Norsk Orientering

Startliste for Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 10 mai 2018

N-åpen

2 150 m, 81 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Aksel Gromstad  JensenEiker OL10.00
215Josephine Lin BjørkSandefjord OK10.00
216Jenny Hovdenak HolmesEiker OL10.00
217Ronia Robin MarstonHemsedal IL10.00
218Nila HillerenEiker OL10.00
219Vilde Riggenholt StenslandEiker OL10.00
220Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
221Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
222Maren Sofie SandOK Skeidi10.00
223Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb10.00
224Mathis RenardKongsberg OL10.00
225Oscar WilhelmsenSturla, IF10.00
226Andreas MelheimSturla, IF10.00
227Tiril MyklatunIL Tyrving10.00
228Carlotta BurckhardtEiker OL10.00
229Maia Maudal PettersenKongsberg OL10.00
230Mathilde GuitonKongsberg OL10.00
231Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving10.00
232Amalie Riggenholt StenslandEiker OL10.00
233Ingrborg Marie Børgum - ThorsbyEiker OL10.00
234Eline Maudal PettersenKongsberg OL10.00
235Julia Meland-TangenBækkelagets SK10.00
237Amalie BirkelundAsker Skiklubb10.00
238Anna Maria PedersenModum OL10.00
239Jakob Bredland EidAsker Skiklubb10.00
240Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb10.00
241Mathis BurckhardtEiker OL10.00
242 -Sturla, IF10.00
243Henni Meland-TangenBækkelagets SK10.00
244Mathias Bredland EidAsker Skiklubb10.00
245Hermine OddenMåren OK10.00
246Magnus Syversen GihleOppsal Orientering10.00
247Julie Olsen ByeModum OL10.00
248Julie Økern HågårdKonnerud IL10.00
249Kristian KaiserSturla, IF10.00
250Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
251Kajsa BakkenEiker OL10.00
252Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL10.00
253Eivind BredholtKongsberg OL10.00
254Martine RøkebergEiker OL10.00
255Vilje HillerenEiker OL10.00
256Josefine Brekke KaasaEiker OL10.00
257Iver AarsethIL Koll10.00
258Danie Nicolai HommeSturla, IF10.00
259Erik BerganKongsberg OL10.00
260Isolde OddenMåren OK10.00
261Ofelia Leonora AxelsonEiker OL10.00
262Selma WeslienKongsberg OL10.00
263Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.00
264Maren Sæter FlessebergKongsberg OL10.00
265Kaisa HovlandKonnerud IL10.00
266Juha Chang FlåganAsker Skiklubb10.00
267Olai BisethKongsberg OL10.00
268Rebecca Grace HommeSturla, IF10.00
269Herman Finstad LandIL Tyrving10.00
270Julie PedersenRøyken OL10.00
271Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi10.00
272Elliot WeslienNOTEAM10.00
273Oscar FermRøyken OL10.00
274Helene Stenvik MoenKongsberg OL10.00
275Sondre BuslandEiker OL10.00
276Thea BuslandEiker OL10.00
277Emil Haukeli HattestadNOTEAM10.00
278Johanne Ragvin RystadNydalens SK10.00
279Audun AunemoModum OL10.00
280Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL10.00
281Henrik GroossAllerød OK10.00
283Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF10.00
284Esten ValentinIL Tyrving10.00
285Sofie HaareKonnerud IL10.00
286Hedda Sørumshaugen BrattåsNOTEAM10.00
287Lars BøenSturla, IF10.00
289Tobias StavdahlBærums Skiklub10.00
290Tobias WestrumSturla, IF10.00
291Christopher David EriksenLarvik OK10.00
292Emil MjøsSturla, IF10.00
293Simen NeverdalSturla, IF10.00
294Ola MyklatunIL Tyrving10.00
295Rikke KihleKonnerud IL10.00
296Oliver Werp FagermoNOTEAM10.00
371Sanna BøenSturla, IF10.00

D -10

2 540 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Oda OpsethRingerike OL12.26
431Mone Småge-HilsenKonnerud IL12.28
432Frida HopeModum OL12.30
433Ida Amundsen BjørkliRingerike OL12.32
434Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.34
435Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.36

D 19-20

5 620 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.00
142Karoline AuneHalden SK11.01
143Synne StrandAsker Skiklubb11.02
144Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.03
145Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.04
146Oda J SikkelandIL Tyrving11.05
147Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.06
148Tara MelhuishHalden SK11.07
149Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.08

D 21A

7 010 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
756Hege Holth RekaaRøyken OL11.00
757Kristine Eide RappRaumar Orientering11.02
758Marte NarumNydalens SK11.04
759Line Drange RuudRøyken OL11.06
760Ida TiltnesIL Tyrving11.08
761Celine RenardKongsberg OL11.10
762Kersti KärnerPölva Kobras11.12
763kari Jussie LønningSturla, IF11.14
764Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.16
765Åsne Naadland HoloFossum IF11.18
766Karoline AndersenIL Tyrving11.20
767Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.22
768Kristine FjeldboIL Tyrving11.24

