Norsk Orientering

Startliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 10 juni 2019

N-åpen

990 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
555Sivert Pedersen ElverhøiVang OL10.00
556Edel Vollen SataøenRond OL10.00
557Julie Gjessing SkjesetVang OL10.00
558Håkon Gjessing SkjesetVang OL10.00
560Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange10.00
564Martine MalmstrømNOTEAM10.00
566Viljar Godager KaasBækkelagets SK10.00
567Marie HjelmstadBækkelagets SK10.00
569Nils NikolaisenOppsal Orientering10.00
573Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.00
574Emma LaksholmVerdal OK10.00
575Emma BraathenTrøsken IL10.00
576Simen BergstrømTyrving IL10.00
577Frida SkjerveVerdal OK10.00
578Max BergstrømTyrving IL10.00
579Brita Svarstad HeggdalMalvik IL10.00
580Ivan Christopher Nybakk-BjerkeLøten o-lag10.00
581Caspian SkålandTrøsken IL10.00
582Anne EngebakkenLøten o-lag10.00
584Matilde Tanem IversenVerdal OK10.00
586Simon Michell IversenVerdal OK10.00
592Celine HeggenesTrøsken IL10.00
594Jonas Kortner VogtØstmarka OK10.00
596Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
598Christian Alexander AmundsenTrøsken IL10.00
599Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
600Max Alexander NybråtenTyrving IL10.00
602Esther StenbergVang OL10.00
603Hanna SkjerveVerdal OK10.00
604Emma Pedersen ElverhøiVang OL10.00
605Elias MolundTyrving IL10.00
606Linus Fossum MalmringFreidig10.00
607Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
608Eline Malmo JordheimVang OL10.00
609Signe Drange RuudRøyken OL10.00
610Martin Lien StøenLillehammer OK10.00
611Eirill Hagelid NorheimFreidig10.00
612Eline PedersenOK Moss10.00
613Live Ek HedlundTrøsken IL10.00
614Nora Vollen SataøenRond OL10.00
615Mia PedersenOK Moss10.00
616Mari StenbergVang OL10.00
617William August AmundsenTrøsken IL10.00
618Hanna LutnæsHamar OK10.00
619Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10.00
620Esten Valentin NybråtenTyrving IL10.00
621Milla SkålandTrøsken IL10.00
1001Tobias Bergset SkoglundGjø-Vard OL10.00

D 9-10

990 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
474Olina Svarstad HeggdalMarkane IL11.00
477Maria sæther VerdeniusVingelen IL11.03
478Marit Storler SnøfuglFreidig11.04
479Martine Nubdal FrøsethVerdal OK11.05
480Vilma DanevadFredrikstad SK11.06
481Irene Storler SnøfuglFreidig11.07
482Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.08
483Lea HaugÅs-NMBU Orientering11.09
484Eline KravdalGjø-Vard OL11.10
485Eira Forsbak AsplemFreidig11.11
486Andrine VardebakkenVang OL11.12

D 11-12

1 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Jenny DanevadFredrikstad SK11.25
209Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK11.26
210Emma Aune JakobsenOK Moss11.27
211Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11.28
212Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.29
213Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.30
215Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.32
216Julie VardebakkenVang OL11.33
217Mia Stensland MelbyeVerdal OK11.34
218Minna Sofie WingstedtHalden SK11.35
219Ida Øverli StøenLillehammer OK11.36
220Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK11.37
221Adele Øen SkålandTrøsken IL11.38
222Johanne BergLøten o-lag11.39
214Erle Elise WoldOK Moss12.30

D 13-14

3 640 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
527Mari AarsethNydalens SK11.53
530Maren HenriksenVang OL11.56
531Marie KravdalGjø-Vard OL11.57
532Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.58
533Juni Hagelid NorheimFreidig11.59
534Åse Valero KjerkreitHalden SK12.00
535Solveig Louise NissenFreidig12.01
536Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12.02
537Una KittilsenFreidig12.03
538Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL12.04
539Emilie RehnKolbotn og Skimt OL12.05
540Tora KittilsenFreidig12.06
541Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.07
542Sigrid Schmitt GranHalden SK12.08
543Mari Ovidia RanestadHamar OK12.09
544Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL12.10
545Maria Strømdal WikFreidig12.11
546Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.12
547Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.13
548Lina Storler SnøfuglFreidig12.14
549Maja Mo HjelsethNydalens SK12.15
550Nora HalvorsenFreidig12.16
551Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.17
552Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.18
553Pernille Nor-WollØstmarka OK12.19
554Tonje RykkjeVaregg Fleridrett12.20

