Norsk Orientering

Startliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 21 mai 2018

N-åpen

1 490 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
366Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo10.00
367Julie SkjesetVang OL10.00
368Håkon SkjesetVang OL10.00
369Emma BraathenTrøsken IL10.00
370Mari StenbergVang OL10.00
371Esther StenbergVang OL10.00
372Live Ek HedlundTrøsken IL10.00
374Mats JevanordFossum IF10.00
375Oliver NygårdLøten o-lag10.00
376Petter Brenna-LundNittedal OL10.00
377Caspian SkålandTrøsken IL10.00
378Henni KristensenHeming Orientering10.00
379Aksel Johan SandvikHalden SK10.00
380Fredrik SignebøenTistedalen FL10.00
381Sondre SignebøenTistedalen FL10.00
400Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving10.00
401Eline KravdalGjø-Vard OL10.00
402Synne SørliEidskog OL10.00
403Halvor Ek HedlundTrøsken IL10.00
404Per Taje SkeieRaumar Orientering10.00
405Marie KalgraffRingsaker OK10.00
406Emma Pedersen ElverhøiVang OL10.00
407Milla SkålandTrøsken IL10.00
408Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10.00
409Elias MolundIL Tyrving10.00
411Sivert DåsnesVang OL10.00
412Lars FlaskerudOL Toten-Troll10.00
413Mari Børke SætabergetVang OL10.00
414Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL10.00
415Adele Øen SkålandTrøsken IL10.00

D 11-12

2 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11.16
340Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.17
341Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.18
342Johanne BergLøten o-lag11.19

D 11-12N

1 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL11.15

D 13-14

3 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.26
210Mathilde OustadLøten o-lag11.27
211Marie KravdalGjø-Vard OL11.28
212Emma DåsnesVang OL11.29
213June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.30
214Anja HoleFørde IL11.31
215Henriette BergLøten o-lag11.32

D 13-16C

2 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Oda Strandlie EngerGjø-Vard OL11.24

D 15-16

5 030 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11.00
83Martine SkjelsvikLillehammer OK11.01
84Emma Bangstad BergersenHamar OK11.02
85Amélie AamodtOppsal Orientering11.03

D 17-B

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216Guro MoOL Toten-Troll11.33

D 17-A kort

4 490 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL11.13
197Marianne SveenElverum OK11.14
198Stine AustadRaumar Orientering11.15
199Christina SveenElverum OK11.16
200Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering11.17
201Carina SveenElverum OK11.18

D 17-C

2 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Else StordalOL Tønsberg og omegn11.20

D 17-20

5 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Anna RenolenWing OK11.00

D 21-

7 040 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Marianne DæhliNydalens SK11.16
18Kristine FjeldRingsaker OK11.17

D 35-

5 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11.22
105Ingvild GjessingVang OL11.23

D 40-

5 030 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Ragnhild JetlundVang OL11.14
97Astrid KravdalGjø-Vard OL11.15
98Elianne HanebergVang OL11.16
99Berit HerstadBækkelagets SK11.17
100Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll11.18
101Stine Olsen KirkevikHamar OK11.19
102Yngvild MalmoVang OL11.20
103Thea Schneider-LillehovSU Klagenfurt11.21

D 45-

4 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Hege FeiringIL Tyrving11.12

D 50-

4 490 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Hege SolerødGjø-Vard OL11.19
203Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.20
204Vanja StaffOL Toten-Troll11.21
205Laila Høiås HerlyngGrue IL11.22
206Jartrud SteinsliØstmarka OK11.23
207Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.24
208Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering11.25

D 55-

3 960 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Bente LineIndre Østfold OK11.43
179Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11.44
180Anne Julsrud HaugenHalden SK11.45
181Berit DanielsenIL Tyrving11.46
182Linda HanssenØstmarka OK11.47

D 60-

3 960 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172Lis DæhliLøten o-lag10.59
168Elle M. MelbyeHeming Orientering11.33
169Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11.34
170Reidun Fallan SmaavikFreidig11.35
171Margrete JørandliGjø-Vard OL11.36
173Anne SørumIndre Østfold OK11.38
174Guri LarssenLillehammer OK11.39
175Wenche BjørnstadRingsaker OK11.40
176Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.41
177Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.42

D 65-

3 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Eva TaraldrudIndre Østfold OK11.29
165Bodil BerbyTrøsken IL11.30
166Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11.31
167Sylvia AndersenElverum OK11.32

