Norwegian Orienteering Federation

Start list for Elgdilten

Event informationShow start list by classPrint

Name: Elgdilten
Organisers: Hamar OK / Løten o-lag
Date: Sunday 9 June 2019

Asker Skiklubb

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
114Felix FinsrudH 17-20 (24)4 090 m12:13
122Sondre YtterbøH 17-20 (24)4 090 m12:21

Askvoll og Holmedal IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
427Edvin HelleH 70- (13)2 710 m11:52

Ås-NMBU Orientering

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
590Odin Schei DanevadN-åpen (52)1 740 m10:00
605Lea HaugN-åpen (52)1 740 m10:00
691Synne Schei DanevadUtvikling C (5)2 010 m10:00
795Ingunn ScheiDirekte B (38)2 830 m10:00
1Håvard TveiteH 21- (36)5 290 m11:00
238Anne NilsenD 45- (14)3 040 m11:36
109Nils TveiteH 17-20 (24)4 090 m12:08
274Håkon DanevadH 50- (29)3 800 m12:12

Austmarka IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
324Bjørn SolbergseterH 55- (20)3 440 m11:33

Bækkelagets SK

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
45Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (11)4 090 m11:04
8Carl Godager KaasH 21- (36)5 290 m11:07
48Lene Godager KaasD 21- (11)4 090 m11:07
139Agnethe HasliD 17-20 (17)3 660 m11:09
36Martin SchälliH 21- (36)5 290 m11:35
40Vegard Ølstad DalbergH 21- (36)5 290 m11:39

Bodø og Omegn IF Orientering

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
50Ida HegrebergD 21- (11)4 090 m11:09

Botne SK

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
410Magnar ØvreåsH 75- (11)2 710 m11:35
441Hjørdis ØvreåsD 75- (7)2 710 m12:06

Byåsen IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
243Eirin LodgaardD 50- (17)3 040 m11:41

Driv IL

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
647Else Resaland WiikDirekte C (24)1 970 m10:00
425Nils-Petter WiikH 70- (13)2 710 m11:50

Elverum OK

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
786Petter GlorvigenDirekte A (32)3 040 m10:00
395Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (13)1 740 m11:20
157Gaute LindaasH 15-16 (29)3 660 m11:27
159Jørgen GlorvigenH 15-16 (29)3 660 m11:29
171Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (29)3 660 m11:41
179Mats LindaasH 15-16 (29)3 660 m11:49
97Audun FingarsenH 35- (11)4 090 m11:56
350Harald ØstbyeH 60- (24)3 440 m11:59
198Anna-Thekla TonjerD 35- (6)3 660 m12:08
363Stein NordviH 65- (13)3 040 m12:12
461Kari UndrumD 65- (9)2 710 m12:26
464Sylvia AndersenD 65- (9)2 710 m12:29

Emblem IL

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
53Audhild Bakken RognstadD 21- (11)4 090 m11:12
35Markus GladH 21- (36)5 290 m11:34

Fet OL

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
790Per-Jacob ØlstadDirekte B (38)2 830 m10:00
794Randi BudahlDirekte B (38)2 830 m10:00
70Kyrre GranH 45- (21)4 090 m11:29
537Sigmund ØlstadH 11-12 (14)2 010 m12:12

flyfemkamp

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
725Stine Therese SjoDirekte B (38)2 830 m10:00
734Merethe OlsenDirekte B (38)2 830 m10:00
735Aase HellanDirekte B (38)2 830 m10:00
772Markus  KnutsenDirekte A (32)3 040 m10:00
777Stein Eskil  SørengDirekte A (32)3 040 m10:00
778Stine-Mari GabrielsenDirekte A (32)3 040 m10:00
779Frank SandbergDirekte A (32)3 040 m10:00
1002Idunn AssevDirekte A (32)3 040 m10:00

Førde IL

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
645Mari GrønliDirekte C (24)1 970 m10:00
656Anita E. HoleDirekte C (24)1 970 m10:00
755Vegar HoleDirekte B (38)2 830 m10:00
802Knut Even HoleDirekte A (32)3 040 m10:00
210Anja HoleD 15-16 (21)3 040 m11:08
426Kurt GrønliH 70- (13)2 710 m11:51
354Gunnar GytriH 60- (24)3 440 m12:03
528Håkon GrønliH 13-14 (19)2 830 m12:03
443Brita Eilertsen GrønliD 75- (7)2 710 m12:08

Fossum IF

27 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
580Odin Vie StrislandN-åpen (52)1 740 m10:00
689Marielle MichelsenUtvikling C (5)2 010 m10:00
760Frode StrislandDirekte A (32)3 040 m10:00
775Kristin  BergDirekte A (32)3 040 m10:00
784Nild Henrik JendalDirekte A (32)3 040 m10:00
134Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 (17)3 660 m11:04
206Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (21)3 040 m11:04
6Stein H. HagenH 21- (36)5 290 m11:05
136Julie BakkeD 17-20 (17)3 660 m11:06
56Hans JevanordH 45- (21)4 090 m11:15
18Simen BordalH 21- (36)5 290 m11:17
221Kathinka Zahl HagenD 15-16 (21)3 040 m11:19
154Børge Nilsen BergH 15-16 (29)3 660 m11:24
158Eirik Vie StrislandH 15-16 (29)3 660 m11:28
233Katrine BakkeD 45- (14)3 040 m11:31
74Harald BakkeH 45- (21)4 090 m11:33
165Sindre Vie StrislandH 15-16 (29)3 660 m11:35
178Philip Lehmann RomørenH 15-16 (29)3 660 m11:48
514Erlend BakkeH 13-14 (19)2 830 m11:49
183Anne Berit  RørlienD 40- (11)3 660 m11:53
96Vytautas GrasysH 35- (11)4 090 m11:55
347Nils HæstadH 60- (24)3 440 m11:56
534Magnus Rørlien JevanordH 11-12 (14)2 010 m12:09
115Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20 (24)4 090 m12:14
118Sondre Zahl HagenH 17-20 (24)4 090 m12:17
120Erik Hæstad BjørnstadH 17-20 (24)4 090 m12:19
124Marius BakkeH 17-20 (24)4 090 m12:23