D 15-16

4 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455Eline Horten JordetVingelen IL12.09
456Martine SkjelsvikLillehammer OK12.10
457Ida Marie FlågenHeming Orientering12.11
458Trude MarkhusVerdal OK12.12
459Anne FrøislandVang OL12.13
460Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.14
461Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.15
462Mathea Spets StorhovFreidig12.16
463Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12.17
464June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12.18
465Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.19
466Julie Sophie WoldOK Moss12.20
467Hanna RehnKolbotn og Skimt OL12.21
468Astrid RognstadHadeland OL12.22
469Andrea sæther VerdeniusVingelen IL12.23
470Kathinka Zahl HagenFossum IF12.24
471Hannah Syrdal ØenHeming Orientering12.25
472Anja HoleFørde IL12.26
473Henriette BergLøten o-lag12.27

D 17-20

6 740 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11.02
101Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.03
102Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.04
103Kristine KravdalGjø-Vard OL11.05
104Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett11.06
105Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.07
106Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11.08
107Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL11.09
108Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11.10
109Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11.11
110Ingeborg RognstadHadeland OL11.12
111Anine LomeHamar OK11.13
112Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.14

D 17 AK

5 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Stine AustadRaumar Orientering11.04
288Kristin Vollen SataøenRond OL11.05
289Trine D. KihleNTNUI11.06
290Marion Halvorsen NustadLillehammer OK11.07
291Linda EngenRaumar Orientering11.08
292Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.09
293Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11.10
294Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering11.11

D 21-

7 750 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Line Drange RuudRøyken OL11.42
44Sofie JohanssonVang OL11.43
45Lene Godager KaasBækkelagets SK11.44
46Karoline AndersenTyrving IL11.45
47Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11.46
48Solveig BlandkjennTyrving IL11.47
49Louise OramBækkelagets SK11.48
50Lea-Rebekka TonjerNydalens SK11.49
51Audhild Bakken RognstadEmblem IL11.50
52Kristine FjeldboTyrving IL11.51

D 35-

6 070 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
270Anna-Thekla TonjerElverum OK12.27
271Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.28
272Bodil HelgerudHalden SK12.29

D 40-

6 070 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Guro BryggenHalden SK12.32
276Tina Strømdal WikFreidig12.33
277Heidi TronbølFet OL12.34
278Anja WingstedtHalden SK12.35
279Stine Olsen KirkevikHamar OK12.36
280Berit HerstadBækkelagets SK12.37
281Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK12.38
282Ingvild GjessingVang OL12.39

D 45-

5 090 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.30
374Maiken Skirstad MoNydalens SK12.31
375Cathrine LillestrandTrøsken IL12.32
377Linda RykkjeVaregg Fleridrett12.34
378Berit BergsetGjø-Vard OL12.35
379Karianne StrømmeVaregg Fleridrett12.36
380Hanne WoldOK Moss12.37
381Valborg MadslienLillehammer OK12.38
382Yngvild MalmoVang OL12.39
383Ann Elin FlågenHeming Orientering12.40
384Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett12.41
385Anne NilsenÅs-NMBU Orientering12.42

D 50-

5 090 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355Hilde ForbordMalvik IL12.12
357Tove AasheimVaregg Fleridrett12.14
358Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.15
359Torill VisterIndre Østfold OK12.16
360Anne Marit BordalRingsaker OK12.17
361Marianne MyklebustHamar OK12.18
362Tove Lundgård PedersenRingsaker OK12.19
363Hege SolerødGjø-Vard OL12.20
364Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK12.21
365Mona LomeHamar OK12.22
366Mai Iren AlmåsIL Leik12.23
367Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.24
368Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.25
369Inger BjergaVaregg Fleridrett12.26
370Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.27
371Tone AlmåsIL Leik12.28