D 11-12

2 540 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
410Adele TeigenKongsberg OL11.46
411Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.48
412Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.50
413Sofia ØhlckersIL Tyrving11.52
414Marte EgerKongsberg OL11.54
415Tuva EspelinAsker Skiklubb11.56
416Una NastadAsker Skiklubb11.58
417Iselin HøivoldKongsberg OL12.00
418Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb12.02
419Frida Kärner GroossAllerød OK12.04
420Elise RenardKongsberg OL12.06
421Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12.08
422Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb12.10
423Tuva BredholtKongsberg OL12.12
424Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.14

D 11-12N

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.58
384Mina HobbelstadEiker OL11.25
385Stine Flindt AsperheimKongsberg OL11.27
386Synne Syversen GihleOppsal Orientering11.29

D 13-14

3 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Anne ØstvoldHeming Orientering11.51
27Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.53
28Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.55
29Synne SandvenNotodden OL11.57
30Marie KvarmeSturla, IF11.59
31Helene Brandal SøftingKongsberg OL12.01
32Hedda Kärner GroossAllerød OK12.03
33Mari AarsethNydalens SK12.05
34Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF12.07
35Nora Christine HansenAsker Skiklubb12.09
36Ingvild GustafssonKongsberg OL12.11
37Ylva KlausenSturla, IF12.13
38Sara MartiniAsker Skiklubb12.15
39Kathinka Zahl HagenFossum IF12.17
40Eileen BjanesIL Tyrving12.19
41Amanda AxelsonEiker OL12.21
42Vida Helland-HansenIL Tyrving12.23
43Marthe Graff-WiikSturla, IF12.25
44Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.27
45Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.29
46Tiril Ebon EspedalNydalens SK12.31

D 13-16C

3 420 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
464Marte Sofie SkroveRingerike OL11.56
465Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL11.58
466Martha WisløffAsker Skiklubb12.00
467Hedda Kind KjellevoldModum OL12.02
468Tiril KihleKonnerud IL12.04
469Annabell Aunmo KjellevoldModum OL12.06

D 13-16N

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372Ane Kristine EidAsker Skiklubb11.01

D 15-16

5 030 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.00
71Selma HøivoldKongsberg OL11.01
72Ine InstanesSturla, IF11.02
73Eline SchjervenLardal OL11.03
74Alvilde Lysaker SandenEiker OL11.04
75Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11.05
76Iselin SørensenSturla, IF11.06
77Åsne HaavengenKongsberg OL11.07
78Oda ScheeleNydalens SK11.08
79Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.09
80Ina MartiniAsker Skiklubb11.10
81Mina SchjervenLardal OL11.11
82Johanna Sofie LongfjeldModum OL11.12
83Oda Isnes TyseEiker OL11.13
84Ingrid MobråthenBotne SK11.14
85Nora Småge HilsenKonnerud IL11.15
86Mari ØverbyKongsberg OL11.16
87Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.17
88Luciana Maria SvadsMåren OK11.18
89Live ØstvoldHeming Orientering11.19
90Malene InstanesSturla, IF11.20
91Konstanse MoholthKongsberg OL11.21
92Kristin Melby JacobsenLardal OL11.22
93Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.23
94Noor Dirro-HeluMåren OK11.24

D 15-16B

3 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Tiril HolenKonnerud IL13.07

D 17-B

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Gunhild MyhrAsker Skiklubb11.30
557Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.42
52Hanne Bredde VigSturla, IF12.43
53Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL12.45
54Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF12.47
55Ida BredholtKongsberg OL12.49
56Maren NorderudIL Tyrving12.51
58Lene FlessebergKongsberg OL12.55
59Heidi EriksenLarvik OK12.57
61Martine JægtvikKonnerud IL13.01

D 17-C

3 420 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444Louise Gabrielsen SlettaRøyken OL11.16
445Inger-Helene CarlsenSturla, IF11.18
447Hege MortensenKonnerud IL11.22
448Maj Lene NystuenRøyken OL11.24
449Else StordalOL Tønsberg og omegn11.26
450Kari BergLarvik OK11.28
451Marianna Xiros VillardRøyken OL11.30
452Sigrid SkjelbredKongsberg OL11.32
453Trine UelandRøyken OL11.34
454Katherine EstepKonnerud IL11.36
455Therese NyenRøyken OL11.38
456Anne Berg GjølbergLarvik OK11.40
457Eirill DalanRøyken OL11.42
458Ragnhild SkjævestadAsker Skiklubb11.44
459Ann-Mari LeivannRøyken OL11.46
446Jessika BruksåsRøyken OL12.08

D 17-N

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Johanne SkjævestadAsker Skiklubb11.05
375Kjærstin PettyRøyken OL11.07