Fredrikstad SK

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
467Jenny DanevadD 11-12 (19)2 010 m11:02
383Vilma DanevadD 9-10 (10)1 740 m11:08
145Adine Blakkestad IngesenD 17-20 (17)3 660 m11:15
77Espen DanevadH 45- (21)4 090 m11:36
79Sindre  ØsthagenH 40- (13)4 090 m11:38

Freidig

32 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
587Eirill Hagelid NorheimN-åpen (52)1 740 m10:00
599Linus Fossum MalmringN-åpen (52)1 740 m10:00
602Hanna Othea Raanes-FjelnsethN-åpen (52)1 740 m10:00
643Jørn NorheimDirekte C (24)1 970 m10:00
646Frøy HagelidDirekte C (24)1 970 m10:00
649Trude ForsbakDirekte C (24)1 970 m10:00
660Ingrid Raanes FjellnsethN-åpen (52)1 740 m10:00
731Siri Lereim  StorliDirekte B (38)2 830 m10:00
801Janne Fossum MalmringDirekte A (32)3 040 m10:00
378Irene Storler SnøfuglD 9-10 (10)1 740 m11:03
380Eira Forsbak AsplemD 9-10 (10)1 740 m11:05
385Marit Storler SnøfuglD 9-10 (10)1 740 m11:10
307Grete Berge OwrenD 60- (9)3 040 m11:16
219Mathea Spets StorhovD 15-16 (21)3 040 m11:17
61Olle MalmringH 45- (21)4 090 m11:20
488Tora KittilsenD 13-14 (24)2 830 m11:23
491Maria Strømdal WikD 13-14 (24)2 830 m11:26
494Una KittilsenD 13-14 (24)2 830 m11:29
496Nora HalvorsenD 13-14 (24)2 830 m11:31
499Lina Storler SnøfuglD 13-14 (24)2 830 m11:34
502Solveig Louise NissenD 13-14 (24)2 830 m11:37
80Pål KittilsenH 40- (13)4 090 m11:39
509Juni Hagelid NorheimD 13-14 (24)2 830 m11:44
518Tristan HalvorsenH 13-14 (19)2 830 m11:53
520Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (19)2 830 m11:55
431Nils Olav VennevikH 70- (13)2 710 m11:56
352Geir OwrenH 60- (24)3 440 m12:01
527Vegard Lereim StorliH 13-14 (19)2 830 m12:02
193Tina Strømdal WikD 40- (11)3 660 m12:03
440Katharina Mo BergeD 75- (7)2 710 m12:05
530Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (19)2 830 m12:05
279Jens Even StorhovH 50- (29)3 800 m12:17

Gjø-Vard OL

30 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
597Ulrikke Visted-HansenN-åpen (52)1 740 m10:00
600Sivert Isak TorsethN-åpen (52)1 740 m10:00
608Jonathan Aaslund JenackN-åpen (52)1 740 m10:00
615Emma Aaslund JenackN-åpen (52)1 740 m10:00
653Ella SkoglundDirekte C (24)1 970 m10:00
659Espen TorsethDirekte C (24)1 970 m10:00
704Ole Petter Visted-HansenUtvikling N (5)1 620 m10:00
743Roar SkoglundDirekte B (38)2 830 m10:00
746Celine VistedDirekte B (38)2 830 m10:00
7Elling Fossheim AsplinH 21- (36)5 290 m11:06
471Eiril Erlien SolerødD 11-12 (19)2 010 m11:06
137Charlotte EideD 17-20 (17)3 660 m11:07
212Emma Visted-HansenD 15-16 (21)3 040 m11:10
477Karen Haanes StrandlieD 11-12 (19)2 010 m11:12
148Kristine Haanes StrandlieD 17-20 (17)3 660 m11:18
312Erik  SlettumH 55- (20)3 440 m11:21
63Martin ØhmanH 45- (21)4 090 m11:22
26Peder Fossheim AsplinH 21- (36)5 290 m11:25
490Madeleine Aaslund JenackD 13-14 (24)2 830 m11:25
228Eli Ringstad LienD 45- (14)3 040 m11:26
71Øyvind LienH 45- (21)4 090 m11:30
161Annar Erlien SolerødH 15-16 (29)3 660 m11:31
236Berit BergsetD 45- (14)3 040 m11:34
169Lars LienH 15-16 (29)3 660 m11:39
257Hege SolerødD 50- (17)3 040 m11:55
521Even LienH 13-14 (19)2 830 m11:56
267Arnt Oluf EideH 50- (29)3 800 m12:05
448Kirsten BakkeD 70- (7)2 710 m12:13
278Are StrandlieH 50- (29)3 800 m12:16
463Margrete JørandliD 65- (9)2 710 m12:28

Grue IL

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
147Tora Briskerud HasselvoldD 17-20 (17)3 660 m11:17
239Anne Kjersti BriskerudD 45- (14)3 040 m11:37
265Svein ThorsbergH 50- (29)3 800 m12:03
360Bjørn Olav BergsløkkenH 60- (24)3 440 m12:09
128Grunde IsaksætreH 17-20 (24)4 090 m12:27