D 55-

4 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.58
445Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11.59
446Toril HallanLillomarka OL12.00
447Linda HanssenØstmarka OK12.01
448Vanja StaffOL Toten-Troll12.02
449Bente LineIndre Østfold OK12.03
450Kjersti RønningHamar OK12.04
451Gunhild BredesenVerdal OK12.05

D 60-

4 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Grete S B HoviSkien OK11.44
431Mona HesselbergLøten o-lag11.45
432Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.46
433Wenche BjørnstadRingsaker OK11.47
434Reidunn HallanLillomarka OL11.48
435Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11.49
436Anne Julsrud HaugenHalden SK11.50
437Berit DanielsenTyrving IL11.51
438Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.52
439Wenche HultgreenTyrving IL11.53
441Anne SørumIndre Østfold OK11.55

D 65-

4 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
419Else StordalOL Tønsberg og omegn11.33
420Lis DæhliLøten o-lag11.34
421Margrete JørandliGjø-Vard OL11.35
422Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.36
423Elle M. MelbyeHeming Orientering11.37
424Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11.38
425Sylvia AndersenElverum OK11.39
426Inger TiltnesTyrving IL11.40
427Bente Tangen WikstrømRingsaker OK11.41

D 70-

3 410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200Liv FeiringHamar OK11.17
201Eva Marie GranOK Øst11.18
202Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11.19
203Randi Aas FjæstadHamar OK11.20
204Bodil BerbyTrøsken IL11.21

D 75-

3 410 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191Ella BjerketvedtTrøsken IL11.08
192Katharina Mo BergeFreidig11.09
193Tea ForbergRond OL11.10
194Aase Tove GoldenMåren OK11.11
195Hjørdis ØvreåsBotne SK11.12
196Brita Eilertsen GrønliFørde IL11.13
197Elin DahlenRingerike OL11.14

D 80-

3 410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Inger E. VamnesHamar OK11.02

H 9-10

990 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
487Iver AarsethNydalens SK11.13
488Joel Bronebakk JohanssonHalden SK11.14
489Odin Vie StrislandFossum IF11.15
491Håkon BryggenHalden SK11.17
492Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL11.18
493Halvor Ek HedlundTrøsken IL11.19
494William Mitchell IversenVerdal OK11.20
495Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.21
496Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.22
497Jakob UlvedalIL Veten11.23
498Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.24
499Ville Emil WingstedtHalden SK11.25
500Mads Stensland MelbyeVerdal OK11.26

H 11-12

1 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Lauritz BrunborgNittedal OL11.40
224Alfred NikolaisenOppsal Orientering11.41
226Sigmund ØlstadFet OL11.43
227Magnus MolundTyrving IL11.44
228Emil Tonjer FingarsenElverum OK11.45
229Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.46
230Eivind LutnæsHamar OK11.47
231Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11.48
232Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.49
233Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.50
234Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11.51
235Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.52
236Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL11.53
237Haakon UlvedalIL Veten11.54
238Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.55

H 13-14

3 640 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Simen Gløgård StensrudNittedal OL11.29
504Erlend OtterleiØstmarka OK11.30
506Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.32
507Vegard Lereim StorliFreidig11.33
508Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.34
509Amund FlaskerudOL Toten-Troll11.35
510Tobias Tronbøl LiumIL Koll11.36
512Tristan HalvorsenFreidig11.38
513Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.39
514Liam WingstedtHalden SK11.40
515Mathias LinløkkenØstmarka OK11.41
516Håkon GrønliFørde IL11.42
517Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.43
518Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11.44
519Aleksander Tanem IversenVerdal OK11.45
520Martin BryggenHalden SK11.46
521Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering11.47
522Kristoffer Strømdal WikFreidig11.48
523Lars Horten JordetVingelen IL11.49
524Filip Mitchell IversenVerdal OK11.50
525Håvard EikRaumar Orientering11.51
526Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett11.52

H 15-16

6 070 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239Jonas  AarsethNydalens SK11.56
242Mats LindaasElverum OK11.59
243Sondre LadimOK Moss12.00
244Eskil KolshusOppsal Orientering12.01
245Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.02
246Axel AaldeNydalens SK12.03
247Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett12.04
248Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.05
249Philip Lehmann RomørenFossum IF12.06
250Jørgen GlorvigenElverum OK12.07
251Peder BryggenHalden SK12.08
252Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.09
253Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL12.10
254Eirik Vie StrislandFossum IF12.11
255Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett12.12
256Vegard RanestadHamar OK12.13
257Sindre Vie StrislandFossum IF12.14
258Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.15
259Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.16
260Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.17
261Alfred BjørnerødOK Moss12.18
262Børge Nilsen BergFossum IF12.19
263Tord SølvbergIL Veten12.20
264Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.21
265David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL12.22
266Brage TakleKristiansand OK12.23
267Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.24