D 17-18

5 620 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.38
180Sarah WølloKongsberg OL11.39
181Jenny BaklidKonnerud IL11.40
182Carmen DirroMåren OK11.41
183Ingeborg KvarmeSturla, IF11.42
184Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.43
185Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.44
186Karen Hoel JomaasFossum IF11.45
187Ingvild LangeggenKongsberg OL11.46
188Silje Marie VågeAsker Skiklubb11.47
189Anniken RanvikKonnerud IL11.48
190Tale StrandKongsberg OL11.49
191Mina JørgensenIL Tyrving11.50
192Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.51
193Solveig Eline BergIL Tyrving11.52
194Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.53
195Andrea RanvikKonnerud IL11.54
196Hedda Raadal BjørloHalden SK11.55
197Marlin HaavengenKongsberg OL11.56
198Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.57
199Marie LilandNydalens SK11.58
200Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.59
201Hanne Eide RappRaumar Orientering12.00
202Andrea VaneboKongsberg OL12.01

D 40-

5 030 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Linda FredhOK Moss11.25
96Kari StrandKongsberg OL11.26
97Trude HansenBerger og Svelvik OL11.27
98Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11.28
99Monica BerglundRingerike OL11.29
100Nina BirkelundAsker Skiklubb11.30

D 45-

5 030 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Hilde HovdenakModum OL11.31
102Aud Ellen BrevikSturla, IF11.32
103Eva Lill KvisleAsker Skiklubb11.33
104Hege FeiringIL Tyrving11.34
105Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.35
106Charlotte SkourupSturla, IF11.36
107Kristin EgerKongsberg OL11.37
108Birgit Økern JensenKonnerud IL11.38
109Jorun RuudAsker Skiklubb11.39
110Hanne Lerche RaadalHalden SK11.40
111Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.41
112Tone SkramRøyken OL11.42
113Anne Guro NøklebyRingerike OL11.43
114Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.44
115Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.45
116Marit EgnerAsker Skiklubb11.46
117Milda ØhlckersIL Tyrving11.47
118Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.48
119Trine OpsethRingerike OL11.49
120Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.50
121Anne Mia OlsenModum OL11.51
122Ingrid KvistadKongsberg OL11.52
123Jeanette KohtAsker Skiklubb11.53
124Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.54
125Liv SchjervenLardal OL11.55
126Torunn Økern JensenRingerike OL11.56
127Kristin SandvenNotodden OL11.57
128Tanja InstanesSturla, IF11.58

D 50-

4 800 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.01
549Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.02
550Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.03
551Marianne NjåsteinIL Tyrving11.04
552Tove HeimdalKonnerud IL11.05
553Anne Berit EidNydalens SK11.06
554Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.07
555Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF11.08
556Hilde MoholthKongsberg OL11.09
558Lucie StørmerFossum IF11.11
559Anne Marit BjergaardNydalens SK11.12
560Solveig KongsrudModum OL11.13
561Isa HeggedalKonnerud IL11.14
562Eirin MathiesenRingerike OL11.15
563Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.16
564Ida SyversenRøyken OL11.17
565Kirsti KringhaugRingerike OL11.18
566Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.19
567Kjersti StræteRingerike OL11.20
568Kristin Sæthre SørensenSturla, IF11.21
569Anne Kristine NorderudIL Tyrving11.22
570Sissel SkovlyRingerike OL11.23
571Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.24
572Maria PerssonAsker Skiklubb11.25
573Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.26
574Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.27
575Veslemøy SolbergKonnerud IL11.28
576Merete UndelandSturla, IF11.29
577Toini SkyttersæterKonnerud IL11.30
578Jane RødderKongsberg OL11.31
579Ina Cecilie LandroKonnerud IL11.32

D 55-

4 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.59
607Solveig SikkelandIL Tyrving12.00
608Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.01
609Anna GöhlmanIL Tyrving12.02
610Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.03
611Gunhild HennumLierbygda OL12.04
612Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.05
613Helga HaverstadLierbygda OL12.06
614Berit DanielsenIL Tyrving12.07
615Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.08
616Eva SyversenRøyken OL12.09
617Hilde StorløkkenKongsberg OL12.10
618Randi NicolaisenAsker Skiklubb12.11
619Brit VoldenKongsberg OL12.12
620Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12.13
621Heidi SchatvetNotodden OL12.14
622Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12.15

D 60-

3 860 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Cathrine NorvikRøyken OL11.01
505Wenche HultgreenIL Tyrving11.03
506Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.05
507Elle M. MelbyeHeming Orientering11.07
508Sirpa LiljaModum OL11.09
509Bjørg SvanbergRøyken OL11.11
510Grete S B HoviSkien OK11.13

D 65-

3 860 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
540Inger TiltnesIL Tyrving12.13
541Linda VerdeSturla, IF12.15
542Nina KolbergIL Tyrving12.17
543Ingrid StrandeSkien OK12.19
544Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.21
545Kari StrandeRingerike OL12.23
546Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.25
547Elisabeth RødAndebu IL12.27