Hadeland OL

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
144Berthe TesloD 17-20 (17)3 660 m11:14
146Ingeborg RognstadD 17-20 (17)3 660 m11:16
316Trygve RognstadH 55- (20)3 440 m11:25
404Iver RognstadH 80- (3)2 710 m11:29
237Gunn Elin RudiD 45- (14)3 040 m11:35
351Øyvind SørlieH 60- (24)3 440 m12:00
540Nikolai TesloH 11-12 (14)2 010 m12:15

Halden SK

33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
692Balder Hasvik LarsenDirekte C (24)1 970 m10:00
729Mari Lien BackstrømDirekte B (38)2 830 m10:00
751Miguel ValeroDirekte B (38)2 830 m10:00
780Andreas JohanssonDirekte A (32)3 040 m10:00
793Fredrik DelåsDirekte A (32)3 040 m10:00
132Marieluise Schmitt GranD 17-20 (17)3 660 m11:02
475Minna Sofie WingstedtD 11-12 (19)2 010 m11:10
386Joel Bronebakk JohanssonH 9-10 (13)1 740 m11:11
13Csaba GerberH 21- (36)5 290 m11:12
388Ville Emil WingstedtH 9-10 (13)1 740 m11:13
55Bodil HelgerudD 21- (11)4 090 m11:14
390Håkon BryggenH 9-10 (13)1 740 m11:15
22Emil WingstedtH 21- (36)5 290 m11:21
396Johan Fredrik Svendsby BraarudH 9-10 (13)1 740 m11:21
64Espen BergstrømH 45- (21)4 090 m11:23
489Sigrid Schmitt GranD 13-14 (24)2 830 m11:24
28Øyvind HelgerudH 21- (36)5 290 m11:27
31Mats NordbrødenH 21- (36)5 290 m11:30
232Runa Lien BackstrømD 45- (14)3 040 m11:30
235Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (14)3 040 m11:33
498Åse Valero KjerkreitD 13-14 (24)2 830 m11:33
167Herman Lien BackstrømH 15-16 (29)3 660 m11:37
508Inger Anne Svendsby BraarudD 13-14 (24)2 830 m11:43
174Peder BryggenH 15-16 (29)3 660 m11:44
517Martin BryggenH 13-14 (19)2 830 m11:52
256Frauke Schmitt GranD 50- (17)3 040 m11:54
185Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (11)3 660 m11:55
190Guro BryggenD 40- (11)3 660 m12:00
525Liam WingstedtH 13-14 (19)2 830 m12:00
192Anja WingstedtD 40- (11)3 660 m12:02
268Bjørn Axel GranH 50- (29)3 800 m12:06
285Pål BackstrømH 50- (29)3 800 m12:23
290Terje LarsenH 50- (29)3 800 m12:28

Hamar OK

15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
607Hanna LutnæsN-åpen (52)1 740 m10:00
774Simen Jevne ArnesenDirekte A (32)3 040 m10:00
142Kamilla LomeD 17-20 (17)3 660 m11:12
216Emma Bangstad BergersenD 15-16 (21)3 040 m11:14
492Mari Ovidia RanestadD 13-14 (24)2 830 m11:27
321Andreas HuberH 55- (20)3 440 m11:30
413Trond FeiringH 75- (11)2 710 m11:38
245Mona LomeD 50- (17)3 040 m11:43
251Marianne MyklebustD 50- (17)3 040 m11:49
181Vegard RanestadH 15-16 (29)3 660 m11:51
428Einar LundH 65- (13)3 040 m11:53
348Frode BergersenH 60- (24)3 440 m11:57
101Sverre Berg LutnæsH 35- (11)4 090 m12:00
451Liv FeiringD 70- (7)2 710 m12:16
546Eivind LutnæsH 11-12 (14)2 010 m12:21

Haugesund IL Orientering

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
176Aleksander JørgensenH 15-16 (29)3 660 m11:46

Heming Orientering

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
205Hannah Syrdal ØenD 15-16 (21)3 040 m11:03
218Ida Marie FlågenD 15-16 (21)3 040 m11:16
412Helge BjaalandH 75- (11)2 710 m11:37
263Knut Erling ØenH 50- (29)3 800 m12:01
108Bjørn Anders FlågenH 17-20 (24)4 090 m12:07
282Anders FlågenH 50- (29)3 800 m12:20
457Elle M. MelbyeD 65- (9)2 710 m12:22
129August Syrdal ØenH 17-20 (24)4 090 m12:28

IL Koll

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
156Christian Fredrik BorgH 15-16 (29)3 660 m11:26

IL Leik

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
648Kristin  SølbergDirekte C (24)1 970 m10:00
739Ole Gunnar SølbergDirekte B (38)2 830 m10:00
792Brage KeiseråsDirekte A (32)3 040 m10:00
12Oskar AndrénH 21- (36)5 290 m11:11
15Ola KeiseråsH 21- (36)5 290 m11:14
25Andreas SølbergH 21- (36)5 290 m11:24
242Tone AlmåsD 50- (17)3 040 m11:40
247Mai Iren AlmåsD 50- (17)3 040 m11:45
284Jan HageH 50- (29)3 800 m12:22

IL Tambarskjelvar

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
368Norvald OspehaugH 65- (13)3 040 m12:17