H 17-20

7 490 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.52
54Herman BrunborgNittedal OL11.53
55Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.54
56Sondre Zahl HagenFossum IF11.55
57Sven Bergset LangvikIL Veten11.56
58Simen BallangrudOL Toten-Troll11.57
59Felix FinsrudAsker Skiklubb11.58
60Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.59
61Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.00
62Even LindaasVang OL12.01
63Erlend BørliFossum IF12.02
64August Syrdal ØenHeming Orientering12.03
65Jostein Svaland DaleVang OL12.04
66Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.05
67Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.06
68Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.07
69Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.08
70Gaute FosstveitRaumar Orientering12.09
72Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.11

H 17AK

5 330 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Markus TonjerNydalens SK11.12
296Leif-Inge JevnlidIL Veten11.13
299Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.16
300Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.17
301Didrik BredesenLillomarka OL11.18
302Even HaugOL Vallset/Stange11.19
303Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.20
304Elias BergsetIL Veten11.21
305Tage RosenlundVaregg Fleridrett11.22
306Stian OverskeidIndre Østfold OK11.23
307Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett11.24
308Marius StaffOL Toten-Troll11.25

H 21-

10 480 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Andreas SølbergIL Leik10.30
1Sinde ØsthagenFredrikstad SK11.00
7Trygve Hem OlsenTyrving IL11.06
8Øyvind HelgerudHalden SK11.07
9Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.08
10Oskar AndrénIL Leik11.09
11Jim Øystein NybråtenTyrving IL11.10
12Jan SchmidOL Trollelg11.11
13Jon-Anders BordalRingsaker OK11.12
14Mathias NipenBækkelagets SK11.13
15Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.14
16Torgeir SnilsbergOK Moss11.15
17Gunnar A FiskumTyrving IL11.16
19Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.18
20Erik ThorssonTyrving IL11.19
21Emil WingstedtHalden SK11.20
22Anders TiltnesTyrving IL11.21
23Markus GladEmblem IL11.22
24Henrik BordalRingsaker OK11.23
25Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL11.24
26Vegard LineNydalens SK11.25
27Trond KortnerØstmarka OK11.26
28Carl Godager KaasBækkelagets SK11.27
29Anders HagaRaumar Orientering11.28
30Bjørn EkebergTyrving IL11.29
31Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.30
32Henrik Drange RuudRøyken OL11.31
33Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.32
34Haakon IngvaldsenNittedal OL11.33
35Lukas PetersonTyrving IL11.34
36Olav Milian Schmitt GranNTNUI11.35
37Torkil Eide SolstadTyrving IL11.36
38Håvard Mo VaadalNTNUI11.37
39Ola KeiseråsIL Leik11.38
40Espen JakobsenTyrving IL11.39

H 35-

7 490 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91Erik Rytter JakobsenOK Moss11.10
90Andreas MeyerHamar OK12.29
92Sverre Berg LutnæsHamar OK12.31
95Audun FingarsenElverum OK12.34
96Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12.35
97Vytautas GrasysFossum IF12.36

H 40-

7 490 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Knut Gunnar UlvedalIL Veten12.14
76Per Ole DahlsrudNydalens SK12.15
77Pål StenbergVang OL12.16
79Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering12.18
80Kenneth BilstadVang OL12.19
81Fredrik LarsenIndre Østfold OK12.20
82Marius WikstrømRingsaker OK12.21
83Tommy SkårbøRaumar Orientering12.22
84Pål KittilsenFreidig12.23
85Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL12.24
86Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.25
87Jan Ola PedersenVang OL12.26

