Norsk Orientering

Startliste for Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian spring - Solrenningen - eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 22 april 2012

D 17-18 E

6 140 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506147466Kristine BergliaEiker OL10.08
507160318Aina VienaRingerike OL10.10
508145119Solveig BlindheimLillomarka OL10.12
510170780Ingvild BrekkeLillomarka OL10.16
512148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK10.20
513129400Eirin Mari FossøyNotodden OL10.22
514128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK10.24
51562220Aurora FossøyLia IL10.26
516158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK10.28
517170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.30
51862430Kristine GrønlundRingerike OL10.32
519148208Torill BrekkenGanddal IL10.34
520146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb10.36
521159545Karen Oline KolstadFreidig10.38
522117728Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering10.40
523158271Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering10.42
524152387Kajsa Stina SandstadFrol IL10.44
525132098Kristin Faye EriksenFossum IF10.46
526123571Siri KollerudLillomarka OL10.48
527149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn10.50
528174588Live Bredholt JørgensenSandefjord OK10.52
529158045Astrid Bredde VigIF Sturla10.54
530114184Sigrid Ottestad HansenGimle IF10.56
531123583Gry GranstedtHalden SK10.58
532159035Runa FremstadKonnerud IL11.00
533123901Ingvild Oxaas WieMo OK11.02
534172199Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering11.04
53591567Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering11.06
536145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett11.08
537168823Ragnhild LøvliAsker Skiklubb11.10
538158213Katinka Jussie BrurbergIF Sturla11.12
539146605Tine Elisa KjemperudRingerike OL11.14
54087599Synnøve BråtenVegårshei IL11.16
541144663Gunvor Hov HøydalFossum IF11.18
543145328Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange11.22
544151171Mathilde RundhaugMo OK11.24
545158102Sigrid AlexandersenFredrikstad SK11.26
546128485Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK11.28
547171868Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL11.30
548116824Marie Wold StavrumFrol IL11.32
54978987Trine D. KihleRingerike OL11.34
55097581Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering11.36
551158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.38
552119544Camilla HengebølFossum IF11.40
553157521Solveig Hegstad KrügerNydalens SK11.42
554170687Julie Marie KinnebergIL Tyrving11.44
555114842Emilie Westli AndersenLøten OL11.46
556172931Vilde KinnebergRaumar Orientering11.48
557133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering11.50
558110746Sofie LillestrandFredrikstad SK11.52
55997462Jorunn KvaklandFreidig11.54
56060622Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11.56
561123851Marianne Opsahl BredesenFossum IF11.58
56398598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK12.02

D 19-20 E

6 450 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering10.52
158154065Synne BaklidKonnerud IL10.54
159157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.56
160123591Julie StørmerFossum IF10.58
162142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL11.02
16398182Marie StyrvoldPorsgrunn OL11.04
164158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK11.06
165160413Marte Fallbakken BergeLøten OL11.08
166160719Guro VassendPorsgrunn OL11.10
167152622Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering11.12
16871775Gunhild Rogne HallandNTNUI11.14
169147467Maren Bunæs NilsenEiker OL11.16
170152511Ingjerd MyhreKongsberg OL11.18
171103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering11.20
172147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.22
173168906Marte NarumKonnerud IL11.24
174156878Ida Mari Borge HoviKristiansand OK11.26
175145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL11.28
177160969Marianne LøvåsNTNUI11.32
178116517Oda WennemoHalden SK11.34
179144273Guro AlexandersenFredrikstad SK11.36
18078037Karoline Dahl FosbyGimle IF11.38
181147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.40
182129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL11.42

