Norsk Orientering

Startliste for KM stafett STOK og NTOK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett STOK og NTOK
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 2 september 2012

DH11-12

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
91Byåsen IL-1 11.20
911452111. Lene Berg Hanssen
911292632. Petter Liabakk Eriksen Solveig Sæternes
911476453. Ane B Valås Hedda H Hagen
92Wing OK-1 11.20
921609961. Sarah Brynhildsen
921590182. Anna Renolen
921424083. Sebastian Bjerkan
93Freidig-2 11.20
931543441. Simen Spets Storhov
931759632. Alf Johan Folgerø Emma D Thun
931185113. Mats Eidsmo
94Freidig-1 11.20
941536601. Vegard Kittilsen
941249402. Martin Selmer
941425223. Kristian Fredrik Lynum
95Verdal OK-1 11.20
951294711. Fredrik Vehus Skjerve
951294342. Sigrid Vehus Skjerve
951257043. Tore Markhus
96Frol IL-1 11.20
96606601. Ane Marte Vatn
961284992. Vibeke Kvistad Dengerud (Steinkjer OK)
961168553. Ragne Munkeby
97Freidig-3 11.20
971799171. Jo Even Kolstad
971325602. Jonas Grønli
971313963. Lars Sandstad

D13-16

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
50OL Trollelg-1 11.20
501570051. Sigrid Merete Moen Pedersli
501465262. Malin Opøien
501605103. Line Sølberg (IL Leik)
53Steinkjer OK-1 11.20
531284901. Kjersti Kvistad Dengerud
531522732. Lina Kvitvang Benan
5313. Silje Stavnås Markhus
54Stjørdals-Blink Orientering-1 11.20
541651771. Sigrid Wanvik Haugen
541395772. Maiken Økern Hågård
541536143. Ane Nielsen Solberg
55Verdal OK-1 11.20
551294731. Maren Grande
551372372. Mia Larsen Sveberg
551372343. Sigrid Hallem Solum
57Byåsen IL-1 11.20
571372391. Emma Arnesen
571763192. Ida Berg Hanssen
571367723. Ragnhild Eide
58Byåsen IL-2 11.20
581367751. Ingeborg Eide
581698122. Ane Svegård Bye
581604363. Marte Hoff Hagen
59Byåsen IL-3 11.20
591603401. Emilie Liabakk Eriksen
594800232. Marte Lien Johnsen
591451983. Helga Stenvik
51Freidig-1
511. (Okänd)
512. (Okänd)
513. (Okänd)
52Freidig-2
521. (Okänd)
522. (Okänd)
523. (Okänd)
56Wing OK-1
561. (Okänd)
562. (Okänd)
563. (Okänd)

H13-16

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
37OL Trollelg-1 11.20
371760261. Hallvard Seim Grøvlen
371212012. Olav Andreas Remmen
371609443. Brynjar Forseth
38OL Trollelg-2 11.20
381337931. Anders Haugskott
38921062. Ulrik Sellæg
381464023. Torgeir Andresen Klevstuen
41Steinkjer OK-1 11.20
411284791. Trygve Lægran
411395072. Håvard Stavnås Markhus
4133. Anders Hallem Iversen
42Stjørdals-Blink Orientering-1 11.20
421651231. Ole Wanvik Haugen
421653182. Sondre Korstad
421537083. Endre Aaen
43Verdal OK-1 11.20
431371321. Petter Markhus
431372262. Martin Gjedrem Lund
431798753. Magnus Sivertsen
44Wing OK-1 11.20
441314211. Mathias Vindal
441800692. Øystein Størdal Martinussen
443. (Okänd)
45Byåsen IL-1 11.20
451814561. Brage Jørum
451472572. Preben Antonsen
451559243. Øyvind Wiggen
46Byåsen IL-2 11.20
461451991. Åsmund Stenvik
461416752. Even Svegård Bye
463. (Okänd)
47Frol IL-1 11.20
471442121. Johan Otto Munkeby
471447312. Oscar Lyngen
471807933. Stian Sundsvik
39Freidig-1
391. (Okänd)
392. (Okänd)
393. (Okänd)
40Freidig-2
401. (Okänd)
402. (Okänd)
403. (Okänd)