D 70-

3 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
483Sidsel SandelienHeming Orientering11.27
484Liv FeiringHamar OK11.29
485Anne Elvsaas MoRøyken OL11.31
486Bjørg MostaulBø OL11.33
487Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.35
488Kjersti ThoStabæk IF11.37
489Anne Karin StigemoIL Imås11.39
490Gry Bruland VråleSturla, IF11.41

D 75-

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
491Birgitte BekkelundRøyken OL11.43
492Hanne BræckKongsberg OL11.45
493Torunn Hege FrøvollSturla, IF11.47
494Liv HorntvedtIL Imås11.49
495Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.51
496Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.53

D 80-

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
481Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.23
482Marit Økern JensenBærums Skiklub11.25

H -10

2 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
425Jon StrandKongsberg OL12.16
426Aksel KlausenSturla, IF12.18
427Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12.20
428Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12.22
429Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL12.24

H 11-12

2 540 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
387Ask Felland SætnanFossum IF11.00
388Per Noah SommerheinNydalens SK11.02
389Viktor Meland-TangenBækkelagets SK11.04
390Jacob Finstad LandIL Tyrving11.06
391Henrik NybergAsker Skiklubb11.08
392Henrik KaiserSturla, IF11.10
393Simen TorebraatenKonnerud IL11.12
378Sebastian RøkebergEiker OL11.13
394Arne BisethKongsberg OL11.14
395Tollef TjentlandLardal OL11.16
396Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.18
397Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.20
398Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.22
399Jan Olav BerganKongsberg OL11.24
400Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.26
401Mikkel RastadAsker Skiklubb11.28
402Erlend SommerheinFossum IF11.30
403Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.32
404Mats JohnsenSturla, IF11.34
405Jarand GustafssonKongsberg OL11.36
406Oskar HopeModum OL11.38
407Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.40
408August Hellerud SireKonnerud IL11.42
409Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.44

H 11-12N

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Eirik NastadAsker Skiklubb10.00
376Håkon ØverbyKongsberg OL11.09
377Oskar KnutheimSturla, IF11.11
379Linus Westerberg-HeltneSturla, IF11.15
380Ingar Aarvik-HansenSturla, IF11.17
381Karl Rein RådahlIL Tyrving11.19
382Sivert KnutheimSturla, IF11.21

H 13-14

3 700 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Tarje EspelinAsker Skiklubb11.01
2Endre SandKongsberg OL11.03
3Theodor BjørkSandefjord OK11.05
4Einar ØstvoldHeming Orientering11.07
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.09
6Arne BerganKongsberg OL11.11
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.13
8Rasmus BerglundRingerike OL11.15
9Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.17
10Reno PapeKonnerud IL11.19
11Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.21
12Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11.23
13Linus Hognestad SennelsRøyken OL11.25
14Jakob RastadAsker Skiklubb11.27
15Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.29
16Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.31
17Martin KaiserSturla, IF11.33
18Henrik Holm NesModum OL11.35
19Hallvard TjentlandLardal OL11.37
20Vilmer NybergAsker Skiklubb11.39
21Mats Olsen ByeModum OL11.41
22Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.43
23Borgar SkjelbredKongsberg OL11.45
24Eirik Vie StrislandFossum IF11.47
25Mathias AxelsonEiker OL11.49

H 13-16C

3 420 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.48
461Trym Alexander StorhaugRøyken OL11.50
462Even Amundsen BjørkliRingerike OL11.52
463Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn11.54

H 15-16

5 620 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Olav MelheimSturla, IF11.09
151Birk Felland SætnanFossum IF11.10
152Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.11
153Martin BirkelundAsker Skiklubb11.12
154Cornelius BjørkSandefjord OK11.13
155Jonas MyhrAsker Skiklubb11.14
156Simen KolbergsrudRøyken OL11.15
157Sondre Zahl HagenFossum IF11.16
158Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.17
159Jonas AarsethNydalens SK11.18
160Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.19
161Johan EgerKongsberg OL11.20
162Daniel NystuenRøyken OL11.21
163Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.22
164Stein Aas StræteRingerike OL11.23
165Adam ConwayKongsberg OL11.24
166Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11.25
167Vetle DrageKongsberg OL11.26
168Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11.27
169Åsmund SlokvikNotodden OL11.28
170Felix FinsrudAsker Skiklubb11.29
171Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11.30
172Lukas KlausenSturla, IF11.31
173Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.32
174Mikkel BerglundRingerike OL11.33
175Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.34
176Olav Kristian LundKongsberg OL11.35
177Sander Solheim OttesenSturla, IF11.36
178Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.37

H 15-16B

3 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Per Ingvar TollehaugEiker OL13.03

H 17-C

3 420 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436Kjell Jarle GausemelRøyken OL11.00
437Lars VråleSturla, IF11.02
438Magnus HagenRøyken OL11.04
439Helge GrafferRingerike OL11.06
440Harald Hasle HeiaasRøyken OL11.08
441André UelandRøyken OL11.10
442Morten FjellSturla, IF11.12
443Eivind OhrenRøyken OL11.14

