Norsk Orientering

Startliste for Karusell 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 1
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 4 mai 2017

JK

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie BergeÅlgård Orientering18.00
0Sina BergeÅlgård Orientering18.00
0Kristina KleppaÅlgård Orientering18.00
0Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18.00
0Solveig MælandÅlgård Orientering18.00
0Karoline SkurveÅlgård Orientering18.00
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.00

JL

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alida OftedalÅlgård Orientering18.00
0Hilde SkrettingÅlgård Orientering18.00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.00

GK

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Livar OftedalÅlgård Orientering18.00
0Bjørn William PedersenÅlgård Orientering18.00
0Håvard PedersenÅlgård Orientering18.00
0David RønningÅlgård Orientering18.00
0Kai Ove SletvoldÅlgård Orientering18.00
0Tobias SletvoldÅlgård Orientering18.00
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.00

GL

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering18.00
0Tor Sverre SkåraEgersund OK18.00
0Knut TaugbølÅlgård Orientering18.00
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.00

GNY

1 300 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering18.00
0Marius EikelandÅlgård Orientering18.00
0Skjalg K. FuglestadÅlgård Orientering18.00
0Heine K. HellandÅlgård Orientering18.00
0Garman HerredsvelaÅlgård Orientering18.00
0Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering18.00
0Torjus HålandÅlgård Orientering18.00
0Oskar KleppaÅlgård Orientering18.00
0Vetle LaugalandÅlgård Orientering18.00
0Leon LomelandÅlgård Orientering18.00
0Storm Lund HetlandÅlgård Orientering18.00
0Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering18.00
0Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering18.00
0Morten Heigre MælandÅlgård Orientering18.00
0Oskar SletvoldÅlgård Orientering18.00
0Joachim Østhus JohnsenÅlgård Orientering18.00

DNY

1 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Lill AndersonÅlgård Orientering18.00
0Sigrid BakkelundÅlgård Orientering18.00
0Fride K. HellandÅlgård Orientering18.00
0Stine KleppaÅlgård Orientering18.00
0Selma Knarvik SætherÅlgård Orientering18.00
0Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18.00
0Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering18.00
0Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering18.00
0Julie MorkÅlgård Orientering18.00
0Maren OftedalÅlgård Orientering18.00
0Kaia Pedersen LundenÅlgård Orientering18.00
0Anna RisnesÅlgård Orientering18.00
0Rakel RisnesÅlgård Orientering18.00
0Ingrid SkrettingÅlgård Orientering18.00
0Lea StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Tea StokkelandÅlgård Orientering18.00
0Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering18.00
0Hanne VølstadÅlgård Orientering18.00
0Mari VølstadÅlgård Orientering18.00

Annonser

IOF Eventor