturla, IF12.11
529Jane RødderKongsberg OL12.13
530Tove HeimdalKonnerud IL12.15
531Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.17
532Heidi MyklemyrEiker OL12.19
533Beth NicolaysenKongsberg OL12.21
534Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF12.23
535Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.25
536Hilde StorløkkenKongsberg OL12.27
537Isa HeggedalKonnerud IL12.29

D 60-

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
517Bjørg SvanbergRøyken OL12.12
518Sirpa LiljaModum OL12.14
519Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.16
520Helga HaverstadLierbygda OL12.18

D 65-

3 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.19
509Grethe Lill RyengSturla, IF12.21
510Aud KjemperudEiker OL12.23

D 75-

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Torunn Hege FrøvollSturla, IF12.15
507Birgitte BekkelundRøyken OL12.17

H -10

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12.42
486Jon StrandKongsberg OL12.44
487Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL12.46
488Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL12.48
489Kristian KaiserSturla, IF12.50

H 11-12

2 600 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
464Håkon ØverbyKongsberg OL12.00
465Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12.02
466Mats JohnsenSturla, IF12.04
467Erlend UlsakerHemsedal IL12.06
468Jens WoldSturla, IF12.08
469Jan Olav BerganKongsberg OL12.10
470Simen TorebraatenKonnerud IL12.12
471Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.14
472Henrik KaiserSturla, IF12.16
473August Hellerud SireKonnerud IL12.18
474Filip KnudsenSturla, IF12.20
475Jarand GustafssonKongsberg OL12.22
476Fredrik Fet AndersenKonnerud IL12.24

H 11-12N

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400Sebastian RøkebergEiker OL12.00

H 13-14

3 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Halvor LøkenKongsberg OL12.00
61Linus Hognestad SennelsRøyken OL12.02
62Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12.04
63Mathias AxelsonEiker OL12.06
64Borgar SkjelbredKongsberg OL12.08
65Martin KaiserSturla, IF12.10
66Arne BerganKongsberg OL12.12
67Oskar BaklidKonnerud IL12.14
68Rasmus BerglundRingerike OL12.16
69Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.18
70Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.20
71Endre SandKongsberg OL12.22

H 13-16C

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
497Trym Alexander StorhaugRøyken OL12.07

H 13-16N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
462Askil MestadRøyken OL12.02

H 15-16

5 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Olav Kristian LundKongsberg OL12.05
109Sindre UlsakerHemsedal IL12.07
110Rolf Trygve HaugKongsberg OL12.09
111Even Amundsen BjørkliRingerike OL12.11
112Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.13
113Halvor RudningenHemsedal IL12.15
114Johan EgerKongsberg OL12.17
115Daniel NystuenRøyken OL12.19
116Lukas KlausenSturla, IF12.21
117Mikkel BerglundRingerike OL12.23
118Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.25
119Per Ingvar TollehaugEiker OL12.27
120Vetle DrageKongsberg OL12.29

H 17-C

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
494Svend Kristian EidstenSturla, IF12.01

H19-20

7 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Dmitry PapovHviterussland12.12
362Vegard MyklemyrEiker OL12.14
363Vladislav VerinskijHviterussland12.16

H21

9 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Eirik Holth JohannessenRøyken OL12.01
123Bjørn HaavengenKongsberg OL12.03
124Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12.05
125Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.07
127Erik Feyling HaareKonnerud IL12.09
126Halvor SaunesNydalens SK12.11

H 17-B

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Harald BerganKongsberg OL12.44
202Kjetil JacobsenHamar OK12.46
203Karl Anton UndelandSturla, IF12.48

H 17-18

7 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Nikita AlekseyonokHviterussland12.18
365Egil FrydenlundSturla, IF12.20
366Ilya NovakHviterussland12.22
367Sølve DrageKongsberg OL12.24
368Johan Kristian UndelandSturla, IF12.26
369Oskar ArnevikRingerike OL12.28
370Aslak HeimdalKonnerud IL12.30
371Gleb SverukHviterussland12.32