H19-20

7 010 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
769Jørgen BaklidKonnerud IL11.26
770Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.28
771Joar GjerdahlKonnerud IL11.30
772Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.32

H21A

9 130 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
773Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.01
774Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.03
775Matthew SpeakeBækkelagets SK11.05
776Elias JonssonNydalens SK11.07
777Sander ArntzenAsker Skiklubb11.09
778Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.11
779David GottfridssonLillomarka OL11.13
780Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät11.15
781Lukas LilandNydalens SK11.17
782Håvard MyhreBækkelagets SK11.19
783Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11.21
784Anders NordbergNydalens SK11.23
785Øyvind HjermstadFossum IF11.25
786Haakon IngvaldsenNittedal OL11.27
787Bjørn MartiniAsker Skiklubb11.29
788Martin Borge HeirFossum IF11.31
789Ludvig RødnesOppsal Orientering11.33
790Isak JonssonNydalens SK11.35
791Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.37
792Bjørn EkebergIL Tyrving11.39
793Einar MelsomFossum IF11.41
794Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.43
795Leif StørmerFossum IF11.45
796Nicholas OskarssonLillomarka OL11.47
797Robert FredriksenNotodden OL11.49
798Eirik LarsenSkien OK11.51
799Ivar LundanesIL Tyrving11.53
800Pål SkogedalAsker Skiklubb11.55
801Jan ShanelNydalens SK11.57
802Eirik RavnanIL Tyrving11.59
803Erlend BrendstuenHalden SK12.01
804Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.03
805Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.05
806Inge LindsethNydalens SK12.07
807Mathias NipenBækkelagets SK12.09
808Are WigaardOppsal Orientering12.11
809Dag Steinar RagvinBø OL12.13
810Torgeir NørbechIL Tyrving12.15
811Emil JönssonIL Tyrving12.17
812Øystein SørensenNydalens SK12.19
813Kristoffer JacobsenIL Tyrving12.21
814Erling HjermstadFossum IF12.23
815Erik Feyling HaareKonnerud IL12.25
816Morten Taraldsten BrunesModum OL12.27
817Håvard HagaNydalens SK12.29
818Jan Erik NaessFossum IF12.31
819Niels Christian HellerudHalden SK12.33
820Henrik EijsinkNydalens SK12.35
821Jo Forseth IndgaardFrol IL12.37
822Øyvind EngerNydalens SK12.39
823Anders HagaRaumar Orientering12.41
824Per Melander OftenNydalens SK12.43
825Morten TangenOK Moss12.45
826Thomas NipenBækkelagets SK12.47
827Oskar StørmerFossum IF12.49
828Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.51
829Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12.53

H 17-B

3 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Anders Martin JørstadKongsberg OL12.33
48Thor NorderudIL Tyrving12.35
49Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF12.37
50Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL12.39
51Harald LestebergKongsberg OL12.41

H 17-N

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
373Stian LillegårdLillomarka OL11.03

H 17-18

6 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
715Aslak HeimdalKonnerud IL11.00
716Emil StørmerFossum IF11.02
717Jonatan AuneHalden SK11.04
718Johan Kristian UndelandSturla, IF11.06
719Sølve DrageKongsberg OL11.08
720Eivind Berner MyhreFossum IF11.10

H 40-

6 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
721Jesper GroossAllerød OK11.12
722Ivar SeierstadIL GeoForm11.14
723Are BisethKongsberg OL11.16
724Øystein RastadAsker Skiklubb11.18
725Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL11.20
726Håkon Meland-TangenBækkelagets SK11.22

H 45-

6 560 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
727Anders GustafssonSturla, IF11.24
728André JægtvikKonnerud IL11.26
729Atle PedersenFossum IF11.28
730Espen RøsteKongsberg OL11.30
731Stig InstanesSturla, IF11.32
732David LøverModum OL11.34
733Per Erik OpsethRingerike OL11.36
734Torodd KolbergsrudRøyken OL11.38
735Trond MyhreFossum IF11.40
736Geir Thomas KnutheimSturla, IF11.42
737Håvard HågårdKonnerud IL11.44
738Øystein RognebakkeSturla, IF11.46
739Charles HalaasFossum IF11.48
740Øystein SkjelbredKongsberg OL11.50
741Roger ØstvoldHeming Orientering11.52
742Knut Jostein SætnanFossum IF11.54
743Stig MellingRingerike OL11.56
744Torstein HoleNydalens SK11.58
745Lars Erik GjeinFossum IF12.00
746Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb12.02
747Jørn-Are LongfjeldModum OL12.04
748Kjell Petter SmågeKonnerud IL12.06
749Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.08
750Pål SommerheinOK Horten12.10
751Neil MarstonHemsedal IL12.12
752Odd StrandKongsberg OL12.14
753Lars BerglundRingerike OL12.16
754Per Øivind EgerKongsberg OL12.18
755Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12.20