D 70-

3 370 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190Tea ForbergRond OL11.07
191Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11.08
192Ella BjerketvedtTrøsken IL11.09
193Liv FeiringHamar OK11.10
194Hjørdis ØvreåsBotne SK11.11

D 75-

3 370 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Torid KvaalFreidig11.02
186Brita Eilertsen GrønliFørde IL11.03
187Odbjørg NordengRudsbygd IL11.04
188Anne-Britt NilsenKjelsås IL11.05
189Elin DahlenRingerike OL11.06

D 80-

3 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Inger E. VamnesHamar OK11.01

H -10

2 350 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
323Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.00
324Alfred NikolaisenOppsal Orientering11.01
325Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.02
326Mats KalgraffRingsaker OK11.03
327Magnus MolundIL Tyrving11.04
328Dagfinn  StenvikByåsen IL OK11.05
329Magnus R  JevanordFossum IF11.06

H 11-12

2 350 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Jørgen LerFet Ol10.57
501Sigmund ØlstadFet Ol10.58
502Mons S LorentzenFet Ol10.59
330Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.07
331Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11.08
332Sondre OlaussenOppsal Orientering11.09
333Erlend OtterleiØstmarka OK11.10
334Asbjørn LandeEidskog OL11.11
335Sverre SandvikHalden SK11.12
336Amund FlaskerudOL Toten-Troll11.13
337Ola DåsnesVang OL11.14

H 13-14

3 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217Marius E. AamodtOppsal Orientering11.34
218Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL11.35
219Thomas KalgraffRingsaker OK11.36
220Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering11.37
221Tidemann LierIndre Østfold OK11.38
222Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11.39
223Håkon GrønliFørde IL11.40
224Ask OlaussenOppsal Orientering11.41
225Ragnar LandeEidskog OL11.42
226Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.43

H 13-16C

2 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344Kristoffer Børke SætabergetVang OL11.21

H 15-16

5 910 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Grunde IsaksætreGrue IL11.26
53Gaute LindaasElverum OK11.27
54Erlend BørliFossum IF11.28
55Mats LindaasElverum OK11.29
56Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.30
57Sondre Zahl HagenFossum IF11.31
58Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.32
59Sindre Grøv SvensenLillehammer OK11.33
60Nikolai RenolenWing OK11.34
61Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering11.35
62Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.36
63Sigurd KvammeOL Toten-Troll11.37

H 15-16B

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Vegar HoleFørde IL11.44

H 17-B

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228Johannes HedlundTrøsken IL11.45
229Jan Åsmund SætabergetVang OL11.46
230Peter NagtzaamHalden SK11.47
231Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering11.48
232Arne SørliEidskog OL11.49

H 17-A kort

5 030 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Even HaugOL Vallset/Stange11.04
87Even ErlienGjø-Vard OL11.05
88Trond FlaskerudOL Toten-Troll11.06
89Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.07
90Simen SmestadBækkelagets SK11.08
91Morten StenbergVang OL11.09
92Ole Grini JohansenIL Tyrving11.10
93Sindre ValsgårdIndre Østfold OK11.11
94Ola Skage SanderRaumar Orientering11.12
95Stian OverskeidIndre Østfold OK11.13

H 17-C

2 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
345Markus KvammeOL Toten-Troll11.22

H 21-

8 970 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL11.00
2Marius StaffOL Toten-Troll11.01
3Steinar BakkenLillehammer OK11.02
4Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11.03
5Geir Myhr ØienRingsaker OK11.04
6Vegard ØlstadBækkelagets SK11.05
7Simen BordalFossum IF11.06
8Tore SandvikHalden SK11.07
9Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK11.08
10Dag Steinar RagvinBø OL11.09
11Øystein BakkenLillehammer OK11.10
12Jon-Anders BordalRingsaker OK11.11
13Carl Godager KaasBækkelagets SK11.12
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.13
15David  SchneiderHSV Wiener Neustadt 11.14
16Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11.15

H 35-

7 040 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Sverre  Berg LutnæsHamar OK11.18

H 40-

7 040 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.19
21Pål StenbergVang OL11.20
22Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK11.21
23Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.22
24Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.23

