Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusellen
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 5 september 2017

Bodø og Omegn IF Ori

43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
181784Øyvind Johan Olsen4 km - A (21)4 500 m17.02.52
226159Marit Johnsen4 km - A (21)4 500 m17.09.16
224845Janne Anita Nilsen3 km - B (16)3 300 m17.09.46
192119Rasmus Andersen6 km - A (6)6 200 m17.13.01
226157Reidar Andersen3 km - B (16)3 300 m17.18.30
91247Wenche Rekkedal3 km - B (16)3 300 m17.24.29
91258Per Rekkedal4 km - A (21)4 500 m17.25.11
212084Erlend Holter Nilssen2 km - C (10)2 500 m17.49.46
235826Edvin Berg3 km - B (16)3 300 m17.52.21
232073Kristine Holter NilssenNybegynner (4)1 500 m17.52.38
170486Nora Marie Wedege Irgens4 km - A (21)4 500 m18.02.49
97423Geir Moen3 km - B (16)3 300 m18.03.37
215091Regula Høsli2 km - C (10)2 500 m18.04.06
206480Torkel Irgens4 km - A (21)4 500 m18.05.14
97886Morten Selnes3 km - B (16)3 300 m18.05.42
208694Ståle Helliksrud2 km - C (10)2 500 m18.09.31
160717Åge Mohus4 km - A (21)4 500 m18.11.20
181551Jacob Lindstrøm4 km - A (21)4 500 m18.13.52
204588Jesper Helliksrud3 km - B (16)3 300 m18.15.06
212638Johanna Lovise Hunstad2 km - C (10)2 500 m18.15.29
91259Carl B. Bjørseth3 km - B (16)3 300 m18.16.18
192245Jan Fredrik Prytz4 km - A (21)4 500 m18.18.05
217789Jakob Sivert Hunstad2 km - C (10)2 500 m18.18.52
411308Dag Skogan4 km - A (21)4 500 m18.20.36
91254Odd-Ivar Søvik3 km - B (16)3 300 m18.21.38
217790Trygve Ovesen2 km - C (10)2 500 m18.22.01
91255Christian Søvik4 km - A (21)4 500 m18.22.47
217137Amund Bø Kongsbakk6 km - A (6)6 200 m18.24.20
170706Håkon B. Bø4 km - A (21)4 500 m18.24.25
207012Espen Samuelsen Skiri4 km - A (21)4 500 m18.25.20
60861Marit Wenseth Kure4 km - A (21)4 500 m18.26.23
211178Steve Samuelsen4 km - A (21)4 500 m18.27.12
215129Håvard Solbakken6 km - A (6)6 200 m18.27.49
216339Marte Fallbakken Berge4 km - A (21)4 500 m18.29.23
226048Arild Hegreberg6 km - A (6)6 200 m18.31.34
179901Elisabet Kongsbakk4 km - A (21)4 500 m18.32.35
203321Arild Pettersen6 km - A (6)6 200 m18.33.34
82330Ivar Aanerød4 km - A (21)4 500 m18.34.06
184306Bjørn Tore Winther4 km - A (21)4 500 m18.36.35
226156Svein Valle3 km - B (16)3 300 m18.37.29
226051Eivind Valle3 km - B (16)3 300 m18.39.23
91263Leif Magne Eggestad4 km - A (21)4 500 m18.40.33
181783Bjørn Are Stensland4 km - A (21)4 500 m18.43.35

Tverlandet IL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
197783Benjamin August Viken3 km - B (16)3 300 m17.35.58
217893Endre W Normann3 km - B (16)3 300 m17.39.28
201084Håkon Skirbekk2 km - C (10)2 500 m17.55.33
217802Jørgen Njålla3 km - B (16)3 300 m18.00.00
201004Linea BertheussenNybegynner (4)1 500 m18.00.26
201092Kornelia NjållaNybegynner (4)1 500 m18.03.21
200982Rune Njålla4 km - A (21)4 500 m18.26.03
217706Andrea NjållaNybegynner (4)1 500 m18.27.15
201004Linea Bertheussen2 km - C (10)2 500 m18.32.48
201092Kornelia Njålla2 km - C (10)2 500 m18.32.49

ukjent

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
226795Bjørn Tore Olsen3 km - B (16)3 300 m18.13.24

ukjent

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
201042Tereza Bohacova2 km - C (10)2 500 m18.20.37

ukjent

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
201005Matej Bohac6 km - A (6)6 200 m18.30.08

Valnesfjord IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
158533Richard Kringhaug3 km - B (16)3 300 m18.19.32

Annonser

IOF Eventor