Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusellen
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 5 september 2017

4 km - A

4 500 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Ori17.02.52
226159Marit JohnsenBodø og Omegn IF Ori17.09.16
91258Per RekkedalBodø og Omegn IF Ori17.25.11
170486Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Ori18.02.49
206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Ori18.05.14
160717Åge MohusBodø og Omegn IF Ori18.11.20
181551Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Ori18.13.52
192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Ori18.18.05
411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Ori18.20.36
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Ori18.22.47
170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Ori18.24.25
207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Ori18.25.20
200982Rune NjållaTverlandet IL18.26.03
60861Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Ori18.26.23
211178Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Ori18.27.12
216339Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Ori18.29.23
179901Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Ori18.32.35
82330Ivar AanerødBodø og Omegn IF Ori18.34.06
184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Ori18.36.35
91263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Ori18.40.33
181783Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Ori18.43.35

3 km - B

3 300 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Ori17.09.46
226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Ori17.18.30
91247Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Ori17.24.29
197783Benjamin August VikenTverlandet IL17.35.58
217893Endre W NormannTverlandet IL17.39.28
235826Edvin BergBodø og Omegn IF Ori17.52.21
217802Jørgen NjållaTverlandet IL18.00.00
97423Geir MoenBodø og Omegn IF Ori18.03.37
97886Morten SelnesBodø og Omegn IF Ori18.05.42
226795Bjørn Tore Olsenukjent18.13.24
204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Ori18.15.06
91259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Ori18.16.18
158533Richard KringhaugValnesfjord IL18.19.32
91254Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Ori18.21.38
226156Svein ValleBodø og Omegn IF Ori18.37.29
226051Eivind ValleBodø og Omegn IF Ori18.39.23

2 km - C

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Ori17.49.46
201084Håkon SkirbekkTverlandet IL17.55.33
215091Regula HøsliBodø og Omegn IF Ori18.04.06
208694Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Ori18.09.31
212638Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Ori18.15.29
217789Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Ori18.18.52
201042Tereza Bohacovaukjent18.20.37
217790Trygve OvesenBodø og Omegn IF Ori18.22.01
201004Linea BertheussenTverlandet IL18.32.48
201092Kornelia NjållaTverlandet IL18.32.49

Nybegynner

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232073Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Ori17.52.38
201004Linea BertheussenTverlandet IL18.00.26
201092Kornelia NjållaTverlandet IL18.03.21
217706Andrea NjållaTverlandet IL18.27.15

6 km - A

6 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192119Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Ori17.13.01
217137Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Ori18.24.20
215129Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Ori18.27.49
201005Matej Bohacukjent18.30.08
226048Arild HegrebergBodø og Omegn IF Ori18.31.34
203321Arild PettersenBodø og Omegn IF Ori18.33.34

Annonser

IOF Eventor