Norsk Orientering

Startliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 29 august 2017

D 60-

2 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Inger Skretting OpstadEgersund OK18.30
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb18.30

D 17-59

2 800 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi L.H. BirkelandEgersund OK18.30
0Trine BolstadGanddal IL18.30
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK18.30
0Jorunn HadlandEgersund OK18.30
0Jane M HellandEgersund OK18.30
0Hilde HetlandEgersund OK18.30
0Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb18.30
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb18.30
0Gun Irene MonsenEgersund OK18.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK18.30
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.30
0Ingunn VoilåsEgersund OK18.30

H 60-

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odd GarpestadEgersund OK18.30
0Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK18.30
0Jan HetlandEgersund OK18.30
0Arvid MydlandEgersund OK18.30
0Knut SkjævelandGanddal IL18.30
0Kjell SvihusGanddal IL18.30
0Terje VangloEgersund OK18.30

H17-59

2 800 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb18.30
0Jørgen BreivoldGanddal IL18.30
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL18.30
0Olav HannisdalEgersund OK18.30
0Frank HansenEgersund OK18.30
0Olav HellandEgersund OK18.30
0Harald KlippenbergEgersund OK18.30
0Trond LamarkGanddal IL18.30
0Kenneth MydlandEgersund OK18.30
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering18.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30
0Gunnar PettersonEgersund OK18.30
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Per Ivar StoklandGanddal IL18.30
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.30
0Helge ÅseEgersund OK18.30

D-Ny

1 700 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)18.30
0Anne Lill AndersonÅlgård Orientering18.30
0Pernille BreivoldGanddal IL18.30
0Marthea HannisdalEgersund OK18.30
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.30
0Marte H. MælandÅlgård Orientering18.30
0Vilde PuntervoldEgersund OK18.30
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Lea StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30

H-Ny

1 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus M. HellandEgersund OK18.30
0Ruben M. HellandEgersund OK18.30
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Arve LundeGanddal IL18.30
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)18.30
0Morten Heigre MælandÅlgård Orientering18.30
0Arild OpstadEgersund OK18.30
0Marius RøddeGanddal IL18.30
0Erik Aa. TorgersenEgersund OK18.30
0Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30

B-Åpen

1 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BarvikGanddal IL18.30
0Susanne EdvardsenEgersund OK18.30
0Tom H. EdvardsenEgersund OK18.30
0Trond HadlandEgersund OK18.30
0Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)18.30
0Monica HorpestadEgersund OK18.30
0Steinar HorpestadEgersund OK18.30
0Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)18.30
0Åshild Hausberg IversenEgersund OK18.30
0Morten LaursenEgersund OK18.30
0Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Solveig MælandÅlgård Orientering18.30
0Maria NilssonGanddal IL18.30
0Tore RøddeGanddal IL18.30
0Arild SvihusGanddal IL18.30
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30
0Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)18.30

C-Åpen

1 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne BrandsbergEgersund OK18.30
0Bjørg BrandsbergEgersund OK18.30
0Kristin BreivoldGanddal IL18.30
0Norah BreivoldGanddal IL18.30
0Monica HadlandEgersund OK18.30
0Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)18.30
0Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)18.30
0May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)18.30

D 15-16

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.30
0Ingrid LamarkGanddal IL18.30
0Ida MonsenEgersund OK18.30
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Julie PuntervoldEgersund OK18.30
0Celina Iversen ÅseEgersund OK18.30

H 15-16

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.30
0Tobias RøddeGanddal IL18.30
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.30
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL18.30

D 13-14

1 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Alida OftedalÅlgård Orientering18.30
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30

H 11-12

1 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sondre BruunEgersund OK18.30
0Vegard BruunEgersund OK18.30
0Odin HorpestadEgersund OK18.30
0Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.30
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30
0Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)18.30
0Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)18.30
0Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)18.30
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.30

H 13-14

1 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK18.30
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK18.30
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK18.30
0Øyvind LamarkGanddal IL18.30
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)18.30
0Thomas Barvik MælandGanddal IL18.30
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)18.30

D 11-12

1 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)18.30
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)18.30
0Julie M HellandEgersund OK18.30
0Synne Skeie PettersonEgersund OK18.30
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK18.30
0Anna TaksdalGanddal IL18.30
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30
0Hermine Iversen ÅseEgersund OK18.30

Annonser

IOF Eventor