H 45-

5 910 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Dag Arne LierIndre Østfold OK11.38
65Håkon DåsnesVang OL11.39
66Eivind LandeEidskog OL11.40
67Anders SollienOL Toten-Troll11.41
68Johs HjelmstadBækkelagets SK11.42
69Håkon BørliFossum IF11.43
70Håvard KvammeOL Toten-Troll11.44
71Øyvind LienGjø-Vard OL11.45
72Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.46
73Eilert AamodtOppsal Orientering11.47
74Pål JevanordOL Trollo11.48
75Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.49
76Knut JetlundVang OL11.50
77Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb11.51
78Hans  JevanordFossum IF11.52
79Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK11.53
80Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK11.54
81Kjetil MolundIL Tyrving11.55

H 50-

5 910 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Jan Ola PedersenVang OL11.17
44Agnar RenolenWing OK11.18
45Bjarne KvammeSnertingdal IF Orientering11.19
46Jan Erik IsaksenNydalens SK11.20
47Jostein HaugOL Vallset/Stange11.21
48Rune StræteWing OK11.22
49Bjørn Gaute HerlyngGrue IL11.23
50Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.24
51Svein ThorsbergGrue IL11.25

H 55-

5 910 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Øystein KildahlØstmarka OK11.01
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.02
29Bjørn SolbergseterAustmarka IL11.03
30Rune TeiglandØstmarka OK11.04
31Hallvard FjærLillomarka OL11.05
32Per Arne KarlsenØstmarka OK11.06
33Sigurd DæhliLøten o-lag11.07
34Petter GullikstadRøros IL11.08
35Jan Petter HansenIL Gular11.09
36Knut Edvard HellandØstmarka OK11.10
37Jens Erik MjølnerødHalden SK11.11
38Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.12
39Stein Arne NegårdVang OL11.13
40Martin GranlyLillomarka OL11.14
41Morten Roger AndersenHalden SK11.15
42Per StedjeØstmarka OK11.16

H 60-

5 030 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK11.24
107Egil RundbergetNydalens SK11.25
108Per Kristian EkebergIL Tyrving11.26
109Øystein RuudFredrikstad SK11.27
110Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm11.28
111Bård NatvigNittedal OL11.29
112Jan SveenRaumar Orientering11.30
113Dag SulheimLillehammer OK11.31
114Harald ØstbyeElverum OK11.32
115Ole Hans ØieLøten o-lag11.33
116Arild NordsveenRingsaker OK11.34
117Sture OttesenIndre Østfold OK11.35
118Magne VollenOslostudentenes IK11.36
119Tormod ØvergaardVestre Akers SK11.37
120Arnfinn SkålandTrøsken IL11.38
121Eirik NordbrødenHalden SK11.39
122Frode BergersenHamar OK11.40
123Leif S. ThingsrudØstmarka OK11.41
124John HofossHadeland OL11.42

H 65-

5 030 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.43
126Paul SkjakerHadeland OL11.44
127Bent GalborgenIndre Østfold OK11.45
128Stein NordviElverum OK11.46
129Knut MalmoRingsaker OK11.47
130Knut HaugOL Vallset/Stange11.48
131Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.49
132Terje WikstrømRingsaker OK11.50
133Roar SætabergetLunderseter IL11.51
134Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK11.52

H 70-

3 960 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Tormod PrestrudRudsbygd IL11.12
148Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.13
149Hasse BergstrømIL Tyrving11.14
150Helge RevhaugRingerike OL11.15
151John Birger SkansenRudsbygd IL11.16
152Trond FeiringHamar OK11.17
153Kurt GrønliFørde IL11.18
154Øystein SkappelLillehammer OK11.19
155Håkon HalvorsenElverum OK11.20
156Paul Martin BergRudsbygd IL11.21
157Terje MalmHamar OK11.22
158Knut WikstrømRingsaker OK11.23
159Rolf KarsetSteinkjer OK11.24
160Knut G KarlsenHeming Orientering11.25
161Nils Olav VennevikFreidig11.26
162Sverre KristoffersenVerdal OK11.27
163Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving11.28

H 75-

3 960 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Helge BjaalandHeming Orientering11.00
136Tore LangaardOppsal Orientering11.01
137Leidulv VinjeNidarøst OK11.02
138Magnar ØvreåsBotne SK11.03
139Olav HøiåsVang OL11.04
140Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.05
141Klaus EngenEidskog OL11.06
142Gunnar ØsterbøFreidig11.07
143Jon Vegard LundeLillehammer OK11.08
144Tormod DahlenRingerike OL11.09
145Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.10
146Jon TyldumRudsbygd IL11.11

H 80-

3 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Halstein ØdegårdLøten o-lag11.00