D17-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
23Byåsen IL-1 11.00
23715251. Kristin Høydalsvik
23760882. Rine Hanssen
23923793. Gøril Eide
24NTNUI-1 11.00
241607431. Silje Uhlen Maurset
241297392. Emma Johansson
24979843. Solveig Blandkjenn
25NTNUI-2 11.00
251460521. Hanne Nøvik
25699402. Martine Åstebøl
25807193. Guro Torpe
26NTNUI-3 11.00
261369051. Katharina Rogstad
261441042. Hege Holth Johannessen
261820343. Rannveig Jørgensen
27NTNUI-4 11.00
271730011. Maren Mohagen Hansen
27926822. Mai Elin Watson
27625303. Marianne Dæhli
28NTNUI-5 11.00
28971101. Marit Vala
28792342. Mathilde Korvald Skaare
281540503. Ingrid Berge
29Freidig-2 11.00
291800211. Katrine Andersen
291223262. Torunn Spets Storhov
291604613. Gro Sandstad Eidsmo
30Freidig-1 11.00
30690511. Mari Angell-Petersen
301595452. Karen Oline Kolstad
30638293. Hanne Sandstad
31Steinkjer OK-1 11.00
311284851. Eirin Svanøe-Hafstad
311285042. Norunn Kvistad Dengerud
311284843. Astrid Lægran
32Stjørdals-Blink Orientering-1 11.00
321. Birgit Økern Jensen
321456212. Mette Wanvik
321733663. Monica Hægstad
34Frol IL-1 11.00
341682851. Sara Profors
34803722. Isa Mari Sandstad
341168243. Marie Wold Stavrum
35Frol IL-2 11.00
351523871. Kajsa Stina Sandstad
351730692. Elen Katrine Skjerve
351116753. Tora Green Matberg
33Wing OK-1
331. (Okänd)
331610032. Andrea Vindal
33805193. Sigrid Bratsberg
36Konnerud/POL/OTO-1
361524321.
361779242.
361478243.

H17-

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Byåsen IL-2 11.00
11760081. Sigurd Stenvik
12. (Okänd)
13. (Okänd)
2Frol IL-1 11.00
21734361. Johan Asphjell Bjørnaas
21523862. Jonas Ressem
21807563. Håvard Vassenden
3NTNUI-1 11.00
31427731. Jon Aukrust Osmoen
31759472. Hans Petter Mathisen
31196973. Thomas Natvig Årstad
4OL Trollelg-1 11.00
41819221. Ove Baardsgaard
41604402. Trond Einar Moen Pedersli
41604763. Andreas Sølberg
5Freidig-1 11.00
51285591. Pål Kittilsen
51538932. Bjørnar Lynum
5638303. Johan Ivarsson
6Stjørdals-Blink Orientering-1 11.00
61114661. Jon Arne Glomsrud
61194902. Eivind Furunes
61395463. Håvard Hågård
7Verdal OK-1 11.00
7801171. Nick Hann
7808122. Svein Inge Ydse
71183513. Anton Bjartnes
8Frol IL-2 11.00
81558291. Carl Petter Lyngen
81730842. Paul Sirum
81718083. Vegard Ressem
9NTNUI-2 11.00
9898161. Per Melander Often
91327002. Kjetil Okkenhaug
9690623. Anders Einum
10OL Trollelg-2 11.00
10667571. Kristian Stensrud
10964792. Kristian Øien
101685023. Roar Skulbørstad
11Frol IL-3 11.00
11823571. Andreas Magerøy
111798062. Øystein Haug
111513333. Jørgen Fiskum
12NTNUI-3 11.00
121814431. Simen Aamodt
12831522. Halvor Eid Nielsen
121567873. Isak Bergset
13NTNUI-4 11.00
131762821. Vegard Blomseth Johnsen
13685222. Stian Bergersen
131507083. Aapo Laiho
14NTNUI-5 11.00
141235861. Knut Sveinung Rekaa
141328212. Ståle Gjelsten
141283653. Fredrik Omdal
15NTNUI-6 11.00
154800861. Hallvard Nordbrøden
151580362. Harri Luchsinger
151595343. Torkil Eide Solstad
16NTNUI-7 11.00
161526071. Henrik Svaland Aas
16860852. Martin Klícha
16674213. Brynjar Larssen Bakken
17NTNUI-8 11.00
178878221. Julian Engeser
17830772. Einar Hjortås
17637983. Asbjørn Bjørgum
18Raumar Orientering-9 11.00
181581121. Eirik Kamstrup Hovind
18911512. Bjørn Johannessen Field (NTNUI)
183. (Okänd)
20Freidig-2 11.00
201708611. Brage Sæther
201604242. Lars Owren
201731373. Tomas Eidsmo
21Freidig-3 11.00
211452071. Mattis Holt
211427272. Håkon Selmer
214010163. Stig Magnar Løvås
22Byåsen IL-1 11.00
22978361. Runar Krognes
221605052. Geir Inge Keiserås
221605063. Ola Keiserås
19NTNUI-10
191. (Okänd)
192. (Okänd)
193. (Okänd)

