Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap Freidig 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig 2017
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 7 juni 2017

N-åpen

1 790 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Eva Falck HolteFreidig17.30
113Anton BrinkFreidig17.30
114Selma Lund EikremFreidig17.30
115Katharina Pettersen NysveenFreidig17.30
117Julia Erlandsen-SemFreidig17.30
119Alice BonnemarieFreidig17.30
15Ole Ulseth SylteFreidig18.00
18Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig18.00
27Emil Aleksander NolteFreidig18.00
38Maja Sjøgren CarlsenFreidig18.00
48Martin Sæther LevinFreidig18.00
57Oliver Vatterholm JernbergFreidig18.00
76Johan SkjærvoldFreidig18.00
77Rasmus Kvalvik StørksenFreidig18.00
81Erlend GrønliFreidig18.00
88Delina Kiflay RedietFreidig18.00
92Selma Monsrud-SikorskiFreidig18.00

D -10

1 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.00
87Berit Bjelland VormelandFreidig18.00

D 11-12

1 860 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Hannah Marie StrandFreidig17.30
5Lina Storler SnøfuglFreidig18.00
14Solveig Louise NissenFreidig18.00
19Tora KittilsenFreidig18.00
20Una KittilsenFreidig18.00
32Maria Strømdal WikFreidig18.00
36Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.00
58Agnes Vatterholm JernbergFreidig18.00
66Nora HalvorsenFreidig18.00
75Juni Pape SkjærvoldFreidig18.00
79Marita AskeFreidig18.00

D 13-14

2 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Anna Aurora NolteFreidig18.00
31Mari EidsmoFreidig18.00
60Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.00
62Ane Malene KolstadFreidig18.00
65Anna ChristensenFreidig18.00
78Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18.00

D 15-16

3 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Tale Tanvik SkeiFreidig17.30
55Vilde Lereim StorliFreidig18.00

D 17-

3 720 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Mari MoseidFreidig17.30
10Randi LillealternFreidig18.00
25Maj-Lisbet RønningFreidig18.00
44Hanne SandstadFreidig18.00
45Malin SandstadFreidig18.00
51Oda Q FossumFreidig18.00
64Vibeke Falck HolteFreidig18.00
82Mari Angell-PetersenFreidig18.00

D 50-

3 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Mona J. MølnvikFreidig18.00
52Sigrid MelkildFreidig18.00
53Heidi Meyer MidtunFreidig18.00
89Elisabeth SæthreFreidig18.00
90Reidun Fallan SmaavikFreidig18.00

H -10

1 860 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Sven NevinFreidig18.00
47Sivert Sæther LevinFreidig18.00
69Mathias LeroyerFreidig18.00
98Sivert FolgerøFreidig18.00

H 11-12

1 860 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.00
33Kristoffer Strømdal WikFreidig18.00
56Vegard Lereim StorliFreidig18.00
67Tristan HalvorsenFreidig18.00
102Jørgen Moseid UlvenFreidig18.00
104Martin Moseid UlvenFreidig18.00

H 13-14

2 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Antonius AmundsenFreidig17.30
3Emil LeroyerFreidig18.00
11Sverre HellevikFreidig18.00
34Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.00
49Vemund MølnvikFreidig18.00
74Alfred Gilje SanneFreidig18.00

H 13-16C

1 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Morten SkaanesFreidig18.00
93Wilhelm HatlenFreidig18.00

H 15-16

3 720 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Ole Håvard SingsåsFreidig17.30
13Matias NissenFreidig18.00
21Vegard KittilsenFreidig18.00
24Mikkel HoltFreidig18.00
41Håkon HolstadFreidig18.00
46Lars SandstadFreidig18.00
54Tormod Kristian GevingFreidig18.00
63Jo Even KolstadFreidig18.00
80Jonas GrønliFreidig18.00
94Simen Spets StorhovFreidig18.00

H 17-

4 450 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Anders EinumFreidig17.30
2Tomas EidsmoFreidig18.00
8Arild H ClausenFreidig18.00
23Øystein Grande JarenFreidig18.00
37Jørgen TegdanOL Trollelg18.00
42Mathias HermstadFreidig18.00
59Mattis HoltFreidig18.00
107Johan IvarssonFreidig18.00

H 50-

3 720 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118Tore Angell-PetersenFreidig17.30
4Knut LillealternFreidig18.00
28Arild HeggesetFreidig18.00
29Bernt RognesFreidig18.00
70Helge RustadFreidig18.00
72Reidar SelmerFreidig18.00
84Nils Olav VennevikFreidig18.00
91Anders WaageFreidig18.00

Foreldre-kort-C

1 860 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Annethe HalvorsenFreidig17.30
122Rikke Stoud PlatouFreidig17.30
7Ingvil SnøfuglFreidig18.00
68Ingerid ReinertsenFreidig18.00
95Sara Oden-HaugenNOTEAM18.00

Foreldre-lang-A

3 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Ola AaldeFreidig17.30
71Anne NevinFreidig18.00
73Nils Kristian SkjærvoldFreidig18.00
85Anders SanneFreidig18.00
86Simon Lund EikremFreidig18.00

Annonser

IOF Eventor