Norsk Orientering

Startliste for AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 10 mai 2017

N1 Nybegynner

1 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jeremy John AquirreHope IL17.00
0Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.00
0Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL17.00
0Kristina Fidje GrytingGjerstad IL17.00
0Simen Gloppe HaganeHope IL17.00
0Christian ÅnonsenØyestad IF allianse17.00

H1 Nybegynner

1 310 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars BakkenVegårshei IL17.00
0Olav BakkenVegårshei IL17.00
0Olav BerganVegårshei IL17.00
0Erik Broers DamsgaardHisøy OK17.00
0Ivar FlatenVegårshei IL17.00
0Jørgen FlatenVegårshei IL17.00
0Jonas Hagane-LagerVegårshei IL17.00
0Jens Kristian NordabergTvedestrand17.00
0Andreas NærestadVegårshei IL17.00
0Grunde StebekkVegårshei IL17.00

D1 Nybegynner

1 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eline BerganVegårshei IL17.00
0Anna BjorvattenVegårshei IL17.00
0Wiktoria Kinga DuleweskaTvedestrand17.00
0Anniken FossnesHisøy OK17.00
0Ingrid HaugenesHisøy OK17.00
0Aurora S NorabergTvedestrand17.00
0Sunniva NærestadVegårshei IL17.00
0Solveig SundeVegårshei IL17.00

H2 C-nivå

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Petter DalenVegårshei IL17.00
0Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering17.00
0Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering17.00
0Jonas Skajå OlimstadFroland IL17.00
0Stian TrydalHope IL17.00

D2 C-nivå

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hanna EriksenVegårshei IL17.00
0Lene HaugeHisøy OK17.00
0Tonje JohnsenØyestad IF allianse17.00
0Therese NilsenIL Imås17.00
0Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL17.00

H3 B-nivå

1 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thomas FossnesHisøy OK17.00
0Reidar GrøsleAustre Moland IL17.00
0Tony HalsallOtra IL17.00
0Oskar KnudsenHisøy OK17.00
0Henning SommerfeltNOTEAM17.00
0Andreas TømtIL Imås17.00

D3 B-nivå

1 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingeborg BøbelIL Imås17.00
0Nanna Lauvland FlatenVegårshei IL17.00

H4 A-nivå kort

3 060 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åge AashamarFlosta IL17.00
0Kristen DalandIL Imås17.00
0Trond FossnesHisøy OK17.00
0Egil FossumIK Grane Arendal Orientering17.00
0Even FossumIK Grane Arendal Orientering17.00
0Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering17.00
0Inge HaugeHisøy OK17.00
0Geir Henrik HirschIF Trauma17.00
0Henrik HirschIF Trauma17.00
0Ove KjetsåOtra IL17.00
0Widar Taxth LølandHisøy OK17.00
0Atle NilsenVegårshei IL17.00
0Inge SkjæveslandIF Trauma17.00
0Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering17.00
0Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse17.00

D4 A.nivå kort

3 060 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arnhild U. BråtenVegårshei IL17.00
0Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK17.00
0Tove FossnesHisøy OK17.00
0Tone Fidje GrytingGjerstad IL17.00
0Marianne HaugeHisøy OK17.00

H5 A-nivå lang

3 870 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OK17.00
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering17.00
0Einar EskiltHisøy OK17.00
0Erling FredriksenIF Trauma17.00
0Helge GisholtOK Skeidi17.00
0Tallak Olav GrytingGjerstad IL17.00
0Ole Tom KrokenVegårshei IL17.00
0Sten Åge NygårdseterVegårshei IL17.00
0Per Olav NærestadIF Trauma17.00
0Finn PettersenGjerstad IL17.00
0Mads Henrik SandnesHope IL17.00
0Kjell SandåkerIL Imås17.00
0Øyvin SimonsenIL Imås17.00
0Jon SkriubakkenPorsgrunn OL17.00
0Andreas SommerfeldtVegårshei IL17.00
0Bjørn Idar SætranIF Trauma17.00
0Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering17.00
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering17.00
0Kåre UlevågTvedestrand17.00
0Terje UrfjellIL Imås17.00
0Anders VestølVegårshei IL17.00
0Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse17.00

D5 A-nivå lang

3 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Malin HaugeHisøy OK17.00
0Silje HaugeHisøy OK17.00

Annonser

IOF Eventor