Norsk Orientering

Startliste for Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 3 mai 2017

A-lang menn

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åsmund BertelsenIL Tambarskjelvar18.00
0Kristian BråtenFørde IL18.00
0Marius DalinFørde IL18.00
0Tor Christopher FinkFørde IL18.00
0Kurt GrønliFørde IL18.00
0Gunnar GytriFørde IL18.00
0Inger HalsSogndal IL18.00
0Johan MagerøyFørde IL18.00
0Torodd OsFørde IL18.00
0Trygve Nummedal OsFørde IL18.00
0Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar18.00
0Alexander  RyggFørde IL18.00
0Asgeir ÅrdalFørde IL18.00
0Yngve ÅrdalFørde IL18.00

A-lang kvinner

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Synnøve NyhammerFørde IL00.00
0Malene Hamn ElnesFørde IL18.00
0Linea Marie KalstadFørde IL18.00
0Ann Therese KusslidFørde IL18.00

A-kort menn

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Fabian BergqvistJølster IL18.00
0Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL18.00
0Knut Even HoleFørde IL18.00
0Vegar HoleFørde IL18.00
0Sivert Ospehaug KjenesFørde IL18.00
0Egil NestandeFørde IL18.00

A-kort kvinner

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dorte GytriFørde IL18.00
0Anita E. HoleFørde IL18.00
0Anja HoleFørde IL18.00
0Karoline Ospehaug KjenesFørde IL18.00
0Sol KlakeggFørde IL18.00

C-løype menn

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oscar Eliassen FinkFørde IL18.00
0Håkon GrønliFørde IL18.00
0Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL18.00
0Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL18.00
0Anders KvåleFørde IL18.00
0Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar18.00
0Elias RavndalFørde IL18.00
0Martin Olai SpjutøyFørde IL18.00

C-løype kvinner

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gro EliasenFørde IL18.00
0Thale Eliassen FinkFørde IL18.00
0Brita Eilertsen GrønliFørde IL18.00

N-løype menn

900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes AvedalFørde IL18.00
0Jens ErikstadFørde IL18.00
0Jakob L.  GilleshammerFørde IL18.00
0Aron Rygg HalbrendFørde IL18.00
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL18.00
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL18.00
0Alfred Daling KorsøenFørde IL18.00
0Jørgen KorsøenFørde IL18.00

N-løype kvinner

900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nora N. AvedalFørde IL18.00
0Maren BråtenFørde IL18.00
0Mari GrønliFørde IL18.00
0Maria HoffmanFørde IL18.00
0Astrid KjenesFørde IL18.00
0Eiril KlakeggFørde IL18.00
0Vårin KlakeggFørde IL18.00
0Ann Kristin KusslidFørde IL18.00
0Elisabeth KusslidFørde IL18.00
0Kaia Litsheim LøkkebøFørde IL18.00
0Eva LovincicFørde IL18.00
0Natalie RåheimFørde IL18.00
0Erle Folkestad SellevoldFørde IL18.00
0Agate ØdvenFørde IL18.00

Annonser

IOF Eventor