H 40-

7 300 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372Kjetil MolundIL Tyrving12.34
373Stig MellingRingerike OL12.36
374Dmitry KrauchankaHviterussland12.38
375Neil MarstonHemsedal IL12.40
376Anders GustafssonSturla, IF12.42
377Charles HalaasFossum IF12.44
378Håvard HågårdKonnerud IL12.46
379Jørn-Are LongfjeldModum OL12.48
380Aleksandr AlekeyonokHviterussland12.50
381André JægtvikKonnerud IL12.52
382Odd StrandKongsberg OL12.54
383Lars BerglundRingerike OL12.56
384Per Øivind EgerKongsberg OL12.58
385Aleksandr MinchukovHviterussland13.00
386Bernt HellerudKonnerud IL13.02
387Espen RøsteKongsberg OL13.04
388Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13.06
389Øystein SkjelbredKongsberg OL13.08
390Kjell Petter SmågeKonnerud IL13.10
391Stig InstanesSturla, IF13.12

H 50-

5 500 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
550Lars EnerhaugenModum OL12.20
551Atle WølloKongsberg OL12.22
552Roar ByeModum OL12.24
553Lars BaklidKonnerud IL12.26
554Bjørn Victor LarsenKongsberg OL12.28
555Gunnar HopeModum OL12.30
556Arild LarsenKongsberg OL12.32
557Juha VienaRingerike OL12.34
558Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12.36
559Thomas KaiserSturla, IF12.38
560Torgeir BrandalKongsberg OL12.40
561Christian SchibstedRøyken OL12.42
562Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.44
563Eivind HoffIL Tyrving12.46
564Erik HøivoldKongsberg OL12.48
565Bjørn BendiktsenKonnerud IL12.50
566Bryhn TrygveRøyken OL12.52
567Roger Andre VaneboKongsberg OL12.54
568Snorre FrydenlundSturla, IF12.56
569Jens Kr KoplandModum OL12.58
570Arild StorheimKongsberg OL13.00
571Kristian KihleRingerike OL13.02
572Roar TønnessenKongsberg OL13.04
573Jon Erik KvarmeSturla, IF13.06
574Per GustafssonKongsberg OL13.08

H 60-

3 800 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
538Kjell RønnebergRøyken OL12.31
539Reidar FossumAsker Skiklubb12.33
540Geir Holm GundersenSturla, IF12.35
541Frode LøsetRingerike OL12.37
542Torgeir StrandhagenRøyken OL12.39
543Morten DåsnesRingerike OL12.41
544Øyvind GylverAsker Skiklubb12.43
545Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.45

H 65-

3 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Kjell SvanbergRøyken OL12.00
512Sveinung RekaaNotodden OL12.02
513Morten JohannessenRøyken OL12.04
514Svein AckenhausenKonnerud IL12.06
515Hugo A. ChristensenNotodden OL12.08
516Hans Lyder HaareKonnerud IL12.10

H 70-

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
521Helge RevhaugRingerike OL12.20
522Eirik EriksenSturla, IF12.22

H 75-

3 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.09
504Ivar Louis BergSturla, IF12.11
505Elling FrøvollSturla, IF12.13

H 80-

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
499Leiv HopeKongsberg OL12.01
500Tormod HøimyrSturla, IF12.03
501Knut KjemhusKongsberg OL12.05
502Finn Åge ØsternKongsberg OL12.07

Direkte A

4 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
575Håvard HalvorsenKonnerud IL11.00
576Sverre GrafferRingerike OL11.00
577Hans Otto ØverbyKongsberg OL11.00
578Pirjo LuchsingerKongsberg OL11.00
579Vemund RønnebergRøyken OL11.00
580Morten VogtKonnerud IL11.00
581Henrik Drange RuudRøyken OL11.00

Direkte B

4 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
595Ivar MestadRøyken OL11.00
596Cora EbnerKongsberg OL11.00
597Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL11.00
598Hilde MoholthKongsberg OL11.00
599Per SennelsRøyken OL11.00
600Mette MaudalKongsberg OL11.00
601Tanja AppenzellerFossum IF11.00
602Åshild Egeberg VariSturla, IF11.00
603Irene LangeggenKongsberg OL11.00

Direkte C

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
615Anders JohnsenSturla, IF11.00
616Roger WiikSturla, IF11.00

D 17-AK

3 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
546Ida SvanbergRøyken OL12.47
547Marianne Solheim SandbergModum OL12.49
548Anette Larsen AkselsenKonnerud IL12.51
549Silje CarlsenSturla, IF12.53

H 17-AK

4 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
258Endre UlsakerHemsedal IL13.10
259Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL13.12
260Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL13.14
261Magnus Hope BarthRingerike OL13.16
262Peter CarlsenSturla, IF13.18

Annonser

IOF Eventor