IL Veten

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
675Ingunn BergsetUtvikling B (5)2 830 m10:00
677Eirik UlvedalUtvikling B (5)2 830 m10:00
678Hedda SølvbergUtvikling B (5)2 830 m10:00
688Peder NyborgUtvikling C (5)2 010 m10:00
392Jakob UlvedalH 9-10 (13)1 740 m11:17
318Anders BergsetH 55- (20)3 440 m11:27
163Tord SølvbergH 15-16 (29)3 660 m11:33
332Ivar BergsetH 55- (20)3 440 m11:41
91Knut Gunnar UlvedalH 40- (13)4 090 m11:50
110Elias BergsetH 17-20 (24)4 090 m12:09
113Leif-Inge JevnlidH 17-20 (24)4 090 m12:12
119Sven Bergset LangvikH 17-20 (24)4 090 m12:18
543Haakon UlvedalH 11-12 (14)2 010 m12:18

Indre Østfold OK

20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
589Hege Marie AndersenN-åpen (52)1 740 m10:00
707Vilde ReheraasenDirekte B (38)2 830 m10:00
754Ina BlågestadDirekte B (38)2 830 m10:00
296Bente LineD 55- (9)3 040 m11:05
304Anne SørumD 60- (9)3 040 m11:13
58Dag Arne LierH 45- (21)4 090 m11:17
60Trond RetteraasenH 45- (21)4 090 m11:19
65Rune BlågestadH 45- (21)4 090 m11:24
69Claes-Tommy HerlandH 45- (21)4 090 m11:28
73Bjørn FjeldstadH 45- (21)4 090 m11:32
162Peder Aaborgen HaugaardH 15-16 (29)3 660 m11:32
500Elma Sagli GudimD 13-14 (24)2 830 m11:35
414Anders TaraldrudH 75- (11)2 710 m11:39
337Sture OttesenH 60- (24)3 440 m11:46
249Torill VisterD 50- (17)3 040 m11:47
184Ann Helen Aaborgen HaugaardD 40- (11)3 660 m11:54
104Stian OverskeidH 35- (11)4 090 m12:03
276Sigmund VisterH 50- (29)3 800 m12:14
281Asle Sagli GudimH 50- (29)3 800 m12:19
456Eva TaraldrudD 65- (9)2 710 m12:21

Klæbu IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
776Stein Vidar ThunDirekte A (32)3 040 m10:00

Kolbotn og Skimt OL

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
676Sigrid Aaby MøretrøUtvikling B (5)2 830 m10:00
138Celine YtternesD 17-20 (17)3 660 m11:08
211Alva Marika NiklassonD 15-16 (21)3 040 m11:09
143Isabel HandstangerD 17-20 (17)3 660 m11:13
220Hanna RehnD 15-16 (21)3 040 m11:18
495Emilie RehnD 13-14 (24)2 830 m11:30
328John YtternesH 55- (20)3 440 m11:37
172David Megard GrønliH 15-16 (29)3 660 m11:42
85Håvard HarstadH 40- (13)4 090 m11:44
515Nils Anders NiklassonH 13-14 (19)2 830 m11:50
346Knut BjørkeloH 60- (24)3 440 m11:55
539Henrik HarstadH 11-12 (14)2 010 m12:14
280Erlend RehnH 50- (29)3 800 m12:18
288Trond MøretrøH 50- (29)3 800 m12:26

Kristiansand OK

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
170Brage TakleH 15-16 (29)3 660 m11:40

Lillehammer OK

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
618Martin Lien StøenN-åpen (52)1 740 m10:00
730Gaute SkjelsvikDirekte B (38)2 830 m10:00
747Marion Halvorsen NustadDirekte B (38)2 830 m10:00
381Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (10)1 740 m11:06
214Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (21)3 040 m11:12
479Ida Øverli StøenD 11-12 (19)2 010 m11:14
224Martine SkjelsvikD 15-16 (21)3 040 m11:22
68Tormod KleppaH 45- (21)4 090 m11:27
402Jon Vegard LundeH 80- (3)2 710 m11:27
160Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (29)3 660 m11:30
234Valborg MadslienD 45- (14)3 040 m11:32
538Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (14)2 010 m12:13
462Lill Ramberg SkappelD 65- (9)2 710 m12:27

Lillomarka OL

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
323Ole Kjell LangmyrenH 55- (20)3 440 m11:32
339Hallvard FjærH 60- (24)3 440 m11:48
266Ståle SønsterudbråtenH 50- (29)3 800 m12:04
356Martin GranlyH 60- (24)3 440 m12:05

Løten o-lag

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
583Rasmus Ekeberg HallerbyN-åpen (52)1 740 m10:00
614Ivan Christopher Nybakk-DjuveN-åpen (52)1 740 m10:00
781Petter  HallerbyDirekte A (32)3 040 m10:00
783Inga Ekeberg SchjerveDirekte A (32)3 040 m10:00
798Anita Østgård OlsenDirekte A (32)3 040 m10:00
469Johanne BergD 11-12 (19)2 010 m11:04
208Henriette BergD 15-16 (21)3 040 m11:06
49Emilie Westli AndersenD 21- (11)4 090 m11:08
222June Rogstad BekkevoldD 15-16 (21)3 040 m11:20
338Trond OlsenH 60- (24)3 440 m11:47
353Herman BakkeH 60- (24)3 440 m12:02
541Tage Rogstad BekkevoldH 11-12 (14)2 010 m12:16

Lunderseter IL

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
200Lene Margrethe SætabergetD 35- (6)3 660 m12:10
367Roar SætabergetH 65- (13)3 040 m12:16

Malvik IL

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
571Brita Svastad HeggdalN-åpen (52)1 740 m10:00
732Trond TaraldsenDirekte B (38)2 830 m10:00
375Olina Svastad HeggdalD 9-10 (10)1 740 m11:00
244Hilde ForbordD 50- (17)3 040 m11:42

Måren OK

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
442Aase Tove GoldenD 75- (7)2 710 m12:07
371Per Hermann KrøgerH 65- (13)3 040 m12:20

