Norsk Orientering

Startliste for Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 8 september 2018

H17

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207699Rune NygaardIL Gular14.03.55
502444Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14.05.55
502442Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14.07.56
224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett14.09.55
236503Lars-Inge ArnevikRingerike OL14.11.55
211413Tom Eirik EikangerIL Gular14.13.55
192524Tore NymarkVaregg Fleridrett14.15.55
197944Kenneth WesterheimStord Orientering14.17.55
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett14.19.55
207802Magne KnudsenGneist, IL14.21.55
226165Andreas NysæterBergens TF14.23.56
211077Sturle NordeideGneist, IL14.25.56
206540Sigve Rygg EikelandBergens TF14.27.55
184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14.29.54
504399Scott JuvikIL Gular14.31.55
204561Oskar RøenVaregg Fleridrett14.33.55
184348Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK14.37.55
184533Bjarthe WesterheimStord Orientering14.39.54
184660Stian RykkjeVaregg Fleridrett14.41.55
505484Fritjof RachorHaugesund IL Orientering14.43.56
207795Even RolfsnesStord Orientering14.45.55
204540Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett

D17

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100200Linda RykkjeVaregg Fleridrett14.04.56
192268Mariell ArntzenGneist, IL14.06.55
192587Tove AasheimVaregg Fleridrett14.08.55
192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14.10.55
223576Annie MyhreStord Orientering14.16.56
197835Irinja AlmåsStord Orientering14.18.56
213207Rannveig NordhagenFana IL14.20.55
207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
222635Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett

H15-16

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197834Jørgen WesterheimStord Orientering14.24.56
217102Erik BohneVaregg Fleridrett14.26.56
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.28.56
191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett14.30.55
211313Birk Bell LysakerFana IL14.32.55
211234Jens Øien KlosterFitjar IL14.34.56
195921Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett14.36.56
505702Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett14.38.55

H50

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208120Torgeir StrandFana IL14.42.56
502089Tommy SævareidOs Orienteringsklubb14.44.55
91423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL14.48.55
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett14.50.55
216874Tore JuvikIL Gular14.52.57
502587Arne JohannesenIL Gular14.54.55
181793Svein LingaIL Gular14.56.55
168530Kjetil DyrvikVoss IL14.58.56
236501Jan SteinegerGneist, IL15.00.55

D15-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192919Marie Roll-TørnqvistFana IL14.03.53
204579Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett14.05.55
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF14.07.55
213410Kristine Bog VikaneFana IL14.09.56
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.11.55

H70

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156884Per Audun KlosterFitjar IL11.58.54
211544Sigvald RobberstadStord Orientering14.25.56
221409Per VikaneFana IL14.27.53
197827Ingolf DybvikStord Orientering14.29.55

D50

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211280Hege FjellbirkelandIL Gular14.15.55
168625Ingrid SandvollGneist, IL14.17.56
205987Lise ChristensenTIF Viking14.19.55
487964Mai Helen LingaIL Gular14.21.57

A-Open

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184233Johan EikangerIL Gular14.31.55

D13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224385Mari Fitjar HjelleFitjar IL14.04.55
191281Helene NysæterBergens TF14.12.56

B-Open

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208619Geir Arne IsdahlFitjar IL11.28.05
195907Bjørn BataldenFana IL14.05.55
191663Tone RosenlundVaregg Fleridrett14.08.55
91678Vibeke NymoVaregg Fleridrett14.10.55
211295Frode KlosterFitjar IL14.16.57
224992Kjetil HjelleFitjar IL14.18.57
211460Frode FitjarFitjar IL14.20.55
213380Sondre BataldenFana IL

D/H-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176369Tonje RykkjeVaregg Fleridrett13.46.24
223801Anna Fitjar HjelleFitjar IL14.05.19
505593Emil O. RachorHaugesund IL Orientering14.37.57

C-Open

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192929Jørgen Skram IsdahlFitjar IL11.27.18
225025Bente FitjarFitjar IL13.49.46
224371Eline Fitjar HjelleFitjar IL14.05.27
233713Stella S. DahleFana IL14.06.17
224068Mette FitjarFitjar IL18.04.20
222675Sverre SoløyVaregg Fleridrett
197781Brynhild Meyer StautlandStord Orientering

N-Open

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156991Håkon Øien KlosterFitjar IL12.00.33
225466Eldrid FitjarFitjar IL13.49.44
211257Ola Fitjar HjelleFitjar IL13.59.55
211472Jon Fitjar HjelleFitjar IL13.59.56
211340Emma Fitjar HjelleFitjar IL14.00.56
505592Ulrik O. RachorHaugesund IL Orientering14.31.54

Annonser

IOF Eventor