H 50-

6 040 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
641Jørn MyrlandNotodden OL11.00
642Hans Otto ØverbyKongsberg OL11.01
643Rune SørensenSturla, IF11.02
644Christian GrotnesIL Tyrving11.03
645Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.04
646Kjetil BjørloHalden SK11.05
647Håkon JendalFossum IF11.06
648Atle WølloKongsberg OL11.07
650Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.09
651Svein NygårdLillomarka OL11.10
652Hallvard KorenOK Moss11.11
653Gunnar HopeModum OL11.12
654Øyvin ThonKongsberg OL11.13
655Erik SaugerudKonnerud IL11.14
656Gjermund GravirAsker Skiklubb11.15
657Helge GisholtOK Skeidi11.16
658Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.17
659Børge PedersenNydalens SK11.18
660Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.19
661Roger Andre VaneboKongsberg OL11.20
662Svein GranerudAsker Skiklubb11.21
663Syver LøkenKongsberg OL11.22
664Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.23
665Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.24
666Vegard HaldenNydalens SK11.25
667Trond HolterMåren OK11.26
668Are FlåganAsker Skiklubb11.27
669Jan Tore HenriksenNydalens SK11.28
670Bjørn JohannesenKongsberg OL11.29
671Øystein RappRaumar Orientering11.30
672Bjørn HallanLommedalens IL11.31
673Petter LøeNotodden OL11.32
674Nils Inge BrurbergSturla, IF11.33
675Runar TeigenKongsberg OL11.34
676Lars EnerhaugenModum OL11.35
677Jon Erik KvarmeSturla, IF11.36
678Christian JomaasFossum IF11.37
679Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.38
680Kjetil EspedalNydalens SK11.39
681Roger WiikSturla, IF11.40
682Bjørnar OlsrødStokke IL11.41

H 55-

6 040 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
683Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11.42
684Roar TønnessenKongsberg OL11.43
685Kim Farnes HansenLierbygda OL11.44
686Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering11.45
687Ingar HalsSogndal IL11.46
688Erik HøivoldKongsberg OL11.47
690Kolbjørn KasinKongsberg OL11.49
691Harald KvisliNotodden OL11.50
692Trond BaklidKonnerud IL11.51
693Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.52
694Onno VerberneOL Toten-Troll11.53
695Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.54
696Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.55
697Christian SchibstedRøyken OL11.56
698Phil ConwayKongsberg OL11.57
699Martin GranlyLillomarka OL11.58
700Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11.59
701Hallvard BergIL Tyrving12.00
702Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.01
703Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.02
704Njål SvingheimKonnerud IL12.03
705Lars D. FjeldstadRingerike OL12.04
706Harald OmlandSkien OK12.05
707Knut AasRingerike OL12.06
708Erlend HaugKongsberg OL12.07
709Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn12.08
710Øyvind Roger HansenRøyken OL12.09
711Øyvind DrageKongsberg OL12.10
712Kristian KalagerAsker Skiklubb12.11
713Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.12
714Torgeir BrandalKongsberg OL12.13
649Sven OhrvikKonnerud IL12.14

H 60-

4 800 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
580Per SchancheAsker Skiklubb11.33
581Roy GjerdingOK Moss11.34
582Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11.35
583Per Gunnar DahlRingerike OL11.36
584Jan SveenRaumar Orientering11.37
585Øyvind GylverAsker Skiklubb11.38
586Egil RundbergetNydalens SK11.39
587Torgeir StrandhagenRøyken OL11.40
588Roar NydalAsker Skiklubb11.41
589Morten DueMåren OK11.42
590Arnt-Idar JørstadKongsberg OL11.43
591Harald ThonSturla, IF11.44
592Morten DåsnesRingerike OL11.45
593Harald HoviSkien OK11.46
594Geir Holm GundersenSturla, IF11.47
595Geir Sverre SvingheimHadeland OL11.48
596Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.49
597Ove MartinsenHauketo IF11.50
598Kjell RønnebergRøyken OL11.51
599Per Kristian EkebergIL Tyrving11.52
600Frode LøsetRingerike OL11.53
601Magne VollenOslostudentenes IK11.54
602Kai MidtskogenBotne SK11.55
603Klavs MadsenNydalens SK11.56
604Lars-Erik FiskumIL Tyrving11.57
605Nils HæstadFossum IF11.58

H 65-

4 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
623Øivind FadumSande Sportsklubb12.16
624Øyvind HoveidAsker Skiklubb12.17
625Per Ove TransethRøyken OL12.18
626Are EriksenOslostudentenes IK12.19
627Arne TiltnesIL Tyrving12.20
628Jan BøhleOL Trollo12.21
629Sveinung RekaaNotodden OL12.22
630Per Chr. HagenBø OL12.23
631Finn BjørtuftKongsberg OL12.24
632Morten JohannessenRøyken OL12.25
633Per ØhlckersIL Tyrving12.26
634Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.27
635Kjell SvanbergRøyken OL12.28
636Bjørn GrindeOslostudentenes IK12.29
637Elling AakreAndebu IL12.30
638Hans Lyder HaareKonnerud IL12.31
639Ola BroxOL Toten-Troll12.32

