Norsk Orientering

Startliste for SO-Cup løp 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: SO-Cup løp 9
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 21 september 2017

Jenter over 60

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb17.30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.30
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb17.30

Jenter 10-12

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.30

Gutter 10-12

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30

Jenter 15-16

3 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30

Jenter 13-14

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.30

Gutter 13-14

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb17.30

Jenter 17-59

3 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb17.30
0Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK17.30
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Tone WadelStavanger Orienteringsklubb17.30

Gutter over 60

3 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.30
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb17.30
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Geir HusdalTIF Viking17.30
0Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb17.30
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Knut SkjævelandGanddal IL17.30
0Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb17.30
0Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb17.30
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.30

Gutter 17-59

3 800 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb17.30
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.30

Nybegynnere

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0195818 U1 Ukjent løper195818NOTEAM17.30
0211730 U1 Ukjent løper211730NOTEAM17.30
0213224 U1 Ukjent løper213224NOTEAM17.30

B-åpen

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb17.30

Annonser

IOF Eventor