Direkte B

3 430 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Sigrun SigurjodottirRingsaker OK10.00
304Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00
305Bendik FalchFlyfemkamp10.00
306Frank  SandbergFlyfemkamp10.00
307Ping OuyangØstmarka OK10.00
308Torbjørn LøkkenVang OL10.00
309Anne Karin ElisenbergHamar OK10.00
310Kyle OlsonUsa10.00
311Gaute SkjelsvikLillehammer OK10.00
312Anne Berit RørlienFossum IF10.00
313Paul Erik HattestadLillehammer OK10.00
314Marte LundNOTEAM10.00
315Øydis EvensenLillehammer OK10.00
316Trond ØieLøten o-lag10.00
321Bjørg BogstrandNittedal OL10.00
322Anita E. HoleFørde IL10.00

Driekte AL

6 120 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK10.00
234Per Ole DahlsrudNydalens SK10.00
237Vebjørn Blom-HagenFossum IF10.00
238Torbjørn Blom-HagenFossum IF10.00
239Øystein  BakkenLillehammer OK10.00
240Steinar  BakkenLillehammer OK10.00
241Ole Chr. BangHamar OK10.00
242Elin-Kristin Hem OlsenFreidig10.00
243Idunn AssevFlyfemkamp10.00
244Johan HoelRaumar Orientering10.00
245Trygve Hem  OlsenFreidig10.00
246Marius StaffOL Toten-Troll10.00
247Jacob PhysantLillehammer OK10.00
248Lars BukkehaveLillehammer OK10.00
249Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering10.00
250Anders SkjesetVang OL10.00
251Audun FingarsenElverum OK10.00
252Torgeir SulheimLillehammer OK10.00

Driekte AK

3 860 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Øyvind EdvarsenRingsaker OK10.00
236Harald VoldenHamar OK10.00
253Erik SlettumGjø-Vard OL10.00
254Jørgen StenvikByåsen IL OK10.00
255Einar LundHamar OK10.00
256Hans Reier SigmondLillehammer OK10.00
257Kari SvingkeinsLillehammer OK10.00
258Stine-Mari GabrielsenFlyfemkamp10.00
259Per-Jacob ØlstadFet Ol10.00
260Martine WeissFrankrike10.00
261Arne  OlaussenOppsal Orientering10.00
262Amelie ClaudpierreFrankrike10.00
263Lars LeirenKolbotn og Skimt OL10.00
264Jean-Luc ClaudpierreFrankrike10.00
265Bent SkatvedtRaumar Orientering10.00
266Svein OtterleiØstmarka OK10.00
267Henning WernøeHamar OK10.00
268Sven TonjerIL Tyrving10.00
269Anne LofthusLillehammer OK10.00
270Tom RådahlIL Tyrving10.00
271Trygve TømtaRaumar Orientering10.00
272Edvard DahlOL Vallset/Stange10.00
273Anna Mari BordalRingsaker OK10.00
274Tor BrennaNittedal OL10.00
275Sindre LangaasNydalens SK10.00
276Knut-Anders LøkenFossum IF10.00
277Kyrre GranFet Ol10.00
278Kjetil SkjåkLillehammer OK10.00
279Toril HallanLillomarka OL10.00
280Jens Olav KløvrudLillomarka OL10.00
281Jøran KristensenHeming Orientering10.00
297Lene SandvikHalden SK10.00
298Stein H. HagenFossum IF10.00
299Knut Even HoleFørde IL10.00
300Frøya Hauan AndersenHalden SK10.00
301Anna-Thekla TonjerElverum OK10.00
302Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering10.00

Direkte C

2 350 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Nora SørbergRaumar Orientering10.00
347Per SørbergRaumar Orientering10.00
348Bente  GrøndalenHamar OK10.00
349Eli StenvikByåsen IL OK10.00
350Miriam DenstadliFlyfemkamp10.00
351Torunn HoelRaumar Orientering10.00
352Solveig Sørlien StenbergVang OL10.00
353Eldrid OtterleiØstmarka OK10.00
354Arne TømtaRaumar Orientering10.00
355Liv TømtaRaumar Orientering10.00
356Ludvig HattestadLillehammer OK10.00
357Tanja SkjåkLillehammer OK10.00
358Johan SkjåkLillehammer OK10.00
359Eik AntonsenLillehammer OK10.00
360Karoline SkjelsvikLillehammer OK10.00
364Guri-Anne HauanHalden SK10.00
365Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10.00

Annonser

IOF Eventor