H 70-

3 860 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Roar BjordalOppsal Orientering11.15
512Hasse BergstrømIL Tyrving11.17
513Thorolf TrolsrudBotne SK11.19
514Ragnar HillestadLardal OL11.21
515Tore VaajeAsker Skiklubb11.23
516Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.25
517Atle SolheimBerger og Svelvik OL11.27
518Rolf GjølbergLarvik OK11.29
519John Ivar KjellevoldModum OL11.31
520Henning GaarderKonnerud IL11.33
521Helge LyeIL Tyrving11.35
522Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.37
523Trond WettergreenDriv IL11.39
524Widar Taxth LølandHisøy OK11.41
525Trond FeiringHamar OK11.43
526Dag Rønning JensenOL Trollo11.45
527Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.47
528Brede Høibak GundersenRingerike OL11.49
529Erik Johan GrorudHaslum IL11.51
530Arild MoenKonnerud IL11.53
531Bjørn SandelienHeming Orientering11.55
532Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.57
533Øyvind SteneAsker Skiklubb11.59
534Eldar BørsumBækkelagets SK12.01
535Eirik EriksenSturla, IF12.03
536Kåre ThorbjørnsenLarvik OK12.05
537Rolf Magnus JustadIF Hellas12.07
538Per DalheimKonnerud IL12.09
539Helge RevhaugRingerike OL12.11
640Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb12.12

H 75-

3 100 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470Ingar HåkonsenKongsberg OL11.01
471Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.03
472Paul BisethKongsberg OL11.05
473Ivar Louis BergSturla, IF11.07
474Steinar RuudKonnerud IL11.09
475Asbjørn BræckKongsberg OL11.11
476Erling TidemannLommedalens IL11.13
477Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.15
478Elling FrøvollSturla, IF11.17
479Olav MoRøyken OL11.19
480Lasse VråleSturla, IF11.21

H 80-

3 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
497Per MeilandLommedalens IL11.55
498Leiv HopeKongsberg OL11.57
499Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.59
500Bjørn EgnerHeming Orientering12.01
501Tormod HøimyrSturla, IF12.03
502Finn Åge ØsternKongsberg OL12.05
503Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.07

Direkte AL

7 010 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1033Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL10.00
1034Lars BaklidKonnerud IL10.00
1035Are KristiansenIL Tyrving10.00
1036Henrik Drange RuudRøyken OL10.00
1037Frode KamsvågIL Tyrving10.00
1038Kine DirroMåren OK10.00
1039Ådne SkjærsteinIL Tyrving10.00
1040Pål Martin EidNOTEAM10.00
1041Ingun HorvliKonnerud IL10.00
1042Bertil HorvliKonnerud IL10.00
1043Joakim FermRøyken OL10.00
1044Kai-Robin WeslienNOTEAM10.00
1045Florian BochudNOTEAM10.00
1046Trond BrevikFossum IF10.00
1047Rune RystadNydalens SK10.00
1048Tore KjølsethNydalens SK10.00
1049Halvor SaunesNydalens SK10.00
1050Anton PlaianAsker Skiklubb10.00

Direkte AK

3 860 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
950Bjørn BaklidKonnerud IL10.00
951Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.00
952Yngve MobråthenBotne SK10.00
953Vemund RønnebergRøyken OL10.00
954Are NjåsteinIL Tyrving10.00
955Stine KaiserSturla, IF10.00
956Ellen GustafssonKongsberg OL10.00
957May Jorunn RognlienModum OL10.00
958Per GustafssonKongsberg OL10.00
959Rune MoianAsker Skiklubb10.00
960Stein H. HagenFossum IF10.00
961Svein S JacobsenIL Tyrving10.00
962Anders ØpstadAsker Skiklubb10.00
963Helle HundseidIL Tyrving10.00
964Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10.00
965Toril WiigIL Tyrving10.00
966Marion AmundsenRingerike OL10.00
967Haakon DolvenAsker Skiklubb10.00
968Inger SchibstedRøyken OL10.00
969Vegard Brun SagaIL Tyrving10.00
970Bjørn BendiktsenKonnerud IL10.00
971Silje SyversenOppsal Orientering10.00
972Ingrid Eide RappRaumar Orientering10.00
973Espen MelheimSturla, IF10.00
974Mai Britt BjørkSandefjord OK10.00
975Sigbjørn OddenMåren OK10.00
976Tom RådahlIL Tyrving10.00
977Snorre FrydenlundSturla, IF10.00
978Katrine Finstad LandIL Tyrving10.00
979Egil FrydenlundSturla, IF10.00
980Anne M Hausken NordbergNydalens SK10.00
981Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10.00
982Terje Ulla EikenKongsberg OL10.00
983Elin SpeakeLillomarka OL10.00
984Atgeir TakleAsker Skiklubb10.00
985Roger MostueOppsal Orientering10.00
986Geir SommerheimOK Horten10.00
987Nicole RagvinNydalens SK10.00
988Thomas OlsenAsker Skiklubb10.00
989Cassie TrewinIL Tyrving10.00
991Terje HaareKonnerud IL10.00
992Vegard BagstevoldKongsberg OL10.00
993Håvard PettersenBerger og Svelvik OL10.00
994Silje WerpViul Orienteringsklubb10.00
995Åshild VariSturla, IF10.00
996Tibor VariSturla, IF10.00
997Helle VariSturla, IF10.00
998Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL10.00
999Axel HoveidAsker Skiklubb10.00
1000Jon Erland FossaasRingerike OL10.00
1001Arne FossheimAsker Skiklubb10.00
1002Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn10.00
1003Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn10.00
1004Kristin SletnerRøyken OL10.00
1005Else GravdalIL Tyrving10.00
1006Rudi FagermoNOTEAM10.00
1007Ingrid WerpNOTEAM10.00
1008Enikø BertalanNOTEAM10.00