Markane Il

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
728Anne Marie SvarstadDirekte B (38)2 830 m10:00

Natthauken IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
98Ole Grini JohansenH 35- (11)4 090 m11:57

Nidarøst OK

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
411Leidulv VinjeH 75- (11)2 710 m11:36

Nittedal OL

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
674Arthur Ib.  BrunborgUtvikling B (5)2 830 m10:00
740Kari LundDirekte B (38)2 830 m10:00
292Kari  NatvigD 60- (9)3 040 m11:01
389Jo Bogstrand IngvaldsenH 9-10 (13)1 740 m11:14
72Tor BrennaH 45- (21)4 090 m11:31
39Haakon IngvaldsenH 21- (36)5 290 m11:38
341Bård NatvigH 60- (24)3 440 m11:50
106Herman BrunborgH 17-20 (24)4 090 m12:05
533Lauritz BrunborgH 11-12 (14)2 010 m12:08

NOTEAM

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
579Ibeberhard R. NørupN-åpen (52)1 740 m10:00

NOTEAM

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
759Erik MalmstrømDirekte A (32)3 040 m10:00

NTNUI

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
47Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (11)4 090 m11:06
9Olav Milian Schmitt GranH 21- (36)5 290 m11:08
17Ivar Jevne ArnesenH 21- (36)5 290 m11:16
24Sverre Bang StøengH 21- (36)5 290 m11:23

Nydalens SK

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
52Lea-Rebekka TonjerD 21- (11)4 090 m11:11
387Iver AarsethH 9-10 (13)1 740 m11:12
478Alma Rygh HoltenD 11-12 (19)2 010 m11:13
16Markus TonjerH 21- (36)5 290 m11:15
480Josefine Oraug RyghD 11-12 (19)2 010 m11:15
485Mari  AarsethD 13-14 (24)2 830 m11:20
34Vegard LineH 21- (36)5 290 m11:33
240Knut  AaldeH 50- (29)3 800 m11:38
82Per Ole DahlsrudH 40- (13)4 090 m11:41
180Axel AaldeH 15-16 (29)3 660 m11:50
102Ragnar TonjerH 35- (11)4 090 m12:01
199Marie Rygh HoltenD 35- (6)3 660 m12:09

Odal OL - Orientering

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
642Eml SkytternDirekte C (24)1 970 m10:00
791Martin SkytterenDirekte B (38)2 830 m10:00
84Øyvind SteinbekkenH 40- (13)4 090 m11:43
423Ole Kristian SteinbekkenH 70- (13)2 710 m11:48
449Kari VikerhaugenD 70- (7)2 710 m12:14
286Per Ivar SveheimH 50- (29)3 800 m12:24

OK Moss

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
613Eline PedersenN-åpen (52)1 740 m10:00
616Mia PedersenN-åpen (52)1 740 m10:00
658Elisabeth Aune JakobsenDirekte C (24)1 970 m10:00
472Emma Aune JakobsenD 11-12 (19)2 010 m11:07
155Sondre LadimH 15-16 (29)3 660 m11:25
166Alfred BjørnerødH 15-16 (29)3 660 m11:36
99Jon PedersenH 35- (11)4 090 m11:58
103Erik Rytter JakobsenH 35- (11)4 090 m12:02
273Tore BjørnerødH 50- (29)3 800 m12:11

OK Øst

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
651Unni  HerrebrødenDirekte C (24)1 970 m10:00
652Tor SimonsenDirekte C (24)1 970 m10:00
657Liv SimonsenDirekte C (24)1 970 m10:00
1003Unni HerebrødenDirekte C (24)1 970 m10:00
416Amund Ragnar HerrebrødenH 75- (11)2 710 m11:41
452Eva Marie GranD 70- (7)2 710 m12:17

OL Tønsberg og omegn

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
424Hans StordalH 70- (13)2 710 m11:49
459Else StordalD 65- (9)2 710 m12:24

OL Toten-Troll

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
299Vanja StaffD 55- (9)3 040 m11:08
20Marius StaffH 21- (36)5 290 m11:19
67Håvard KvammeH 45- (21)4 090 m11:26
319Onno VerberneH 55- (20)3 440 m11:28
330Nils Harald StaffH 55- (20)3 440 m11:39
529Amund FlaskerudH 13-14 (19)2 830 m12:04
196Kristine Sollien FlaskerudD 35- (6)3 660 m12:06
536Lars FlaskerudH 11-12 (14)2 010 m12:11
116Sigurd KvammeH 17-20 (24)4 090 m12:15
369Sjur GjestvangH 65- (13)3 040 m12:18

OL Trollelg

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
14Jan SchmidH 21- (36)5 290 m11:13
21Tommy SchmidH 21- (36)5 290 m11:20
315Geir PaulsenH 55- (20)3 440 m11:24
33Olav Andreas RemmenH 21- (36)5 290 m11:32

OL Trollo

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
664Sander JevanordDirekte C (24)1 970 m10:00
62Pål JevanordH 45- (21)4 090 m11:21

OL Vallset/Stange

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
595Mathilde Støen DagsgårdN-åpen (52)1 740 m10:00
603Jakob LillejordetN-åpen (52)1 740 m10:00
609Kristian PaulsenN-åpen (52)1 740 m10:00
620Peder LillejordetN-åpen (52)1 740 m10:00
703Annemieke PaulsenUtvikling N (5)1 620 m10:00
804Even HaugDirekte A (32)3 040 m10:00
291Kjersti  NarumD 55- (9)3 040 m11:00
310Mona Bugge HaugD 60- (9)3 040 m11:19
66Morten LillejordetH 45- (21)4 090 m11:25
409Kåre ØstgårdH 75- (11)2 710 m11:34
355Edvard DahlH 60- (24)3 440 m12:04
271Jostein HaugH 50- (29)3 800 m12:09
365Knut HaugH 65- (13)3 040 m12:14
453Inger K. BrøndboD 70- (7)2 710 m12:18