D 21-E

9 370 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204146697Léa VercellottiHalden SK11.33
205Ingvild BjørheiLillomarka OL11.35
207170531Sofie AarnesNTNUI11.39
208168285Sara ProforsFrol IL11.41
209145077Marion HuberTynset IF11.43
210149000Karianne RuudNTNUI11.45
21162357Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering11.47
21380719Guro TorpeNTNUI11.51
214129739Emma JohanssonNTNUI11.53
215165112Audhild Bakken RognstadNTNUI11.55
216168806Line Drange RuudAsker Skiklubb11.57
217152506Mari Jevne ArnesenNTNUI11.59
21880372Isa Mari SandstadFrol IL12.01
219168211Therese HaareKonnerud IL12.03
220149316Mali Fjogstad NielsenNTNUI12.05
221111920Tone E LyeIL Tyrving12.07
22294138Inger Anita TollehaugLillehammer OK12.09
223123579Hanne VefsnmoNTNUI12.11
22591699Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK12.15
226146052Hanne NøvikNTNUI12.17
227152434Anette BaklidKonnerud IL12.19
228173408Marit KahrsHalden SK12.21
229158280Ingunn FristadHalden SK12.23
230153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK12.25
231172332Jessica OrrKonnerud IL12.27
232170603Anne M Hausken NordbergHalden SK12.29
233149001Anne Johanne LindIL Tyrving12.31
234153681Lone BrochmannEiker OL12.33
235116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI12.35
236111698Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL12.37
237152605Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.39
238152460Linn HokholtLillomarka OL12.41
239174664Elin BjervaBækkelagets SK12.43
240160867Gøril Rønning SundFrol IL12.45
241159016Kine GulliksenBækkelagets SK12.47
242126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL12.49
244173098Iliana ShandurkovaHalden SK12.53
245167827Ida Marie Næss BjørgulHalden SK12.55
246170613Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK12.57
247152513Mari FastingHalden SK12.59
248170608Tone WigemyrBækkelagets SK13.01
249129450Heidi BagstevoldBækkelagets SK13.03

H 17-18E

8 110 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Gard-Martin JohnsonOppsal IF Orientering10.14
404Paul Martin RemmePorsgrunn OL10.16
405Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK10.18
407168817Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb10.22
408124040Henrik GjemdalHeming Orientering10.24
409160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10.26
410134238Jon NilsenVegårshei IL10.28
411120801Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving10.30
412131410Thomas SchiveBækkelagets SK10.32
413160777Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb10.34
414142727Håkon SelmerFreidig10.36
415158048Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla10.38
416134595Pierre ChambenoitFossum IF10.40
41763825Sebastian TorgersenBækkelagets SK10.42
41891433Sigur HeggedalKongsberg OL10.44
419160462Brage SætherFreidig10.46
420130292Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb10.48
421155776Gustav FiskumIL Tyrving10.50
422116492Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett10.52
423145316Markus Knapp KongsbergIL Tyrving10.54
424168505Ove BaardsgaardOL Trollelg10.56
425158712Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL10.58
426137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett11.00
427144857Lars TreekremÅs-UMB Orientering11.02
428157135Lars SkantzeIL Tyrving11.04
429136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11.06
430130382Anders Felde OlaussenHalden SK11.08
431158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb11.10
43289055Lars Henrik ThonIF Sturla11.12
433168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb11.14
434134226Olav VestølVegårshei IL11.16
435170744Halvard KværnaØstmarka OK11.18
436116828Johannes OkkenhaugFrol IL11.20
437174589Anders EmilssonOppsal IF Orientering11.22
438165687Håkon GimseHeming Orientering11.24
439160476Andreas SølbergOL Trollelg11.26
440137056Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)11.28
441141685Øystein StorsveenLøten OL11.30
44292339Simen BordalRingsaker OK11.32
44378355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett11.34
444124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø11.36
44561057Øyvind StrandeRingerike OL11.38
446116445Tord E. AndersenEiker OL11.40
447130720Jørgen ElisenbergHamar OK11.42
448160417Asbjørn OlsenLøten OL11.44
44971305Giordano SlanziRøyken OL11.46
450126674Erik Olsvik DengerudNydalens SK11.48
451173324Morten BujordetKristiansand OK11.50
452172734Eivind HøydalNydalens SK11.52
453168553Hallvard HaugenFossum IF11.54
455171808Vegard RessemFrol IL11.58
456158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering12.00
457153898Thorstein WangLillomarka OL12.02
458170809Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering12.04
459148485Håvard MyhreKongsberg OL12.06
460158858Håkon KindemGimle IF12.08
46185010Tord BjørnsenIL Express12.10
462173084Paul SirumFrol IL12.12
463142305Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL12.14
464153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL12.16
465157150Jørgen MadslienNydalens SK12.18
467168424Sigurd StenvikByåsen IL12.22
46892331Erlend FjeldRingsaker OK12.24
469157763Lars Harald AasheimBækkelagets SK12.26
470160885Markus HolterIndre Østfold OK12.28
47192407Petter MoeSandefjord OK12.30
472113246Andreas MoanFossum IF12.32
473125653Gaute FriestadKristiansand OK12.34
474159009Mathias DrageKongsberg OL12.36
47583083Simen Eid NielsenNydalens SK12.38
476152386Jonas RessemFrol IL12.40
47766810Morten JørgensenKristiansand OK12.42
478159017Magne JutulstadBækkelagets SK12.44

