Norsk Orientering

Startliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

N-åpen

1 740 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
565Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.00
568Caspian SkålandTrøsken IL10.00
569Simen BergstrømTyrving IL10.00
570Max BergsheimTyrving IL10.00
571Brita Svastad HeggdalMalvik IL10.00
578Julie SkjesethVang OL10.00
579Ibeberhard R. NørupNOTEAM10.00
580Odin Vie StrislandFossum IF10.00
581Matilde Tanem IversenVerdal OK10.00
582Maja HaugereidVang OL10.00
583Rasmus Ekeberg HallerbyLøten o-lag10.00
584Minna HaugereidVang OL10.00
585Celine HeggenesTrøsken IL10.00
586Emma Berby BraathenTrøsken IL10.00
587Eirill Hagelid NorheimFreidig10.00
588Mari Børke SætabergetVang OL10.00
589Hege Marie AndersenIndre Østfold OK10.00
590Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
591Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering10.00
592Niklas MyklesetVang OL10.00
593Hanna SkjerveVerdal OK10.00
594Live Ek HedlundTrøsken IL10.00
595Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stange10.00
596Christian Alexander AmundsenTrøsken IL10.00
597Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL10.00
598Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering10.00
599Linus Fossum MalmringFreidig10.00
600Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL10.00
601Esten Valentin NybråtenTyrving IL10.00
602Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig10.00
603Jakob LillejordetOL Vallset/Stange10.00
604Milla SkålandTrøsken IL10.00
605Lea HaugÅs-NMBU Orientering10.00
607Hanna LutnæsHamar OK10.00
608Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
609Kristian PaulsenOL Vallset/Stange10.00
610Nora Vollen SataøenRond OL10.00
611Esther StenbergVang OL10.00
612Max Alexander NybråtenTyrving IL10.00
613Eline PedersenOK Moss10.00
614Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag10.00
615Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
616Mia PedersenOK Moss10.00
617Sivert DåsnesVang OL10.00
618Martin Lien StøenLillehammer OK10.00
619Mari StenbergVang OL10.00
620Peder LillejordetOL Vallset/Stange10.00
621William August AmundsenTrøsken IL10.00
660Ingrid Raanes FjellnsethFreidig10.00
1000Nathaniel BerbyTrøsken IL10.00
1001Oliver DahleVaregg Fleridrett10.00
1004Benjamin Andreas BuraasVang OL10.00

Annonser

IOF Eventor