Oppsal Orientering

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
591Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (52)1 740 m10:00
683Simen ÅnensenUtvikling C (5)2 010 m10:00
744Ram RayamajhiDirekte B (38)2 830 m10:00
785Jan- Henrik NilsenDirekte A (32)3 040 m10:00
789Boye Dirro BøhlerengenDirekte A (32)3 040 m10:00
226Per Ivar NikolaisenDirekte A (32)3 040 m11:24
504Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (24)2 830 m11:39
175Bo Utseth BøhlerengenH 15-16 (29)3 660 m11:45
177Eskil KolshusH 15-16 (29)3 660 m11:47
187Kari-Ann ÅnensenD 40- (11)3 660 m11:57
522Christoffer ÅnensenH 13-14 (19)2 830 m11:57
197Dagrun Brox RayamajhiD 35- (6)3 660 m12:07

Østmarka OK

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
749Ingar WollDirekte B (38)2 830 m10:00
787Glenn MüllerDirekte A (32)3 040 m10:00
796Kristin Stubban HygenDirekte A (32)3 040 m10:00
799Hans Olav HygenDirekte A (32)3 040 m10:00
320Rune TeiglandH 55- (20)3 440 m11:29
326Knut Edvard HellandH 55- (20)3 440 m11:35
503Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (24)2 830 m11:38
505Pernille Nor-WollD 13-14 (24)2 830 m11:40

Øyer-Tretten IF

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
300Unni Halvorsen NustadD 55- (9)3 040 m11:09

Raufoss IL Orientering

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
650Oda LodgaardDirekte C (24)1 970 m10:00
259Lars LodgaardH 50- (29)3 800 m11:57
432Hans A. TingvoldH 70- (13)2 710 m11:57

Raumar Orientering

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
663Tina BjørnstadDirekte C (24)1 970 m10:00
690Emma Ailin SkårbøUtvikling C (5)2 010 m10:00
733Christopher G HøeDirekte B (38)2 830 m10:00
737Per SørbergDirekte B (38)2 830 m10:00
295Anne Grethe RustadD 55- (9)3 040 m11:04
331Stein-Arne AlnæsH 55- (20)3 440 m11:40
506Nora SørbergD 13-14 (24)2 830 m11:41
248Anne-Grete AustadD 50- (17)3 040 m11:46
90Tommy SkårbøH 40- (13)4 090 m11:49
340Jan SveenH 60- (24)3 440 m11:49
255Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (17)3 040 m11:53
349Knut EngenH 60- (24)3 440 m11:58
357Tor StrandH 60- (24)3 440 m12:06
117Emil Bjørnstad StrandH 17-20 (24)4 090 m12:16

Ringerike OL

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
417Tormod DahlenH 75- (11)2 710 m11:42
422Helge RevhaugH 70- (13)2 710 m11:47
439Elin DahlenD 75- (7)2 710 m12:04

Ringsaker OK

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
202Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (21)3 040 m11:00
466Torgrim Hasle HaslestadD 11-12 (19)2 010 m11:01
225Kristin Hasle HaslestadD 45- (14)3 040 m11:23
407Hans Petter JevanordH 75- (11)2 710 m11:32
76Jon-Anders BordalH 45- (21)4 090 m11:35
246Anne Marit BordalD 50- (17)3 040 m11:44
186Terese SyljuåsenD 40- (11)3 660 m11:56
433Knut WikstrømH 70- (13)2 710 m11:58
111Even BordalH 17-20 (24)4 090 m12:10
364Terje WikstrømH 65- (13)3 040 m12:13
542Sondre BorgedalH 11-12 (14)2 010 m12:17
370Odd NysæterH 65- (13)3 040 m12:19
373Knut MalmoH 65- (13)3 040 m12:22
460Berit RøsteD 65- (9)2 710 m12:25

Rond OL

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
610Nora Vollen SataøenN-åpen (52)1 740 m10:00
655Anders GauslaaDirekte C (24)1 970 m10:00
738Kyrre SataøenDirekte B (38)2 830 m10:00
788Tone VollenDirekte B (38)2 830 m10:00
305Turid GiilD 60- (9)3 040 m11:14
444Tea ForbergD 75- (7)2 710 m12:09
201Kristin Vollen SataøenD 35- (6)3 660 m12:11

Røros IL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
345Petter GullikstadH 60- (24)3 440 m11:54

Rudsbygd IL

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
403Jon TyldumH 80- (3)2 710 m11:28
421John Birger SkansenH 70- (13)2 710 m11:46
429Paul Martin BergH 70- (13)2 710 m11:54
450Marit TyldumD 70- (7)2 710 m12:15
458Gro SolnørdalD 65- (9)2 710 m12:23

Sarpsborg OL

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
250Tone Karina IngesenD 50- (17)3 040 m11:48
270Ole IngesenH 50- (29)3 800 m12:08

Skien OK

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
309Grete S B HoviD 60- (9)3 040 m11:18
358Harald HoviH 60- (24)3 440 m12:07