H 19-20E

10 320 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Nikolai Korvald SkaareNydalens SK11.09
305Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK11.11
306132943Fredrik RaastadSkien OK11.13
307123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI11.15
309123905Sigurd Oxaas WieMo OK11.19
31087109Sindre BækLøten OL11.21
311165079Johannes Hov HøydalFossum IF11.23
31291457Sindre GodagerGjø-Vard OL11.25
313144862Anders VisterRaumar Orientering11.27
314154253Oskar RøenVaregg Fleridrett11.29
315174969Dag LofthusHamar OK11.31
316156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.33
31710612Emil AhlbäckFossum IF11.35
318142811Simen AamodtNTNUI11.37
319145052Stian JensenSarpsborg OL11.39
321160972Håkon NjåsteinIL Tyrving11.43
32288629Håvard HagaRaumar Orientering11.45
323152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering11.47
32480077Sindre JohannessenFreidig11.49
325166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering11.51
326123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK11.53
327155829Carl Petter LyngenFrol IL11.55
328165105Simen Jevne ArnesenHamar OK11.57
329160458Sindre SætherFreidig11.59
330146537Håkon SandvenFana IL12.01
331142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.03
332123575Adrian OpheimMåren OK12.05
33391166Petter Næss BjørgulHalden SK12.07
334145310Sindre RønningFrol IL12.09
335160790Harald KalagerAsker Skiklubb12.11
336134845Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL12.13
337165609Simen OlafsenFreidig12.15

H 21-E

15 400 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6146699Magne ThibautRajamaen Rykmentti10.37
795847Célestin CrespinRajamaen Rykmentti10.39
8165501Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering10.41
9171020Martin VisterJärla Orientering10.43
10158615Christian Wiig BøenKristiansand OK10.45
12165311Håvard VassendenFrol IL10.49
13141087Ivar LundanesFrol IL10.51
14152394Holger HottKristiansand OK10.53
15128477Jørgen FrøydLarvik OK10.55
1671774Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett10.57
17136566Henning SpjelkavikIL Tyrving10.59
18123578Snorre HansenByåsen IL11.01
19160828Øyvind EngerNTNUI11.03
20168931Jeppe RuudBækkelagets SK11.05
21150394Vit BravenyKristiansand OK11.07
2270638Eirik WatterdalBækkelagets SK11.09
23165081Asgeir Bakken RognstadNTNUI11.11
2486079Martin HosetNTNUI11.13
25151194Vegard DanielsenKristiansand OK11.15
27112914Morten Urdal BakkeNTNUI11.19
28169033Matthew SpeakeLillomarka OL11.21
29152466Jo Forseth IndgaardFrol IL11.23
30152512Espen WeltzienJärla Orientering11.25
31159327Henrik Drange RuudAsker Skiklubb11.27
33139661Torbjørn SagbergIL Tyrving11.31
34159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving11.33
35136568Alf Johan LimaGanddal IL11.35
36152603Lars SkjesetFrol IL11.37
37152431Eskil KinnebergIFK Göteborg11.39
3889871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering11.41
39173498Eirik Martens SvensenKristiansand OK11.43
4092403Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett11.45
41159512Anders TiltnesIL Tyrving11.47
42145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett11.49
43123593Mathias BenjaminsenLillomarka OL11.51
4474785Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK11.53
4598030Øystein PettersenNydalens SK11.55
46145792Per WiréhnByåsen IL11.57
4769062Anders EinumNTNUI11.59
48145648Jostein NørbechIL Tyrving12.01
4995863Daniel MarstonBækkelagets SK12.03
50151375Thomas Natvig ÅrstadNTNUI12.05
51143024Espen FiskumNTNUI12.07
52172252Sami HämälistöTurun Metsänkävijät12.09
5679816Olav Johannes DeelstraNTNUI12.17
57172140Øyvind StoksethHalden SK12.19
5883152Halvor Eid NielsenNTNUI12.21
59157743Vegard Brun SagaNTNUI12.23
60169143Emil WingstedtHalden SK12.25
61160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering12.27
62129688Eirik RustadRaumar Orientering12.29
63157187Dag Steinar RagvinSkien OK12.31
6489841David GottfridssonLillomarka OL12.33
65125565Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL12.35
68158614Mats DahlénKristiansand OK12.41
69158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL12.43
70129579Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK12.45
71158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering12.47
72158875Rune OlsenBækkelagets SK12.49
73123585Mattias KarlssonHalden SK12.51
74157774Magne DæhliHalden SK12.53
76152606Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg12.57
77150406Bjørn EkebergIL Tyrving12.59
78174666Erik AxelssonHalden SK13.01
80170705Hans Gunnar OmdalKristiansand OK13.05
82170610Audun WeltzienIFK Göteborg13.09
83170550Carl Waaler KaasBækkelagets SK13.11
85170609Olav LundanesHalden SK13.15