Direkte B

3 700 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
887Ingrid Lundin BerganKongsberg OL10.00
888Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10.00
889Patrick ThomassenModum OL10.00
890Lindis Meland-TangenBækkelagets SK10.00
892Christian LodgaardNOTEAM10.00
893Marit Follestad TandbergModum OL10.00
894Mona Dalegård LøkenKongsberg OL10.00
895Monica Tveit TjentlandLardal OL10.00
896Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.00
897Laila ThomassenModum OL10.00
898Aagot HartmannRøyken OL10.00
900Hallvard MyrvoldBø OL10.00
901Anders FinsrudAsker Skiklubb10.00
902Eldrid HoloFossum IF10.00
904Vegard KvisleAsker Skiklubb10.00
905Line NordhaugKonnerud IL10.00
906Pål Espen NordhaugKonnerud IL10.00
907Sigbjørn HellerudRøyken OL10.00
908Marius BjerkliRingerike OL10.00
910Oskar Erland FossaasRingerike OL10.00
911Jan Erik HeltneNOTEAM10.00
912Bjørg BogstadNittedal OL10.00
913Anne NydalAsker Skiklubb10.00
914Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn10.00
915Andras PlaianAsker Skiklubb10.00
909Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL13.05

Direkte C

3 420 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
830Anne Grethe PapeKonnerud IL10.00
831Hans Gøran BjørkSandefjord OK10.00
832Lise MeldgaardKonnerud IL10.00
833Per SennelsRøyken OL10.00
834Tanja AppenzellerFossum IF10.00
835Victoria A. SkimmelandKongsberg OL10.00
836Åsne NannestadNOTEAM10.00
837Jon Sindre SundvallNOTEAM10.00
838Anne Mette PennsgaardOK Horten10.00
839Elin ØverbyKongsberg OL10.00
840Mona JensenEiker OL10.00
841Mette MaudalKongsberg OL10.00
842Hege RasmussenAsker Skiklubb10.00
843Hanne HaugerudNOTEAM10.00
844Daniel HermansenNOTEAM10.00
845Anders JohnsenSturla, IF10.00
846Ellen Horni-JohnsenSturla, IF10.00
847Bjørn CarlsenNotodden OL10.00
849Even JahnsonNOTEAM10.00
850Solfrid MarthiniussenKonnerud IL10.00
851Brynjar HolenKonnerud IL10.00
60Thea Christina EspedalNydalens SK12.59

D 17-AK

5 030 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.59
130Vendula SramkovaHemsedal IL12.00
131Maren KoplandModum OL12.01
132Solveig SletnerRøyken OL12.02
133Ida Mari Borge HoviSkien OK12.03
134Marianne Solheim SandbergModum OL12.04
135Anni SaarelaKonnerud IL12.05
136Silje CarlsenSturla, IF12.06
137Silje Borge HoviSkien OK12.07
138Ida SvanbergRøyken OL12.08
139Stine AustadRaumar Orientering12.09
140Gunhild Rogne HallandNydalens SK12.10

H 17-AK

5 620 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Jarl HommeSturla, IF12.02
204Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL12.03
205Per WiréhnAsker Skiklubb12.04
206Andre WilhelmsenSturla, IF12.05
207Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb12.06
208Vebjørn RøtvoldKongsberg OL12.07
209Peter CarlsenSturla, IF12.08
210Reidar StensengKonnerud IL12.09
211Arno Lilja GrønhovdModum OL12.10
212Sverre GrafferRingerike OL12.11
213Petter ReinemoKongsberg OL12.12

Annonser

IOF Eventor