Snertingdal IF Orientering

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
598Marte Olava BratlienN-åpen (52)1 740 m10:00
742Marius HolmenDirekte B (38)2 830 m10:00
753Mona BratlienDirekte B (38)2 830 m10:00
756Hanne HolmenDirekte B (38)2 830 m10:00
377Mina HolmenD 9-10 (10)1 740 m11:02
481Therese HolmenD 11-12 (19)2 010 m11:16
497Ruth BratlienD 13-14 (24)2 830 m11:32
254Anita StensethD 50- (17)3 040 m11:52
359Erik HasliH 60- (24)3 440 m12:08
277Frode ØdegårdstuenH 50- (29)3 800 m12:15
374Øystein HolmenH 65- (13)3 040 m12:23

Stavanger Orienteringsklubb

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
217Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (21)3 040 m11:15

Tistedalen FL

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
311Liv Inger PrangerødD 60- (9)3 040 m11:20

Trøsken IL

26 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
568Caspian SkålandN-åpen (52)1 740 m10:00
585Celine HeggenesN-åpen (52)1 740 m10:00
586Emma Berby BraathenN-åpen (52)1 740 m10:00
594Live Ek HedlundN-åpen (52)1 740 m10:00
596Christian Alexander AmundsenN-åpen (52)1 740 m10:00
604Milla SkålandN-åpen (52)1 740 m10:00
621William August AmundsenN-åpen (52)1 740 m10:00
661Solveig Ek HedlundDirekte C (24)1 970 m10:00
719Johannes HedlundDirekte B (38)2 830 m10:00
782Marit Pedersen HolmskauDirekte A (32)3 040 m10:00
1000Nathaniel BerbyN-åpen (52)1 740 m10:00
470Adele Øen SkålandD 11-12 (19)2 010 m11:05
391Halvor Ek HedlundH 9-10 (13)1 740 m11:16
393Sander Agnalt HeggenesH 9-10 (13)1 740 m11:18
230Cathrine LillestrandD 45- (14)3 040 m11:28
493Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (24)2 830 m11:28
168Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (29)3 660 m11:38
507Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (24)2 830 m11:42
87Magnus HolmskauH 40- (13)4 090 m11:46
100Lars Øivind AmundsenH 35- (11)4 090 m11:59
438Ella BjerketvedtD 75- (7)2 710 m12:03
535Theodor Johannessen NilsenH 11-12 (14)2 010 m12:10
447Bodil BerbyD 70- (7)2 710 m12:12
545Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (14)2 010 m12:20
283Finn Henry LillestrandH 50- (29)3 800 m12:21
372Arnfinn SkålandH 65- (13)3 040 m12:21

Tynset IF

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
736Marit Eggen NyaasDirekte B (38)2 830 m10:00
748Marte Kvittum TangenDirekte B (38)2 830 m10:00
298Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (9)3 040 m11:07
140Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 (17)3 660 m11:10
306Anne Mette NormannD 60- (9)3 040 m11:15
483Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (19)2 010 m11:18

Tyrving IL

28 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
569Simen BergstrømN-åpen (52)1 740 m10:00
570Max BergsheimN-åpen (52)1 740 m10:00
601Esten Valentin NybråtenN-åpen (52)1 740 m10:00
612Max Alexander NybråtenN-åpen (52)1 740 m10:00
797Stine NjåsteinDirekte A (32)3 040 m10:00
293Anna GöhlmanD 55- (9)3 040 m11:02
46Marion AebiD 21- (11)4 090 m11:05
297Siw SolstadD 55- (9)3 040 m11:06
10Lukas PetersonH 21- (36)5 290 m11:09
51Karoline AndersenD 21- (11)4 090 m11:10
54Kristine FjeldboD 21- (11)4 090 m11:13
308Berit DanielsenD 60- (9)3 040 m11:17
19Ivar LundanesH 21- (36)5 290 m11:18
23Jim Øystein NybråtenH 21- (36)5 290 m11:22
399Herman Finstad LandH 9-10 (13)1 740 m11:24
27Trygve Hem OlsenH 21- (36)5 290 m11:26
30Bjørn EkebergH 21- (36)5 290 m11:29
32Erik ThorssonH 21- (36)5 290 m11:31
38Anders TiltnesH 21- (36)5 290 m11:37
329Egil EideH 55- (20)3 440 m11:38
415Kjell Gorm RøkkeH 75- (11)2 710 m11:40
333Are NjåsteinH 55- (20)3 440 m11:42
420Hasse BergstrømH 70- (13)2 710 m11:45
253Marianne NjåsteinD 50- (17)3 040 m11:51
342Lars-Erik FiskumH 60- (24)3 440 m11:51
344Per Kristian EkebergH 60- (24)3 440 m11:53
189Katrine Finstad LandD 40- (11)3 660 m11:59
544Jacob Finstad LandH 11-12 (14)2 010 m12:19

Vang OL

33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
578Julie SkjesethN-åpen (52)1 740 m10:00
582Maja HaugereidN-åpen (52)1 740 m10:00
584Minna HaugereidN-åpen (52)1 740 m10:00
588Mari Børke SætabergetN-åpen (52)1 740 m10:00
592Niklas MyklesetN-åpen (52)1 740 m10:00
611Esther StenbergN-åpen (52)1 740 m10:00
617Sivert DåsnesN-åpen (52)1 740 m10:00
619Mari StenbergN-åpen (52)1 740 m10:00
705Tuva MyklesetUtvikling N (5)1 620 m10:00
800Solveig StenbergDirekte A (32)3 040 m10:00
1004Benjamin Andreas BuraasN-åpen (52)1 740 m10:00
209Anne FrøislandD 15-16 (21)3 040 m11:07
382Maren Bleken RudD 9-10 (10)1 740 m11:07
474Mina Bleken RudD 11-12 (19)2 010 m11:09
11Ove Antvord HaugereidH 21- (36)5 290 m11:10
213Emma DåsnesD 15-16 (21)3 040 m11:11
486Maren HenriksenD 13-14 (24)2 830 m11:21
408Olav HøiåsH 75- (11)2 710 m11:33
325Øystein MelbyH 55- (20)3 440 m11:34
327Stein Arne NegårdH 55- (20)3 440 m11:36
81Pål StenbergH 40- (13)4 090 m11:40
83Håkon DåsnesH 40- (13)4 090 m11:42
86Jan Ola PedersenH 40- (13)4 090 m11:45
88Jan Åsmund SætabergetH 40- (13)4 090 m11:47
89Henrik Bleken RudH 40- (13)4 090 m11:48
513Ola DåsnesH 13-14 (19)2 830 m11:48
430Knut SkjesetH 70- (13)2 710 m11:55
188Ingvild GjessingD 40- (11)3 660 m11:58
523Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 (19)2 830 m11:58
191Tone Bleken RudD 40- (11)3 660 m12:01
107Jostein Svaland DaleH 17-20 (24)4 090 m12:06
112Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (24)4 090 m12:11
127Eskil  FrøislandH 17-20 (24)4 090 m12:26