H 45-

6 740 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Anders SollienOL Toten-Troll12.06
165Morten MoslandOppsal Orientering12.07
166Espen BergstrømHalden SK12.08
167Kyrre GranFet OL12.09
168Trond RetteraasenIndre Østfold OK12.10
169Even ErlienGjø-Vard OL12.11
170Olle MalmringFreidig12.12
171Jan Jacob VerdeniusVingelen IL12.13
172Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK12.14
173Johs HjelmstadBækkelagets SK12.15
174Øyvind LienGjø-Vard OL12.16
175Espen DanevadFredrikstad SK12.17
176Håvard KvammeOL Toten-Troll12.18
177Erik PaulsrudIL Koll12.19
178Dag Arne LierIndre Østfold OK12.20
179Kurt Ove MelbyeVerdal OK12.21
180Tormod KleppaLillehammer OK12.22
181Per Olav AndersenVang OL12.23
182Asgeir LiumFet OL12.24

H 50-

6 740 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Svein ThorsbergGrue IL11.36
135Tommy OlsenHamar OK11.37
136Stein H. HagenFossum IF11.38
137Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.39
138Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett11.40
139Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL11.41
140Finn Henry LillestrandTrøsken IL11.42
141Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.43
142Petter GlorvigenElverum OK11.44
143Knut Erling ØenHeming Orientering11.45
144Bjørn Axel GranHalden SK11.46
145Tore NymarkVaregg Fleridrett11.47
146Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11.48
147Rolv Anders SystadLyn Ski11.49
148Tore BjørnerødOK Moss11.50
149Håkon BørliFossum IF11.51
150Tor Ove HallemVerdal OK11.52
151Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.53
152Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL11.54
153Jostein HaugOL Vallset/Stange11.55
154Jens Even StorhovFreidig11.56
155Sigmund VisterIndre Østfold OK11.57
156Jan HageIL Leik11.58
157Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering11.59
158Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.00
159Anders FlågenHeming Orientering12.01
160Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.02
161Ole IngesenSarpsborg OL12.03

H 55-

6 740 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Øystein KildahlØstmarka OK11.16
115Onno VerberneOL Toten-Troll11.17
116Anders BergsetIL Veten11.18
117Stein Arne NegårdVang OL11.19
118Ivar BergsetIL Veten11.20
119Geir PaulsenOL Trollelg11.21
120Rune TeiglandØstmarka OK11.22
121Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.23
122Stein MarkhusVerdal OK11.24
123Øystein MelbyVang OL11.25
124Per-Jacob ØlstadFet OL11.26
125Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.27
126Terje NæssFossum IF11.28
127Knut Edvard HellandØstmarka OK11.29
128Bo EngdahlIL Koll11.30
129John YtternesKolbotn og Skimt OL11.31
130Bjørn SolbergseterAustmarka IL11.32

H 60-

5 330 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326Tore JørgensenHamar OK11.43
329Edvard DahlOL Vallset/Stange11.46
330Tor StrandRaumar Orientering11.47
331Gunnar GytriFørde IL11.48
332Nils HæstadFossum IF11.49
333Egil RundbergetNydalens SK11.50
334Fredrik SteiwerLillomarka OL11.51
335Bård NatvigNittedal OL11.52
336Per Kristian EkebergTyrving IL11.53
337Petter GullikstadRøros IL11.54
338Tore HermanssonRingsaker OK11.55
339Harald HoviSkien OK11.56
340Tore SannesLillomarka OL11.57
341Arne OkkenhaugVerdal OK11.58
342Eirik NordbrødenHalden SK11.59
343Knut EngenRaumar Orientering12.00
344Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.01
345Martin GranlyLillomarka OL12.02
346Erik NæssØstmarka OK12.03
347Hallvard FjærLillomarka OL12.04
348Jan SveenRaumar Orientering12.05
349Harald ØstbyeElverum OK12.06
350Jens Olav KløvrudLillomarka OL12.07
351Sture OttesenIndre Østfold OK12.08
352Ole Hans ØieLøten o-lag12.09

H 65-

5 330 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Knut HaugOL Vallset/Stange11.28
312Olav NipenTyrving IL11.29
313Terje WikstrømRingsaker OK11.30
314Arnfinn SkålandTrøsken IL11.31
315Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett11.32
316Sigurd DæhliLøten o-lag11.33
317Ola BroxOL Toten-Troll11.34
318Knut MalmoRingsaker OK11.35
319Roar SætabergetLunderseter IL11.36
320Arne TiltnesTyrving IL11.37
321Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.38
322Stein NordviElverum OK11.39
323Per Hermann KrøgerMåren OK11.40
324Øystein RuudFredrikstad SK11.41
325Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.42