H 21-E2

11 730 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Dzians MonichHalden SK10.00
602Vegard RuttenborgNTNUI10.03
603Andrei ZhuravlevHalden SK10.06
604Slava ZhuravlevHalden SK10.09
605Hans TrøanNydalens SK10.12
60691490Christian HolmboeIL Tyrving10.15
607170845Adam BravenyNTNUI10.18
60886967Øivind TrierNydalens SK10.21
609139499Kristian StenerudNTNUI10.24
61082357Andreas MagerøyFrol IL10.27
611132970Bjørn Tore MathisenNTNUI10.30
612132080Mats NordbrødenJärla Orientering10.33
613156978Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett10.36
614159534Torkil Eide SolstadNTNUI10.39
615145317Stig Rune HolbergOK Skøynar10.42
616129426Øyvind HyllesethSkien OK10.45
617132700Kjetil OkkenhaugNTNUI10.48
618168259Sigve VågsnesOppsal IF Orientering10.51
619158874Sondre Sande GullordNTNUI10.54
620124808Espen RognsvågFana IL10.57
62186274Håvard BergetNTNUI11.00
622157070Nicholas OskarssonLillomarka OL11.03
623159002Marius ØieLøten OL11.06
624158439Wolfgang KampelNTNUI11.09
62668412Terje MaroniByåsen IL11.15
627165561Hans Petter MathisenNTNUI11.18
628132124Torgeir NørbechIL Tyrving11.21
629170847Dag AalvikNydalens SK11.24
631150393Jakub KamenickýKristiansand OK11.30
632123586Knut Sveinung RekaaNTNUI11.33
633131266Marius WikstrømRingsaker OK11.36
63489816Per Melander OftenNTNUI11.39
63563697Ivar HaugenKristiansand OK11.42
636152607Henrik Svaland AasNTNUI11.45
637123587Martin IvarssonIL Tyrving11.48
63869018Felix BreitschädelNTNUI11.51
639159508Morten Severin SaueIL Tyrving11.54
64083469Eero InkeriNTNUI11.57
641151333Jørgen FiskumFrol IL12.00
642150708Aapo LaihoNTNUI12.03
643174702Stig AlvestadGanddal IL12.06
64484836Finn-Eivind EskøyFossum IF12.09
64568184Björn WidénIL Tyrving12.12
646120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12.15
647123590Leif StørmerFossum IF12.18

Annonser

IOF Eventor