Varegg Fleridrett

34 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
565Torill Merethe Kjenes HauglandN-åpen (52)1 740 m10:00
662Linda BønesDirekte C (24)1 970 m10:00
700Trygve DahleUtvikling N (5)1 620 m10:00
752Tone RosenlundDirekte B (38)2 830 m10:00
757Tore LidDirekte B (38)2 830 m10:00
758Helge RosenlundDirekte A (32)3 040 m10:00
1001Oliver DahleN-åpen (52)1 740 m10:00
133Tora Aasheim NymarkD 17-20 (17)3 660 m11:03
135Eirunn Husby NordstadD 17-20 (17)3 660 m11:05
141Mari Strømme LidD 17-20 (17)3 660 m11:11
476Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (19)2 010 m11:11
153Magnus Strømme LidH 15-16 (29)3 660 m11:23
227Linda RykkjeD 45- (14)3 040 m11:25
317Helge Tiger HauglandH 55- (20)3 440 m11:26
229Karianne StrømmeD 45- (14)3 040 m11:27
29Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21- (36)5 290 m11:28
231Astrid Oline ErvikD 45- (14)3 040 m11:29
164Jørgen Rokne DahleH 15-16 (29)3 660 m11:34
37Markus Kjærner-SembH 21- (36)5 290 m11:36
501Tonje RykkjeD 13-14 (24)2 830 m11:36
173Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15-16 (29)3 660 m11:43
252Inger BjergaD 50- (17)3 040 m11:50
95Jonatan Rosengren DrakeH 35- (11)4 090 m11:54
258Tove AasheimD 50- (17)3 040 m11:56
264Sveinung RykkjeH 50- (29)3 800 m12:02
105Mathias RosenlundH 17-20 (24)4 090 m12:04
531Andreas Strømme LidH 13-14 (19)2 830 m12:06
269Gernot DoppelhoferH 50- (29)3 800 m12:07
275Jan Kjærner-SembH 50- (29)3 800 m12:13
366Per Øivind HusbyH 65- (13)3 040 m12:15
121Mathias Kjærner-SembH 17-20 (24)4 090 m12:20
123Tage RosenlundH 17-20 (24)4 090 m12:22
125Kristoffer Kjenes HauglandH 17-20 (24)4 090 m12:24
287Tore NymarkH 50- (29)3 800 m12:25

Verdal OK

23 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
581Matilde Tanem IversenN-åpen (52)1 740 m10:00
593Hanna SkjerveN-åpen (52)1 740 m10:00
644Trond IversenDirekte C (24)1 970 m10:00
654Guro Laksholm GrindbergDirekte C (24)1 970 m10:00
702Mari Karoline Nobdal FrøsethUtvikling N (5)1 620 m10:00
745Lars GrindbergDirekte B (38)2 830 m10:00
803Jon Marius IversenDirekte A (32)3 040 m10:00
294Gunhild BredesenD 55- (9)3 040 m11:03
468Helmine Laksholm GrindbergD 11-12 (19)2 010 m11:03
379Martine Nubdal FrøsethD 9-10 (10)1 740 m11:04
207Trude MarkhusD 15-16 (21)3 040 m11:05
473Mia Stensland MelbyeD 11-12 (19)2 010 m11:08
394William Mitchell IversenH 9-10 (13)1 740 m11:19
484Emilie Nubdal FrøsethD 11-12 (19)2 010 m11:19
397Mads Stensland MelbyeH 9-10 (13)1 740 m11:22
322Stein MarkhusH 55- (20)3 440 m11:31
75Kurt Ove MelbyeH 45- (21)4 090 m11:34
516Aleksander Tanem IversenH 13-14 (19)2 830 m11:51
343Arne OkkenhaugH 60- (24)3 440 m11:52
94Ole Morten FrøsethH 35- (11)4 090 m11:53
524Ludvik Laksholm GrindbergH 13-14 (19)2 830 m11:59
526Filip Mitchell IversenH 13-14 (19)2 830 m12:01
272Tor Ove HallemH 50- (29)3 800 m12:10

Vingelen IL

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
741Bente HortenDirekte B (38)2 830 m10:00
750Leif JordetDirekte B (38)2 830 m10:00
384Maria sæther VerdeniusD 9-10 (10)1 740 m11:09
215Andrea sæther VerdeniusD 15-16 (21)3 040 m11:13
482Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (19)2 010 m11:17
59Jan Jacob VerdeniusH 45- (21)4 090 m11:18
223Eline Horten JordetD 15-16 (21)3 040 m11:21
532Lars Horten JordetH 13-14 (19)2 830 m12:07

Advertisements

IOF Eventor