H 70-

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403John Birger SkansenRudsbygd IL11.17
404Knut WikstrømRingsaker OK11.18
405Hasse BergstrømTyrving IL11.19
406Knut SkjesetVang OL11.20
407Kurt GrønliFørde IL11.21
408Eystein WeltzienTyrving IL11.22
409Nils-Petter WiikDriv IL11.23
410Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.24
411Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11.25
412Einar LundHamar OK11.26
413Nils Olav VennevikFreidig11.27
414Tormod PrestrudRudsbygd IL11.28
415John Thomas PetersenNittedal OL11.29
416Helge RevhaugRingerike OL11.30

H 75-

4 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.02
389Leidulv VinjeNidarøst OK11.03
390Olav HøiåsVang OL11.04
391Trond FeiringHamar OK11.05
392Klaus EngenEidskog OL11.06
393Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst11.07
394Magne SmelandVang OL11.08
395Magnar ØvreåsBotne SK11.09
396Kjell Gorm RøkkeTyrving IL11.10
397Tormod DahlenRingerike OL11.11
398Helge BjaalandHeming Orientering11.12
399Per VoldVang OL11.13
400Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.14

H 80-

3 410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Jon Vegard LundeLillehammer OK11.05

Direkte A

5 330 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
811Christian GløgårdNittedal OL10.00
814Helge RonsenlundVaregg Fleridrett10.00
815Erik MalmstrømNOTEAM10.00
816Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.00
817Knut  AaldeNydalens SK10.00
821Marion Rønning HuberNydalens SK10.00
823Per- Ivar NikolaisenOppsal Orientering10.00
824Frank SandbergFlyfemkamp10.00
825Fredrik SveenVang OL10.00
826Stine- Marie GabrielsenFlyfemkamp10.00
827Erlend RåheimOK Moss10.00
828Lars Øivind AmundsenTrøsken IL10.00
829Andreas HuberHamar OK10.00
830Eskil Søreng SteinFlyfemkamp10.00
831Svein OtterleiØstmarka OK10.00
832Glenn MüllerØstmarka OK10.00
833Hans Reier SigmondLillehammer OK10.00
834Ida TiltnesTyrving IL10.00
835Magnus HolmskauTrøsken IL10.00
836Andreas JohanssonHalden SK10.00
838sveinung  SyversenOppsal Orientering10.00
839Betty Ann BjerkreimTyrving IL10.00
840Ove MartinsenHauketo10.00
842Siv JystadØstmarka OK10.00
844Sverre W KaasNydalens SK10.00
845Jon  PedersenOK Moss10.00
847Jan-Henrik NillsenOppsal Orientering10.00
848Kristin B.  NilsenFossum IF10.00
849Sindre RønningNydalens SK10.00
850Eva LutnæsHamar OK10.00
851Jon Marius IversenVerdal OK10.00
852Kjetil MolundTyrving IL10.00
853Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
854Kristin Stubban HygenØstmarka OK10.00
855Fredrik DelåsHalden SK10.00
856Ole Morten FrøsethVerdal OK10.00
857Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering10.00
858Ove Antvord HaugereidVang OL10.00
859Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering10.00
860Hans Olav HygenØstmarka OK10.00