D135

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
72OL Trollelg-1 11.20
721337911. Kristin Haugskott
72964742. May Toril Moen
724113503. Sonja Irene Tronstadhagen
73Freidig-1 11.20
731762441. Grete Berge Owren
73923622. Anne Melkild
731327413. Sigrid Melkild
74Steinkjer OK-1 11.20
741395901. Kari Grindberg
741416312. Gunhild Kvistad
743. (Okänd)
75Verdal OK-1 11.20
751183601. Marte Sveberg
75808172. Magnhild Kvaal
751093463. Gunhild Bredesen
76Wing OK-1 11.20
761238041. Siri Drogset
76975982. Lise Martinussen
76805183. Anne-Lise Bratsberg
77Byåsen IL-1 11.20
77864131. Turid Arnesen
771570061. Tone Almås
77864332. Ingrid Lien Johnsen
771393952. (Okänd)
771603413. Nina-Beate Liabakk
771605073. Kristin Sølberg
78Frol IL-1 11.20
78808001. Randi Jensen
782. Anne Midtbust
783. (Okänd)

H135

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
63Wing OK-1 11.10
631385541. Svein Erik Bratsberg
631584402. Bernt Brynhildsen
631572223. Agnar Renolen
64Freidig-2 11.10
641531691. Øyvind Schjelderup
644833392. Arild Heggeset
644009363. Geir Owren
65Freidig-1 11.10
65690671. Vegard Grønli
651543982. Svein Terje Kolstad
651100093. Jostein Mårdalen
66Steinkjer OK-1 11.10
661394351. Trond Svanøe-Hafstad
661285002. Arve Lægran
661522703. Atle Dengerud
67Verdal OK-1 11.10
671447791. Per Grande
674128662. Stein Markhus
674008893. Vidar Skjerve
68Byåsen IL-1 11.10
684128961. Jørgen Longva
682. Snorre Sæternes
68780283. Bjørn Erik Johnsen
69Frol IL-1 11.10
691297271. Jo Severin Matberg
69712922. Gunnar Vatn
69803903. Arild Vassenden
62OL Trollelg-1
621655511. (Okänd)
621793912. (Okänd)
621347603. (Okänd)

H175

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
80Byåsen IL-1 11.10
804093071. Leif Engen
801271372. Torleif Stephansen
804129833. Dag Stenersen
81OL Trollelg-1 11.10
81807631. Øistein Åsmul
81724152. Paul Forseth
811248583. Frode Stensrud
82OL Trollelg-2 11.10
821793851. Henry Sundsetvik
821392822. Stig Arild Haugskott
82667523. Håvard Eidnes
83Freidig-1 11.10
834854641. Knut Lillealtern
831733332. Helge Rustad
831325573. Tore Angell-Petersen
84Freidig-2 11.10
844126881. Nils Olav Vennevik
841327942. Jacob Hygen
84690733. Vemund Jaren
85Verdal OK-1 11.10
85801261. Sverre Kristoffersen
85916172. Edvin Sivertsen
85801203. Kristian Midthjell
86Wing OK-1 11.10
86716871. Steinar Aasvang
861610042. Jon Vindal
861313783. Robert Strøm

Annonser

IOF Eventor