Direkte B

3 640 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
746Ernst Fristad NilsenLillehammer OK10.00
748Stine Therese  SjoFlyfemkamp10.00
749Sigrid Melander VieFossum IF10.00
751Kristine KolshusOppsal Orientering10.00
752Monica SyrdalHeming Orientering10.00
754Inger-Marie HobergFlyfemkamp10.00
755Trond ØieLøten o-lag10.00
756Eivindodden OtterleiØstmarka OK10.00
758Øyvind VaadalNOTEAM10.00
759Vilde RetteraasenIndre Østfold OK10.00
763Øystein  SkappelLillehammer OK10.00
765Mari GrønliFørde IL10.00
766Ane Thea KristoffersenFlyfemkamp10.00
767Bjørn  NordvikKolbotn og Skimt OL10.00
768Aase HellanFlyfemkamp10.00
769Elin Moe  GræsliHamar OK10.00
770Brage KeiseråsIL Leik10.00
771Anne Mette NormannTynset IF10.00
772Merethe OlsenFlyfemkamp10.00
774Johannes HedlundTrøsken IL10.00
775Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00
776Gaute SkjelsvikLillehammer OK10.00
777Anniken MilhahnFlyfemkamp10.00
778Markus  KnutsenFlyfemkamp10.00
779Karen OmlandIL Koll10.00
780Anders Eliertsen GrønliFørde IL10.00
781Per IsraelssonLillomarka OL10.00
784Frida Van MegenOppsal Orientering10.00
785Pernille  SønsterudbråtenRaumar Orientering10.00
786Kjetil JacobsenHamar OK10.00
787Bente HortenVingelen IL10.00
788Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering10.00
789Kyrre SataøenRond OL10.00
790Beate UndebergetOppsal Orientering10.00
791Vegar HoleFørde IL10.00
792Marte Kvittum TangenTynset IF10.00
793Roar SkoglundGjø-Vard OL10.00
794Leif JordetVingelen IL10.00
795Ingvil SnøfuglFreidig10.00
796Tore LidVaregg Fleridrett10.00
797Trygve RognstadHadeland OL10.00
798Anne Karin ElisenbergHamar OK10.00
799Marit Eggen NyaasTynset IF10.00
800Randi BudahlFet OL10.00
801Ingar WollØstmarka OK10.00
802Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.00
803Janne Fossum MalmringFreidig10.00
804Solveig SørlienVang OL10.00
805Tone RosenlundVaregg Fleridrett10.00
806Erik HaugenRingsaker OK10.00
807Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering10.00
808Miguel ValeroHalden SK10.00
809Knut Even HoleFørde IL10.00
810Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering10.00
501Tore LundHadeland OL11.27
502Erik GrøndalenHamar OK11.28
528Øivind FrøislandVang OL11.54

Direkte C

1 600 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
635Hedda SølvbergIL Veten10.00
696Bjørg BogstandNittedal OL10.00
706Trygve  DahleVaregg Fleridrett10.00
707Trude ForsbakFreidig10.00
708Kjersti Brekk RøhnebækHamar OK10.00
709Marte Mo VaadalNOTEAM10.00
716Unni HerrebrødenOK Øst10.00
717Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK10.00
720Guro Laksholm  GrindbergVerdal OK10.00
721Karoline SkjelsvikLillehammer OK10.00
724Oliver DahleVaregg Fleridrett10.00
726Nina MelbyeVerdal OK10.00
727Solveig Ek HedlundTrøsken IL10.00
728Bente GrøndalenHamar OK10.00
729Jørn NorheimFreidig10.00
733Ingrid TanemVerdal OK10.00
734Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10.00
735Liv SimonsenOK Øst10.00
736Linda BønesVaregg Fleridrett10.00
737Anita E. HoleFørde IL10.00
738Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00
739Ingrid LauvdalRingsaker OK10.00
740Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll10.00
741Ella SkoglundGjø-Vard OL10.00
743Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10.00
744Frøy HagelidFreidig10.00
745Tor SimonsenOK Øst10.00

Utvikling N

990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
693Amund Kortner VogtØstmarka OK10.00

Utvikling C

1 630 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Peder NybergIL Veten10.00
511Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK10.00
595Hege Marie AndresenIndre Østfold OK10.00
649Maria Sæther VerdeniusVingelen IL10.00
659Simen ÅnensenOppsal Orientering10.00
661Ida MalmstrømNOTEAM10.00
666Embret Brekke RøhnebækHamar OK10.00
668Marielle MichelsenFossum IF10.00
669Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering10.00
670Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00
671Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
672Erle FosstveitRaumar Orientering10.00

Utvikling B

3 640 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
628Arthur I. B. BrunborgNittedal OL10.00
642Brage FosstveitRaumar Orientering10.00
643Ingunn BergsetIL Veten10.00
644Balder Hasvik LarsenHalden SK10.00
645Eirik UlvedalIL Veten10.00
646Gaute LindaasElverum OK10.00

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival